Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janina79
28. únor 2010

dala jsem si jen půl lžičky... instantní... tak myslim, že to není takový hřích,... moc děkuju za zjištění, já myslim že fakt slabý neva... ne denně... nedala jsem si už asi 4 dny.

Pregnyl dělá 100% těhupříznaky, obsahuje ten hormon.... a vymizí asi za 7 dní od aplikace asi.... 😝

já dala prát a už zase na vás koukám...
dnes musím žehlit, nechce se mi absolutně.
manža odjel přijede až večer a tak musim stihnout co bych s nim nestíhala.... 😝

s tim tlačením.... 😉 já se nejdříve taky bále, ale teď ne... je fakt, že obzvlášť moc se do toho nepouštím, ale zase s tím mám mnohem menší problémy než když jsem chodila do práce... (někteří si holt jak se říká H... A NOSÍ DOMŮ...., asi jsem ten případ... jinde než doma se nevykakám...) 🙂

ma.ja
28. únor 2010

povídej mi o tom, ale to k tomu asi patří...
mamka moje přišla o 2 mimi vždycky ve 2.měsíci a se mnou pak byla skoro celé těhu na udržování, mam pocit, že byla i zašitá, nevím a teď mne hlídá jak ostříž, hrůza...to je taky pěkně na bedýnku ☹

ma.ja
28. únor 2010

jani když jsem byla teď v pátek v G, tak jsem se ptala jak dlouho musi pít těch 5-6litrů, že to absolutně nezvládám, a sestřička říkala, že hlavně dodržovat pitný režim, že jsou ženský co vypijou 2 hrnky kafe a hrnek čaje za den a myslej si, že maj vystaráno....takže ono to jedno malý kafíčko určitě neublíží 🙂
navíc tělo by si řeklo, že ho nechce, takže pokud ti chutná, tak bych si s tím nelámala hlavu 🙂

kapibara
28. únor 2010

Haha,to jste mě pobavily 😀 😀 😀 tak zatím se loučím...jedeme po nákupech,papa

janina79
28. únor 2010

takk pokupte a pak se zase číhni na nás...

já půjdu pokoukat: dostala jsem úkol podívat se na netu po nějakým motebooku a jelikož tomu skoro nerozumím, musím se do toho nějak zasvětit... 😀 uf 😀 takže od začátkuy - http://notebooky.heureka.cz/poradna/podle-ceho-... 😀 😀

Maji tak zatím papa... ohlásím se taky....

ma.ja
28. únor 2010

kdo hledá najde 😀 😀 😀

nadis.h
28. únor 2010

Ahojky,

já jsem vyřízená. Spala jsem vždy po 15-20i minutách, pak letěla zvracet a další půlhodinu jsem se převalovala než jsem zas usnula na těch pár minut. 😢 Nepiju,nejim ale zvracim pořád. Už nemám co a je to pěkně hnsuný a vyčerpávající. 😢 Tak si udělám čaj a jdu zas do postele. Pa

veverusa
28. únor 2010

Ahoj holky.
Pěknou neděli.
Nadi teda ty si to "užíváš" ☹ Snad se ti to brzy zlepší. Kdyby ne, tak určitě zajdi k doktorovi. Existují léky, které ti pomůžou. Hlavně nesmíš být dehydratovaná.

janina79
28. únor 2010

☹ nadi, a nedostala jsei nějakou vyrozu??? chudiku... no to tě lituju... tak možná fenyklový čajík? nevim jak ti pomoci... snad odpoledne bude líp....

jo a pij hodně jak píše veverus.... to je důležitý...

ma.ja
28. únor 2010

halooooooooooooo, kde jste????????

Nadískovi je asi ještě blbě, chudí ať tě tp brzy přejde 😵

Holky já jsem dnes pažravá, už je mi fajn, ještěže jsme byli včera nakoupit, tak mam z čeho vybírat 😀 jdu na to 😀

veverusa
28. únor 2010

Ahoj, tak už jsem na příjmu. Byli jsme venku, jen tak se projít.
Maji jak je?

janina79
28. únor 2010

no já: koukala jsem na ty noťasy a moc moc se mi líbí :
http://www.ppelectronic.cz/zbozi/notebooky/hp-p...
http://www.pda-notebooky.cz/notebook-hp-pavilio...

pak jsem jsem se vztekala v koupelně s úklidem.....
koupi ☹ li jsme mop leifheit picollo a stál 499,- Kč a je uplně k NIČEMU.... špatně ždíme, dělá feky, kloubek se vyhákne z tyče a po každým 3. tahu ho musim znova nasazovat,... fakt značka za SUPER CENU...

pak jsem s tim "flákla" a šla k telce, kde jsem opět usnula....

veverusa
28. únor 2010

Jani já mám netbook, asus eee. Jsem s ním maximálně spokojená.

janina79
28. únor 2010

jo? ten malej? mini?

mě se líbí tyhle HP pavilion dv6 řady.... ale nijak moc tomu nerozumím...

ještě jsem koukala na sony viao ... má hokamarádka bílej a je krásnej, ale ty ceny... 😔 🙄

reny01
28. únor 2010

zdravím holky 🙂
nadi jestli opravdu nemáš nějakou virozu 😕
kapi a maji,držím vám palečky,aby jste byli těhulky 😵
já jsem se zase opařila čajem. ☹ samozřejmě jsem si polila břicho.jsem trdlo no 😉
jinak jsme dnes lítali venku,byli u rodičů a celkem fajn den 😉
jani s noťasem si neporadim,páč tomu nerozumim ☹
jinak vám přeji hezký večer 🙂

janina79
28. únor 2010

ahoojda 😀
tak jsem fandila Bauerovi ze všech sil ale nedal to,... přesto běžel skvěle... 😵

tady koukám se řídí všichni podle NEděle.... a nikdo nedělá.. nepíše,.. nečte...

tak holčiny, dobrou noc a zítra... ozvu se po té krvi... pusíky na pupíky... 😝

veverusa
28. únor 2010

Taky jsem koukala na Bauera a oči ho popoháněla, ale nepovedlo se. Stejně je to borec, tolik závodů za pár dní a dvě medaile.

isaosa
28. únor 2010

Taky jsme na Bauera koukala, držela všechny palce .... škoda☹

JANINA: Já mám taky sony vaio ... spokojenost ... a mám krásnej vínovej. Jde mi k telefonu a k autu 😀

reny01
1. bře 2010

zdravím holky 🙂
jani držím palečky na krev 🙂
já teď pěkně snídám.musím se ale vrhnout na úklid a vaření 😝
přeju den,jenom samích dobrých zpráv 😉

reny01
1. bře 2010

tak jsem teda dosnídala 🙂
nikde nikdo 😕
to si ještě pěkně pochrupkujete 🙂
mě se táááák nic nechce dělat 😒

jindriska
1. bře 2010

Ahoj holky, hold nám prostě není přáno a štěstí se k nám otočilo zády. 28.2. revize dělohy, vše je v albíčku, nemám sílu o tom psát, moc to bolí. Všem vám přeji v životě jen a jen to nejlepší, hlavně zdraví a štěstí. Dáváme si pauzu a tak chci za vším udělat tlustou čáru. I za koníkem, myslím, že mě pochopíte. Děkuju za všechnu podporu, alespoň jsem si zkusila na chvilku být těhulka ☹ Držte se holky moje 🙂

reny01
1. bře 2010

jindřiško to je mi vážně moc líto 😢
nedá se k tomu ani nic říct ☹ přeji ti do budoucna více štěstí a sílu bojovat dál

ma.ja
1. bře 2010

Jindřiško 😢 😢 😢 je mi to moc líto, myslela jsem, že máte vyhráno...

ahojte berušky 🙂
jsme zpátky z G, poslední injekci mam v zadnici a teď už aby byla sobota....musím nakoupit testy, žádný doma nemám 😒

ma.ja
1. bře 2010

Jani držím palečky, v kolik voláš?

reny01
1. bře 2010

holky tak teď to na mě padlo ☹ je to někdy ale pekně hnusná nespravedlnost 😠 ☹

ma.ja
1. bře 2010

jj Reny máš pravdu, zrovna jsme si o tom povídaly včera....někomu stačí zavadit o trenky a jiná se bojí si prdnout... 😖

reny01
1. bře 2010

maji no je to hrozný ☹
tak snad vám to holky výjde 😉 né snad,ale určitě vám to musí vyjít 😵
moc moc moc vám to přeju 😵

janina79
1. bře 2010

ahoj,
ani nemám náladu nicpsát potom co jsem četla o Jindřišce... uplně se mi udělalo špatně... uf.... četla jsem to, co dala do albíčka a je to síla... snad čas to zahojí.... ☹ 😔

Ma.ji a taky kapi: vy to radši ani nečtěte... musíte myslet jinak... bohužel je to krutý ale je to tak..... osud si nevybírá zrovna spravedlivě.....

reny01 věřím, že tě to taky dostalo.,... no teď už se zase začínám bát...

kde je Nadi: mám o tebe starost kočko, ozvi se...

já byla na krvi ráno, málem jsem se tam pobli.a, mám volat po 14,0 ... holky já jsem taky z toho vynervovaná... 😖 snad to budu mít v poho... ach jo... ozvu se vám potom, musim si dát oraz chvíli... žádný moc dobrý zprávy jsem se tu dnes nedozvěděla, tak přinesu aspoň doufám odpoledne nějaký pozitivní...
😨

lemurka.m
1. bře 2010

🙂 Čusbus po víkendu 🙂

lemurka.m
1. bře 2010

Jindři - je mi to moc líto ☹
Nadi - ještě pořád bleee? 😒
Petro - gratuluju ke klukovi,hezký fotečky 🙂
Indri - v lázních vira zaženeš a fajnově zregeneruješ a pak ... 😉