Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

veverusa
13. bře 2010

Hm Kapi, tak to mi aspoň víme, proč se nedaří. Prý je to lepší než nejasné neplodnosti. No nevím, uvidíme v dubnu 😉
Dobrou noc tobě i synkovi 😉

veverusa
13. bře 2010

Ahoj Kkamco. PCO mám zjištěný dle UTZ a dalších symtomů - dlouhý cyklus, silné krvácení. Za 9 dní jdu na hormonální profil, kde by se to mělo 100% potvrdit. U PCO se folíky tvoří, jen se prostě nedostanou ven z vaječníků ☹
Co myslíš měřením? Bazální teplotu? Jestli jo, tak jsem se pokoušela měřit asi dva měsíce, ale nebyla jsem dost poctivá, abych přesně dodržela čas měření.

kkamca
13. bře 2010

No pár lidiček říká,že 100% se dá PCO poznat z Hormonálního profilu,že někdy ani ultrazvukem nic nevidí..nepoznají.
Jj myslela sem bazálku-že z náí se dá hodně poznat,zda ovuluješ..já až doplácám testy,tak se budu pouze měřit abych věděla,jestli funguju a nebo nee.Zatim vše nasvědčuje tomu,že moje ovu zamrzla a bez stimulace např:clostikem jsem v háji. ☹

veverusa
13. bře 2010

Mám to i bez hormonální profilu potvrzené od dvou lékařů. A mám všechny symptomy. Uvidím příští pondělí, ale moc to asi nezmění na tom, že chceme IVF.

kkamca
13. bře 2010

veverusa:tak myslim že pak pco nnějak neva..nebo teda respektivě už to neni taková překážka--u IVF..nastimulují a mělo by to být ok.. 🙂

veverusa
13. bře 2010

No PCO má komplikace právě při stimulaci. Ale to nějak zvládneme. Hlavně už aby to bylo.

kkamca
13. bře 2010

Fakt jo???????Sem netušila..

petra49
14. bře 2010

ahoj holky a hezký ráno.

Koukám, že se tady rozjela ovulka a PCO. No já to měla tak, že v září 2008 jsem přestala brát antikoncepci, bohužel přirozená menstruace nikde pouze po agolutinu a později hormonech, na ovulku ani klostil nezabral, ale nikdo mi přímo neřekl, že mám PCO. Mudr. to uzavřela jako anovulace. V červnu jsme šli do gennetu, že není na co čekat. V listopadu stimulka a jeden bobíšek v bříšku. Měla jsem lehkej OHSS, ale pitím a lékama jsme ho zvládli.

nadis.h
14. bře 2010

Dobré ráno,

je línej vzduch tak se pořád válím. 🤐

Reny spíš v noci? 😨 Já nevím co mě to chytlo, ale já nemůžu spát. Příjdu si jak stará babka. 😅

Kapi já bych taky jela na nějakou oslavu. Třeba k mojí babičce, když byly třeba nějaké narozky. To byla vždy žranice. Hlavně to člověku víc chutná, když to někdo připraví a nemusí se s tím plácat sám. 😅

Vever a jak máš vycházky? Byla u tebe kontrola?? Já jí měla minulý rok 2x za 2 měsíce necelé. 😝

veverusa
14. bře 2010

Dobré ráno. Péťo mě PCO budou teď 100% potvrzovat, ale dva ze tří symptomů mám.

Nadi teda ty noci musí být strašné. Vycházky nemám. Měla jsem zánět průdušnice a to se vycházky nedávají. Zítra už mažu do práce 😒 Já nikdy kontrolu neměla. A to jsem takový ten poctivec co se fakt z bytu nehne ani do schránky.
Jak to máte s vycházkama, když jste teď na PN s těhotenstvím. Některé těhule je mají neomezené.

nadis.h
14. bře 2010

Vever no právě že já jsem to samé. Měla jsem minulý rok neschopenku od ledna do dubna a vycházky jen 4 hod denně a bála se chodit ven i v době těch vycházek. 😝

Jinak teď mám PN od svého gyndr a mám neomezené vycházky.Naštěstí.

veverusa
14. bře 2010

Holky chtěla jsem se vás zeptat. Když příští pondělí půjdu na hormonální profil, tak jestli se všechno stihne (pojišťovna, konzultace a vyzvednutí léků) do příštího cyklu, abych mohla už začít stimulovat.

Nadi, tak to máš s těma vycházka fajn. To můžeš jet ještě i někam na dovču.

kapibara
14. bře 2010

Dobré ráno 😀

Jak se máte?

Nadis...přesně,tam byl plný stůl dobrot a já jen jedla a jedla a jedla..... 😉

Vever...no,nejsem si jistá,jestli se to vše stihne za měsíc...musejí přijít výsledky z krve a pak asi teprve bude posílat doktor žádost na pojiš´tovnu....ale to se zeptej přímo v Gennetu....já sice chodím na folikulometrii,ale ani v době ovulace nemám žádný plodný hlen,tak si myslím,že se spermoni nemají jak dostat do dělohy....těžko říct,kde je chyba

nadis.h
14. bře 2010

Vever mě pojišťovna přišla zpět do G přesně za 14 dní.Ono to jde rychle. během toho 1 cyklu by se to stihnout mělo. Kdy to máš dostat?

veverusa
14. bře 2010

V sobotu by měl být 1DC a v pondělí bych šla na krev. Moč a spermio už je hotové. Za týden by měly být výsledky krve a když nás objednají hned k doktorovi, tak se to stihne. Záleží na tom, jak dlouho budeme čekat na objednání k doktorovi.

nadis.h
14. bře 2010

Tak to byste měli stihnout. Oni se snaží objednat na brzy.Jen to ale řekni, že to máš dostat. A klidně si i uber dny pro jistotu. Ale já volala v úterý a pro léky šla v pátek.

kapibara
14. bře 2010

U mě se to právě nestihlo...ale je vlastně pravda,že v tom byly Vánoce....tak to se třeba stihne Vever...jen je musíš honit na objednání,to nejvíc zdržuje,si myslím 😉

veverusa
14. bře 2010

No já beru léky na úpravu cyklu, takže si s tím můžu hejbnout i sama a tak asi o týden to není vůbec problém. 😉

slunickosedmitecn
14. bře 2010

Pěkné ráno holky,koukám, že už pilně diskutujete 🙂 . Holky, mě napsali hned po OPU neschopenku a taky neomezené vycházky, ale stejně se bojím někam jít, neboť těch prvních 14 dní si jsem jistá, že mě přijde zkontrolovat někdo z práce, oni jsou hrozný. Jinak holky, oni dnes nejsou v gennetu v laboratoři, nevíte? já že jsem si ráno volala do laborky, jak se mimča vyvíjej a nikdo to nebral, takže jsem docela napnutá a nervozní, jak to zítra bude. Myslíte, že z těch sedmi mi pár přežije?

kapibara
14. bře 2010

Ahoj Sluni,nevím,jestli tam jsou nebo ne...ale já jsem si v neděli volat neměla,řekli až v pondělí....

slunickosedmitecn
14. bře 2010

Ahoj kapi, aha, no mě řekl doktor, že mám volat každý den, tak proto se ptám. No tak počkám do zítra hold, snad se mimi držej a žádné to nevzdalo.

kapibara
14. bře 2010

Sluni...já byla na OPU ve čtvrtek,pak jsem volala každý den,v neděli řekli,že volat nemám,tak jsem volala v pondělí a na ET jsem šla v úterý...neboj,určitě se drží a těší se k Tobě 😉

reny01
14. bře 2010

zdravím holky 🙂
sluníčko neboj,jsou to bojovníci,určitě se drží 😵

nadi mám to samé 😒 v noci skoro vůbec nespim,a ráno potom nemůžu vstávat 😔
vždy hodinu,dvě,čučim do zdi,než usnu.a za chvíli jsem zase vzůru ☹

jinak teď musim jít vařit 😝 později nakouknu 😉

krásný den 😵

eloana
14. bře 2010

ahoj holky
slunicko-oni tam jsou jsou jen nekdy.Pokud nekomu vyjde OPU treba na nedeli

veverusa
14. bře 2010

Teda holky neomezenou neschopenku 🙂 Na to se těším 🙂

slunickosedmitecn
14. bře 2010

Holky, děkuju moc za uklidnění, snad máte pravdu a budou to bojovníčci. Už se na ně taky moc těším. Já měla OPU právě taky ve čtvrtek a zítra předběžně řekli, že bude ET, tak jsem ráno zvědavá.

kapibara
14. bře 2010

Sluni...mně taky řekli,že ET bude v pondělí,manža si bral volno teda na pondělí a nakonec jsme jeli na ET až v úterý,takže zmatky 😅

veverusa
14. bře 2010

Jé Sluni, tak už se ti to blíží 😉
Já jsem se dala do velkého úklidu. Už teď si za to nadávám 😠 Ale už mám hotovou ložnici a ještě zbytek 😒
Ale koukám, jestli se tu někdo ukáže.

slunickosedmitecn
14. bře 2010

Ahoj veverus, jo jo už se to blíží,asi ani dnes neusnu, jak jsem napjatá 😉

veverusa
14. bře 2010

Tak mám hotovo. Úklid byl nekonečný, samozřejmě by se dalo uklízet dál, ale to nejhorší je uklizené 😝

Zítra už budu v práci, ale jak se vrátím domů, hned se kouknu na koníka, tak doufám, že Sluníčko nás bude informovat co a jak 😀