Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

ma.ja
23. lis 2009

ahojte berušky 🙂
mně ten kůň zas blbne!!! Už to píšu podruhý!!! Neb jsem asi blbá 😒
Tak mam za sebou první den v práci, hlava bolí, jak kdyby nebyla moje 😝

Péti strašně moc gratuluju 😵 😵 😵 hlavně ať ti to dlouho vydrží 🙂 🙂 🙂

janina83
23. lis 2009

ahoj maju ja pred chvily taky prisla z prace dneska to vubec neutikalo 😒 zitra mam volno a pak az do soboty jsem v praci 😠 hnusnyyy uz tet se mi nechce 😅

petra49
23. lis 2009

maji, děkuju. věřim že jo, věřim bobískům od první chvíle 😵

ma.ja
23. lis 2009

já měla dnes celý den, pondělky jsou vždycky záhul, lidi dělaj, jak kdyby byl konec světa. A ještě naše vedení má pocit, že jsme nevytážený, tak to stojí za..... Naštěstí zítra mám jen do 10. A pak měřit folíky 😵 Těšim se 😵

ma.ja
23. lis 2009

blbka jsem, mělo tam být "nevytížený"

reny01
23. lis 2009

zdrav ím holky 🙂
petruš gratuluju 😀 to je super 🙂
jani musíš trochu věřit 🙂

ma.ja
23. lis 2009

jani koukej věřit nebo ti půjdu dát na zadek!!! Koukej jak jsem dopadla já !!! Taky jsem tomu nevěřila!!!

Berušky už nemám oči, jdu do vany a koukat kdo dnes poletí 🙂 že by "včelka Mája"

papa a dobrou

reny01
24. lis 2009

dobré ránko 🙂

pindrusec
24. lis 2009

ahojky děvčátka 🙂 to tu jsi jen samotinká reny? 😀 co se děje?Kde máme Nadis?

nadis.h
24. lis 2009

Helou. 😀
Nadis spala do 11. 😀

pindrusec
24. lis 2009

😀 😀 😀 ty jsi jak já včera 😉 .....tak holky jsem těhulkaaaaaaaaaaaaa 🙂 zatím vše v normě.....moje doktorka mimi viděla hned tak nechápu tu ve čtvrtek že nic neviděla 😠 už to mám i písemně....a jdu 8.12 na kontrolu 😉
Jinak jsem volala do Gennetu a ještě se mi zítra ozvou,ale vypaddá to že máme v tomhle smůlu bo oni prej zřejmně léky zpět si ode mě vzít nemohou a peníze též nevrátěj ☹

nadis.h
24. lis 2009

Pindru no parada! 🙂) my Ti to rikaly! 🙂) ono videt nic nemusela,protoze jak je to male takhle na zacatku tak se to lehko schova.

janina83
24. lis 2009

ahoj holky dneska sem opet testila a / ja sem to tusila ☹ 😢 😢 😢 ach joooo

janina83
24. lis 2009

proc musi mit nekdo smulu tak se maju k tobe pridavam 😢 uz sem to obrecela v pondeli na krev a vysazeni leku jeste ze mam dalsi pokus sestra rikala ze by uz to melo byt vydet jestly jsem tehu nebo ne ale prej na tu krev musim stejne i kdyz mam test negativni 😢 😢 pindru blahopreju mooc

janina83
24. lis 2009

holky kde ste kdo? 😕 😕

nadis.h
24. lis 2009

Jani a čekáš vždy déle? 😒 Ach jo.Kolikátý jsi den dneska? Já pořád spoléhám u Tebe na tu krev.Jak jsi sama psala,že už jsi tohle zažila,že jsi byla těhu a na testu se Ti to neukázalo.

reny01
24. lis 2009

holky tak si představte,že jsem si v deset šla lejhnout a až teď jsem se vzbudila 🙂 teď rychle poklidit a do školky.

pindru to je výborný 😀 velká gratulace 😀 😀 😀 😀

nadis.h
24. lis 2009

Reny jen si dáchni. 😀 Já spala do 11i a pořád taky zívám. 😅 Takže asi zalehnu u telky. 😀

seery
24. lis 2009

Ahoj holky tak jak je dneska?? Mě je furt stejně dobře, ale včera jsem měla furt na něco chut tak jsem se nějak na noc přecpala, že mě bolel tak žaludek, že jsem nemohla ani usnout já hloupá 😀 No Le bylo to asi normální pře na chutě je myslím ještě brzo.

reny01
24. lis 2009

nadi já koukala že jsi vstávala brzy 😀
máme na to tak trošku právo 😀 😀 😀

seery
24. lis 2009

reny01 ahoj bolela te taky tak hodne prsa na zacatku??

janina83
24. lis 2009

nadi ja sem dneska 11 den po ET 😒 a na test dneska jsem cekala asi 7 min.

janina83
24. lis 2009

sem stoho v pr....!!!!!! ☹ ☹

nadis.h
24. lis 2009

Reny si piš. Jen mi prudí chlap můj.Furt to nějak komentuje,že tak dlouho spim. 🙄 Už aby mi narostl pořádný pupek.To už snad pochopí proč mi je jak je. 😝

Jani uvidíš.Ještě to nevzdávej.

reny01
24. lis 2009

nadi tak tohle jsi úplně trefila 😀 oni si snad myslý že simulujem nebo co 😠
seery boleli a bolej

janina83
24. lis 2009

no jsem zvedava na tu krev jeste to skusim v nedeli

reny01
24. lis 2009

janičko já byla taky pesimista od začátku.já jsem si před testováním řekla,že teď to skusíme normálně,přirozeně a už jsem se těšila 🙂 tak si řekni,že když to teď nevýjde,tak máš přeci další pokus 🙂 už se těž na další 🙂 uvidíš že to výjde a jestli né teď,tak brzy se k nám určitě přidáš.uvidíš 🙂 🙂

seery
24. lis 2009

janina83 ahojky, no mas jeste cas ma se to delat spravne 14 den po, hele a kdy to mas dostat?? Nj me to teprve ceka uff testnu se asi v patek

janina83
24. lis 2009

jeste to nevzadava ja porad verim ze tam jsou prckove akorat me to vzdycky rozhodi no....mrchu mam dostat pristi tyden tak jsem zvedava ale ty prasky to asi rozhodeji ne?

seery
24. lis 2009

janina83 No a test byva pozitivni vetsinou kdyt ti vynechala menzes. Me prave doktorka rekla ze si mam udelat test za ctrnactt dni a to ted vychazi na prvniho to to mam dostat. No jestli to rozhodi prasky nevim, ale myslim ze ne a hlavne se toho sama bojim, jestli budu krvacet ci ne, nebo spinit. Chjo nechci to dostat vubec. Trochu citim na pravy strane tvrdsi bricho a uprostred nic, tak nevim zda to je vajecnik nebo zda se nepremistilo na pravo