Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
23. lis 2009

no to mi ani neříkej 😠 já jsem u plotny v jednom kuse.ach jo ☹

nadis.h
23. lis 2009

No však i já a to nemám děti. Teď jak má volno tak vařit musim.Jinak dělám jen večeře naštěstí. 😝

reny01
23. lis 2009

a kdepak je naše janička,že ani nenapíše,potvůrka 🙂

reny01
23. lis 2009

já jsem při prvním těhu taky mohla víc lenošit.to jsem si užila 🙂

nadis.h
23. lis 2009

Já myslím,že Janča bude v práci nejspíš. Mája též.
Ale Péťa se někde fláká. 🙂

reny01
23. lis 2009

a pindru by měla přijít s vísledkama 😉

nadis.h
23. lis 2009

Ta je někde už radostí zkácená. 😀

reny01
23. lis 2009

to teda nejspíš jo 😀

nadis.h
23. lis 2009

Bolí Tě taky hlava? Jako ne moc,ale tak že jí cítíš pořád? 😝

reny01
23. lis 2009

ne né,hlava né.trochu záda 😢

nadis.h
23. lis 2009

Mě tak divně hlava.A pořád v kuse už několik dní. 😒

reny01
23. lis 2009

nadi tak snad to přestane 🙂

nadis.h
23. lis 2009

Doufám.Je to nepříjemné. 😲
Pořád se něčím cpu dneska.Pomáhá mi to zahnat ten pocit na zvracení. 😝
Ty jo a vůůbec mi to neutíká ty dny do utz.Ještě 12 dní. 😖

pindrusec
23. lis 2009

Ahojky děvčátka 🙂 je hezké že jste na mě myslely,ale musím vám narovinnu říct že pindruška je srab ☹
já tam totiž nešla....před chvilkou jsem vstala teprve...a popravdě se mi tam nechtělo....bo dnes tam je bývalý primář a já ho nesnáším....takže jsem si řekla že kdyby mi měl on řikat že to je blbý tak už bych to asi nerozdejchala 😒 pujdu tam zítra bo to tam je moje milovanná doktorka 🙂 takže ten jeden den už to vydržím....Díky němu bych totiž již před čtyřma rokama neměla ani Terezku...zjistil mi totiž ten myom....a jeho blbou polohu a chtěl mě nacpat nějakým hormonem že bych byla jak v přechodu a pak mě kompletně vybrat...s tím že děti již nehrozí....tenkrát sem šla od něj a řvala jak želva a mamka dělá v Bolce na záchranc a tenkrát mi řekola jdi ještě jinam.....víc doktorů...víc názorů....a taky že jo.....další mi řekl IHNED otěhotnět....jinak umělý oplod.....a já hned další měsíc byla v tom 🙂 ...takže se nedivte že sem se k tomu blbovi dneska bála jít....

nadis.h
23. lis 2009

Pindru ahoj. No to se nedivím. 😒 Někteří doktoři jsou fakt pitomci.

reny01
23. lis 2009

zdravím pindru 🙂 a my už mysleli že někde slavíš 🙂

pindrusec
23. lis 2009

no kéž by jste měli pravdu.....já bojovala celej víkend sama ze sebou...zda dnes jít či ne.....ale rozhodla sem se ještě ten jeden den tu nejistotu vydržet.....bohužel ta moje doktorka tu je jen úterky.....ve čtvrtek co sem byla to byla nějaká uplně nová....a divná....vubec mě neposlouchala co ji řikam....taková jednodušší mi přišla 😀 ....a co vy ?koukám že máte samý potíže?🙂)....ty já neměla ani u jednoho dítěte.....jedinný s čím jsem měla problém bylo neustálé pálení žáhy 😝 taky obě děti byly totálně vlasatý 😀 a pak ještě s nadýmáním....a to mam i ted....už jim uplně dietně a suché věci a stejně sem jak nafukovací balón 😀 😀

nadis.h
23. lis 2009

Tak žáha mě pálila na začátku strašně.To jsem málem potřebovala fakt ty hasiče jak jsou v tý reklamě na nějaký ten přípravek na žáhu. 😀

pindrusec
23. lis 2009

😀 jjjj já se až zalykám......pomáhá mi renie....ta za mého prvního těhu eště nebyla a musela sem brát ted si nemužu vzpomenout jak se to jmenovalo...takový pytlíčky s emulzí...bílou jak mlíko...to byl hnus 😠 😠 to se nedalo pozřít 😀 to renie mi chutná a hlavně hned pomůže 😉

pindrusec
23. lis 2009

aaaa ANACID 😀 už se mi hlava vzbudila 😉

nadis.h
23. lis 2009

Nebyla to smekta? Nebo tak nějak.Ale něco si pletu s pytlíkem na špatně od žaludku. 😝 A u nás na žáhu frčí Malox. Přítel má s žáhou taky potíže.

nadis.h
23. lis 2009

Tak smekta je na ten žaludek. 😀

pindrusec
23. lis 2009

mě smektu dávali pro malou na průjem 😀 😀 😀 no to mě podrž 😀

pindrusec
23. lis 2009

Malox jsem ještě nezkoušela....ale renie mi chutná..dělaj mentolový a pak ovocný...vycumláš a žáha je fuč 😀

nadis.h
23. lis 2009

Tak nám právě Rennie nejede.Ani nijak nezabírá.Malox pomáhá i na bolení žaludku.

nadis.h
23. lis 2009

Holky mě je divně,že to ani nejde popsat. 😕

reny01
23. lis 2009

holky tak mám uvaříno,jakžtakž uklizíno a mažu pro malou 🙂 zatí pa
nadi to ti věřím 😝

pindrusec
23. lis 2009

poškej jak divně?tak si uvař hrnek horkýho kakaa 🙂 ...to působí na mě...já ho jinak moc nemusím,ale když mi je divně spolehlivě zabere 🙂

nadis.h
23. lis 2009

Jak na chřipku.Bolí mě tělo celé. 😝
Mám chut udělat zapečené těstoviny s uzenym,ale musela bych do krámu.. 😝

pindrusec
23. lis 2009

Tak to ti nevím co poradit ☹ to kakao mě naučily v Itálii když jsem vegetila....jinak mě když vše takhle bolí zalezu do vany....s kafíčkem a dobrou knížkou.....uklidním se tam a pak je mi líp když prohřeju kostičky 🙂