Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

snow.angell
7. led 2010

kkamca:
no já co čtu na gennetu tak doporučení není potřeba

reny01
7. led 2010

snow tak s tím by neměl být problém ne?já tam jela taky s doporučením od svého gyndaře 😉

kkamca
7. led 2010

snow.angell .tak pak je to divné vid.. 😒
Taky mi mudr nechával posílat..ale jen recepty na antikoncepci. 🙂

reny01
7. led 2010

nadi tak tobě by to teda asi neposílali 😀

nadis.h
7. led 2010

Holky to doporučení od gyndr je to nejmenší.Je to 20 vteřin práce pro něho.

snow.angell
7. led 2010

nadi
😀

reny01
7. led 2010

tžaky si myslím že to nemůže být problém 😨 jestli jo,tak bych změnila gyndaře

snow.angell
7. led 2010

nadis
jenže já mám stupid gyndaře

reny01
7. led 2010

snow tak hnedka změnit doktora 😠

snow.angell
7. led 2010

06.12.2007
dobrý večer,chtěla jsem se zeptat zda potřebuji k návštěvě u vás v Gennetu doporučení od mého gynekologa? Mám polycystycké vaječníky a snažime se o mimi už rok a nic. Děkuji za vaši odpověd
David Stejskal 07.12.2007
Nutné to není, ale doporučujeme Vašeho lékaře informovart.

nadis.h
7. led 2010

Snow a o co mu jde? Pitomec. A když Ti to nenapíše tak to prostě v G řekneš a hotovo.

snow.angell
7. led 2010

nadis
no já ho změnila a tenhle mi chce narvat HA

nadis.h
7. led 2010

Tak narvat Ti jí nemůže když nechceš. 😝
Holky to je to samé jako třeba s cvičením Mojžíšové. Jsou holky co mají vše (vejcovody,vaječníky...) a chtěli na tohle cvíčo chodit v rámci léčby v CAR a tam na to je od obv gyndr potřeba doporučenka protože to jde pak na pojišťovnu.Jinak je to drahé. No a tolik holkám dělal gyndr potíže a prostě jim to nenapsal. A já bez vejcovodů jsem to dostala hned i s tím, že je to fajn nápad. Nechápu o co těm dr jde někdy. 🙄

snow.angell
7. led 2010

nadis.h
no mě řekl že může bejt problém v obezitě a že to může bejt hormonální problém s tím že první postup je takový že se hned dává na 3 měsíce ha a pak se okamžitě vysadí a mělo b se to zlepšit, jenže já máms ha špatné zkušenosti

reny01
7. led 2010

taky nechápu některé doktory 😠

kkamca
7. led 2010

snow.angels:to samé sem slyšela od svého mudr..tak jsem jí brala na zkoušku nakonec 6 měs..a prd z toho ,takže asi tak.Co žena to jiné tělo.

nadis.h
7. led 2010

Snow uvidíš.Řekni mu to že to chceš a když ne tak v G Tě určo vezmou i bez toho.

snow.angell
7. led 2010

no já ještě píšu do diskuze co je na stránkách genetu a uvidím co mi odepíšou 😀

kkamca
7. led 2010

Téda já bych spala..

nadis.h
7. led 2010

A já? Od 5,30 jsem vzhůru... 😝

snow.angell
7. led 2010

já vstávala okolo 10 hodiny a zase bych spala, že by únavovej syndrom?

snow.angell
7. led 2010

holky tak sem objevila u toho adc tohle:
Zarážející i poměrně vysoké procento anovulačních cyklů (65%). V současné době provádíme stimulaci u všech žen. Způsob stimulace se řídí jednak výsledky hormonálních vyšetření, jednak kvalitou foliklů a výšky endometria v UZ obraze. Naší nevýhodou však je nezařazení mezi centra reprodukční mediciny, takže jen málokterá žena si může koupit gonadotropinové preparáty.

To není moc dobré ☹

nadis.h
7. led 2010

Snow tak to by jsi se pěkně prohnula kdyby jsi musela kupovat za plnou ránu Gonal či Puregon. 😝 Je to otázkla desetitisíců.

Ty co jsou v CARech na pojišťovnu a jsou v určitém množství zdarma stojí nejlevnější pro samoplátce cca 400 za 75IU. Pro porovnání tohodle přípravku já měla 4 ampule na den... 😝

snow.angell
7. led 2010

no jako já budu eště sondovat co a jak,protože tohle je fakt nářez jako 😝

nadis.h
7. led 2010

Snow tam já bych nešla v tomhle případě!! Já měla doplácené z části ty injekce a i tak mě vyšli přes 10 tis.

snow.angell
7. led 2010

nadis.h
tak sem na to koukala a oni sou pouze gynekologové ale nikde v rejstřících nic o car

nadis.h
7. led 2010

A je otázka zda tím, že nejsou "patentováni" na CAR zda by měli dobré zkušenosti a byli šikovní!

snow.angell
7. led 2010

kašlu na to du do gennetu

nadis.h
7. led 2010

IUI dělají i ve špitále některém a někteří gyndr. Na tom "nic není"... IVF je úplně jiná věda.To už není taková sranda. Jdi do toho Gennetu fakt.