Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

gab.
16. dub 2010

HP ti nedělali, Kamčo???
Jako ještě nikdy?
Tím by se mělo začít, mě ho gynekolog udělal hned, jak jsem přišla, že se nám půl roku nedaří.
Asi bych si za gyndr. zašla a nechala si ho udělat...

dvojcata2
16. dub 2010

tak holky nelenila jsem a mazala do Ruprechtic do lékárny pro test mám to 20 min chůze.Ted jdu smočit držte mi prosím pěsti díky

kkamca
16. dub 2010

gab:no je to děsný,ale nedělali..a to chodim docela na dobrý místo.
už to ale ted nechám být a počkám na gennet..stejně se ted chvíly budu dávat do kupy.. 😉

kkamca
16. dub 2010

dvojčata2:držím palečky.. 😅

gab.
16. dub 2010

Kamčo, asi jo, v Gennetu HP budou dělat stopro!

Dvojče, držím palce jako blázen!!!! 🙂

dvojcata2
16. dub 2010

Tak nic hold mi to není souzeno ale můžu vám říct nevím proč ale strašně jse mi ulevilo i když to dopadlo špatně

gab.
16. dub 2010

Dvojče, to mě děsně mrzí ☹
Ale tu úlevu chápu, pro mě je nejhorší, když nevím...

kkamca
16. dub 2010

dvojčata2:snad to příště už vyjde..

dvojcata2
16. dub 2010

Jo příště to jsi říkám furt

reny01
16. dub 2010

zdravím holky 😵

dvojče to mě moc mrzí 😢

nadi já se taky chystám,že už ty věci přeberu,ale prát ještě nebudu 😉 mám toho taky hafu 😉

dnes už je mi líp 😉 ale stejně se jen tak válim 😅
malou mám u babičky,takže havaj 😅 😉

přeju vám krásný den holky

janina79
16. dub 2010

ahojky ještě jednou, já jsem byla na projížďce za mamkou a při té příležitosti jsem se stavila v hypru... no pochodila jsem tam koupila jednu (těhu) košili takovou pod prsama na gumičku a pak rozšířenou v CA a legínky v CA a manžovi tričínko a už jsem zase tu.

dvojče: hm, co na to říct, takhle to nemělo dopadnout. Aspoň berunko víš jak to je a už se nemusíš stresovat, ten smutek je hnusnej a zklamání, ale přejde to, mrzí mě to, 😕

reny: jen odpočívej... holky vy snad těch hadříčků máte hromady ne? já toho tolika neplánuju, ZATÍM 😀

Holky je možný, že když jsem takhle chodila po hypru a teď mě trošku bolí podbřišek že je to normální? je fakt že když víc chodim trošku mě to bolí vzdycky, tak nevim. Ale snad to bude OK. 😨

kapibara
16. dub 2010

Kamca...to se teda divím,že Ti nedělali HP..to je základ...v Gennetu dělají podle mě každému...tak uvidíš,co ti řeknou...

Dvojce...mrzí mě to moc...to je pech a nespravedlnost ☹ ...ale jak psala Janička,přejde to a zase bude chuť se obout do dalšího boje 🙂

Jani...já myslím,že ta bolest je normoš...neboj se nic

nadis.h
17. dub 2010

Ahoj holky,

Jani mrzí mě to. ☹ Ale nevzdávej to ještě!! 😉

holky já mám věcí hafo. Já jsem někdy v lednu-únoru chytla na mimiaukci zrovna dost aukcí na věci pro kluka,že to jsem nevěděla co dřív vybrat. Ale na to kolik toho je a většinou z Nextu apod. tak to mám skoro zadarmo. Oni to většinou byly balíky s více věcma a tak se mi to nakupilo. Ale zase ne nějak hrozivě.. 😅 A pak mi poslala balík kamarádka, která čekala na porod, aby se "ujistila" že bude mít fakt holčičku a vše co měla klučičí poslala mě.. 🙂

kapibara
17. dub 2010

Bré ráno.

Venku je krásně...snad se konečně dokopu umýt ty skoro neprůhledný okna 🙄

Nadi...já zase měla na prcka věci od sestřenice a švagrové...a fakt jsem jen dokupovala,co se mi líbilo...tím že jsem nevěděla,co čekám...tak mezi neutrálníma věcičkama až zase toho tolik není.....spíš jsem většinu nakoupila až po porodu 🙂

janina79
17. dub 2010

Dobrý dobrý, krásný ránečko, holky tak to já nedostanu od nikoho nic.... včera jsem v hypru koukala na kočárky, moc výběr neměli, jak budete a kde kupovat kořárek?

nadis.h
17. dub 2010

Já už jsem byla na opalovačce venku. 😎

Jani když budeš mít chlapečka tak budeš dědit po Kájovi. 🙂 Ten to ani nestihne unosit a plno věcí je nových.

Kočárek chci koupit až těsně před porodem a nebo po něm. Zatím se mi hrozně líbí tenhle typ i barva. 🙂

http://kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?zb...

http://www.svetkocarku.cz/kocarek-tako-jumper-x...

když bych "musela" koupit černý tak toto je celkem hezké

http://www.kocarek.cz/kocarky-Baby World-KOČÁRK...

http://www.svetkocarku.cz/kocarek-tako-jumper-x...

http://www.svetkocarku.cz/kocarek-tako-jumper-x...

janina79
17. dub 2010

jééé tak ten první je fakt nááádhernej... mají i modrej a růžovoučkej no ten je rozkošnej..... a cena je super 🙂
já všude viděla kočárky od 12 tis. líběj se mi CHico a taky nějaký Teutonia ale ty jsou strašně drahý 😝

ten třetí černobílej mají v hypru ale čtyřkolečko. Já bych asi nechtěla trojkolku ale čtyř, ty trojkolky mi příjdou nestabilní....

dědit po Kájíkovi mi bude ctí... 😀 😀 zrovna jsem v CA koupila nádherný sametový dupačky ale modrobéžový, nechala jsem se unést i když nevím co to bude, jsou fakt ňuňu.... a tak když to bude holčička tak ti je pošlu, hned jsem na to myslela....

nadis.h
17. dub 2010

Já jsem do něj zamilovaná no.. 🙂 Ale odrazuje mě aby se tam moc nelepily mušky v létě na tu svítivou barvu.

Čtyřkolky jsou pro nás sem nejlepší. Vzpomeň na ty závěje zimní... 😝

Ty věci jsou rozkošný. Já mám takových pár dupaček se kterýma bych se pořád mazlila třeba semišové s Méďou Pu, úplně maluškaté a musím na ně pořád koukat. 😅 Tomu nejde fakt odolat. 🙂

janina79
17. dub 2010

no takový já právě taky miluju ty rozkošký pidi...
zase tak výrazná zelinkavá to není, Nadi 🙂

jedu k mamče na oběd a pak s kamarádkou, kterou jsem osum let neviděla na kafíčko tak zatím papa 🙂

kapibara
17. dub 2010

Holky,moje zkušenost s kočárkem a nejen moje tady k nám do sněhu....nejlepší je čtyřkolka,všechna 4 kola za sebou...ne ty typu x-lander,že mají ty dvě přední kola blíž u sebe a menší...sice jsou fajn do obchodů,že jsou otočná....ale jinak pokud nemáte kola za sebou,to znamená,že děláte do sněhu pouze dvě koleje,tak je to k hounu...pač ty typu x-lander dělají 4 koleje,což znamená o to víc námaha v hlubokém sněhu a v těch sra..ách mokrejch...sama jsem měla x-lander na zimu a málem jsem kolikrát neutlačila kočár v zimě...zlatá všechna stejně velká obrovská kola....fakt,věřte mi...mám to odzkoušené na sobě a spousta maminek co znám říkají to samé....berte ale to že jsem z vesnice a zřejmě tady máme více sněhu....ale jinak x-lander byl super na léto,jak už jsem psala na manipulaci v obchodě je super,ale do sněhu na prd 😉

kapibara
17. dub 2010

Super kočáry do terénu a na zimu jsou čtyřkolky Patron...též odzkoušené od kamarádky

janina79
17. dub 2010

kapi, ty Patronyjsem viděla taky v hypru..... díky za typ.

všichni se válíte u vody co?? 😀 😀

kapibara
17. dub 2010

Jani...ty brďo,kdyby u vody...já se dala do oken,záclon,koberce atd. celý den....jsem docela vyřízená,ale prokouklo to tady 😉

janina79
17. dub 2010

hmmm 🙂 já bych taky tak chtěla gruntovat, ale bojim se.. takže niiiiiic ☹
musí to počkat....

nadis.h
18. dub 2010

Dobré ránko,

je krásné počásko. I včera bylo. Kéž b to už zůstalo. 🙂

petra49
18. dub 2010

Ahoj holky, zdravim.

Včera jsem něměla vůbec čas byli jsme na celodením výletě, pak na ná kupu- koupila jsem si takovej ten polštář pro těhule a mimi a je super, krásně se mi dneska spinkalo. Pak jsme byli ještě na véče, protože máme s miláčkem 7 let výročí, tak to byl moc hezkej den.

Dnešek bude taky spíš pracovní.

Jinak ohledně kočárků, mám zkušenost akorát s tím patronem co psala kapi a nebrala bych ho ani zadarmo, ségra ho má a je s ním šíleně nespokojená, tisíckrát už ho museli opravovat, pořád něco odpadává, nejede rovně, ale ujíždí doprava a při zatáčení se člověk strašně nadře. Má ho i sousedka u nás ve vchodě a už ji nebrzdí, což je docela blbý, ale asi závisí na kuse, ale stejně bych ho nebrala. Já mám už zaplacenej a vybranej na www. petto.cz Jumper GT zeleno-černý, doporučovala ho tu Janik dvojče

Jinak Janiku dvojče moc mě to mrzí 😢

Jinak ty věcičky na mimi jsou kouzelný, já nový moc nekupuju, protože je to šíleně drahý, ale tady z modrýho koníku nebo z mimibazaru- jsou to taky třeba úplně nový věci nebo třeba jednou vzatý a za třetinu. Koukám jestli jsou třeba z LBC a pak neplatim aspoň poštovný. Jinak několikrát chodim taky do skříně a pořád se kochám a už se nemůžu dočkat až se do doho prcek navlíkne 🙂

kapibara
18. dub 2010

Dobré ránko 🙂

Petra...no,vidíš...kamarádka má Patron a je moc spokojená...asi je to kus od kusu...ona ho teda má už 4 roky,co se malý narodil...tak třeba se to změnilo...

reny01
19. dub 2010

kásné ránko 😵

no dnes to opět vypadá na moc krásný,slunečný den 😵

jinak se mě ta rýma ne a ne pustit 😝 do toho mám kašel,takže chudák malá,musí tam dělat pěkný kotrmelce ☹

dneska peču kachýnku s knedlem a ze zelim 😵

užijte si sluníčka 🙂

kapibara
19. dub 2010

Ahoj Děvčata 😵

Ahoj Reny...my měli kachnu se zelím včera 😉

Já včera celý den strávila na zahrádce a dnes nemůžu pomalu chodit,jak mě bolí záda a nohy 😒 a to nejsem tak stará 😅

Tak kde jste kdo?Nějaké novinky?

janina79
19. dub 2010

ahojky holčiny, no já jsem o víkendu byla u manžovích rodičů za Jičínem, tyjo, tam to je krása, kvete to tam, tráva je už vysoká, to se nedá tady s Libercem srovnávat,... tam je to všechno napřed o 14 dní minimálně.

venku je mokro, ale sluníčko svítí, tak to vyschne a doufám, že bude pěkně i po obědě.. 🙂

Včera jsem dojedla poslední Estrofem a už nemám nic... v pátek jsem strašně zvědavá na ten screening, trošku nervozita... 😉