Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

rina1
2. črc 2009

Majo ahoj, neboj, dr. vam vysvetli o co jde, objednate se na krev oba, tobe udelaji hormonalni profil a test na pohl.nemoci muzovi taky, pockate na vysledky, jo ten horm.profil ti udelaji 2-3 den cyklu no a kdyz bude vse ok zacnes stimulovat-uzivat leky na podporu rustu folikulu, 11. den na utz jak to vypada kdyz ok vecer si pichnes injekci Pregnyl na prasknuti foliku to dostanes od nich a 13 den rano pujdete na to, muz o hodinu driv ma sperma ty cekas nez to zpracuji asi hodinu a jdes ty, zakrok je jak gyn.vysetreni asi 1 min a jdes domu dostanes leky na uzivani a cekas na //.Kdyz to chces zrychlit jdi 2 den cyklu na HP, protoze od 3.dne cyklu se uziva Clostil tak abys nepropasla mesic, na vysledky se domluv se sestrou, ze ten den odpo zavolas a treba sjedes pro recept na Clostil nebo ten 3.den rano, proste abys to urychlyla. Jinak bud klidu, uprimne to moc nikomu nevychazi, ja byla uz 3x takze se z toho nestresuj, nahoda je blbec, nekde tech 13% uspesnosti musi byt, proste uvidis, moc se na to nesoustred, to mi rikal i dr. ze to brat v klidu.

janina83
2. črc 2009

ahoj holky tak jak sem se docetla zadne // ja jeste porad cekam na vzp pani dr.mi rekla abych jim zavolala az za mes.ale ze na to slapne tak vhloubi dusi se modlim at to vyjde tak drzim vsem palecky kolem 15.bych mela volat tak jeste dam vedet jak sme dopadly 😒

maja.he
2. črc 2009

berušky díky za odpovědi...spermiogram už máme-oligozoospermie (19mil/ml), hormonální profil už mi taky dělali, myslím někdy v dubnu, všechno je v pořádku. Teď mám 10 dní za sebou laparku, tam zjistili, že jeden vejcovod je v pohodě a druhý se "stáhnul", neví proč.
Tak to už by nás mohly čekat jen ty testy na pohl. nemoci, ne?

Nebo Rina myslíš, že budou chtít znovu horm., profil?

maja.he
2. črc 2009

jinak to procento úspěšnosti je dost šílený, ale aspoň už konečně mám pocit, že se to začíná posouvat trochu dál 🙂

dvojcata2
2. črc 2009

Ahojky všem holky nevíte jestli jsou v pondělí v Gennetu???Mám jít na tu krev a já tu mrchu dostanu asi až zítra zatím jenom špiním takže jestli budu muset na krev až v úterý tak místo 2 dne menses jdu 5 den a nevím jestli to jde??? ☹

rina1
2. črc 2009

Majo, nevim jestli budou chtit ten profil znovu, at si ho klidne vezmou, myslim, ze kvuli tomu vejcovodu te budou tlacit do IVF, protoze kdyz se ti udelaji folici na ty blby strane tak nic nebude, jestli mate na to prachy tak jdi rovnou do IVF, ale par IUI muzes zkusit jsou zadara, uvidis, podle toho jak rychle to chcete 😉

jindriska
3. črc 2009

Ahojky,
soutěžím s rádiem impuls o nejhezčí fotku, pokud se někomu bude nějaká líbit, budu ráda za každičký hlas. Díky Jindřiška

MOŽNO HLASOVAT OPAKOVANĚ KAŽDÝ DEN.

http://usmev.impuls.cz/galerie/11899

http://usmev.impuls.cz/galerie/11893

http://usmev.impuls.cz/galerie/10979

nadis.h
3. črc 2009

Ahoj holky,

Jak je dneska?

Rinus tak jedu z te Ck. Je nova tam a jeste neni otevrena tak proto o ni nevis. Byla by to naprosto super pracicka. Jezdi se i po svete na info cesty a tak. To by me bavcilo.

Dvojce 5 den uz dle me nema vyznam na krev chodit. To uz je pozde bych rekla. Ma se chodit 2-3 den a me ted primarka rekla at to stihnu a prijdu na krev 1 Dc.

jindriska
3. črc 2009

dvojce, v pondělí tam na 100% nejsou. Já mám podobný problém, ale zatím mrcha nedorazila, tak to snad bude v poho. Jinak mě dr. říkal že se může do 5tého dne. Kdyžtak si tam zavolej a zeptej se.

Nadis jak je holka?

nadis.h
3. črc 2009

Ahoj Jindři, jde to. 🙂 Hledám si práci a dneska zrovna najednu super narazila do cestovky. Ale je tam do dnešního dne už 60 uchazečů... 😔 Tak nevím.

Jak se máš Ty? Chystáš se na něco? 😉

jindriska
3. črc 2009

Tak ti budu držet palečky ať ti to vyjde nebo i jiná práce.
Já teď čekám na mrchu, od 10.5. nedorazila, těhu prý nejsem, tak příští týden na injekci, pak HP a 11.8. konzultace u Dr. No a pak bych ráda do dalšího IVF

nadis.h
3. črc 2009

Jindří no chtěla bych tuhle. Mooc by mě to bavilo. Hodně se tam cestuje. Jee Jindří tak to jestli půjdu taky ted tak to budeme mít plus mínus stejně. Já mám jít na kontrolní HP ted v červencové mrše a od srpna bych měla stimulovat. To nás je už dost co bychom stimulovaly v srpnu. 😉 Se tam sejde celá diskuze. 😀
Moc Ti držím palečky aby to klaplo!!! 😵

rina1
3. črc 2009

Nadi uvidis, treba budes mit stesti, kdy se dozvis vysledek? Nebo bude 2.kolo? Ja cumim na nakyho obchodaka nasla jsem pro Korunni nebo pro cigara tak uvidim.

nadis.h
3. črc 2009

Rini no byla bych fakt mooooc ráda. A odložila bych i mimčo na nějakýb čas. Abych si trochu pocestovala... 😉 Ten říďa říkal, že ted jede na nějaký festival do Varů a pak se na to vrhne... Ale mluvil hezky..Tak jestli to nevýjde tak budu zklamaná, protože mi dal dost naděje dneska.. 😝 A nechceš Rinuš zkusit realitku? je dost inzerátů a dají se tam nahonit prašulky. 😉

rina1
3. črc 2009

To jede asi tan ten filmovej festival, hm tak to je nakej v baliku.. 😉 Realitku nevim, taky me to napadlo, musim se zeptat znamych, proc je teda tolik inzeratu, kdyz se tam da vydelat a hlavne mam pocit, ze se nekupuje neprodava tak nevim. Jinak vim, ze se opakuje inzerat u ck Fischer. Jinak ja ted taky na to kaslu, my doma spolu ted stejne moc nemluvime, nejak se to hrouti, ale bude to zas dobry, to ma ten muj takovy cykly rocni.

nadis.h
3. črc 2009

No má ve Španělsku hotel a cestovku...Tak asi chuďas nebude.. 😝 No já taky nevím proč je takových inzerátů. A když tam člověk napíše tak mu nenapíši ani polibte si šos... A to inzerují vícekrát za sebou po krátké době ty stejné CK...Ale ono když to vidím kolik zájemců je na jednu práci.. To je síla.. 😒 My doma celkem OK, ale bylo by potřeba abych už vypadla do práce. Začínám mít pomalu, ale jistě ponorku jak jsem tady pořád zavřená.. 🙄

bbberusak
3. črc 2009

ahoj holky, dvojcem dneska jsem byla s manželem v Pettu podívat se na kočárky...pro dvojčata..byla jsi to ty? 😉

dvojcata2
3. črc 2009

jé proč jsi se nepřihlásila obsluhovala tě taková menší kolegyně a já tam zrovna prodala kočárek a pumpovala mu kola.Dávala vám nějaké letáky že jo??? 🙂

bbberusak
4. črc 2009

jj, přesně tak🙂 já nevěděla kdo z vás to je, bo ta fotečka tady je malinká...a taky jsem nevěděla, jak to jako navlíknout🙂 ale určitě tam ještě zajdeme, když se teda zadaří 🙂ale koukala jsem na net, na stránky toho dodavatele kočárku pro dvojky a má tam ještě několik..i když od narození jen jeden, ale docela pěknej....tak to já se pak s tebou poradím🙂 a ty tam takhle pumpuješ kolečka? vždyť tam byl chlap, tak to mohl zmáknout on, ne? a oni taky kupovali pěknej kočárek 🙂
jak jsi jinak daleko? myslím v postupu za mimi?

dvojcata2
4. črc 2009

NO já mám ted smůlu mněla jsem jít 2-3 den na krev na horm.profil ale dostala jsem to včera a v pondělí je st.svátek takže na krev jdu v úterý a to je dost pozdě takže jestli ty hormony nebudou dobrý tak to za měsíc musím zopakpvat.Tam chlap nebyl to byl zákazník.Mi jsi tam děláme všechno sami taháme krabice rozděláváme montujeme a někdy i opravujeme.Jsme holky šikovný.Já jak jsem seděla u toho kočárku tak slyším jak se kolegyně ptá a vy budete mít dvojčátka?A ty jsi řekla možná jo a já na to hned tak to je z umělýho.Jak už jsem zblblá jak na to myslím a furt o tom něco čtu. 🙂 🙂 🙂 Ráda tě poznám mně pak poznáš jsem silnější prostě mám velkej zadek kus ženský 🙂 🙂 🙂

bbberusak
5. črc 2009

Já mám menstruaci 2 dny, šla jsem třetí den, bo jsem to dostala v sobotu a taky to šlo...FSH sice na hranici, ale nemusela jsem čekat na další měsíc, tak hlavu vzhůru🙂
Mě se ptal ten chlap právě, jestli budou dvě...a já nevěděla co na to mám říct...tak jsem řekla, že nevím, že možná jo...
byla jsem včera u globusu v chicu, myslím, jako to je drahota jako blázen...takže půjdeme nakupovat určitě k vám 🙂
já jsem taky kus ženský, a kor teď, při hormonech..mám břicho nafouklý jako bych byla už aspoň 5 měsíců těhule (kéž by🙂

dvojcata2
5. črc 2009

neboj dočkáme se.No jenže já jdu na odběr pátý den a to myslím že je pozdě já se na to vy...nevím proč mně nevzali v sobotu když tam jsou???Ted stavíme na baráku tak makám jak šílená hrůza 😒

bbberusak
5. črc 2009

Dvojce, oni tam sice v sobotu jsou, ale jen když prý mají plánovaný nějaký zákrok...jinak ne...
já myslím, že to ještě bude dobrý a ty hormony ti v pohodě naměřej...no, uvidíme🙂
já naštěstí nic nestavím, i když na tu mojí palici by to asi bylo lepší, kdybych jí zaměstnala něčím jiným než gennetem a tak 🙂

dvojcata2
5. črc 2009

To jo mám tolik práce že na Gennet vůbec nemyslím možná kdybych mněla vejcovody tak otěhotním normálně 😀 😀 😀

bbberusak
5. črc 2009

No, kolikrát se to už stalo 🙂

dvojcata2
7. črc 2009

Ahoky tak jsem dnes byla na té krvi jsem zvědavá jestli tam najdou nějaké hormony když jsem šla tak pozdě.Marně jsem se rozhlížela jestli neuvidím nějaké z vás ale ty fotky jsou tady tak malé že asi stejně bych nikoho nepoznala .Tak držte pěsti at nemusím zase čekat měsíc 🙂

nadis.h
7. črc 2009

Ahoj dvojče. Mě jsi neviděla páč jsem tam nebyla. 😀 Já měla taky čekání a pořád mám. Hlavně ta krev mě to o měsíc prodloužila. A ted zas ty folíci...Já se snad nedočkám. Kdy Ti říkali, že budou výsledky?

dvojcata2
7. črc 2009

Horm.profil za dva dny ale ostatní za týden mám volat v pondělí.A když na těch hormonech nic neuvidí tak mi zavolaj prej sami.Doufám že volat nebudou 😨 No na folíky jsem taky zvědavá protože jse mi netvořily a pak mi dr nasadil na 3 měsíce Clostyl a bylo to v pohodě dokonce jsem cítila poslední menses ovulaci a to dost no uvidíme

domek
8. črc 2009

Ahoj holky. Dneska jsem byla u doktora a ten mi doporučil Iscare Praha nebo Gennet Liberec. Jelikož jsem z České Lípy, tak zvolím asi Gennet, ale jestli to tam není ok, tak radši budu jezdit do Prahy. Proto teď čtu tuhle diskuzi. Ráda bych se vás zeptala, jestli jste některá neměla stejný problém. Snažíme se o mimi už rok a před třemi měsíci jsem otěhotněla. Bohužel se to ale neudrželo a v pátém týdnu vajíčko odešlo. Před čtrnácti dny se mi to stalo podruhé se stejným scénářem. Vajíčko se opět neuhnízdilo. Rozdíl v obou těhotenstvích (ani nevím, jestli se tomu tak dá říkat) je den potratu a to s rozdílem jednoho dne. Jinak to bylo naprosto stejné. Jsem typ, který pozná těhotenství velmi brzy. U prvního jsem to věděla asi 4 dny po oplodnění, ale nemohla jsem tomu věřit, protože jsem to neznala, ale cítila jsem se zvláštně. U druhého těhotenství jsem to věděla třetí den po oplodnění a to na 100%. Jsem asi nějaká citlivka, či co🙂 Stalo se Vám to některé taky (opakované neuhnízdění)? Nebo něco podobného? A jak vás léčili?
Děkuju za jakýkoliv komentář...

rina1
8. črc 2009

Domku ahoj, Gennet je dobry, zadny cekaci lhuty, jen se objednej k prim.Bydzovsky ta je fakt dobra.....,u objednani to normalne rekni a napisou te k ni, pak tam jsou jeste 2 lekari.