Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petra49
13. říj 2009

Holky, tak jsem se právě rozhodla, že jestli to do čtvrtka nedostanu, tak zavolám primářce a uvidim co mi řekne, ještě předtim udělám testík, jestli náhodou.

nadis.h
13. říj 2009

Jindři já to taky v práci neříkám. Nevidím důvod proč by to měli vědět i když jsou naprosto zlatí a nedělali by mi žádné potíže tak jim to říct nechci. Možná jednou až budu těhu tak jo.

Péti určo zavolej. Nebo můžeš jen ke svému gyndr. Dají Ti injekci vyvolávačku. Nic víc pro Tebe nemůžou udělat jestli těhu nejsi. Ale těhuvarianta by byla samo nejlepší. 🙂

petra49
14. říj 2009

Ahoj Nadis, tak jsem t o nevydrželala a teď jse ji volala, těhu test jsem si dělala a nic. Mám ještě čekat a 23. jdu k ní na kontrolu - na UZ, krev na těhu a případně agolutin, tak doufám, že už se to konečně pohne. Jo a budu si muset zopaknout odběry krve. Jinak tady je hotová zima. fuuuuuuuuuuuuuuuuuj. pa

nadis.h
14. říj 2009

Ahojky Péto a kde Ty bydlíš?Taky v Liberci? Mohly bychom na kávu.Už se takhle znám se 3 holkama odsud. 😉 To je dobře že jsi jí zavolala. Je to ptřeba lepší v tom,že budeš čekat do 23,že se mrcha umoudří a příjde.Ono pak po tom Agolutinu chodí do 14 dní nějak.

petra49
14. říj 2009

Nadis,jsem původně z Liberce-tedy spíš ze Stráže nad Nisou, teď ale bydlíme v Jablonci. Jinak dělám v libereckým špitále, takže jsem tu každý den. Na kávu bychom klidně mohly, uvidíš jak to s tebou bude vypadat po pondělku. jinak ti strašně moc držim palečky, aby ti to konečně vyšlo a nám všem tady taky. pa

nadis.h
14. říj 2009

Péto a jaký testy ti budou dělat znova? Něco ti vyšlo špatně?

petra49
14. říj 2009

Ne jenom už mám hotový předoperační, protože jsem myslela, že už to bude a ty výsledky krve nesmí být starší jak 3.týdny od OP.

nadis.h
14. říj 2009

Petko a na jakém oddělení? Jo tak já zas předoperační pro změnu ještě nemám.Ale skáknu tam ráno. V pondělí to musím mít s sebou hotové. 😝 co jsi vlastně dostala za léky na stimulku a jaké dávky?

petra49
14. říj 2009

Byla jsem na obídku, dělám na rehabilitaci. Půjdeš na odběry do špitálu nebo k obvoďákovi? Jinak jsem dostala gonal a měla bych si píchat 225j.

nadis.h
14. říj 2009

Jeeee tak to jsem měla k Tobě nejspíš chodit na Mojžíšku. 🙂 Ale pak jsem se nakonec objednala jinám. Na odběry půjdu k obvodní, ale pokud se doštrachám konečně k OPU a k ET takpak 7 den po ET bych si chtěla nechat nabrat progesteron.Tak to asi půjdu do laborky do špitálu páč mi to asi jen tak někdo nevezme než jako samoplátci.

A máš jen Gonal? Buď ráda. Já dostala ke Gonalu sprej do nosu a je mi po něm strašně špatně. Už dnes i zvracím tak jsem volala jestli není něco jiného čím to nahradit. 😒 Tak čekám až mi zavolají zpátky.

petra49
14. říj 2009

Zatim mi dala jen gonal. Jinak Mojžíšovou já nedělám-nemám na ni kurz- i když něco z ní umim, ale kolegyně to tu dělaj asi 3. taky jsem chvíli chodila, ale pak z toho nějak sešlo. Navíc nevim, jestli by mi pomohla, když je to problém hormonální. Cviky bych mohla cvičit, ale je to strašně časově náročný. Dneska odpoledne jdu na Purkyňku, pořádá porodni odd., jsou to přednášky, tak jsem zvědavá, jestli se tam dozvim něco zajímavýho, co se mi možná bude za chvíli hodit.

nadis.h
14. říj 2009

Já nemám vejcovody tudíž po Mojžíšce neotěhu přirozeně. Ale i mudr i ta fyzioterapeutka říkala, že to cvičení ne prospěšné na více věcí. Uvolní se děloha nebo co.

petra49
14. říj 2009

Nadis, tak to je teda nářez-ten sníh a to zrovna máme službu na úklid. Snad poprvé jsem odhazovala sníh takhle brzo. CHtěla jsem jít píct jěště štrůdl, ale teď už se mi nechce, tak nato prdim. Ten sníh mi dal pěkně zabrat-je mokrej a těžkej. Jinak Purkyňka byla hezká, docela jsme se i zasmáli. Byla tam životozpráva v těhotenství, vyšetření během těhu-podrobně UZ, možnosti přípravy na porod, péče v šestinedělí.
Jsem zvědavá,jestli se zejtra odsud autem vyhrabem-máme ještě letní pneu nebo budem muset tramvajkou ☹

petra49
14. říj 2009

Jindřiško, koukám, že jsi taky z Jablonce, z který části- jestli se můžu zeptat

nadis.h
15. říj 2009

Ahoj děvčata, jdeme sáňkovat? 😀
Péto já si taky nepamatuju,že by někdy nasněžilo takhle brzy. I když teda je pravda,že "na horách" bydlím krátce tak nemohu soudit s Prahou kde "sněží" bláto... 😝 😀
Službu na úklid máme příští týden.To se taky nemohu dočkat vytírat věčně to bláto.Ono je někdy bezpečnější jet tramvají než autem v tomhle počasí. Přítel denně jezdí do Harrachova autem to v zimě vždy trnu. 😒
Ten včerejšek byl určitě zajímavý. Hodně by mi to dalo takový kurz. 😉

petra49
15. říj 2009

ahoj Nadis, tak autem jsme se nehli, jeli jsme tramvajkou a i tak jsem přišla do práce pozdě. Je to síla. To se ti nedivim, že trneš. Já bych měla taky strach. Teď jel ségry přítel na služebku na Slovensko, tak máme taky strach.

petra49
15. říj 2009

Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli ti je už líp.

petra49
16. říj 2009

Holky, kde jste všechny?

nadis.h
17. říj 2009

Ahoj já jsem celá. 🙂) Jen mě neba tohle počasí. Jsem pořád ospalá.

meduna
17. říj 2009

Ahojte všici,Nadi to je humus co,jsem taky jak stará medvědive,škoda,že se člověk nemůže někde zakutat a unout až do jara 😉

meduna
17. říj 2009

no a podle toho taky píšu koukám 😀

nadis.h
18. říj 2009

Já začínám mít větry ze zítřka z toho mého utz. Už ani nervama nemluvím. 😀 😝

jindriska
19. říj 2009

ahoj holky, Nadi moc moc držím palečky ať to vše dopadne na jedničku. Péťo já jsem ze Smržovky, ale pracuju v Jablonci. Jinak zítra by měla dorazit mrcha mrchovatá, tak uvidím, no a pak hurá do stimulky.

petra49
19. říj 2009

Nadis, tak co, už to máš za sebou?

nadis.h
19. říj 2009

Ahoj holky, no ráno jsem nebyla moc optimisická, ale dopadlo to lépe jak v tom červnu! Folíci nejsou velcí jak mají být tak mám zvednuté dávky a kontrola ve středu. Našla nalevo 2 folíky jak mají být plus na obou stranách menší. Tak uvidíme jak to bude vypadat ve středu.

larri
19. říj 2009

Nadi,bude to dobre,uvidis.Myslim na tebe,at zkusis cele IVF. 😉

nadis.h
19. říj 2009

Ahoj Larri, děkuju Ti. 😉 Uvidíme co bude.

petra49
19. říj 2009

Nadis, byla jsem napnuta, jak kšandy od gatí. To je dobré, ještě není nic stracený a určitě do příště něco dozraje. 🙂

nadis.h
19. říj 2009

Holky d o u f á á á m.. 😝 Mám nervy, ale i jsem smířená se vším jak to dopadne.

jindriska
19. říj 2009

Nadi uvidíš, že bude vše v pořádku. MOOOOOC držím paluchy 😀