Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petra49
27. led 2010

holky kde jste kdo?

nadis.h
27. led 2010

Ahoj holky,

chjo.Ve špitále nic moc. V podstatě jsem se nic nedozvěděla. 🙄 17.2. si tam jdu lehnout a budou mi brát vzorek čípku na rozbor-což je to co jsem nechtěla,aby se ve mě rýpali!!! Takže se domluvím u dr jestli se to musí udělat ted zrovna,protože budu prý krvácet z toho. Když to vydrželo rok tak by to mohlo vydržet po porodu ne? 😖

petra49
27. led 2010

Ahoj Nadi, to mě mrzí a ten doktor ti nic neřek, kdo tam byl, nevíš? Neptala jses ho, jestli se to musí udělat teď? Já dneska musim zavolat na výsledky moči, včera jsem zapomněla, tak jsem zvědavá.

Teď si dělám ten řízek, na který jsi včera měla chuť.

určitě vše dobře dopadne, Nadi.

nadis.h
27. led 2010

Péti mudr Blumlová tam byla. A dělala mi nejspíš novou cytolku s tím, že ona si MYSLÍ,že to je jen nějaký zánětlivý vřídek,ale že to musí vyloučit tím. Udělat se to musí ted, protože kdyby to bylo nějaký špatný a musel by se dělat nějaký zákrok tak se to musí udělat co nejdřív což u mě by mohlo být nejdřív až po 6i nedělí a tím,že jsem těhu takhle krátce tak by museli vyvolat porod v co nejbližší dobu co by to šlo už porodit. 😒

Ve zprávě mám závěr:kolpo svědčí pro HPV infekci. což vím prd co je.

petra49
27. led 2010

Nadi podívej se na net, něco jsem tam našla, doufám, že budeš v pořádku. Mě zas mudr minule našla myom, tak doufám, že se nebude zvětšovat- nikdy jsem to neměla. T u doktorku neznám, nevim.

nadis.h
27. led 2010

Jo taky to už čtu. Ach jo proč nemůžu mít klid. 🙄

nadis.h
27. led 2010

To mi k tomu nesedí to co napsala ona že si myslí že to je. Protože to by na to přišli už v Gennetu z krve co brali na všechny nemoce.

petra49
27. led 2010

Je to děs, jako by nestačilo, že máme problémy otěhotnět a ještě do toho další věci, viď. Všechno dobře dopadne, Nadi. Proč tě nevzali dřív do toho špitálu a dřív než jsi byla těhu se to nevědělo?

nadis.h
27. led 2010

Taky mi to napadlo na co dr čekal můj obv. gyndr.On na ten vřídek na čípku přišel už v lednu minul. rok ale cytolka byla v pohodě tak to neřešil a jen řekl, že to bude hlídat.A na začátku těhu co mi dělal další cytolku tak v ní vyšlo:Neidentifikovatelný změny na čípku... A tak až ted mě poslal kam mě poslal.

petra49
27. led 2010

No jestli se to nerozjelo při tý stimulce a tim těhu, mě řekla, že ten myom z toho může být.

nadis.h
27. led 2010

mě to mamka taky říká že to je tím těhu.V těhu jsou změny v těle mnohem rychlejší než normálně.

yaris
27. led 2010

Tak už jsme tři v jednom 😵 Když mi mimísky dávali, tak moje nejlepší kamarádka začla rodit 🙂 Jinak máme ještě 10 mrazáčků. Mám opět vaječníky obalené novými folikuly, ale prý do týdne by se to mělo spravit. Zákrok šel hůř a nebylo to moc příjemné, protože jsem plný močák mít nemohla. Bolí a tlačí mě to díky vaječníkům a folíkům, tak se to nedalo. V albu mám první fotečku 😉

petra49
27. led 2010

ahoj yaris, tak moc gratuluju a pěkně odpočívej ať se hezky zavrtaj 😀

nadis.h
27. led 2010

Yaris fajný! A zásobička v mrazáčku taky dobrá!! 😵

Péti a budou s Tebou něco dělat kvůli tomu myomu?

yaris
27. led 2010

Holky díky, už to byly blastocysty. Embryoložka říkala, že jsou ve vývoji o den napřed a ti mrazáčci jsou už taky velcí. Vím, že to není záruka ničeho, ale potěší to 😉 Na sále byla Johanová. Jsem ráda, že už to mám za sebou. Jak já těch 14 dní vydržím, to fakt nevím 😉 Jinak včera jsem si na konec udělala smaženky, ale ty plněné, vřele doporučuju na zlepšení nálady! 🙂

petra49
27. led 2010

No zatim říkala, že je malej a že ho vždy bude měřit, jestli se nezvětšuje. Kdyby se zvětšoval tak asi jo, ale konkrétně jsme se o to m nebavily

jindriska
27. led 2010

yaris, obrovská gratulace, mamino 😀 , tak vydrž prďka vydrž, já musím taky 😀

yaris
27. led 2010

Ahoj Jindřiško, taky si dostala ten hezký těhu test v Gennetu? 🙂 Jsem zvědavá, která z nás vydrží dýl netestovat. Na sebe bych si nevsadila 😀

petra49
27. led 2010

lepší jsou mama testy, já měla // asi 9. den po ET

yaris
27. led 2010

Peti, mamatestů mám samozřejmě doma zásobu 🙂

petra49
27. led 2010

to je potřeba 😀 😀 😀 a jak se cítíte holky?

nadis.h
27. led 2010

Mamatesty jsou fakt NEJ!Já měla slabounké // už 6 den.Když nepočítám den ET. 🙂

yaris
27. led 2010

Já jsem jen trochu unavená, ale jinak ok 😉 Jsem přes noc sama doma, tak doufám, že se nebude nic dít 😉

reny01
27. led 2010

zdravím holky 🙂
yaris gratuluju 🙂 tak už jsi taky maminka 😵 😵 😵 holky moc vám to přeju a věřím že to výjde 🙂
nadi tak to je mi líto,že nemáš lepší zprávičky ☹ to je blbý že zrovna teď,když jsi těhulka,musí být něco 😒
holky mě se zase v minulim těhu udělala bulka v prsu.říkala jsem to doktorům 9měsíců a oni pořád ať to masíruju,že je to jak kojím.nakonec mě to museli vyříznout,ale to už byla velká 4,5 cm 😠 a z kojení to nebylo.
bylo to z hormonů. 😠

reny01
27. led 2010

jinak ty testy z Gennetu nic moc.lepší jsou mama testy 😉

petra49
27. led 2010

ahoj Renuš, kde jsi celej den?

reny01
27. led 2010

já byla dnes u toho zubáka,pak jsem byla u mamky.domů jsem nepospíchala,protože mladej byl doma a nechal si i malou.tak jsem měla klídek.když jsem přijela,byli připravený řízky s kaší,tak mi udělal mladej radost,že nemusim nic kuchtit 🙂
jinak u zubáka to celkem šlo. 😉 😀

petra49
27. led 2010

tak to je dobře, já jdu zítra a pak k ségře pohrát si zase s dětma

yaris
27. led 2010

Holky a Vy jstě měli nějaké těhu příznaky nebo jste poznali úspěch až z testu? 😉

reny01
27. led 2010

petruš tak to máš radost s dětma 😵 😵
zapoměla jsem říct,že jsem volala do Gennetu na ty výsledky z krve a sestra mi řekla,že je to negativní a že výsledky mám poslaný ke svýmu doktorovy.tak jsem byla taky ráda 🙂