Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janik8774
14. črc 2009

ahoj 2910,
já ti moc nepomůžu.Já jsem měla vše ok.Zkus si to dát do vyhledávače na netu a dozvíš se víc.Alespon já to tak vždy řeším a nebo do vyhledávače na koníkovi.Třeba je tady někdo kdo má stejný problem.
Na pojištovnu se čeká asi 3týdny.Prostě mezi cykly se to stíhá.
Jdeš na první IVF?

2910
14. črc 2009

Ano tohle bude moje první, moc obávám co bude. Co ty tobě to vyšlo na poprvé? Jinak děkuji za odpověď 😵

janik8774
14. črc 2009

Při IVF mi to vyšlo na poprvé a ted mám nějaké zmrzlíky a chceme ted druhé a budem zavádět pouze jedno.Což snižuje uspěšnost,ale děje se to taky.Mám před sebou poslední cyklus a od pzačátku srpna začnu brát zase hormony.
neměj strach.Ono to jde strašně rychle.Začneš si píchat injekce,vzládne to i laik,a v půlce měsíce jdeš na odběr vajíček,oplodněj a zase ti 1-2 zavedou.První IVF je takový na "zkoušku".Taky jsem nevěděla jak budu reagovat na hormony,jaký to vůbec je.
Kam pojedeš,do kterého centra?Koukala jsem že jseš docela dlouho registrovaná a málo příspěvků.Ty sem moc nechodíš?

2910
15. črc 2009

Ahojky, registrovaná jsem dlouho, ráda sem taky chodím, ale stavíme a ještě k tomu nemám doma počítač. Tak jen občas zajdu na koníka pro radu, nebo popvídání.Snad v říjnu bude PC i doma, tak se mezi vás vnutím častěji 😀 Jo a jinak chodím do Gennetu v Liberci. Jsou tady moc milí. Moc ti děkuji za podporu, já ani tak nemám snad strach z celého procesu IVF, ale spíš s té mé nemoci.Jak to vše zvládnu, ale snad jo no 😕

dvojcata2
15. črc 2009

Ahojky děvčátka tak jsem si našla chvilku odběhla jsem si ze stavby jse na vás podívat .Tak zítra 9.30 jdu do toho Gennetu docela se těším že se dovím něco víc ale i se obávám aby mi něco špatného neřekl dr Petr.Hned jen co se vrátím vám písnu jak jsem dopadla a kdy si dáme to odpočinkové kafíčko těhulkovské 🙂 🙂 🙂 😉

janik8774
15. črc 2009

dvojcata2 - tak to jsem na tebe zvědavá

nadis.h
16. črc 2009

Ahoj holky,

tak jak to s Váma pokračuje? 😉 Já mám po té předešlé stimulce rozhozenou mrchu a furt čekám a čekám a nic. 🙄 Za chvilku mažu na první cvíčo dle Mojžíšové tak jsem zvědavá co se mnou budou provádět. 😀

dvojcata2
16. črc 2009

Ahojky tak jsem tady no opět se u mně nic neděje protože jsme teprve dnes dali žádost na všeob.pojištovnu.Za 14 dní mám volat a hned na to bych si mněla jít pro injekce hned mně připravily at si přinesu tak 4000,-kč nechala jsem si dát ty dražší léky.Jinak odběry byly úplně v pořádku.Akorát se bojím že se to v tý pojištovně protáhne třeba jen o týden a já začnu stimulovat až další měsíc protože mrchu mám okolo 3 -4 den na začátku měsíce.No tak uvidíme zase ted čekat 14 dní.Nemáte náhodou někdo známého na VZP?? 😨
Nadis :Kam chodíš taky jsem chtěla ale nezbývá mi na to čas

nadis.h
16. črc 2009

Ahoj dvojce, neboj nic. To se stihne. Kolik Ti řekli cenu za léky? Jen 4 tis? Mě řekli 4770. 😕 Kdo ty ceny vymejšlí.

Jinak cvíčo naprosto super! Skvělá fyzioterapeutka. Vše mi vysvětlila a působí i psychicky na Tebe. Mluví úplně tak, že Tě zklidní. Dostala jsem 7 cviků po 10i opakování ráno a večer. Ve středu jdu zas a přidá další cviky. Chodím do rehabilitačního centra na Papirovým náměstí.
http://www.rehabilitace-liberec.cz/cz-kontakty-...

dvojcata2
16. črc 2009

taky říkal něco přes 4000 ale to už jsi nepamatuju.No doufám že jse to stihne škoda že tam nemám nějakou známou.Tak to budu mít krátký protokol když na kraji měsíce budu píchat a do 17 dnů jdu na odběr??

nadis.h
16. črc 2009

Ano to bude krátkoš. A na VZP bys to stejně neuspíšila ani se známou. Tam to schvaluje revizní doktorka a je tam jenom jedna na tohle takže to řeší jak jí to příjde pod ruku. Já měla štěstí asi možná kvůli těm vejcovodům,že tam neměla co zkoumat a měla jsem to schválené ještě ten den co jsem byla ráno na konzultaci že se to pošle.

dvojcata2
16. črc 2009

no já taky nemám vejcovody i mně dr říkal že nebude v tomhle problém ale jsou ted dovolený takže spíš kvůli tomu. 😒

janik8774
16. črc 2009

dvojcata2- když tak počítám tak u tebe těch 14 dní je opravdu šibeniční termín.Já jsem si třeba začala píchat až 4-5 den MS.Doktor měl pořád nějak čas a tak jsem si myslela že to bude v háji,ale vše bylo OK.Asi je tam nějaké časové rozmezí.Taky se může stát,že ti dávky nebudou stačit a budeš si muset něco přikoupit a to je další den na víc.Já bych si s tím nedělala žádnou hlavu.I před Ket je nějaký ten den sem či tam.Pokud plánovaný UTZ vyjde na sobotu tak mám přijít až v pondělí a brát léky dál.Postě nějaký ten den asi nehraje roli.Alespon tak mám z toho dojem.
Musíš nás hned informovat. 🙂 🙂 🙂

dvojcata2
16. črc 2009

já budu píchat 2 den MS tak mi to řekl mám hned zavolat jak to dostanu a on mi napíše léky jestli to pojištovna stihne.O tom dokupování mi taky říkal doufám že to nebude třeba to abych si vzala nějakej vedlejšák.Holky já se tak těším až se toho bojím 😀 😀 😀

janik8774
16. črc 2009

Tak to jsou uplně normální pocity.
Nevíš co budeš mít za léky?

dvojcata2
16. črc 2009

ne nevím to mi vše řekne za těch 14 dní vím že si budu píchat dva léky asi ten ultroš a ještě něco ale ten název už nevím nějak je těch věcí na mně moc. 😀

nadis.h
16. črc 2009

Dvojce tak to budeš mít krátký s antagonisty. Puregon nebo Gonal a pak nějak 6-7 den když bude na ultrazvuku vše ok tak jak má tak začneš píchat Orgalutran nebo jak se to píše. Utrouš se zavádí po OPU a je na udržení těhu.

dvojcata2
16. črc 2009

vždyt říkám že jse v tom vůbec nevyznám 🙂

janina83
19. črc 2009

ahojky holkhy co noveho? 🙂

nadis.h
19. črc 2009

Ahojky Jani. U mně niiic. Co u Tebe? Už jsi se něco dozvěděla o tom hrazení?????????

rina1
19. črc 2009

Nadis ahoj, prosim, nevis jak jsou drahy v tom tvym centru? Me tam zajima ta lymfodrenaz 😵 jako ze bych trochu splaskla 😅

ma.ja
19. črc 2009

ahojte vespolek 🙂
tak máme za sebou první konzultaci v Gennetu u primářky Bydžovský. Je ohromně příjemná, líbilo se mi, že neotálí a hned jdem do IUI. Teda až to dostanu, jsem po laparce a už mam 5 dní zpoždění. Máte s tím některá zkušenost? Myslela jsem, když mi nic nedělali, že bych měla mít mrchu normálně?

rina1
19. črc 2009

Joo Majo, uvidis, mozna zkus i test 😉 ale je mozny,jak to tam prohlizeli, ze to chvili bude trvat nez se to srovna.

nadis.h
19. črc 2009

Ahoj Rinuško, jdu tam ve středu tak se zeptám ju. A jak se máš beruško? 😉

Maja určo to je z laparky. Kámošce se taky po laparce mrcha zbrzdila.\Neboj nic ona dojde.

rina1
20. črc 2009

Nadi mam se tak vselijak, jsem sama doma, dite s muzem jsou na tyden u tchyne tak nevim teda ale co budu cely tyden delat, kamosky uz pracuji no tak to asi prospim nebo nevim.

nadis.h
20. črc 2009

Rinuš já jsem taky sama doma až do neděle.. 🙄 Naštěstí už mám tu práci tak se doma zabavím. Ale večery jsou hrozný. To m je divně.

ma.ja
22. črc 2009

ahojky berušky, kdepak jste? Tak mrcha dorazila s týdenním zpožděním, zítra volám do Gennetu na pátek na horm. profil a hurá do IUI 🙂

nadis.h
22. črc 2009

Maji ahoj. Tak já měla mrchu dostat už minulou neděli a furt nic do dnes... 🙄 Držím palečky na IUI!!! 😉

rina1
22. črc 2009

Maji nechci te nejak odrazovat, urcite to zkousejte, ale zaroven setri na IVF, ja ohledne IUI to sleduju vsude a fakt cca 3/4 roku nikdo nic a to byla kazda nekolikrat, ted jedna holcina na IUI pise ze je, ale ja jsem v tom pesimista, ty co byly vc.me jsme to meli biochem. HCG bylo ale malo a pak nic, nemyslim to zle, jen se na to nesoustred, ber to jak to je a pripravuj se na dalsi, hlavne financne, psychicky to dolehne az behem akce.

ma.ja
23. črc 2009

ahojky,
Rini-myslím si to samý, ale chcem tomu dát šanci. I sama dr.Bydžovská řekla, že jelikož mám jen jeden zdravý vejcovod, tak máme 5% naději, ale za pokus to stojí. Takže zítra horm. profil, od soboty Clostil, a začátkem srpna IUI. Doma jsme se domluvili, že pokud budou teď vejce tam, kde je ten zdravý vejcovod, tak bychom na další IUI nešli a dr. Bydžovská říkala, že až přijdem na IUI, že když budem chtít, tak klidně můžem vyplnit a poslat papíry do pojišťovny a jít další cyklus rovnou do IVF.
nadi - díky za palečky, ta mrcha je pěkná svině,po tý laparce to fakt stojí za to 😝