Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

martiina_k
31. bře 2014

@sachmettttt holka, tady ti asi nikdo neporadí, my se teprve snažíme otěhotnět... copak čekáš? 😅

marcule
31. bře 2014

koukam uz je to u Vas všech na nejlepši cestě... 🙂 😉

cicinky
31. bře 2014

@jilu04 - po obědě zase podám hlášení 😉, moc děkuji za podporu 🙂
@sachmettttt - spíš bych ti doporučila diskuzi, kde už čekají mimi, tady jsme téměř všechny buď v totálním začátku a nebo se snažíme 🙂

bonifac
31. bře 2014

Holky ja nak nestíhám 😀 nějaké novinky?

cicinky
31. bře 2014

@bonifac zítra na mě a bublinky mysli, máme ET, co nového u tebe?

sachmettttt
31. bře 2014

@martiina_k
@cicinky ježiš tak to se moc omlouvam nevšimla jsem si...

sachmettttt
31. bře 2014

@martiina_k muj doktor tvrdí kluka a na utz v 22t v genetu holku 🙂

cicinky
31. bře 2014

@sachmettttt - no to je dobrý...
V Gennetu mají stejné UZ jako na gyndě, takže je to fakt otazník... 😕
A ty jsi ho / ji také viděla? 🙂

mourovata
31. bře 2014

@martiina_k
@jilu04
@cicinky tak dneska jsem si byla v Genetu pro lístek na peníze a ptala jsem se sestřičky co a jak tak prý to může být běžný, ale jestli je to blbě nebo dobře mi nikdo neřekne, prý až z krve. Na krev jdu v pátek tak jsem zvědavá jak to teda dopadne. Dneska jsem měla kafčo se sestřenkou, která byla na IVF před 9 lety a má super prcka, docela mě uklidnila, že je to všechno v normě a pozitivní test měla slaboučký až v den odběru krve.

cicinky
31. bře 2014

@mourovata no vidíš, bude to dobrý 🙂

martiina_k
31. bře 2014

@mourovata do pátku je už co by kamenem dohodil... jeslti se ti nerozjela menstruace, tak to podle mě bude OK.

@cicinky moc moc moc držím palce a zítra se ozvi.

cicinky
31. bře 2014

@martiina_k Ozvu, pro dnešek se loučím, jsem od 5ti od rána vzhůru a už mám fakt dost, tak dobrou děvčátka 🙂

cicinky
1. dub 2014

@mourovata
@martiina_k
@jilu04
@bonifac
@megara
Podávám denní hlášení: 6 krásně vyvinutých, 1 zavedeme, 5 vitrifikujeme 😉 a zbylé budou použité pro výzkum 🙂
Měla jsem maminku na návštěvě a pobavila mě, když řekla: "takže od 12.30 jsem babička" 😀
Někdy mě fakt dostane 😀

martiina_k
1. dub 2014

Týýýjo, pět zamražených, to je super.... fakt to máš úžasné... i když doufám, že je nebudeš potřebovat,ale pro psychiku je dobré vědět, že máš ještě variantu B 🙂 tak od 12:30 budu držet palce.

cicinky
1. dub 2014

@martiina_k díííííííííííííííííííííííííííííííííííííííky 🙂

bonifac
1. dub 2014

@cicinky tak to je krásný 🙂 moc na tebe myslim

cicinky
1. dub 2014

@bonifac dííííííííííííííííííííííííííííííííííííííky 🙂

jilu04
1. dub 2014

@cicinky teda to je krásný, to je úspěch jako blázen, uvidíš, že se ke mě přidáš a budeme si už za chvíli psát, jak je nám blbě a tak.

cicinky
1. dub 2014

@jilu04 Představ si, že muž, když viděl bublinku (mimochodem je mega velká, tak hned, že to bude kluk a když to říkám doktorovi, ta to odkýval a pak si pčíknul... takže to je prostě jasný 😀
Do 3 dnů by se měla zavrtat, testovat budu 9tý den 😉

martiina_k
1. dub 2014

@cicinky už devátý? Já mám sto chutí taky koupit test, jenže zatím u mě vítězí rozum... říkám si, že to tím testem ani nepřivolám, ani nepojistím. Jen bych se mohla zase zbytečně těšit. Dneska máme 8mý den. Testovat chci až v neděli..

cicinky
1. dub 2014

@martiina_k ano ano, sestřička mi říkala, protože jsme měli kultivaci, a také protože to byl opravdu nejsilnější bojovník, a to i velikostně, tak že to mohu zkusit 9,10,11, 12, 13, 14 a nebo se nechat překvapit 😉

jilu04
1. dub 2014

@cicinky tak vítej mamčo mezi námi, to je určitě dobré znamení, že to takhle posvětili, uvidíš, že tam budou krásné dvě čárečky a jestli ne, tak taky nezoufej, já tam taky na začátku nic neměla a brouček tam nakonec je 😉

jilu04
1. dub 2014

@mourovata vidíš, počkej do pátku a už se hlavně nestresuj, tomu drobečkovi to nedělá dobře 😉

cicinky
1. dub 2014

@jilu04 vůbec se tím tentokrát nechci trápit, a je pravdou,. že se cítím mohem lépe 🙂
Posledně jsem byla taková vystrašená, teď jsem mnohem klidnější 🙂
Doufejme, že se zadaří, a do linie maminek se přidám 😀

jilu04
1. dub 2014

@cicinky takt to je moc dobře, to miminkovi taky určitě pomůže, už se těším, až se k nám taky přidáš, to bude ledňátko co?

cicinky
1. dub 2014

@jilu04 spíš prosinec a nebo listopad, vánoční dárek 🙂
Už začínám hladit bříško a informovala jsem drahého, že od 9tého dne testuji, doufám, že tentokrát se mě MS vyhne obloukem minimálně na 9 měsíců :D

jilu04
1. dub 2014

@cicinky tak to je dobře, hlavně myslet pozitivně, to si piš, že se ti vyhne a přijde až příští rok

cicinky
1. dub 2014

@jilu04 už aby bylo 9 dní za námi 🙂
musím si nějak dobře rozvrhnout čas, jinak se tu ukoušu :D

jilu04
1. dub 2014

@cicinky neboj, uteče to jako voda a počkej jak ti to bude neutíkat do porodu.

martiina_k
1. dub 2014

Holky, nějak mě celé odpoledne píchá v boku. Byla jsem ve městě a teď si to vyčítám. Ale zase na druhou stranu přece nemůžu celých 9 měsíců nevystrčit nos z bytu ne? chjo... bojím se, jestli to vyšlo nebo ne...