Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

martiina_k
8. bře 2015

@megara jééé, tak to moc moc moc gratulujuuuuu

alarada
8. bře 2015

@megara Tak to moc gratuluju a přeji hodně štěstí. Já 3.4 oslavím už 5let od svatby.

horakovaa
8. bře 2015

Já chodím na Gennet v Liberci a jsem téměř spokojená ,až na některé sestřičky. Za 14dní si volám o schválení pojíštovny kvůli 2 IVF a poté jdeme na to , doufám že to pojištovna stihne. Jinak odešel Dr. IVO PETR škoda .

limlim
8. bře 2015

@hudala Jen jsem se ptala zda maji tuto moznost jako na imunologii..

megara
15. bře 2015

Děkuji za přaničko 🙂

megara
21. bře 2015

Ahoj dámy, co je nového? U mě nic 😖

alarada
23. bře 2015

Ahoj holky tak jsme minulý týden byly v G. Dr.Mokrá byla super. Překvapila mě s tím že žádnou antikoncepci brát nemusím a můžeme rovnou začít s injekceme. Takže si 2 dubna pro ně jedu. Ptali jsme se jí jak s dovolenou že už jí máme zarezervovanou a ona že v tom není žádný problém. Jen kdybych začala krvácet tak abych se dostala hned do nemocnice. Tak se nechám líp připojistit. Takže pojedeme buď s krásným dárečkem nebo si uklidnit nervy. 😀 😀 😀

horakovaa
23. bře 2015

@alarada tak držím palečky , já také dnes byla u ní a 13.4 jsi jdu pro stimulační protokol. Tak hezkou dovolenou 😉

alarada
24. bře 2015

@horakovaa Děkuju na dovolenou si budeme muset ještě chvilku počkat. Jedeme až na konci června. Tak to budeme stimulovat skoro stejně 😀

saxja
24. bře 2015

Ahoj holky... i já všem držím palečky... 1 IVF nevyšlo, i když jsem vytoužené // měla, ale jen na pár dní... Teď jedeme 2 kolo, po dobrání antikoncepce, takže nás bude skoro nastejno asi víc 🙂 Přeji všem hodně štěstí... 🙂

martiina_k
26. bře 2015

@saxja - taky jsem to tak měla, vytoužené // byly, ale stejně to nevyšlo... tak držím palce tobě, i vám ostatním

horakovaa
26. bře 2015

Tak je možný ,že se jednou všichni potkáme, tak Vám všem přeju do dalšího pokus at se nejen sejdeme na gennetu ,ale i v porodnici . At nám to všem klapne a ty naši bojovnici poznají náš svět 🙂

limlim
27. bře 2015

Ahoj holky zase delam ze se me dalsi pokus netyka a na doporuceni kamosky jsem si koupila Maca prasek tak uvidime. 😀

werik153
29. bře 2015

Holky, už jsem se tady jednou ptala, tenkrát jste na tom žádná nebyla, tak se zeptám znovu, je tu někdo kdo podstoupil Preimplantační diagnostiku ? takzvaně že se vajíčko oplodní mimo dělohu a kontroluje se genetika "ve zkumavce" a pak se vybere a vrátí zdravé embrio do dělohy ? Mám genetickou chorobu, jinak jsem snad zdravá...Tak bych se chtěla zeptat zdali jste tam některá byla a napsala mi k tomu něco, já bych tam měla jít letos... 🙂 😉

werik153
29. bře 2015

Taky by mě zajímalo kolik to tak může stát, doktorka mi jen říkala že první 4 pokusy když se pokaždé zavede jen jedno, tak to hradí pojišťovna, když by se jich zavádělo víc tak hradí prý jen 3 pokusy. Hledala jsem to na stránkách genetu a tam jsem akorát našla že doplatek je 6 tisíc....nic víc...tak nevím....

megara
29. bře 2015

@werik153 Tak s touto procedurou nemám žádné zkušenosti, takže ti bohužel neporadím, ale myslím že @bonifac teď něco takového řešila, když se podíváš asi o stránku zpět, něco tam od tom psala.
V případě, že máš genetický problém, by ti tuto diagnostiku měla hradit pojišťovna. IVF jsou 4 pokusy hrazené pojišťovnou, v případě, že u prvních dvou pokusů IVF si necháš vložit pouze jedno embryo. Pokud si necháš vložit dvě embrya, máš pojišťovnou hrazeny tři pokusy IVF, tak nějak by to mělo být, pokud se nepletu. Přeju hodně štěstí. 🙂

saxja
29. bře 2015

@werik153 máš na mysli PGD, kdy z oplozeného embrya po prodloužené kultivaci zkoumají vzorek v Praze? Nevím přesné názvy ani postupy, ale tohle dělali při 1 IVF nám. Embrya byla po celou dobu testování zmrazená a výsledky jsme se dozvěděli cca za 3 týdny. Pak následovalo KET. Ze dvou embryí jsme měli jen jedno s dobrým výsledkem, druhé bylo po genetické stránce nevyhovující. Pokud si dobře vzpomínám, hradila toho většinu pojišťovna a celý cyklus i s léky mě vyšel cca na 19500,- Kč. Bylo v tom PICSI, PK, PGD, KET. A teď mě čeká 2IVF a postup téměř shodný, jen místo PICSI by mělo být jen ICSI.

werik153
30. bře 2015

@saxja Ano to mám přesně na mysli. Já mám hotovou svojí genetiku, s nějakým výsledkem který by jim měl stačit prý i snad v tom Liberci ( dělali mi jí v Praze a trvala 4 roky, byla jsem na ní 2x protože mi poprvé vyšla negativně) A bylo mi řečeno že se to pak nikam už neposílá, že by to udělali hned, že by se tam čekalo jen pár dní jak by se ty embrya vyvíjela a testovala se přímo tam...Je to jinak teda pěkná pálka.... 😖
Myslíš, že by jsi byla tak hodná a napsala mi třeba do zprávy jak to všechno probíhalo, když už máš jeden pokus za sebou ? Já se tam budu teprve objednávat, tak bych ráda věděla co nás čeká...
Jinak těch 19500,- jsi hradila ty, nebo pojišťovna ?

alarada
4. dub 2015

@werik153 Ahoj nám také dělají PGD a bohužel ty peníze si platíš ty. Já mám prokázanou genetickou poruchu, kvůli tomu jsem byla 2x na potratu a stejně všechno cálujeme. Pokud máš genetiku hotovou, tak pudeš na stimulaci. Pak to odeberou vajíčka a oplodněj. Nechaj je dojít do 5tého dne a odeberou z nich buňky na PGD. Zdravá embryja ti transférují popřípadě zamrazí na další pokus. My měli poprvé jen 2 embryja k transféru. Bohužel ani ET ani KET se nepoved. Od zítra píchím injekce na 2IVF. Embryjka necháme zamrazit a pak z nich budou odebírat buňky. Je to pro ně šetrnější a další cyklus mi je vloží (KET). Snad je to pochopitelné

alarada
4. dub 2015

Holky od zítra si píchám injekce. Mám 3OO jednotek to budu jak slepice

horakovaa
4. dub 2015

@alarada tyjo , tak držím palečky. Mě to čeká 14.4 ...

saxja
4. dub 2015

@alarada tedy... já mám "jen 225", dneska naposledy, jako u prvního IVF, a i tak se teď urodilo víc, než předtím... pak napiš, kolik jich bylo 🙂 hodně štěstí...

alarada
5. dub 2015

@saxja My jsme měli poprvé taky 225 jednotek, ale měli jsme z 11vajíček jen 2zdravá embryjka. Tak mi dala více jednotek aby bylo co nejvíce vajček 🙂

alarada
5. dub 2015

@horakovaa To se možná sejdem u transféru. My by jsme měli jít v květnu

horakovaa
6. dub 2015

@alarada tak možné to je , uvidíme jak se to vše bude u mě vyvíjet 🙂

alarada
7. dub 2015

@horakovaa Dej vědět, já jedu v pátek na ult jak se vyvíjejí folikulky 🙂

horakovaa
7. dub 2015

@alarada dám , dám 14.4 začinám stimulovat , tak doufám že budu slepice a budu mít aspoň ´15 :D při prvním jsem měla 4 a použitelný jen jedno :/ . Na ULT na gennet či na gynekologii ?

alarada
8. dub 2015

@horakovaa na gennet. Já už stimuluju mám 3OO jednotek menopuru. Já měla poprvé 11 vajíček a pouze 2 embryjka byla zdravá. Máme špatnou genetiku a dělají nám PGD

horakovaa
9. dub 2015

@alarada aha , já mám Endometriozu plus srusty , tak uvidíme tak Držím palečky 🙂

bonifac
9. dub 2015

Ahoj holky 🙂 hlásit včerejší ket BL3ab bublinky , cítím se skvěle a odhodlane, že to ted vyjde!