Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

seery
26. lis 2009

Jo a ty prsa mě bolí taky a přijde mi že se tak o půlku zvětšili, no už abych to věděla na 100 proc. Nebaví mě to čekání. Je to pořád moc brzy. Já nevím mě doktorka řekla že se pak mám objednat na utz, vy jezdíte ještě na hcg? Já myslela že to stačí když uvidí ten test ne.

seery
26. lis 2009

Ale jsem z toho nejhoršího venku ne?? Znamená to, že se chytli, že? Nebo se ještě nějak chytaj

nadis.h
26. lis 2009

Seery na krev musíš,aby se vidělo,že hcg je dost v krvi. Může to být bohužel ještě mimoděložní a nebo biochemické těhu. Až Ti pak potvrdí,že krev je ok tak Tě objednají na ultrazvuk.A krev Ti vezmou v Gennetu.14 den po ET ráno tam musíš přijít.Nebo 15 den.Já byla 15ý.

nadis.h
26. lis 2009

Hlavně se ničím nestresuj.Počkej na krev. 🙂 A buď v klidu. A nepřemýšlej nad ničím špatným.

seery
26. lis 2009

No Nadi neboj nestresuju se, tak jedno mimoděložní jsem už měla, tak doufám, že snad už to bůh nedopustí. 😒 A copak je to biochemické?

nadis.h
26. lis 2009

Seery já myslím,že bude čárka jen sílit a bude vše v pořádku. 😉 Biochemické je těhu kdy se mimi chytí,ale většinou pak normálně příjde mrcha..To se stává často před mrchou,že většinou ani ženské nevědí,že těhu jsou. Protože normální ženská testuje až když to nedostane. A ne jako my bláznivky. 😀

seery
26. lis 2009

Jojo ted jsem se koukala na net a tam píšou že po 14 dnech od tranferu lekar v gennetu provede krev a ultrazvuk a pak se jedna o biochemicke tehotenstvi a pak za dalsich 14 dni se jde znovu na ultrazvuk aby se zjistilo kolik plodu tam je a srdicko a je-li to v poradku tak pak se uz chodi na normalni gynekologii. Takze ty uz bys to mela mit za sebou ne kdyz jsi v 7 tydnu.

seery
26. lis 2009

Aha no takže to se da donosit nebo ne?? No taky jsou holky, které mají menzes a jsou tehu. Třeba to mají 3 - 4 Měsíce. No a do kdy se to mimi chytne nevis??

seery
26. lis 2009

Takže když bude biochemické tak to můžu poznat sama ne? Mám to dostat 1.12

nadis.h
26. lis 2009

Sery já ještě nebyla na tom ultrazvuku.Jdu až příští pátek.Objednali mě od krve až za 3 týdny. 😝
Když to nedostaneš a // budou sílit tak je to fajn.

seery
26. lis 2009

a chytilo se uz nebo se jeste chyta

seery
26. lis 2009

Já v tom mám zmatek na netu píšou, že biochemické tehu znamena ze samovolne potratis

seery
26. lis 2009

Tyjo tak to je hustý, tzn že budu čekat zhruba 2 měs jestli bude vše o.k

seery
26. lis 2009

A tys to nedostala? Ani si nešpinila?

nadis.h
26. lis 2009

Ne ne já to nedostala už do 11.10.naštěstí. 😀 No a zda jsem špinila.Jen asi 14 den.Ale jen takové 2 maličké kapičky a ani ne červené.Tak to asi nebylo ani ono. 😝 Jinak pohoda.A už by měli být chycené u tebe.

seery
26. lis 2009

No tak to teda nevim sákryš, já to mám totiž přesný na den teda většinou to dostávám o den dříve než minulý měs. Ale předminulej jsem to dostala 6 a pak zas 6 no a minulej jsem to měla 2.11 takže ted počítám, že do 1 nejdýl, pře já to nikdy nemám dopředu, ale vždy zpět.

seery
26. lis 2009

Já bych si mohla podle mrchy řídit hodinky 😀 Jo takže když jsou chycené tak to ted ještě jestli nejsou mimo že? No ale to by mě muselo něco bolet ne?? Aspon minule jo, to bylo teda děsný fakt. No a jestli to nepotratím, že. 😒 Njn vydrž Prtka vydrž 😵

seery
26. lis 2009

Nějak ti mě bolej záda her švec 😖 😀 😝

seery
26. lis 2009

A taky někdy jako pánev mě bolí až do nohou 😕

seery
26. lis 2009

Jo a kdybych to dostala tak to nemusí byt vždy špatny ne... Když to některé mají třebas i do 7 měs

clea.1
26. lis 2009

ahoj,

i já se připojím s názorem na Genet v Liberci s manželem jsme se letos domluvily na tom,že jedinou věc co jsme ještě nevyzkoušely proto aby jsme měly děti bylo umělé oplodnění.Jen drobnost já už byla smířená několik let,že děti mít nebudu a tak jsem se k tomu ani neupínala,brala jsem to jako věc,která buď vyjde a nebo ne.A že si to v bdoucnu nebudu vyčítat.Když jsme podstoupili začáteční vyšetření,doktorka nám řekla,že u nás jedině možnost simulace a inekcí do břicha a to byl asi můj nejhorší zážitek,ale ten mi způsoboval můj manžel každej večer doma 😀 místo sexu injekce.
Po tomhle nepříjemném zážitku jsme 7.května šli na inseminaci kdy mi do těla vrátily dvě oplodňěná vajíčka nechali mě cca hodku ležet na pokoji se zákazem stání z postele,dom daly prášky a po 14 dnech těhotenský test s pozitivním výsledkem - obě vajíčka se ujali a ted jsme čekateli dvojčátek.
Takže si zase musím zvykat na myšlenku,že budu máma a že děti můžu mít.

S personálem Gennetu jsme byli spokojení nedalo se jim nic vytknout absolutně profesionální přístup po celou dobu spolupráce s nimi, od nástupu,po operační zákrok až po umělé oplodnění a následnou několika měsíční péči po oplodnění.
Pro mě to asi zůstane jediný místo v Liberci na které nebudu myslet ve zlém a nikdy na něj nebudu nadávat. 🙂

Možná se to bude někomu zdát že tu melu z cesty a ne k tématu ale zase třeba to někomu pomůže při rozhodování.

seery
26. lis 2009

Ahoj Cleo, gratuluji a jsem ráda že ti to vyšlo, já jsem teprve na začátku ale jsi pro mě aspon naděje, když ti to vyšlo, kolikpak ti je

seery
26. lis 2009

Jo Cleo ještě jsem chtěla napsat že máš rovnou dvě, to je teda úspěch, moc se to nestává 😀 Blahopřeji!! Jo a kdypak jsi začala s testováním??

seery
26. lis 2009

Jo a stím motem souhlasím, taky jsem nečekala, že je to tak na zbláznění 😀 😝

nadis.h
26. lis 2009

Cleo ahojky, 🙂

Proč by jsi mlela z cesty!Tohle k tématu patří a je to jedině ta nejlepší ukázka toho,že to prostě funguje a že to v Gennetu umějí! 🙂

Jaký to je těhu s double mimčem? Každý mi říká,že mě to taky čeká. 🙂

petra49
27. lis 2009

Dobré ranko, koukám tady liduprázdno.

tak mám po krvičce a už vím i výsledky Hcg 359, tak snad dobrý. Ve tři musim volat do gennetu.

teda holky, já bych snad celej den dneska prochrápala, po krvi jsem ještě lehla a probudila mě známá s výsledkama a ještě pořád zívám.

reny01
27. lis 2009

zdravím holky 🙂
petruš super moc gratuluju 😀 taky bych nejraději pořád spala a nic nedělala 😔

petra49
27. lis 2009

AhojReny, jak ti je? myslíš, že to je dobrý číslo, v pondělí jsem měla 93.

Teda já jsem dneska ale hrozně ochrápaná a navíc cítím trochu žáhu. Reny měla jsi taky návaly horka?

nadis.h
27. lis 2009

Ahoj holky,

Péti však jsem Ti psala,že dnes musíš mít kolem 400. Obden se to zdvojnásobuje. Takže ve středu jsi měla cca 186 a dnes by to mělo být cca 372.Takže to sedí.

Já chrápu taky jak medvěd. Vstávám v 11 a to jen proto aby mladej moc nemlel že tak spím. 😀

reny01
27. lis 2009

petruš ty návali horka mám někdy i teď.žáha mě nepálí.jinak si myslím,že vísledky máš dobrý 🙂 je to super být těhule viď? 😀