Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

lemurka.m
29. led 2010

Máme 250.stránku ! Jupíííííííííííííííí 😀

jindriska
29. led 2010

Ahoj holky, ráno mi stávkoval notebook, tak píšu až teď. Bříško nic moc, stále mě trápí křeče, hlavně když jdu na záchod a uvolním se, tak to píchne, ale pak nic. Ovšem cítím ho pořád, takové divné bolesti jako na mrchu a zaražené prdy 😀 Jo a taky mě trápí nevolnosti, teď dělát dušené hovězí a málem jsem se pobl...., no snad to jsou dobrá znamení 🙂. No a jsme tu jak zapadlí vlastenci, napadlo tak půl metru sněhu, prostě mazec, ale jsem ráda, konečně zima jak má být 😉. Tak zatím pa pa

lemurka.m
29. led 2010

Ahoj Jindři 🙂 To je dobré znamení,že se mimi zavrtává 🙂
A kravička ti nevoní ... 😨

jindriska
29. led 2010

ahoj lemurko, no ono mi vadí víc pachů 😀 , no doufám, že se to nebude stupňovat 😀

luckan.
29. led 2010

Ahojky holky, také navštěvuji gennet liberec teda zatím jsme tam byli jednou + nějaký ty odběry, ale mla bych menší dotaz... můžu..prosím

nadis.h
29. led 2010

Ahoj holky,

já se dobrouzdala z krámu a dělám obvyklý velký úklid před příjezdem drahého. 😀

Luci jasně ptej se. 😉

jindriska
29. led 2010

ahoj nadi, tak to já už mám uklizeno, ráno jsem vytřela celý byt a omyla koupelnu, teď dodělávám obídek a pak zasloužený odpočinek. Dneska je mi šoufl od rána ☹

ahoj Luci, vítej mezi námi 😉

lemurka.m
29. led 2010

Ahoj Lucko 🙂 ptej se ...
Čau Nadi,už jdem si říkala,kdepak dneska jsi... 😎

reny01
29. led 2010

Zravím holky 🙂
jindři taky mě takhle bolelo to břicho a to pěkně dlouho.hlavně když jsem šla na záchod 😉
zdravím luci 😵
jinak dnes nemám moc času.uklízim,protože jsem to v týdnu docela zanedbávala 😝 taky mám opět pěknou horu žehlení 😝 ách jo to mě nebaví 😒
nadi konečně ti přijede viď? 🙂 takže konec depky 😵

luckan.
29. led 2010

Jééé děkuji Vám :D ...byli jsme s manželem na 1 návštěvě...a napsali nám odběry a tak jelikož to dobře vyšlo tak jsem tam hned jela za 3 dny znovu na odběry na hormonální profil...tak jsem měla radost jak se to hezky hýbe a že to bude rychle :D jenže ohle za 3 dny mi volali že musim znovu na ten odběr HP takže zase čekat další měsíc to mě ubíjí... zažili jste to některá???

lemurka.m
29. led 2010

Ahoj Reny 🙂 Holky vy pořád uklízíte,já budu mít depku z toho,že bych měla jít taky 😒 Ale mě se nechceeee 😝

nadis.h
29. led 2010

Jindři z čeho Ti je špatně? 😕 Už trénuješ na těhunevolnosti jo? 😀

Renuš jojojo těším se na něj na broučka. 🙂

Jdu ted na poštu vyzvednout 2 balíčky s mimi věcma+ještě 1 další mám u sousedky a už by to snad mělo být všechno co jsem předtím pokoupila. Chudák ta sousedka vzala k sobě asi 6 balíčků od začátku co mi to začalo chodit. Vždy když jsem byla doma tak nic nepřišlo a pak to chodilo když jsem byla v práci. Tak jí koupim kafe babče nebo já nevím co. 😀

reny01
29. led 2010

nadi třeba bude i sex? 😀 😀 😀 máte co dohánět 😀 😀 😀
zdravím lemurko 🙂

reny01
29. led 2010

jéžiš nadi ty ty oblečky bereš pěkně zhurta 😉

lemurka.m
29. led 2010

Lucko,já jsem měla HP v poř.,ale jinak máme spoustu jiných zádrhelů 😒
Nedělej si z toho hlavu,za měsíc to zkontrolujou a uvidíš 🙂
Je lepší měsíc počkat než to uspěchat.A máš už něco za sebou?

luckan.
29. led 2010

Děkuji, já se jen bojím abych tam pul roku nejezdila na HP :D... nene nemáme jen odběry + spermigram atd...
Dr. nám slíbila že by koncem unora mohla být první isemin, ale pak jsem volala ohledně spermiogramu a prej špatný...tak nevim...a hlavně kuli tomu HP to ani nestihneme :(

jindriska
29. led 2010

nadi asi jo, jinak nevím z čeho 😝 . Nikdy mi takhle blbě nebylo, ani při 1.IVF. Tak že by se mi mé přání splnilo 😀

reny01
29. led 2010

luci já jsem měla HP v pořádku,tak ti k tomu nic neřeknu 😒 ale oni v Gennetu vědí co dělají 🙂 určitě jsi v dobrých rukou 😵

lemurka.m
29. led 2010

Lucko a co máš špatně v HP - FSH?
Snad ti neseberu vítr z plachet,ale my už se o mimi snažíme 7let.Takže dřív jsem se hroutila,když mi řekli,že musím měsíc nebo dva čekat a teď to beru jinak.Mimi si cestu najde,až se mu bude chtít k nám 🙂
Ber to tak,že je lepší udělat vyšetření a pak zvolit ten nejlepší postup pro vás 🙂 🙂
Přeju hodně štěstí 🙂 🙂 🙂

reny01
29. led 2010

jindři zatím je to dobré znamení 😵 držím palečky 🙂

luckan.
29. led 2010

Já ani nevím co tam je jestli něco špatně 😨 nic mi neřekli jen že si primářka přeje znovu odběr...
Jaj 7 let :( a co už máš lemurko vše za sebou???

lemurka.m
29. led 2010

V G mají novou závoru na parkoviště,ale nějak jim přimrzla a nechtěla se otevírat 😀

lemurka.m
29. led 2010

Lucko - 2x spontánní těhu-zamlklé potraty,1x IUI,2x IVF-ICSI,manjel má horší spermio,já mám trombofilii a trochu problém v imunologii,genetiku máme v poř. - to je hrozný,když to takhle napíšu... ☹
Ale naději mi dávají holčiny z této diskuse,které jsou těhu 🙂

lemurka.m
29. led 2010

A teď jsem po laparce a hysteroskopii a kontrole průchodnosti vejcovodů

lemurka.m
29. led 2010

To je kronika.... 😨 😀

reny01
29. led 2010

holky jednou vám to taky výjde 😵
je fakt,že je spouty holek,co mají větší problémy a taky se jim to podaří.holt někomu dřív,někomu dýl 😉
a holky vy budete taky maminy 😵
teda ale když koukám lemurko na tebe,kolik toho máš za sebou..musela sis taky projít pěkně těžký časy ☹

nadis.h
29. led 2010

Luci tak doufám, že nepůjdeš v mojich šlépějích. Já jsem měla špatné FSH v HP a chodila jsem na HP každý měsíc duben-červen.V červnu byla stimulace.Stopnutá,protože jsem nereagovala na injekce takže zas červen-říjen každý měsíc jen na odběr na HP. 😝

No Renuš oblečení už nenakupuju.Sešlo se mi toho dost teda. 😀 Takže už jen větší věci a můžu rodit.

lemurka.m
29. led 2010

Musím končit.Ale zase přijdu 😎
Posílám všem pozitivní energii.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Nadi,pořádně pomiláčkuj muže svého 😉 😀

nadis.h
29. led 2010

Renuš a sex nebude. Měla jsem chutě,ale zas mě přešli po tom všem stresu. 😝

luckan.
29. led 2010

Fíha...moc ti držím palečky....držím je nám všem snažilkám :D
A lemurko ty jsi před tím na laparce nebyla???? a kdy jsi byla prvně v gennetu...
My se snažíme 2 roky... byla jsem na laparce + to samé co ty :D + 4 měsíce stimulace...a ted gennet od ledna... 😒