Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petra49
18. lis 2009

holky, přidala jsem albíčko a pár foteček, tak když budete chtít můžete juknout.

petra49
18. lis 2009

holky co děláte, já čekám na manžu až přijde z práce, abych mu dala véču a krátím čas na netu.

Zítra dopoledne jdu ke kámošce z práce, tak se těšim, že trošku vypadnu z bytu a aspoň to rychleji uteče.

nadis.h
18. lis 2009

Pindru tak to biochemicke nebude. 🙂 to jsou dalnice co mas! Se mrkni ke me mame je dost podobne!
Peti ja prisla z kramu a delam segedin. Milacek jde pokecat s klukama tak fofruju at se stihne najist.

pindrusec
18. lis 2009

Dálnice? 😀 😀 😀 😀 😀 teda tys mě rozesmála......no kééééž bys měla pravdu 🙂 ale stejně do rána chrupat asi moc nebudu🙂)

pindrusec
18. lis 2009

Nadi tak ted koukám že ty máš termín 18.července a mě pokud jsem těhule tak to podle poslední mrchy vychází na 24tého:D....to se tu budem navzájem hlídat;)

nadis.h
18. lis 2009

Pindru fakt se neboj. To prostě vypadá jako fakt normoš těhu. 🙂

ma.ja
18. lis 2009

teda Pindru fakt závidím a moc ti přeju ať ti to vyjde. Já vás totiž za dva měsíce doženu a pak budu aspoň mít u koho brát rozumy 😵

janina83
18. lis 2009

ahojky holky tak jsem jukla a hned se nestacim divit...pindru co si to udelala???rekni nam to tajemstvi....moc gratuluju a hodne stesti ihned na krev 😀 😀 ja si jeste pockam nooo

coxa
18. lis 2009

Ahoj holky, nevíte prosím, jestli dělají v Liberci v Gennetu 4D ultrazvuk?

nadis.h
18. lis 2009

Pindru to už jsme 3 plus mínus autobus se stejným termínem. 😀 I reny je na stejno.. 🙂

nadis.h
18. lis 2009

Coxi ahojky,ano dělají. Cena je 360,- jen zobrazení, 900,- zobrazení + 1 fotka, další foto navíc 120,- a 1190,- zobrazení + 1 fotka + záznam na CD. Ke všem musíš ještě přičíst 19% DPH. 😉

Péti mrkla jsem na fotky! Krááááásné šaty jsi měla a celé Ti to slušelo moc!!! 😵

petra49
18. lis 2009

Nadi díky, jo šaty byly super, taky za super cenu 😀 ale co vdává se snad člověk jednou v životě. ještě bych si miláčka jednou vzala, ten den byl překrásný.

Trochu mi dělá starosti seery.

janina83
18. lis 2009

nadi peti co noveho u vas ja si pujdu za chvily lehnout zitra se vam ozvu peti co brisko boli??

ma.ja
18. lis 2009

normálně holky můj chlap mi leze na koníka!!!! Mám to na liště, ať to pořád nemusím otvírat, a ten zmetek mi sem leze!!!

janina83
18. lis 2009

taky ste tak unaveny?dnes jsme byly v penny a ja musrela vypadnout tam snad nebil zadnej kyslik ja myslela ze se tam skacim..to ty prasky podle me 😒

janina83
18. lis 2009

maju hahahah no aspon se tu neco dovi 😀 😀 ono pro ty chlapy je to zajimave cteni ten muj uz taky koukal na snazilky hihihihi

ma.ja
18. lis 2009

ať jdou do háje a udělaj si svýho koně! Tohle je naše drbárna!!!

nadis.h
18. lis 2009

Péti já mám to samé. Normálně mám nízký tlak, ale ted je to děs. Udělá se mi hned strašné vedro a mám pocit, že každou chvilku omdlím. 😝

Máji no taky chce být vzdělaný nooo. 😀

Péti to věřím. Já se vdávat nechci, ale kvůli těm šatům bych chtěla. 😀

petra49
18. lis 2009

Jani jde to, teď trochu cítím, ale dobrý. Já půjdu po dlouhý době na vzduch zítra, tak doufám, že bude vše v poho.

Holky viděly jste zprávy??? Teprv 19ti letá maminka porodila trojčata a přirozeně. 😲

petra49
18. lis 2009

Jdu koukat na přešlapy.

janina83
18. lis 2009

peti nadi maju tet jsem na to koukala to je ale mazec si to nedokazu predstavit mit trojcatka

janina83
18. lis 2009

jdu si dat sprchu a spat sem jak po 16.to sem jeste nezazila a rano uz pred pulou vzhuru jako dneska tome normalne picne!!

janina83
18. lis 2009

tak paa kocenky moje 🙂

ma.ja
18. lis 2009

Berušky tak se krásně vyspinkejte, my jsme dnes koupili lahvičku růžového vínečka, tak jdu dopít skleničku a budu taky tuhá 🙂 🙂 🙂 dobrou

seery
18. lis 2009

Ahoj holky zatím mohu říct jen jupíííííííííííííííííííííííííí dvojčátka, ale to je brzy, protože jim je 5 dní 😅 Ale je to fajn, ráno jsem tam volala a řekli mi že jsou špičkové kvality tak to je supeeeeer. No ještě nejásám, jásat budu až za tři měsíce

petra49
18. lis 2009

Tak seery to je super a to bylo včera strachu, gratuluju. Tak teď aby nám to všem jenom vyšlo.

nadis.h
18. lis 2009

Seery supeer. Tak vidíš jaký to jsou bojovníci. 😵 Tak tfuj tfuj tfuj at se drží.

coxa
18. lis 2009

Nadi díky moc za vyčerpávající info. 🙂

nadis.h
18. lis 2009

Coxi není za co. 🙂 Jsem místní encyklopedie.. 😀

reny01
19. lis 2009

dobré ráno holky.maji to je mi moc líto,že to nevyšlo ☹ moc mě to mrzí.ale věřim že se ti to příště povede a budeš taky těhule.nesmíš ztácet naději 🙂 pindru to teda koukám! 😵 a doktoři budou nejspíš koukat taky. 😕 holky já jsem dneska tak líná.šla bych si nejradši lehnout a proválele bych celí den v peřinkách.bohužel mám dost práce musím poklidit a uvařit.ach jo.vám přeju hezký den 🙂