Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

pindrusec
24. lis 2009

kuju holky za gratulacee 🙂 ještě pořád se z toho nemůžu vzpamatovat 🙂

seery
24. lis 2009

Pindru gratuluji!!!!!!!!!!!!! 😀 Ted jsem se koukla zpět, ani jsem to nevěděla. No ale za to mě ted nějak píchá v zádech. Asi si půjdu lehnout. Ale jako dost.

janina83
24. lis 2009

seery vis ja stema testama mam spatnou skusenost...byla jsem tehu a test mi ukazal / tak jsem to zjistila az kdyz jsem mela srdicko na UTZ ale stejne kdyz tu ctes jak ty testy jsou poctivy a kdyz ti vyjde negativne tak te to proste rozhodi ja budu testit az do nedele jeste to skusim ve ctvrtek rano a pak v nedeli v pondeli jdu na krev tak se to teprve rozhodne ale ja sem takova ze si vsecko moc beru posledni dobou sem rozhozena a vsecko mi je lito chjooo mela bych vic myslet pozityvne ale na to neni recept tak to clovek musi citit noo

janina83
24. lis 2009

holky kam ste vsichni utekly kde vas mam???

nadis.h
24. lis 2009

Já pracuju trochu. 😉

janina83
24. lis 2009

aha tak to joo ja jdu od zitra az do soboty tak mam dneska posledni volno 😒

nadis.h
24. lis 2009

Jani a kam?Do té hospody? 😒

janina83
24. lis 2009

nadi neee do bazaru do hospody jeste nechci chodit az po krvy neboj se 😀

nadis.h
24. lis 2009

Jani no už jsem se lekla. A co jsi nakonec vymyslela za výmluvu? 😝

janina83
24. lis 2009

ze mam anginu hnisavou 😅 😅 ja vim ze je to lez ale oni by to nepochopily vis

nadis.h
24. lis 2009

Jani to víš že jo.V tomhle případě není dobrý si dělat zle tím,že řekneš pravdu.Zaměstnavatelé to neberou tak se jim bohužel musí lhát no. 😠

janina83
24. lis 2009

ja vim ale kaslu na ne hlavne aby se to uz nejak dralo ke konci tehle nerviku je to dost vycerpavajici ☹ cetla si co jsem psala ze ta holcina co byla semnou na pokoji tak mi psala sms dneska se ji rozjela mrcha chudak je stoho na nervy

ma.ja
24. lis 2009

ahoj holky, koukám tady se gratuluje, tak to musím dočíst 😵

janina83
24. lis 2009

ahojky maju

nadis.h
24. lis 2009

Jani četla. Kdo Vám dělal ET? Zajímalo by mě jestli záleží i třeba na tom jak šikovně se mimísové zavedou. 😕

ma.ja
24. lis 2009

janičko ještě nesmutni, na to máš ještě dost času. Zvlášť když ti už minule test ukáýzal jednu / a byla jsi těhule 😵
pindru obrovská gratulace 😵 😵 😵
my byli dnes u Mudr.Petra, našel folík na správný straně, takže večer pichnu Pregnyl a ve čtvrtek jdem na 3.IUI a pak mne doufám vezmete mezi sebe TÉHULE 😵 😵 😵

janina83
24. lis 2009

nadi et nam delal dr petr maju hodne stesti 😀

nadis.h
24. lis 2009

Maji na to se ani neptej.Máš tu místo v těhuvlaku. 🙂 Je fajn,že to můžete proložit tím IUI.

janina83
24. lis 2009

kdyby nahodou to nevyslo jak musim dlouho cekat na druhej pokus?

ma.ja
24. lis 2009

jani prý 3 cykly. Petr nám říkal, že pojišťovna ti schválí jen jednu žádost za 3 měsíce

nadis.h
24. lis 2009

Jani prý 3 měsíce než pojišťovna schválí další pokus,ale někdo šel i dřív a prošlo to. Záleží na domluvě asi.

janina83
24. lis 2009

noo tak budu muset cekat ale nevzdame to ale verim ze dalsi pokus nebude treba moc bych si to prala

janina83
24. lis 2009

co je holky trofoblast???

janina83
24. lis 2009

holky kde ste??????

nadis.h
24. lis 2009

Trofoblast je obal embrya.

janina83
24. lis 2009

aha sem to nejak nepochopila co psala ta holcina a co jde?

nadis.h
24. lis 2009

Musí se to zkusit přeléčit Prednisonem.Jinak nemá šanci aby se jí embryjka chytla.

janina83
24. lis 2009

aha ja taky beru prednison tak to je na to jooo ty to taky beres??

nadis.h
24. lis 2009

Jo jo ale někdy když se najde něco takového tak se to musí léčit delší dobu a nesmí mít sex bez ochrany celou tu dobu. A proto nám Prednison dávají preventivně.

janina83
24. lis 2009

jo tak to je vidis to jsem nevedela...