Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
22. lis 2009

Seery asi to nevadí.Ale většinou se nesmí aspon těch 14 dní od transferu. My nesexujeme už dlouho.Já na to nemám chut a nechceme nic pokoušet,abych třeba nezačala krvácet.

seery
22. lis 2009

hm mě neřekli jak dlouho tak nevím sakra už at je za 10 dní neba mě to, furt přemejšlím jestli tam jsou či ne ☹

nadis.h
22. lis 2009

To je nejhorší no tahle dobu do testu.Pak máš sice taky nervy,ale aspon víš na čem jsi.A je to pak zas jiné čekání.

seery
22. lis 2009

co myslíš myslíš že by se mohla obě ztratit??

nadis.h
22. lis 2009

Seery můžou bohužel. Šance na úspěch je 40% jenom. A nikdo a nic to neovlivní zda se chytí či ne.

seery
22. lis 2009

jenom 40 tyjo to je teda málo, tak to jsi teda měla štěstí, Divný je, že nejdřív jsem měla takové tvrdší břicho dole a ted nic

larri
22. lis 2009

Ahoj holky,

Seery,oni se neztrati,ale proste se neuchyti.Vsimla jsem si,ze uz jedno dite mas,s nim si problem nemela nebo taky si musela cekat.

seery
22. lis 2009

larri To první bylo normálně počato

seery
22. lis 2009

larri No počkej když se neztratí ale neuchytí, tak kam pak jdou

larri
22. lis 2009

A po jake dlouhe dobe se vam zadarilo? Byla si asi mlada,takze brzy.

ma.ja
22. lis 2009

Seery hlavu vzhůru, na chmurný myšlenky máš dost času!!! Mně Mudr říkal, že 60% embryí je špatných, proto se pustí a neuhnízdí se. Tak si říkám, že zas lepší, když odešly hned, než dýl ....

Holky u nás doma je dusno, že by se dalo krájet. Měli jsme jet večer do divadla, ale odpoledne mi můj drahý stačil říct, že se mu vyhejbám, co mi jako je....A to jsem se mu prděla s chlebíčkama, buchtičku s nugátovým krémem....chápete to?.....no a tak jsem řekla, že nikam nejdu.....

seery
22. lis 2009

larri Bylo mi devatenáct a tak hned po vysazení antikoncepce, ale pak jsem změnila partnera a byla sním pět let anic až minulý rok mimoděložně.

seery
22. lis 2009

Majo já nevím prvně jsem neměla peníze tak byly embryjka ještě dva dny v laborce a když jsem jim volala ten pátý den, tak mi řekli že jsou špičkový, no ale může se stát cokoli

larri
22. lis 2009

Majo,my meli taky tichou domacnost od patecniho vecera.

Vcera vecer se mne zeptal,jestli si dam s nim rybu a jinak nic.No a dneska rano,mne uz pohladil 😕 a jeli jsme do Sterbohol a je v pohode.Ted jsem sama a mam klid.
Musim ale zehlit a vubec se mi nechce. 😠

ma.ja
22. lis 2009

já myslim, že to myslel jinak. Protože jsem říkala, že do 9.dne jsem měla všechny příznaky, pak najednou nic a krev. Tak řekl, že jsem asi potratila, a že 60%...

seery
22. lis 2009

maja nechápu

ma.ja
22. lis 2009

larri je to síla, ti naši drahouškové...ale bez nich by bylo smutno. Mne teď spíš strašně štve, že nemá práci, tak je pořád doma a prudí...

ma.ja
22. lis 2009

seery já taky ne, ale vy máte špičkový embryjka, tak si je hlaď a hlavně tomu věř, že to vyjde!!!

larri
22. lis 2009

majo,tak to ti vubec nezavidim.Muj ma nemocenskou,ale ma vychazky,takze jede za synem z prvniho manzelstvi.

A co delal manzel?

ma.ja
22. lis 2009

je zedník, ale má skoliozu páteře, takže na to měl plnej invalidní. Ten mu teď sebrali, má částečnej a hledá a hledá..je to na prd

larri
22. lis 2009

Proboha a to dela jeste takovou tezkou praci?

Ja si myslim,ze tady v Praze je pro zedniky dost prace,ale za par let budou vsechny stavebni firmy v pr....
Porad se stavi,ale uz se spatne prodava.Je tady toho hodne na sobe nalepeneho.Vubec se mi to nelibi.

A ty ceny? Byt za 5-9 mil.To uz mas hezky barak.

nadis.h
22. lis 2009

Máji Larri to jsou erupce nějaký co.Můj je taky protivnej jak osina v prd..Ale to on je pořád,tak jsem zvyklá a prostě ho přehlížím,když má takovou náladu. 😝

Máji to je na velký prd hledat práci.Však vím o čem mluvím.Jsem užpo 2 na pracáku.Květen-říjen poprvé a ted od listopadu jsem znova zaregistrovaná. 🙄

seery
22. lis 2009

maja, takže ty jsi už byla na umělku chápu to správně a neuchytili se jo

larri
22. lis 2009

No muj je hrozne naladovy,ale ja uz jsem si na to zvykla.Nemluvim na neho,vsak on,kdyz bude chtit,tak zacne.

Akorat ja mam rada rano klid,nez jdu do prace.A to on schvalne zacina blbnout a hrozne si chce povidat.Ja si vstanu radci driv,ale nechce se mi mluvit.

To zase bude klid az pujde do prace,ale jeste asi tyden musim vydrzet. ☹

ma.ja
22. lis 2009

já to blbě napsala, zedník je vyučenej, pak dělal od mačkaře skla, přes pojízdnou prodejnu, řidiče čehokoliv...a něco podobného teď hledá. Je taky zaregistrovanej na pracáku....

ma.ja
22. lis 2009

seery ano, přesně tak, 3.11. jsme byli na ET. Zítra jdu po 3 týdnech do práce 😝

nadis.h
22. lis 2009

Larri dělám to samé. Nemluvím a čekám až příjde sám a je normální. Nemá cenu se hádat nebo tak něco.

seery
22. lis 2009

to mě mrzí a kdy jdeš na druhé, mrazili jste??

reny01
22. lis 2009

já taky skoro dva roky na úřadě.vždycky jsem si našla pouze nějakou brygádu na černo 😢
maji tak buchtičky s nugátovým krémem bych si taky dala.ty si mladýho teda romazluješ.mňamky 🙂

ma.ja
22. lis 2009

no jo jenže já to nevydržím čekat!!! A navíc on se pak nase.. a stojí to ještě víc za prd