Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

alarada
12. dub 2015

@bonifac Držím palce 😀

alarada
12. dub 2015

Holky tak ve středu odběr. Už aby to bylo

saxja
12. dub 2015

ahoj 🙂 tak já už mám odběr za sebou, PK přežily 2 embrya. Už jsou zmražené a čekají na PGD... tak snad to teď vyjde 🙂 Přeji všem hodně štěstí 🙂

horakovaa
15. dub 2015

Tak Já už zítra ráno začínám stříkat do nosu a večer pichat , 23 ultrazvuk tak jsem má to zvědava. Tak všem přeji hodně štěstíčka

alarada
16. dub 2015

Tak včerejší OPU dopadl takto. Z 20 folikulů bylo 16 vajček. Dnes mi volala sestra že dobrých bylo 12 a oplodnilo se jich 9, ale ještě je šance že se nějaké oplodní. Máme metodu PICSI. V pondělí budou volat kolik jich jde na genetiku. Musí jich jít co nejvíc protože z genetiku je vždy 50% špatných ☹ ☹ 😢

bonifac
16. dub 2015

@alarada neboj ja mela jedno spatne ;) 1. Ve me a 4 čekají co kdyby 🙂

bonifac
16. dub 2015

Holky 8. Den po ket a je tam duch!!!

alarada
16. dub 2015

@bonifac Gratuluju. Kéž bys měla pravdu.

horakovaa
16. dub 2015

@bonifac gratuluji..

hankamisa
17. dub 2015

ahojky.některé si na mě ,možná ještě pamatujete. psala jsem tu špatnou zkušenost s gennetem. chci vám jen říct,že navzdory předpovědi gennetu,že miminko přirozenou cestou počít nemůžeme se zadařilo přirozeně a na jeden štouch. po prodělané hydrolaparce kdy podle doktorky z gennetu ,která ji sama dělala nemůžeme počít přirozeně i s ohledem na spermiogram a byli jsme tlačeni do ivf jsme to vzdali. po půl roce jsem šla do jiné nemocnice na laparku aby mi odstranily vady zjištěné v genettu a jaké bylo mé překvapení, když mi dr, po operaci sdělil,že vady zjištěné v genettu vůbec nemám a že mi NIC nebrání přirozenému početí. hned druhý měsíc po laparce se zadařilo i navzory udajně hodně špatnému spermiu.
po hydrolaparce dostal můj stres dosti zabrat takže se nedivím ,že se nedařilo.po laparce jsem se dosti zklidnila ,že je vlastně vše ok .
ted s odstupem času můžu opravdu říct a utvrdila jsem se v tom ,že dr. která nás měla na starosti nešlo o to abychom se mimi dočkali ale o to z nás dostat co nejvíce peněz. jak jinak si vysvětlit ,že jsme museli podstoupit řadu nesmyslných vyšetření ,která jsme si museli platit. a proč když jsem ji hned po hydrolaparce řekla,že bych tedy šla přímo na laparku aby mi vady odstranily byla proti a utvrzovala mě v tom,že je to při ivf zbytečné. byla i proti tomu,že jsme chtěli nejprve zkusit iui což nám rozmlouvala s tím,že já s tímto nálezem stejně šanci nemám.a proč dva spermiogrami ,které manžel podstoupil před gennetem vjiné laboratoři byli ok a dva následně na to v gennetu přimo v jejich laboratoři byli špatné a dokonce se udajně zhoršovali.později jsem tyto hodnoty ukázala jinému dr. a ten řekl,že na něm nic až tak špatného nevidí.dnes jsem moc ráda,že jsem se nenechala doktorkou ukecat do ivf a poslechla vlastní rozum. díky němu jsme totiž ušetřily spousty tisíců za umělko.
a ted mě můžete klidně ukamenovat zastánci slavného genettu . já se za svuj názor na něj nestydím.

horakovaa
17. dub 2015

@hankamisa no tak to je k zamyšlení.... Mohu říct, že zatím jsem spokojená . Teď jdu na 2 Ivf s tím, že jakmile to nedopadne chci na laparoskopii a tu mě odsouhlasila. Vaše zkušenost je tedy zajímavá, je možný že na tom neco pravdy bude , ale že by až tak se gennet preklepl to se mě nezdá, vždyť oni vědí že si na testy můžete zajít i jinam nemyslím si že by udělali až takový špatný výsledky.

hankamisa
17. dub 2015

@horakovaa - já jsem jí ze začátku taky hodně věřila a proto jsem byla slepá a ani by mě nenapadlo si někde něco ověřovat. ono když člověk je zoufalý a miminko chce tak uvěří spoustě věcí zvlášt pokud tomu až tak nerozumí.až když mě pár holek z jiných car upozornovalo,že bych měla jít nejprve na laparku nechat odstranit případné příčiny a až pak pokud by se nezadařilo zkusit umělko tak mi to nedalo a začala jsem dost přemýšlet.
proč bych měla nejprve podstupovat několik mnou placených ivf (desetitisíce),která by se třeba nezadařila a pak jít na laparku po které by se mohlo zadařit třeba přirozeně. ono totiž dost často právě i podle toho operujícího dr. co mi dělal laparku stačí nechat tou laparkou ten spodek jen ,,pročistit,,. ano pokud se pak zjistí nějaká vážná příčina tak nic jiného než ivf nezbývá ale proč ho podstupovat když by šance na přirozené početí byla.

horakovaa
18. dub 2015

@hankamisa tak to souhlasím. Přemýšlela jsem úplně stejně a také jsem šla a ověřil si to a 3 lékaři mě řekli žádná laparoskopie a tato Dr na Car mě zás říká něco jiného. Uvidím jak dopadnu. Jak jde o peníze tak se doktoři můžou pretrhnout, jen aby něco našly.

hudala
18. dub 2015

@hankamisa Já Gennetu fandím. Jsem za něj ráda a doktorku (resp. dr. Mokrou) mám moc ráda a věřím jí. Nicméně i moje dr. mi říkala, že z vyšších míst jí "tlačili" do (někdy až nesmyslných) zákroků a to jen a jen kvůli penězům. Nyní se snad v Gennetu situace uklidnila, ale já osobně jsem se rozhodla už na žádný operační zákrok nejít (myslím že za tu dobu jsem už narkóz měla dost a dost).

hankamisa
19. dub 2015

@horakovaa - no právě a to se stalo i mě.když jsem dr mokrý z gennetu řekla,že tedy půjdu na laparku aby mi ty ,,vady ,, co ona našla odstranily tak se jí to nelíbilo,že prý je to zbytečné... no ještě ,že jsem ji neposlechla a poslechla jsem vlastní rozum.ušetřila jsem spoustu peněz za umělko do ,kterého nás ona tlačila a spoustu zbytečných vyšetření..

@hudala - já právě měla dr.mokrou. ještě,že jsem ji neposlechla. v našem případě jí šlo hlavně o peníze než o to pomoci nám k mimi.a ty nesmyslné vyšetření a zákroky ona po nás chtěla taky a většinu z nich by jsme si museli platit.je mi z ní na bl....

hudala
19. dub 2015

@hankamisa mě právě bylo řečeno, že to měla nařízené (řekla mi to moje dr.) a že to byl jeden z důvodů proč odešla z Gennetu (už je tam znovu, ale odešel primář). Mě byla navrhnuta další hysteroskopie ale po poradě s mojí dr. jsem to odmítla. Teď co je tam dr. Mokrá opět a bez primáře je to v pohodě a žádný zákrok navíc mi nedoporučuje 🙂 já jí znám dlouho, dříve byla moje gynekoložka 🙂 jinak díky primáři mám šitou dělohu (2 stehy) a to se mu povedlo při odběru vajíček. Takže za mě TEĎ Mokrá ano, ale díky za to, že primář tam už není.

hankamisa
19. dub 2015

@hudala - aha. no já už tam nevkročím, takže ted už mi je přístup dr. mokrý fuk. já s ní měla hoodně špatnou zkušenost a tu taky budu předávat dál pokud se mě na ní někdo zeptá. když neumí být svá a nechá se někým ovlivnit kvuli penězům tak je to její problém.a co jsem se setkala s názory tak si spíš chválily víc dr. petra než jí. ozvali se mi i holky co si na její přístup taky stěžovali.s ní se jim otěhotnět nepodařilo a když přešli jinam byli bud na první či druhý pokus těhule...možná i to by stálo za zamyšlení u těch ,kterým se to s ní dlouho nedaří...
přeji všem hodně štěstí a at se těch svých uzlíčků brzo dočkáte.

saxja
19. dub 2015

hm... tak se asi taky přidám... nevím, jak to s dr. Mokrou bylo dřív, ale nyní s ní "máme" druhý pokus. Já si na ní také nemůžu nijak stěžovat a mně i mému manželovi vyhovuje. Žádná zbytečná a navíc placená vyšetření nám nenavrhovala. 1IVF se nám podařilo i přesto, že ve výsledku zbylo jen jedno embryo. Bohužel nevydrželo ani 7 tt, ale to určitě nebyla ničí chyba.
Co se týká nařízení vyšších míst, na to mohu bohužel jen říct, že takhle to chodí poslední dobou skoro všude. Zaměstnanci jsou jen malí páni a pokud nechtějí přijít o práci, nic jiného jim nezbývá. A pokud dají přednost hrdosti, zaplatí za to daleko větší cenu, protože zaměstnavatelé se dokážou mstít i v možném novém zaměstnání (mluvím z vlastní zkušenosti). A komu myslíte, že nový zaměstnavatel uvěří?
Za mě jsem s dr. Mokrou spokojená a věřím, že budu i nadále a že se nám s její pomocí zadaří, když to jinak nejde 🙂
přeji všem hodně štěstí 🙂

limlim
20. dub 2015

Ahoj holky take jsem tu driv psala ze nechapu postup proc jsem mela jit na hydroskopii ktera neni az tak presna jako laparoskopie pri ktere kdyz tak odstrani co se ma a na laparku jsem sla az po 2 Ivf.
Bohuzel spermio nic moc a prej jsem mela nepruchodny vejcovody takze schyza a sup po laparce jsou vejcovody v cajku.. Jsem byla tak vytocena.. a ted me dr. rekla ze nevi co se mnou, ze na injekce moc nereaguju ze vajcek moc neni... Takze ted to nechame bejt, ale je hrozne videt jak s vama tocej bohuzel dr. je asi melej pan ale uprimne bych na to nemela zaludek a hrozne me stve ze tyhle veci nejsou hrazeny z pojisteni kdyz i blej kurak ma pomalu i lazne...

hankamisa
20. dub 2015

@limlim - to je právě ono. proč neposílají na laparku hned jako většina center ještě před pokusy aby nebyli marný. člověk si projde neuspěšnými pokusy je zbytečně vystresovaný a pak kolikrát zjistí,že byli marný protože se třeba našla nějaká,,mechanická ,,vada ,která tomu početí bránila. já totiž věřím,že kdyby na tu laparku posílali hned,že by se některým párům zadařilo pak i přirozeně. ale proč to dělat,že?....vždyt by tak gennet přišel o spoustu peněz.

saxja
20. dub 2015

nejsem si jistá, ale řekla bych, že laparoskopie vyjde pojišťovnu dráž, takže by si Gennet přišel na větší peníze, kdyby to chtěl dělat každé pacientce... přiznávám, že netuším, co je hydroskopie.
A také bez mučení přiznávám, že laparoskopii bych se raději vyhnula, kdyby to nebylo naprosto nutné. Nějak zvlášť si takové zákroky nevychutnávám... O.o (kdo ví, co ještě jednou bude... třeba tomu taky neuniknu)
Ale co by člověk pro to vytoužené dítko neudělal, že? 🙂

megara
20. dub 2015

@jilu04 tak jak to s tebou vypadá? tedy s vámi? 😀 😀 😀

Tak i já přispěju troškou do mlýna. Chodím k Dr. Mokré, u Dr. Petra jsem byla jednou, při inseminaci byl milý, víc ho soudit nemůžu. S Dr. Mokrou jsem vcelku spokojená, na první konzultaci jsme si dohodli termín na hysteroskopii, a byla provedena, pak milion odběrů krve. Nebyla mi doporučena inseminace, z důvodu endometriózy, a tak jsme šli na IVF (ICSI+PK), transfer 2 embryí a nic k zamražení, při druhém IVF (ICSI+PK+1x AH) transfer 2embryí (+2 sněhulky) a nic. Po opakovaném neúspěchu, chtěla Dr. testy udělat znovu zda něco nepřehlédla, takže zase odběr krve, žádanka na imuno (tam vše ok), hematologii (vše ok), opakované testy ok. Nakonec jsem si vysomrovala 2 IUI ani jedna nevyšla. Dr. mi řekla, že mé šance na otěhotnění jsou asi 25 %, tak jsem změnila gynekologa a zkouším to z jiného pohledu. Když se nezadaří, zkusím IUI a pak sněhulky. Za mě jsem vcelku s Dr. spokojená, nepřijde mi že by mě někam posílala zbytečně, jen neví důvod proč to nejde když je vše relativně ok.

horakovaa
21. dub 2015

No ženy , Teda teď jsem z toho všeho rozčarovana, čeká mě odběr vajíček a 2 Ivf. Já právě začínala u DR. IVA a teď jsem u p. MOKRÉ. Prý ale Ivo byl machr na zavádění... No jsem zvědavá jak teď vše dopadne.

alarada
22. dub 2015

Tak můj příspěvek:
Přirozeně jsem otěhotněla 3x. 2x jsem šla na potrat z důvodů vrozené vývojové vady, 1x samovolný potrat
Chodíme k dr Mokré, na nás je hodná vše nám vysvětlí. Hydroskopie dopadla dobře, jen mi zjistli že mám lehké ložiska endiometriózy na vaječníkách. Loni jsme šli na 1IVF - PISCI a PGD - byla dobrá jen 2embryja. ET dělala Mokrá - nevyšel, KET - Petr nevyšel. V prosinci mi zjistila cystu na vaječníku a tak mě poslala na laparku. V únoru odstraněna. V dubnu jsme začali stimulovat na 2IVF.Nyní jsem týden po odběru vajček a čekám na výsledek 2embryjí.

horakovaa
22. dub 2015

@alarada tak držím palečky... také mám endomeriozu , ted stimuluji na 2 IVF , a pokud to dopadne špatně což nedopadne🙂 ale kdyby tak me už napsala laparoskopii . Jen mě to DR nedoporučovala .Tak At Vám to dobře dopadne.

megara
24. dub 2015

Tak holky,zase tu máme úspěch jedné z nás @jilu04 už má krásného kloučka 🙂 (bez gennetu)

horakovaa
25. dub 2015

Gratuluji
🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

limlim
27. dub 2015

Trada 🙂))))

megara
28. dub 2015

Ahoj dámy, co je tady nového? Mě už několik dní pobolívá podbřišek,hlavně teda při nočních, mám citlivý prsa, včera jsem i trošku krvácela,tak sem zvědavá co z toho bude. Cykly mám 35 až 37, a dneska jsem 31, takže nemá cenu testovat ☹

raaja
28. dub 2015

@hankamisa Ty už pomlouváš i tady????
holky občas vás čtu jinak si píšem spíše na emiminu a tato hvězda opravdu jen pomlouvá 🙄 🙄
já chodí do gennetu 2roky mám toho mooc za sebou a jsem vděčná že mě dr, nechala udělat všechna vyšetření v některých car si je holky musí vydupat 😝 😝 Jak znám dr. Mokrou tak se penězma ovlivnit rozhodně nedá 🙂 ty za ty sprosté řeči už tato hvězda byla z emimina vyštěkána několikrát a nedá si pokoj to je nenávist 🙄 🙄