Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
23. únor 2010

Maji kdepaak.

reny01
23. únor 2010

zdravím holky 🙂
tak jsem dnes šla k dokymu na gyndu pro prášky a tak mě rovnou poslal na utz 😵
byla jsem štěstím bez sebe,že ho miminko 😵 😵 utz v pořádku,srdíčko krásně bylo,prstíky jsme počítali a doktorka mi ukazovala i nosní kůstky,že tam je vše jak má 😵
podle utz jsem dnes 19+2,podle ms20+2 😵
fotečku mám,ale tarý utz,tak nic moc 😉 miminko se tam tak mrskalo,že šla vyfotit buď samotná hlavička,nebo jenom tělíčko.tak fotečka taková zvláštní no 😉

reny01
23. únor 2010

jo a 23.3.jdu též na cukrovku 😝 se mi zdá,že taky dost brzy 😕

nadis.h
23. únor 2010

Jee Renuš to je vždy oddech vid? 🙂 Já jdu ted v úterý a měla bych mít termín do G na velký utz. Na ten se těším nejvíc. 😵

S tou cukrovkou to máš správně bych řekla.Chodí se cca 25 tt.

reny01
23. únor 2010

jé nadi já jsem tele 😀 to vím že to není zas tak brzy 😉
já jdu do Gennetu 8.3.a už se nemůžu dočkat 😵
doktorka mi i řekla co to je,jen říkala,že na 100% mi to potvrdí až v G. 🙂

kapibara
23. únor 2010

Ahoj Holčiny!!!!
Tak traňďák OK,nic jsem necítila,jen mě tlačil šíleně močák,myslela jsem,že pokropím primářku 😀 😀 😀
Zavedeny dvě expandované blastocysty(byly krásný)....sliznice prý krásná....tak teď jen čekat a modlit se,ať mimiňáci vytasí zubáky a zakousnou se 😉

Maji...promiň...nemám o tobě přehled...Ty jsi teď po ET?

reny01
23. únor 2010

Kapi tak držím palečky 😵

kapibara
23. únor 2010

Jinak těhulkám závidím velký UTZ...ten byl boží 😉

Maji...dočetla jsem se,že prodlužená kultivace je síto pro nejlepší embrya.....a má větší úspěšnost.....tak musíme doufat

nadis.h
23. únor 2010

Kapi super. Tak at se prcci drží!! 😵 Zůstali mrazáčci?

Renuš a co Ti řekli že to bude??? 😀 Juuu

kapibara
23. únor 2010

Reny...děkuju...

Musím říct,že jsem nejdřív k takovýmhle diskuzím neměla důvěru,ale teď jsem moc ráda,že tady jsem...je to fakt povzbuzení 🙂

kapibara
23. únor 2010

Nadi....máme 4 eskymáky...po PK je to prý velký úspěch...těch 10 zbylých prý nebylo tak rychlých ve vývoji,tak je nemá cenu mrazit a zřejmě by ani nebyla vhodná pro KET ☹

nadis.h
23. únor 2010

Tak to je paráda! To jsou fakt siláci ty co zůstali! 😉

reny01
23. únor 2010

kapi vždyť jo,jsme tady taková jedna rodina 😉
nadi řekla mi,že tam vidí buchtičku a tak čekáme tedy nejspíš holčičku 😵 😵
jsem moc šťastnáááá 😵
ale jak říkám,když mi řeknou,že to bude kluk,tak budu taky šťastná x-

reny01
23. únor 2010

šťastná 😵 😵

reny01
23. únor 2010

mě je to prostě jedno,jen dooprvdy si přeju zdraví a šťastný miminko 😵
jen David mi minulí týden řekl,že jestli to nebude kluk,tak jsme ještě neskončili 😀

reny01
23. únor 2010

doopravdy 😅

nadis.h
23. únor 2010

jeeeeeeeeeee tak konečně někdo má holčinku!! 😵 😵 😵 Gratuluji!!!! 😵

Na druhé diskuzi jsme skoro samí kluci.Jen 1 holčička samotná a 2x dvojčátka páreček.Jinak kluci.

kapibara
23. únor 2010

Reny...buchtička je fajn 😉

reny01
23. únor 2010

no nadi dík. 🙂 jen aby nám to v Gennetu oběma teď nevyvrátili 😵 to bych se fakt nasmála 😀

reny01
23. únor 2010

kapi dík 😀

nadis.h
23. únor 2010

Renuš nestraš. 😕 😅 Já vše co mám zatím je modré.. 😀

reny01
23. únor 2010

nadi 😀 😀 😀 tak to by bylo dobrý 😀 😀 😀

reny01
23. únor 2010

nadi já mám doma vše holčičí 😉

nadis.h
23. únor 2010

Renuš ale myslím na to čím dál víc aby to fakt nebyla ve finále holčinka. Už jsem si tak natěšila na Káju...

reny01
23. únor 2010

no jo no.to je právě potom takový zvláštní,když už teď počítá,že to bude holka nebo kluk a potom mu řeknou něco jinýho 😒
ale co teprve kdyby tě čekalo překvapení u porodu 😨 to musí být teprv pecka 😉

nadis.h
23. únor 2010

To už se jedné známé stalo. 100% čekali holčičku a narodil se kluk... 😀 Tak nosí růžovky oblečky no ted no chudák. 😒 😀

kapibara
23. únor 2010

Maji...už jsem to naštudovala....byla jsi na ET 20.2......jsem dobrá,co?

Holky,já u 1.těhu nechtěla vědět,co čekám...a bylo to fakt krásny,když jsem slyšela máte kluka jako buka....ani při dalším těhu to nebudu chtít vědět....ale chápu Vás,že to chcete vědět...já byla tak šíleně zvědavá co to bude...

nadis.h
23. únor 2010

Kapi já každou obdivuju která to vydrží nevědět. 😲 Přítel můj to taky vědět nechce předem.

kapibara
23. únor 2010

Nadi...já to nejdřív vědět chtěla...ale pak jsem byla na UTZ a říkám,že to nechci vědět...a pak už mě to přešlo a těšila jsem se na to překvápko...manža ten to nechtěl vědět vůbec...pač nám fakt bylo jedno co to bude....já měla spoustu věcí od sestřenky neutrálních,ona si taky nenechala říct,co to bude a já pak dokoupila už jen pár hadříků a problém to nebyl žádný....takže já jsem pro překvápko...a stejně jsem celou dobu podvědomně věděla,že to bude chlapák 🙂

nadis.h
23. únor 2010

Tak já to ani neřekla že chci či nechci to vědět. Ale primářka si tam sama zajela a stopla to a smála se mi.. 😅