Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
8. pro 2009

tak se mi to tam povedlo nějak dát,ani nevím jak.fotka ale není moc kvalitní,protože je to focený přes mobil

larri
8. pro 2009

Ahoj holky,
hlásím,že mám jediného bojovnička u sebe.Tak ted jenom,aby se mu u mne líbilo.

Přeji hezky den,i když u nas prší a je smutno. 🙂

nadis.h
8. pro 2009

Reny máš to hezky zvětšené hodně. 🙂 Broučci malí coo.

Larri tak super.Ať se drží prďolka a nikam neutíká!! 🙂

U nás taky prší a je zima. 🤐 hnus.

petra49
8. pro 2009

Reny, krásnej UZ.

Larri, gratuluju a teď ať se hezky zavrtá a buď v klidu a pohodě.

Nadi, nemáš recept na tu žemlovku nebo někdo jiný, koukala jsem sice na net, ale je lepší vyzkoušená. Holky teda fakt musim jít žehlit, miláček jel už zas do práce a já za celej den nic neudělala. 😝

nadis.h
8. pro 2009

Péti já žemlovku nikdy sama nedělala. Takže nevím.Ale řekla bych e ani babča moje neměla nijak zázračný recept než co jsou klasicky uváděné v kuchařkách.

nadis.h
8. pro 2009

Mě je zas blbě. 😖 Proč to vždy začíná večer? 😢

petra49
8. pro 2009

holky musim na schůzi domovníků 😝

nadis.h
8. pro 2009

Jejda Péti Ty jsi domovnice jo? 😀 Nebo to je schlze taková ta těch členů? 😀

eloana
8. pro 2009

nadi koukam taky nevite jmeno pro kluka -ja absolutne ne mam asi 3 a dve se z toho manzelovi nelibej. tak vubec nevim🙂))

nadis.h
8. pro 2009

Eli no vůůůbec netuším. 😕 A přítel taky ne.Nebo aspon žádné neřekl ještě. Prostě to budou asi u obou holky a basta. 😅

seery
8. pro 2009

Ahoj holky a Nadi, byla jsem na utz kvůli těm bolestem, ano krev mi brali a měla jsem hcg 301 tomu moc nerozumím, no ale to je jedno. Je fakt že tady tomu moc asi nerozuměj protože mě dokror chtěl ihned poslat do LBC zítra na utz a když jsem volala tak mě objednala na utz až 28.12, když jsem prý bez bolestí tak je to o.k no akorád mám průšvih trošku, dobrala jsem totiž utrogestan a myslela že už ho brát nebudu a dnes jak jsem jim volala tak mi řekli že ho brát musím a ještě mi vynadal, jak jsem to asi měla vědět. No a taky mi můj gynekolog zakázal kouřit. Ale já si myslím, že když to v sobě mám, že se to nijak moc nezmění. Jinak mám chřipku a kašlu no tak jsem byla ještě u svý dr. a ta mi doporučila jen paralen, takže nic moc.............. 😝 Jinak holky máte moc pěkné fotky, přeji Vám to....

nadis.h
8. pro 2009

Seery pro Utrogestan si musíš zajet. Ten je moc důležitý.At Ti napíše recept Tvůj doktor. A s kouřením určitě přesťan.Já taky přestala hned. Je to děs jako těhu nic nesmíš. Já mám šílené migrény a Paralen mi nezabírá nikdy na nic,tak tady dost trpím když mě ta hlava chytne. 😒

reny01
8. pro 2009

seery Utrogestan ti předepíšou i v lípě.mě ho tam předepisujou taky.tvůj gyndař ti ho předepíše.všechny léky ti předepíše.

petra49
8. pro 2009

Nadi byla to schůze členů asi jsem to blbě napsala. No ale horor, za 1h jsme vyřešili pouze zábradlí na chodbě, protože se tam jinak furt dohadovali, děs. Holčiny, dneska se loučim a zítra se na vás budu těšit. Hezký večer a krásný sny.

nadis.h
8. pro 2009

Péti já si to myslela. 😀 Dělala jsem si legru s tou domovnicí. 😀 Já jdu k telce na Ordinaci a na Kuchaře.

Dobrou noc holčičky. 😵

reny01
9. pro 2009

krásné ránko všem 🙂

reny01
9. pro 2009

tak holky dneska pěkně lenošíte teda 😀
já jsem dneska dvě a půl hodiny žehlila,ale stálo to za to,mám hotovo.
za chvíli si půjdu vyzvednout léky do lékárny.mladej mi přinesl nějaké větve do vázy,tak je trošku nazdobím.

petra49
9. pro 2009

Ahojky, já jsem teď jedla, nakonec jsem žemlovku nedělala, protože jsem ráno snídala housku s medem a už jsem na sladký neměla chuť, tak jsem si udělala špagety, teď to musim jít ještě uklidit a pak bych měla vyluxovat a dojít koupit nějaký pečivo.

Renuško, já vyžehlila včera, tak jsem taky ráda.

reny01
9. pro 2009

to uklizení je fakt hrůza 😝
petruš já miluju žemlovku 😵 já jsem jí dělala teda jenom jednou,podle nějakýho receptu.byla dobrá,ale na pohled vypadala děsně 😀 jestli ti můžu poradit,tak je vlastně jedno jaký tam dáš ovoce,ale přidej si tam tvaroh mezi to.mňam mňam 🙂

petra49
9. pro 2009

kdepak máme dneska Naděnku?

Reny Tobě je dobře nebo taky zvracíš. Mě skoro nic neni.

A copak Maja, jestli už má nějaký novinky.

reny01
9. pro 2009

petruš je mi taky chvílema pěkně šoufl 😝 vždy odpoledne.ráno je mi fajn 😉
buď ráda že ti nic není,není to nic příjemnýho 😒

reny01
9. pro 2009

a nevím kde jsou dneska všichni 😕 lenoší 😀

nadis.h
9. pro 2009

Ahoj holky,

já zas chrupla dlouho. 😀 A pak jsem šla do lekárny pro další zásoby utrouše a něco málo koupit. Pak si dala velký talíř šopáku k obídku.Mnam. 😅

Jo a tip na levný doplatek za Utrouš je v lekárně DR.MAX. Ve 3 různých lekárnách bych za 3 krabky doplácela kolem 220 korun a u MAxe jsem platila komplet 95,- jenom. 😉

reny01
9. pro 2009

nadi zdravím 🙂
to ja teda už pěkný rozdíl

petra49
9. pro 2009

Ahoj Nadi a kde je ta lékárna?

Nadi půjdem tedy zítra, v kolik by se ti to hodilo?

petra49
9. pro 2009

Tak holky, už mám uklizeno a před chvilkou mi přišla ta modrá tunika, je moc krásná, jde mi hezky, ale chce to do ní trošku větší bříško, ale to snad nebude takový problém. Ještě mi má přijít ta jedna, tak jsem zvědavá.

larri
9. pro 2009

Nadi,ja kupovala ve stejne lekarně Utrouš v neděli a platila jsem 210,- 😠

reny01
9. pro 2009

petruško bříško už brzyčko začne růst

nadis.h
9. pro 2009

Já mám docela dost práce. 🙄 Nějak mi toho šoupou čím dál víc.

Péti půjdeme. Ale hodilo by se Ti to až třeba kolem 2-3? Já ráno vstanu dřív a trochu udělám nějakou práci,aby to bylo vidět,že jsem něco dělala a pak bychom šly? A bříšo Ti naroste cobydup. 🙂

A ta lekárna je tady u nás v Pavlovicích u Kauflandu.

Larri fakt?? A to jsem si myslela,že budou mít jednotné doplatky,když je to stejná firma. 😲

petra49
9. pro 2009

Nadi tak jo, tak co takhle srazík ve 2 pod hodinama na fugnerce. Kam bys chtěla jít, já to mám ráda třeba ve Ztrátech a nálezech, je to nekuřácký a je tam příjemný prostředí, jestli to tam znáš.