Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

janik8774
7. zář 2009

Já už KET vidím jako výkřik do tmy.

janik8774
7. zář 2009

Pořád tady mluvím o sobě a jak se ti daří.Máš nějaké příznaky?To už by mohlo.

nadis.h
8. zář 2009

Tak mam po konzultaci. Vyfasla jsem nakonec Gonal 262,5 jednotek a zase Synarel.

Jen nevim zda to klapne s Kajou. Je mu hur dnes a ma horecku. :( ted cekam v Plaze az bude po gastru a jdu za nim.

2910
8. zář 2009

Ahoj Holčičky, tak já jsem vyfasovala taky pigárka a 16.9. zacínám 😒 , tak nevím mám se radovat? Bojím bojim, mám Gonal na 3 dny 225 ml a pak 185,5 ml prý abych nadostala hyperstimulák. Jak jsi na zom ty Nadi těšíš se ? No jasně 😎 , ale tentokrát až do konce jo, ať náš mimís nebo mimísové kamarády 😀

2910
8. zář 2009

mají. Jsem to popleta, fakt mám den. Doufám, že jste pochopily holky, že to patří po spolu. 😕

semy.cz
8. zář 2009

rino no nevím ale mě přijde divný že má problém a nikoho nezajímá příčina...vždyť je plno chlapů kterým díky pořádnému vyšetření zjistili problém a dalo se to v pohodě vyléčit....
a mimochodem já pár lidí znám kterým to vyšlo po IUI...kdyby to nevyšlo nikomu tak by to zas nedělali...

dvojcata2
8. zář 2009

ahoj děvčátka tak né já ale ten můj mi udělal test a je negativní doufám že to je protože je brzo.Dnes mně bolí záda a v podbřišku.Ale já těm mrnousům věřím jsou to bojovníci po mně!!! 🙂

nadis.h
8. zář 2009

Ahoj Rinuško, jak se máš??? 😉

Holky tak jsem doma ze špitálu. Ježišííí to je takové chůďátko moje malé. Nejradši bych ho ukradla z té nemocnice jak jsem ho viděla na těch kapačkách. Je mu špatně. Od včera nesmí jíst ani pít už byl 2x na gastroskopii..Je úplně bílej. Vůbec si neumím představit, že by se mu to stalo doma. Přede mnou by to zatloukl,že mu něco je a nedej bože že by bylo na něco pak pozdě. ☹

2910 Ahojky. 🙂 V kolik hodin jsi tam byla???????? 😎 Já v 9,30 do asi 10. Běhala jsem tam jak pošuk páč jsem šla z ordinace dolů pro léky, pak mě naháněla sestřička že mám jít ještě nahoru... 😀 Musíš jít ještě 1 den na krev? Já bych jít měla kvůli dávkám. Dala mi je hodně vysoký tak prý aby věděla zda mi to snížit a nebo nechat těch 262,5 až do konce...A jestli se nám to povede oběma tak se domluvíme na stejnou porodnici a když budeme rodit v termínu tak o den jen bude rozdíl. 😀 Já začínám 15.9. A těším se, ale mám i strach aby byli flíkové...Ne jako minule... ☹

Jani dvojce kolik dní jsi po ET?

dvojcata2
8. zář 2009

ahoj Nadi včera to byl teprve týden co jsem byla.Tak už začínáš to ti to uteklo vid??Moc moc ti přeju aby ti to vyšlo!!!Dnes mně hrozně bolí záda u ledvin nemůžu jse ani ohnout ☹

nadis.h
8. zář 2009

Dvojce tak to je ještě málo.Aspon sis vyzkoušela,že už nemáš v těle Pregnyl nebo cos píchala na závěr.

Noo měla bych začít. Ale rozhodne se v pondělí zda se na to nevyprdnu. Chci hlavně, aby byl Kája ok.Vše musí stranou.

ma.ja
8. zář 2009

ahojte berušky 🙂
jdu na vás podívat, jakpak dopadla Nadi v Gennetu?

nadis.h
8. zář 2009

Maji ahojky. Dopadla jsem výborně. Už mám arsenál doma a 15ého by to mělo vypuknout. Ale mám teď trápení se skoromužíkem tak nevím zda to neodpadne až na říjen.

ma.ja
8. zář 2009

koukám, vůbec ti to nezávidím. Když je rozbitej ten můj...tak to taky stojí za prd.
My včera byli na 2 IUI, sperma naprd, takže nás to čeká taky. Typovala bych to na listopad. Jak u IVF probíhá stimulka? Mam z toho docela hrůzu, teď jsem měla 3 vejce a nemohla jsem si včera ani sednout, jak mne břich bolel, a nedokážu si představit, až jich tam budu mít 10. ☹

2910
8. zář 2009

Nadi no já tam pobíhala jak prdlouš taky a to ještě kvůli 1 podpisu musel přijet i manža, no hlína 😀 . Jinak na krev už nejdu, u mě mají zase strach z hyperstimuláku, abych nereagovala přehnaně 😠 . Kdyžtak ti vajca půjčím no 😀 😀 . Jsem zvědavá, abych se tam k ET vůbec dohrabala. Jinak mi bude muset manžřa píchat, já jemu nebo někomu jinému, to by šlo. Ale sobě- mám se moooc ráda 😅

dvojcata2
8. zář 2009

Nadi jak jsem si vyzkoušela že nemám v těle Pregnyl???

nadis.h
8. zář 2009

Maji no je mi ho líto. V nemocnici jsem byla statečná, ale doma jsem si brekla. Je to takvý smutný,že tu jsem sama a on tam chudinka leží skapačkama. ☹

2910 a v kolik jsi tam byla? Třeba jsme se viděly... 😉 Já se chci dohrabat aspon k OPU... 🙄

Dvojce Jani no Pregnyl způsobuje falešné testy, protože obsahuje HCG...Tak když testuje někdo hodně brzy a má pozitivní test tak pak nemůže vědět zda to je těhu nebo Pregnyl.

ma.ja
8. zář 2009

dvojce... můžu se zeptat, na kolik vás vyšlo IVF?

dvojcata2
8. zář 2009

Něco málo přes 5000.-Nedávala jsem si ISCI ale nemám ani jednoho zmrzlíka ☹

dvojcata2
8. zář 2009

A co Jána vůbec tady nebyla no ani se jí nedivím číst tady příspěvky o těhu když jí se to nepovedlo.Jestli mně se nepovede tak jsem taky nepáchnu vůbec modrý koník bude tabu ☹

ma.ja
8. zář 2009

aha, takže jsi si platila jen tu stimulaci?

nadis.h
8. zář 2009

Maji stimulka probíhá tak, že od 2 dne menses začneš píchat injekce do břicha. Někdo má dvoje různé injekce a nebo budeš mít jen jedny injekce a od 1 dne mrchy si budeš stříkat takový sprej do nosu a někdo má jen jedny injekce a to je vše.

2910 s vajuchama jsi hodná,že půjčíš! 😀 Tomu se říká kolegialita. 😀 Jinak já když měla Fostimon do zadku tak jsem ocenila svého zdravotníka doma,že mi to píchal a já nemusela jezdit na pohotovost. Ale ted že mám pigára do pupku tak to budu píchat sama. Nic to není, ani to necítíš. Do břicha to vidím a nedovolila bych nikomu, aby mi tam píchal. 😀 Já si musím určit tempo sama. 😀

dvojcata2
8. zář 2009

jo a to jsem si dokupovala za 1300léky

ma.ja
8. zář 2009

dvojce děkuju za optimistickou odpověď, čekala jsem, že to bude mnohem víc. Někde jsem četla, že 20-25tisíc ☹ to je šílený

nadis.h
8. zář 2009

Maji 20-25 tis myslejí celkovou cenu za všechny doplatky co si vybereš:

Já za 1800 jednotek Gonalu platila 4236,- ALe budu doplácet určitě mnohem víc. Protože to co mám těch 1800 jednotek to budu mít jen na 6 dní a pak budu muset dokoupit na určitě další týden... 🙄

Pak když máš nadstandarty:

Prodloužená kultivace 2500,-
Mražení 4000,-
ICSI do 10 vajuch 7000

To je takový základ co si nechávají většinou dělat.

Nejvíc se ušetří na ICSI,když je dobré spermo, ale zas je dobré ho dát pro jistotu když je málo vajuch.

dvojcata2
8. zář 2009

to jo já mněla 8 vajuch ale oplodnily jse mi jenom 3 a to jedno to po 48hod vzdalo s ISCI je větší pravděpodobnost.Když jse mi to ted nepovede tak nemám žádný mrazáčky a musím znovu na celé IVF.Ale já věřím že ve mně jsou ty malý nezbedníčci moji milovaný 🙂

nadis.h
8. zář 2009

Jani přesně. Mysli pozitivně. 😵 Na černý mysšlenky je ještě času dost. 😉

dvojcata2
8. zář 2009

já myslím že ano že i ty moje náhlý bolesti k tomu patří. 😉

janik8774
8. zář 2009

Ahojky,
Jani, máš pravdu nemám myšlenky číst že je někdo těhu.Ale přeju vám to.Já se taky dočkám,ale vybrala jsem si dobu kdy nemám být těhotná a mám jít do práce.
Dnes jsem měla Vojtu ve školce a tak jsem jela ke kamarádce pro hrušky a pak jsem dělala štávičku a přesnídávečky pro toho mého broučka.Odpoledne nás čekala babička a probírala jsem s ní mojí situaci.
Ted jsme dorazili.
V listopadu jdu do práce a uvidím co mě tam čeká.Potřebudeje m´peníze a tak mimi bude až v lednu.Je to asi konečné rozhodnutí.Přijdu na jiné myšlenky a třeba se to povede.Jak si dělala dnes legraci moje kamarádka,která říkala,že budu čekat dvojčata.Že když se to ted 2x nepovedlo tak ted to bude tuplem.
Budu vám držet palečky a hned mě o všem informujte. 😀

janik8774
8. zář 2009

Jani,
v sobotu - 12 den už v tobě určitě pregnyl nebude.
Budeš testovat?

dvojcata2
8. zář 2009

Asi jo ale bude se šíleně bát 🙂