Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

pikusa
4. bře 2012

@petra49 musím se nějak rozhoupat......a tak nějak co dál.....jsem zase po nespěšném KETU....tak v hlavě chaos víš...... 😕

petra49
4. bře 2012

@pikusa - no nás to čeká celé znova, tak doufám, že to stihnem už teď v březnu. Držim palce

pikusa
4. bře 2012

@petra49 tak at to vyjde.....a jsi tam spokojená??

petra49
4. bře 2012

Zatim jo, Tom nám vyšel na první pokus, tak budem doufat, že u druhého to bude taky tak 🙂

pikusa
4. bře 2012

@petra49 no mě mates taky.....
a ted nic a nic....vllastně loni to vyšlo.....ale bohužel......nedopadlo

petra49
4. bře 2012

Tak to mě mrzí, že to loni nevyšlo. Tak snad se nám to oboum povede. A odkud jsi? já volila Liberec, protože to mám kousek a nechtělo se mi nikam dojíždět.

pikusa
4. bře 2012

@petra49 já z Mimoně......a jezdím do Prahy do podolí

jitanek1
5. čer 2012

ahojky, chodím do gennetu rok a pul, v červenci jdeme s přítelem na umělé a docela se bojím že to nevyjde 😢

petra49
5. čer 2012

@jitanek1 - musíš věřit, já mám odtamtud skoro 2 leté dítě a teď z druhého pokusu mimi v bříšku a na podrtuhé pěknej hyperstimulák- ležela jsem 3 týdny ve špitále, ale zadařilo se. Je to boj, ale jsem šťasná, že snad budeme mít 2 děti

pindrusec
13. črc 2012

ahojky berunkyy 😅 Já tu tak dlouho nebyla,že ted nevím estli sem tu správně 😀 změnily koníka?Tady máme nové maminky a já tu bloudím do historie a zjištuji jestli sem doma 🙂 Jak se máte kočky?co děláte? 😀 Já sem v jednom kole-jako vždy 😝 Ted jsem se vrátila z Djerby...vyřizuji objednávky a zítra zas mizím ke kámošce vegetit 😎 No a až se vrátím tak mě už čeká opět štukkování 😠 Terinka jde v září do školy a Jiříček roste jak z vody...ale je hodnoučkej a stále hodně spí 😒 ted nás čeká 18měs preventivka a očkování...Taak se mějte krásně...všechny moc pozdravuju 🙂 a nové vítám 😵

janina83
21. lis 2012

Ahojte holky koukam sama zmena tady :D dlouho jsem tu nebyla po novem roce hlasím ze jdeme do 3 pokusu ale asi az do Brna nebo jeste premyslime o praze ale to se jeste musime rozhodnout..Nadenko jak ste uz veliky jak se tady mate?

janina83
23. lis 2012

ahojda tady uz nikdo nepíše?? 😒

veverusa
15. pro 2012

@janina83 Ahoj Jani. Píšem, jen když se tu někdo objeví a něco potřebuje 😀

jerryna
31. led 2013

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jak to v Gennetu chodí, když vám vycházela OPU na sobotu nebo neděli? Koukala jsem, že mají pracovní dobu od pondělí do pátku. Tak jestli to prostě risknou dřív nebo později, nebo pracují i o víkendu. Díky za odpověď

veverusa
31. led 2013

@jerryna Ahoj, před rokem a půl, když jsme tam chodili my, tak dělali i v sobotu. Myslím, že to tak bude i teď. Mají omezený provoz jen pro zákroky (OPU, ET), ambulance nefungují. Ono by bylo náročné naplánovat všem stimulaci, aby na sál šli jen v pracovní dny.
Dej vědět, jak to dopadlo.

jerryna
31. led 2013

@veverusa Ahoj, už jsem se bála, že sem nikdo nechodí. Prozatím chodím do Pronatalu, ale uvažuji o změně. Zvažuji totiž minimální stimulaci a tu mají o hooodně levnější. Jen nevím, jestli je potřeba doporučení obvodního gynekologa. Můj obvodní totiž zároveň spolupracuje s Pronatalem, takže pochybuju, že by mi nějaké doporučení dal. Mám z toho hlavu jak nápovědní boudu. Díky, že jsi se ozvala. Malý se vám podařil v Gennetu, nebo přirozeně?

veverusa
1. únor 2013

@jerryna My sem chodíme, jen když se někdo ozve. Už skoro všechny máme svoje dětičky. Doporučení určitě není třeba. Jen zavolat a dohodnout si schůzku. My měli 2 IVF - při prvním jeden transfér a nic ke zmrazení nebylo a při druhém byl transfér a 7 embrií do mrazáku. Ani jeden transfér nevyšel no a když jsme se šli připravovat na KET tak mě dr. řekl, že jsem těhotná. Takže nám se to nakonec povedlo přirozeně. Uvidíme jak to půjde s druhým.
Od doby, kdy jsme tam chodili se už dost změnily metody, postupy .... Myslím, že v Gennetu budeš spokojená. Já se tam vždycky těšila. Krásné prostředí a prima personál (ani jednou nikdo protivný, všichni usměvaví a trpělivě vysvětlují).

hudala
2. únor 2013

@jerryna Já rozhodně Gennet doporučuji 🙂

jindriska
5. únor 2013

Má někdo zkušenost s tím jak to teď chodí v gennetu? Chodila jsem k MUDr. Petrovi, ale chtěla bych změnit doktora. Je tam ještě ta primářka nebo někdo jiný ke komu mi dáte doporučení?

jerryna
5. únor 2013

@veverusa Nejlepší řešení, otěhotnět přirozeně. Vůbec by mi to takhle nevadilo. 😵

@hudala Vám se tam zadařilo?

Máte tady někdo zkušenosti s minimálkou?

hudala
6. únor 2013

@jerryna Zadařilo 🙂 hned na první pokus. Měli jsme jen 2 embrya a to jedno se chytlo a nepustilo. No a zrovna dneska je jí 10 měsíců 🙂 všechno to bylo fajn, člověk se cítil dobře (opravdu příjemné prostředí a skvělí lidi).

jerryna
6. únor 2013

@hudala Tak to je nádhera. Kéž by se zadařilo i nám. Už mě to nějak nebaví. Ještě se chystáme na poslední KET do Pronatalu, a pak to jistí asi Gennet. I když doufám (ne moc), že nebude potřeba.

pikusa
7. únor 2013

Ahoj holky...
Taky se chystám měnit CAR a Liberec je moje volba....tak uvidíme 😵

jerryna
7. únor 2013

@pikusa Ahoj, odkud odcházíš?

pikusa
7. únor 2013

@jerryna z Podolí......
vyšlo mi tam hned první IVF což je super.....ale ted 5 KETŮ a nic.....

jerryna
7. únor 2013

@pikusa Takže asi jako u nás už jde i o psychickou změnu. Ale je super, že první IVF klaplo. Dělali vám nějaká vyšetření (imuno, genetiku)?

pikusa
7. únor 2013

@jerryna taky mám prahu daleko a jen ty cesty mě unavují.sice máme ještě v praze 3 embrya ale nějak tomu už nevěřím. A máme genetiku

jennyska
11. zář 2013

Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma CAR Gennet Liberec a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/gennet-liberec ? 🙂

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním maminkám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. 😉

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

jilu04
25. zář 2013

Ahojky holky, už asi 3 měsíce chodím do Gennetu v Liberci. Chtěla bych se zeptat jestli tam někdo máte zkušenost s paní dr. Mokrou? Já jsem u ní a nějak mi zatím moc teda nesedí. Předem děkuji za odpověď 🙂

megara
28. zář 2013

@jilu04 Ahoj,jsem do Gennetu v Liberci poprvé objednaná na 14.10. k Mudr. Mokré, můžu se zeptat co ti na ní nesedí?