Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

gab.
20. dub 2010

Reny, na to, jak to vypadá doma, bych se vyprdla. Jestli se otvíráš a jsi na hraně, brala bych to hodně vážně, 28tt by bylo brzo na nějaké komplikace. Teď je kolem mě takovejch oškivejch věcí, že bych neriskovala nic a MM klidně ty topinky k večeři poradila... ☹

Jani, zatím neblinkám, mě se udělá blbě a běžím na záchod na velkou... Nerozumím tomu. Ale žaludek je čím dál horší, asi to brzo začne...

nadis.h
20. dub 2010

Tvrdnutí břicha jsem už zažila,když jsem měla tu uklízecí manii tudle.. 😝

Mě teda brnělo včera vše. Bylo to hnusný.Nemohla jsem ani ležet ani sedět.

Teď jdu kolem baráku na prochajdu zkusit toho pulečka mého uspat. Furt se mi navaluje jak se tam mrská. 🤐

Jani mažu. Koupila jsem si krémík i olej tak to střídám. 🙂

reny01
20. dub 2010

petruško když ti ztvrdne bříško,tak to poznáš,je to pěkně nepříjemný a jakoby tě to táhne dolů,nebo nevím jak to popsat 😒
to poznáš když ti ztvrdne 😕

jani to mi říkal doky už minule,že jsem otevřená na špičku prstu.
ale to vím,že někdo to má tak i celé těhu 😒

v balíčku jsem měla:caro,olejíček na bříško a krém od hippa,tablety jako doplněk stravy,nějakou příručku pro těhotné,kousek matrace na spaní na omak 😀 ,časopis maminka,časopis moderní bydlení 😕 ,renni tablety a spousty reklamních letáků.
vše samozřejmě v testovacím množství 😉

reny01
20. dub 2010

holky já opravdu dávám na sebe pozor 😉

vy na sebe ale taky dávejte pozor 😵

nadi tak pěkně Kájíka pohoupej 😵

reny01
20. dub 2010

jo a taky ještě vlhčené ubrousky 😀

nadis.h
20. dub 2010

Renuš kde jsi to dostala?? Já dostala prd.. 🙄

A řekla bych že začínáme 3 trimestr? Nebo ještě ne?

Karlík už spinušká. 🙂 Dal mi zabrat teda s tím žaludkem. 😝

petra49
20. dub 2010

Holky, co si děláte k obídku, já švestkový knedlíky, mám na ně ohromnou chuť, už se mi vařej. Odpolko se jdu podívat k našim a za babičkou do špitálu

reny01
20. dub 2010

nadi na gindě jsem dostala ten balík 🙂 to by jsi měla dostat taky 😉
mě žaludek teda zatím netrápí,to ti nezávidím 😝jen večer mě pálí žáha 😝

jo jo jedeme už třetí,je to mazec,jak to utíká 😵 ale jen ať to utíká,ať už máme v náručí ty naše krásný miminka 😵

petruško,já dnes nevřím,jen polívku.má ještě ze včera 🙂
mňam a knedlíky švestkový,to teda 😵
a copak petruš babička 😒

lemurka.m
20. dub 2010

🙂 Zdarec všem 🙂
Hlásím výsledky z kontroly v pondělí - 7.DC - vpravo 7-8x folikul 10-14mm 😅 ,levý vaječník se schovával,ale taky tam nějaké kuličky jsou,sliznice zatím 6mm
pokračuju 225j.Gonalu a přidán Orgalutran 0,25mg denně / 100Kč/
kontrola ve čtvrtek 10.DC
co vy na to?

lemurka.m
20. dub 2010

Orgalutran - 100Kč za 3 injekce

gab.
20. dub 2010

Lemur, dobrý! Folíky super a sliznice taky, krásně ti to všechno roste! 🙂

lemurka.m
20. dub 2010

Já se bála,že už mi nic nevyroste,ale rostou,rostou,uff..... 🙂
sliznice je nízká,ale ještě je brzy

lemurka.m
20. dub 2010

Indrielko - to mě mrzí,že nebudem "píchačky" spolu ☹ ale to nevadí,já to teď prubnu a ty budeš píchat hnedky za mnou,ju? 🙂

petra49
20. dub 2010

Ahojky, lemur super, jen tak dál.

Tak holky to byla bašta, byla jsem na ty knedliky nadržená jak na sex. Normálně jich snim tak 7 a dneska jsem si ještě tři přidala, myslela jsem, že mi zbyde na zítra, ale zůstali jen 4. 😀

Reny, dávali babičce budíka, ale snad dobrý

nadis.h
20. dub 2010

Péti já bych si dala docela vdolky. 😅 K obědu nic nevařím. K lítá s autem a pro sebe si ohřeju polívejdu co jsem dělala k večeři včera.

Renuš tak to se těším jestli také něco dostanu. 🙂 Valí to valí. Už je to veselejší si to takhle říkat. 🙂

Lemur paráda. Na druhé straně budou také a bude supr úroda. 😉

lemurka.m
20. dub 2010

To jsem ráda,že se radujete se mnou 😵 začínám mít nafouklý břicho a ten vaječník vpravo cejtím
A mám tři poloviny břicha,heč 😀 primářka říká:do jedné poloviny budete píchat Gonal,do druhé poloviny budete píchat Orgalutran a do třetí poloviny Clexane 😉
A díky za vaše rozpisy píchání 🙂

nadis.h
20. dub 2010

Péti tak to jsi stejná pojídačka jako já. 😀 Já mám taky věčně plnou pusu. 😀

reny01
20. dub 2010

zdravím lemur 😵 držím palečky 😵

teda petruš,to jsis dala 😵 😵

reny01
20. dub 2010

teda holky ,vy mlsáte,nedělejte mi chuťě 😠 🙂

já nabrala teď za ty tři kontroli dohromady 1kg 🙂 to jsem teda dneska jako koukala na tý váze 😵

petra49
20. dub 2010

Kolik máte navrh celkem, já už 8 kilo - neni to hodně?

petra49
20. dub 2010

ale roste jenom bříško, asi to nebude žádnej drobek po taťkovi, jsem zvědavá jestli na něj dostanu vůbec tu 56 😀

lemurka.m
20. dub 2010

Holky zkušený - OHSS se může vyvinout po píchnutí HCG nebo už dřív?nikdy jsem ho neměla,kleeeepáááám 🤐 ,tak doufám,že se mi tentokrát taky vyhne

nadis.h
20. dub 2010

Péti já měla naposledy v poradně nahoře 9 kg.To jsem byla 24tt. Teď po 4 týdnech to bude zas dalších 4-5 kg nahoře. 😝

Lemur já ho taky neměla. 😕

janina79
20. dub 2010

ahojky klábosilky... Lemurko, to je super, jsi statečná, že takhle píchajdu bereš pozitivně, no ono to snad ani jinak nejde, je to tak lepší.... a koukám, že budeš mít vajuch jak na velikonoce 🙂 🙂 což je super
OHSS se většinou vyvine po punkci vajíček ale zase má několik stupňů, já měla ten první a první den jsem fakt sílela pak ty další asi tři dny jsem chodila v předklonu, bříšo nafouklý, mrkni na 1. foto do mého fotoblogu, ani teď ve 12 tt nemám takovýho pučmelouna, ale když na to koukám zpětně povedlo se a já jsem to přežila, žekže ten 1. stupeň jde ještě, ale po té punkci je lepší aby s tebou 24 hodin někdo byl, aby tě hlídal, kdyby se ti to pořádně rozjelo... což samozřejmě NEPŘEJU!!
Já byla doma s namželem ale ten co jsme přijeli z gennetu usnul jako špalek na celý odpolko a já trpěla jak pes a ten můj spáč o tom ani nevěděl.... 🙂

Hooolky já bych si dala taky něco na sladko, já teď vůbec jim sladký ... nikdy jsem na sladkosti nebyla, a teď roládky, koblížky, bábovka, sušenky, puding a nejlépe se šlehačkou a jahodama.. no bude ze mě asi cvalouš...

Jinak 3. trimestr je od 26 tt ne? tak to už valíte do 3. třetiny... to je super... tak bych už chtěla moc moc taky být....

Já teda nevim jak přečkám léto a tím rostoucím bříškem v tom vedru to bude asi náročný a já tak miluju sluníčko, včera jsem seděla na slunci na balkoně asi hodinu a půl a myslim že i z toho mi pak bylo zle jak jsem zvracela a bolela mě hlava, naštěstí to už přešlo 🙂
vy se nebudete v létě slunit? já vim moc zdravý to pro mími není co? 😒

janina79
20. dub 2010

Nadi četla jsem, že když jsi hubená tak můžeš přibrat i 18 kg za celé těhu a je to OK¨

http://www.maminkam.cz/pribirani-v-tehotenstvi/

lemurka.m
20. dub 2010

Jani - díky za info 🙂
budu ráda,když si udělám pořádný "velikonoce" 😀

lemurka.m
20. dub 2010

Musím jít,zase se ozvu,hezký den všem 🙂 🙂 🙂

janina79
20. dub 2010

papa a taky hezký den 😉

gab.
20. dub 2010

Jani, kolik máš navrch? Já zatím půl kila. Ale asi je to tím, jak mi není dobře, tak už sladký nemůžu, pálí mě po něm děsně žáha a cpu se ovocem a piju jen matonku bez bublin. U K. jsem nabrala 12kg, jsem zvědavá, kolik to bude teď...

janina79
20. dub 2010

já mám asi kilo, ale vážila jsem se teď po obídku... 🙂 jinak váha ráno by byla asi stejná, ale jim teda mnohem víc.. ono to pravidelný snídání, svačinkování, obídky a večeře jsou asi fakt zdravý,.... já před tim jedla na štýru.... nesnídala, skoro neobědvala a večeře jsem to doháněla....
a blinkáš? nebo ještě ne?