Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

bonifac
19. zář 2014

ženy dotaz, nevíte jak je to s neschopenkou? Budu jí tentokrát chtít už přededem, dost možná i před stymulací. Potřebuju se psychicky srovnat, dělám s lidma (aspon tak vypadají) a už nemůžu, kroužím kolem syndromu vyhoření a přestává to být legrace...
V genetu me říkali že jí můžou dát až po ET, ale nevím jestli můžu říct svému obvodákovi že potřebuju neschopenku na tohle jestli mi jí dá nebo já nevím jak na to :(

limlim
19. zář 2014

martiina_k@ kdy bude transfer presne nevim, ale je fakt ze minule to bylo 14 dni. Tak snad nam to vyjde uz jsem si koupila detskou kolibku abych to privolala protoze pred tim jsem nemala nic. 😉

megara
20. zář 2014

@bonifac já dostala neschopenku v den odběru a nebyl v to žádný problém, v úspěchu hraje velkou roli psychika, takže když se domluviš tak myslím že ti ji napíši uned od začátku,ale chce to komunikovat.

megara
21. zář 2014

Ahoj dámy, tak mám páteční IUI úspěšně za sebou. IUI dělal Dr. Petr, byl milej a příjemnej,popřál mi nám ať to vyjde když už mi IUI dělá na moje narozeniny 😀 dostala jsem léky na příště a utroš, tak snad to vyjde a už nebudou potřeba 🙂

pikusa
21. zář 2014

@megara všechno nejlepší k narozeninám......
a držím palce moc 😵

megara
21. zář 2014

@pikusa děkuju 🙂

bonifac
21. zář 2014

@megara držím ti palce 🙂 a všecko nej , to bude ten nejhezčí dárek k narozeninám

megara
21. zář 2014

@bonifac děkuju, až si půjdeš pro léky tak si o tu neschopenku řekni 🙂 a bude to dobrý 🙂

bonifac
22. zář 2014

@megara v pátek jedu k mokré a v pondělí k obvodakovi at me nechá doma nebo pošle na vyšetření protože na tom sem psychicky ted fakt blbe :(

megara
22. zář 2014

@bonifac určitě si ji nech napsat, je to lepší pro tvou psychiku a klid, já taky chtěla být v pohodě a mít klid od práce a od lidí. Budeš brát léky, tak je pro tebe bezpečnější zůstat doma 🙂 a jestli dojíždíš do práce tak bude opravdu lepší zůstat doma 🙂

elysion
22. zář 2014

@bonifac Ahoj napíšu mou zkušenost...taky sem po doktorce Mokré chtěla laskavost a chtěla jsem nechat vystavit neschopenku ohledně psychiky před IVF,abych před tím byla naprosto v pohodě a bylo my řečeno,že to není důvod k tomu,aby na to vystavila neschopenku 😠 Takže za mě bych raději volila toho obvodního lékaře.Ale třeba bude mít Mokrá v pátek dobrou náladu a tu neschopenku vystaví...za optání nic nedáš mě tím teda dost zklamala.

bonifac
24. zář 2014

@megara
@elysion
já se právě obávám že mě pošle kamsi ... jednou mi říkal někdo tam že dávají až po transferu... a ani se nechci doprošovat protože bych se v doktorce třeba zklamala a neveřila jí vůbec a to by taky nebylo dobře..
každý s kým mluvím nebo mě stačí videt řekne že mám jasný syndrom vyhoření... musím s tím něco dělat...
někdo z nás tady říkal že má osobní zkušenost s terapíí u psychologa nebo psychiatra ne? Já vůbec nevím co mám čekat :/

limlim
24. zář 2014

Ahoj holky jdu na radu dobrala jsem HA a ted si druhy den picham Luvaris a za dva dny Gonal, ale ted jsem zacala spinit je to normarni? Diky

alarada
24. zář 2014

@bonifac Ahoj já dostala neschopenku poprvé v den odběru vajíček a podruhé v den transféru. Když jsem se jí ptala jestli bych jí nemohla dostat dřív tak řekla že není důvod. A jakmile mi řekli výsledky - oba pokusy negativní tak mi ji hned zrušily. 😠

alarada
24. zář 2014

Tak holky v pondělí jsme byly na kontrole s tím že půjdeme do 2IVF. Dala mi recept na antikoncepci a domluvily jsme se že zkusíme imunologii v Plzni. Dnes jsem tam volala příjemná paní profesorka hned si nás objednala, ale nesmím nasadit antikoncepci. Tak se to o chvilku protáhne. Ale my si počkáme. Pokud by měla najít nějaký problém tak si počkám ať máme lepší výsledek 😅 😅 😅

martiina_k
25. zář 2014

Tak a my jedeme do gennetu dneska a počítám zhruba za 14 dní by mohl být KET... je to náš poslední mrazáček, na další nemáme, ale mám v plánu v případě nezdaru změnit práci a přestěhovat se... Takže i když se to nepodaří, tak sice smutná budu (a hodně), ale budu mít vizi budoucnosti....

bonifac
25. zář 2014

@limlim luvaris sem neměla , jen gonal :/ tak nevím... k čemu má být dobrý?

bonifac
25. zář 2014

@alarada já si myslím... jdu zítra i k obvodákovi

limlim
25. zář 2014

bonifac@ je to nejakej stimulujici hormon...

megara
25. zář 2014

My byli na imunologii v Praze v Karlíně u MUDr. Štětinové, a nemáme žádný problém, ještě mě v pondělí čeká ta hematologie a pak se uvidí 🙂

martiina_k
25. zář 2014

Tak holky, od zítřka začínáme stimulovat, zhruba kolem 12. nebo tak nějak bude KET.
Jinak jsem se dneska znovu proměnila v princeznu, potřebovala jsem si vyfotit novou sadu pro nevěsty, tak se vám tady trošku pochlubím 😅

marcule
25. zář 2014

@martiina_k budu moc a moc držet pěstičky aby to už konečně vyšlo 🙂 🙂

martiina_k
25. zář 2014

@marcule díky moc, snad ano, čeká tam poslední.... je to do třetice, tak snad do třetice všeho dobrého ne? 😅

bonifac
25. zář 2014

@martiina_k rikala si ze se ti zdálo ze to vyjde ne... ;) takze ja nemam pochyb ...

marcule
25. zář 2014

@martiina_k určitěě 🙂 🙂 moc věřím že je to ten osudový..vždyt i ty se musíš dočkat 🙂 moc budu držet pěstičky at se u Tebe pořádně zavrtá a nepustí se dřív jak za devět měsícu 🙂

megara
25. zář 2014

@martiina_k tentokrát ti to vyjde 🙂 já věřím že jo 🙂 Jinak sluší ti to, i ty šperky jsou krásné 🙂

martiina_k
26. zář 2014

@bonifac @marcule @megara jojo holky, zdálo se mi to 🙂 a navíc jsem se snažila vyladit psychiku Bachovýma esencema - možná je to jen placebo efekt, možná že skutečně fungují, možná nefungují vůbec, to nevím, ale každopádně jsem se dostala do fáze, že jsem si ujasnila, co dál, když by to náhodou nevyšlo a jsem klidná... Najednou (po začátku braní těch kapiček) jsem přišla na více řešení, najednou se mi další postupy nezdají nijak nereálné a jsem tak nějak "vyklidněná".... No a navíc už skoro měsíc nosím na sobě šperk z toho měsíčního kamene - mám náhrdelník, náušnice a prstýnek a ten by měl podporovat ženské orgány, správný průběh těhoteství a snadnější zahnízdění embrya, takže to mám "posychrované" ze všech stran 🙂)))

bonifac
26. zář 2014

Tak sem byla dnes v gennetu, z paní doktorky sem měla docela dobrý pocit, otestovány sme prý ze všech stran ale dnes mi ještě vzali krvinu na stítnou žlázu,hematologii i zas nakou iminologii a ještě znova genetiku. Manžel půjde na vyšetření spermiku jestli jsou v pořádku i uvnitř. Zkusí nás prý protlačit na geneticky vyšetření embriek i kdyz na to prý ještě nárok dle pojišťovny nemáme ale pokud to geneticka doporučí, tak nám ho udělají.

Jinak co se tyče neschopenky tak sem svého obvodního doktora strašně obtezovala tím ze sem přišla v pátek!Dal mi doporučenku na vyšetření syndromu vyhoření s neschopenku nakonec mam ale abych měla aspoň nějaký trest ze nemohl jít v 11 domu, tak sem bez vychazek.

martiina_k
26. zář 2014

@bonifac kdyby to nebylo smutné, tak bych se začala smát... někteří doktoři, to je děsběs... a to vyšetření na syndrom vyhoření ti bude dělat psycholog? Nebo kdo to vyšetřuje?

bonifac
26. zář 2014

@martiina_k prej sou potřeba oba psycholog i psychiatr , u nás v Hradišti je nova psychiatricka tak se k ni musim objednat a doktorka mokrá mi dala kontakt na nakou psycholožku.
Napsala mi i doporucenku na Mojžíšovou.Mam taky Bachovy esence, na krku měsíční kamen a objednány náramek myslim z obsidianu na nervicky