Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

haaribo
27. dub 2010

Ahoj holky!!! Teda Lemur, moje včerejší nadšení nějak pohaslo, taky nejsem zrovna nekomplikovaná a vše u mě probíhá jinak, jen ne podle tabulek....

lemurka.m
27. dub 2010

Ještě upřesnění - ze 14 folikulů 11 vajíček,z toho 4 nezralá - takže 7x ICSI a z toho 4embrya
Jdu to vyležet.......🙂

lemurka.m
27. dub 2010

Ahoj Haaribko,neboj nic 🙂
ty už sis všechno špatný vybrala,teď bude hej 🙂
A objednala bych se na konzultaci 10.5.,když to nebude schválený od poj.tak to zrušíš........ale bude! 😵
Já to takhle udělala,protože jsem se bála,že nebude místo a mrcha za dveřma

rina1
27. dub 2010

Ahoj holky, se omlouvam, ze sem lezu, ja uz sem nechodim, ale taky byvala klientka Gennetu Lbc, mam na prodej pekny znackovy veci na holcicku, Ralph Lauren, T.Hilfiger, Next,Mothercare, Anne Geddes, vsechno mozny letni i povleceni s nebesy, cekam ted kluka takze me k nicemu, jsem z Jbc takze obleceni si muzete "osahat" , i poslu fota, kdo chce piste do IP. Dik

haaribo
27. dub 2010

Lemur, tak to mě nenapadlo...a kdy jsi volala do G, odpo nebo dopo??

haaribo
27. dub 2010

Tak jsem volala do G, neobjednali mě, ale jsem domluvená, že pokud to stihnou schválit, vezmou mě přednostně...

reny01
27. dub 2010

lemurko tak to je skvělí 😵 já měla nakonec 5embryek 😉 no a povedlo se 🙂
to sis teda ale užila 😉 tak ještě že jsi tam měla miláčka a ten tě jistil 😵

haari tak to je taky super,snad to stihnou a potom už se vše rozjede 😵

nadi jsi mě navnadila,tak jsem se vrhla na přebírání těch pidivěciček 😵
úplně jsem se ale zděsila,kolik toho tady je 😕 😉 no budu mít co dělat,než to vše vyperu a vyžehlim 😉
ono totiž jak postupně ty věcičky dokupuješ a vyřazuješ,tak to nepřijde že je toho tolik 😕
tak jdu holky pokračovat 😉

janina79
27. dub 2010

já jsem zapekla brambory se šunkou proscuto a brokolicí a smetanou a je to mňamka..
holky já na mimi mám zatím jen jeden maličkej šuplíček 🙂 ale dokud nebudu vědět jestli holčí nebo chlapeček tak nechci oblečení moc nakupovat, moc to ani nejde... ☹

kapibara
27. dub 2010

Ahojky Holčičky 🙂

Lemur...gratulace...tak teď budeme držet pěstičky......jinak já byla na OPU v únoru a stehy jsem měla dva 😀

Haari...Ty chodíš k Johannové?Jak na tebe půsoví?

Jani...my máme zapečené těstoviny 😝

kapibara
27. dub 2010

Maji....včera jsem Tě vzpomínala 😉 ....antibiotika zaberou a bude klid!!!!

haaribo
27. dub 2010

Hoj Kapi, jo, chodíme k ní a jsme s ní spokojení. Když to porovnám s jednáním u Apoli, tak se to nedá ani srovnat. A je vidět, že ví, o čem mluví. Páč já jsem fakt oříšek.... 😀

kapibara
27. dub 2010

Haari...já právě taky teď chodím k ní a taky jsem spokojená,ale většinou tady holky chodili k někomu jinému....a neboj,každý oříšek se dá rozlousknout 😉

nadis.h
27. dub 2010

Ahoj berušky.

tak jsem hodně rozhozená a pořád mi tečou slzy každou chvilku. 😖 Byla jsem v poradně a Kájovi se chce už ven pomalu ale jistě. CS mám 3, malý je hlavičkou dolů a už naléhá. Čípek se mi zkátil na 3,4 cm. Mám strach že to nezvládneme. ☹ Mám takový tušení jestli tomu "nepomohla" ta dr ze špitálu jak jsem tam byla na kontrole kvůli tomu mému čípku jak jsem Vám psala že se do mě nemohla dostat a hrozně to bolelo!!!

Májuško ahojky,měla jsi škytavku viď včera?? 🙂 S tím zánětem to je pech teda. 😝 Ale co, záleží to a bude to OK.

Renuš já už pochopila dnes to moje běhání na malou.Chce se mi furt. Tak to je tím nejspíš jak malý tlačí dolů tou hlavičkou. Já si dojdu, obleču se a můžu jít znova. Pořád mám na ten močák tlak. 😨
No a s oblečkama... Mám vypraný první celý sušák světle modrých věcí a v pračce připravené pleny na vyprání. Ani ne budu zkoušet to žehlit a ani nebudu pokračovat v praní. Kašlu teď fakt na vše. Ale příjde mi jako bych to tušila, že jsem začala prát takhle brzy. 🤐 Taky jsem si říkala, že to bude tak na 2 sušáky jen, ale jeden sušák mám jen zatím jedné barvy. Pak další bílé věci a barevné. Takže si taky pak pěkně požehlim. 🙂

Lemur paráda! 🙂 Tak šup šup mezi těhulky!!! 😵 Jet s peřinkou mi přišlo roztomilý. 😅 A kosa mi taky byla. Probudila jsem se na pokoji se 3 peřinama a ještě měla na nožce ponožky,které jsem měla ještě spojené v kabelce.Vůbec nevím, že jsem sestřičce říkala aby mi je vytáhla a oblékla. 😀 To omdlení bylo asi tlakem bych řekla.Mě se takhle motala škeble po laparce po narkoze. 😝 Jinak viz kabinka... Přítel šel prvně sám do kabinky a dopadlo to jak dopadlo. Tak pak jsem mu na podruhé pomohla, ale nešli jsme do kabinky, ale udělali jsme to na pokoji. Byla jsem tam sama tak jsme mohli. 😅 A je z toho náš šikovný Karlíček. 😀 Hlavně pořádně pij at nemáš hyperšmejda. 😝

Jani taky jsem nechtěla kupovat nic do doby než budu vědět co se mi tam schovává. Tak mi paní primářka udělala radost že mi to řekla tak brzy a já mohla tak brzy začít. Nějakých pověr se nebojím. 😝

haaribo
27. dub 2010

Kapi, připadám si jak kokosák!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

kapibara
27. dub 2010

Nadi....Kájík vydrží,neboj...hlavně klídek,žádná námaha...a co Ti řekl doktor?to by tě hnal do porodky,kdyby bylo úplně ouvej,ne?

Haari...na kokosák se vezme vrtačka a taky to jde 😉

reny01
27. dub 2010

nadi co to čtu? 😝
no tak se snaž odpočívat a nic nedělat 😒 ještě je brzy 😒
a bereš magnézko?já beru 3krát denně po dvou 😉
chjo.to jsem teď z toho úplně přešlá 😔 😝

petra49
27. dub 2010

Ahoj holky,

Lemur, gratuluju.

Nadi a co Ti řekl, že má š dělat asi odpočívat, viď? Uvidíš ještě chvilku tam vydrží a ve 36t už můžeš v klidu rodit, bude to dobrý uvidíš, Kája je bojovník.

petra49
27. dub 2010

Holky vy už všechno chystáte, my teprve teď o víkendu začnem prckovi připravovat postupně pokojíček a prát věcičky chci až v červnu.

Ahoj Reny.

nadis.h
27. dub 2010

Kapi no zatím o špitále naštěstí nemluvil.Ale musím ležet a ležet a ležet. A brát magnésko 3x2. A musím sledovat bolesti zad a břicha kdyby sebemíň začala bolest tak hned k němu nebo do špitálu. Já se ho ptala zda to vypadá na porod a nelze prý říct. Kritický to není,ale může se stát že porodím, ale i naopak že vydržím nebo budu i přenášet. Je to nevyzpytatelné.

Renuš mě o tom povídej.Já jsem brečela celou cestu domů a teď mi každou chvilku začnou téct slzy sami od sebe. Jaké hodnoty máš Ty? Magnésko beru stejně jako Ty.

janina79
27. dub 2010

ahojky Nadi,no to jsi mě polekala... ale, kdyby bylo fakt špatně,tak jdeš do porodky odpočívat... neboooj vydrží, akorát nic nedělej, lež, odpočívej, bude to nuda, ale musíš vydržet.... 😝 😔 😔 nepřepínala jsi se nějak? on maličkej zase pozaleze...

nadis.h
27. dub 2010

Péti no k tomu nic moc nejde říct. ☹ Nesmím nic a jen ležet,dlabat magnésko a sledovat bolesti. Taak přesně.Nic neper nebo to přivoláš jako já. 😅

nadis.h
27. dub 2010

Jani tím se uklidňuju,že kdyby to bylo nějak víc vážné tak mě pošle do špitálu hned. A právě že jsem nedělala nic co by to mohlo způsobit. Však předtím jsem chodila do práce ze začátku i na noční a v pohodě a teď tohle. Nevím jestli je to tím,že by měl třeba málo místa..Fakt netuším. A dr taky neřekne. To se prostě stává no. Ale taky možná je to dědičné. Mamka měla s otvíráním také problémy. Ze 4 dětí ale nedonosila jen jednoho bráchu. Ten se narodil v 7 a půl měsíci..

janina79
27. dub 2010

a už se otevíráš? to ne ne? no tak budeš oiřád na chatu na koníkovi,... a nebreč,... maličkej to cejtí.... zkus mu říkat, ať vydrží u mami v bříšku...

janina79
27. dub 2010

to víš, že by si nelajksknul tě nechat jít domů, kdybys to neměla ještě OK....
hmm.. dědičné to být může... ale můžeš tomu pomoct tim že budeš ležet... no jsi hubenourek to víme, ale i hubený co já znám normoš donosily.. nebooj pár dní poležíš a pak to bude lepší... 😉

reny01
27. dub 2010

nadi mě v podstatě řekl to samí ☹
kdyby něco,okamžitě naklusat ☹
hodnoty mi přesně neříkal 😕
teď 11.5.mám utz s poradnou,tak jsem zvědavá 😕 😒
no nadi já jsem z toho taky vyřízená,proto tady doslova odškrtávám každý týden a vždy se raduju,že jsme zvládli další 😉
pořád koukám kolik asi tak malá váží a měří,jak na tom je 😒

nadis.h
27. dub 2010

Jani to snad ještě ne. To snad začne až nebude čípek. A to at u mě ještě zůstane jsem mu říkala zrovna před chvilkou. 😅 Hladila jsem mu nožičky a promlouvala mu do duše.

Jediný co mě trochu uklidňuje je to,že už jsme v tt v jakém jsme. Ale jistota žádná to samozřejmě není.

nadis.h
27. dub 2010

Renuš a CS máš v průkajdě kolik z poslední KO? Já koukám taky vždycky na míry. A na www.nedoklubko.cz jsem si přečetla příběhy nedonošenátek. Aspon trochu vzpruha, že se to může povést. nejdříve narozené mimi je tam už ve 24 tt.

janina79
27. dub 2010

když budeš odpočívat a ležet tak to bude OK 🙂 jistotu nemáš dokud se miminko nenarodí nikddy.. 😔

nadis.h
27. dub 2010

Jani však jo. Ani se nehnu nikam.Kašlu na vše. Fakt mi je z toho hrozně ouzko. 😔

lemurka.m
27. dub 2010

Tak jsem si chrupla 🙂 Hari,Reny,Kapi,Nadi,Petruš.....taky děkuju za palečky
Reny - ty jsi měla 5embryjek 🙂 tak to nejsem tak pozadu 🙂
Kapi - dva stehy,ju? 😒 mě prim.říkala,že si tak rok nezašila 🙂
Nadi - Kájovi posílám pohlazení,aby u tebe dlouho zůstal 🙂 neboj,to vyležíš 🙂
Hari - na každý oříšek se najde louskáček 🙂 vydrž
Petruš - pokojíček bude určo krásný 🙂