Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

gab.
15. bře 2010

Dobré ránko všem 🙂
Sluničko, držím palce na dnešní ET, bude-li !!!!!!

Jinak i ostatním držím palečky, ale nepamatuju si, co kdo má... ☹

slunickosedmitecn
15. bře 2010

Ahojky holky,
gabi, moc díky, jedeme pro mimča už dnes, v 10hodin tam máme být.Holky jsem nervozní jak před maturitou 🙂
Holky, mě taky nikdo neříkal v gennetu, že bych měla před ET pít 😒 , tak se radši napiju, ať není průšvih.Dnes snad mít řasenku můžu ne,nebo se to nesmí? ale když je to jen obyč zákrok bez uspání, tak snad můžu, nevíte některá?

petra49
15. bře 2010

Dobré ráno.

Slun, měla bys mít plnej močák. Já pak musela trošku učůrávat, protože už jsem to nemohla vydržet. Jinak dnes řasenku mít můžeš, dnes to bude něco jako gyn. prohlídka, já to vůbec necejtila. Držim palečky

gab.
15. bře 2010

Sluníčko, dneska už můžeš bejt kompletně za fešandu i s řasenkou 😉
A nemusíš mít močák vyloženě narvanej, jen si nemáš dojít před ETna záchod...
Držím palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!

Holky, já jsem dneska 19DC, asi 5 dnů po ovulce a už zkoumám, jestli nemám těhu příznaky... A včera jsem se nějak zasnila a MM se mě ptá, na co myslím a já, že přece na Emičku, ne? Já už ani na nic jinýho nejsem schopná myslet...
Zítra jdeme prvně do Gennetu, jsem fakt zvědavá! 😵

nadis.h
15. bře 2010

Sluni já jsem na ET namalovaná maličko šla. Tam už to nevadí. Neuspávají Tě. A já pila hodně před ET,měla jsem to napsané i v protokolu,ale stejně to nevydržela a šla na wecko ještě před... 😝 😅

Já jsem byla taky nervozní a jela domů autobusem a šla pořád jak připos... 😀

petra49
15. bře 2010

jé Gab, tak to je super. Já jdu ve středu na velkej UZ, tak se taky těšim 🙂

nadis.h
15. bře 2010

A dobré ránko všem. 🙂

petra49
15. bře 2010

ahoj Nadi, už je ti líp?

slunickosedmitecn
15. bře 2010

Holky, kolik se platí v gennetu za zamražení embryí? v těch papírech mají částku 3tisíce, ale mám pocit, že někdo psal, že 4tisíce, tak jak to je? a za kultivaci platí těch 2500,-Kč?, nevíte?

petra49
15. bře 2010

Nechcete jít se mnou někdo 30.3. do Jablonecké nem. na těšíme se na miminko, prý to bývá moc hezký

petra49
15. bře 2010

Slun za kultivaci nevim, mražení 3000 + 1000 na každý rok , celkem tedy 4000

petra49
15. bře 2010

slun jukni na jejich stránky, mělo by to tam být

gab.
15. bře 2010

Sluničko, právě si myslím, že je lepší se napít trochu doma a už nejít čůrat, než se "nalejt" a pak muset učůrávat (ten název mě moooc pobavil 😀 ).

Petro, já už se tak těším až budu těhu a budu tu moct psát, jak je mi blbě a co mě čeká za vyšetření a tak... Už mi to začíná lézt pěkně na mozek... A kdybych byla těhu, tak s tebou určo jdu 😉

slunickosedmitecn
15. bře 2010

ahoj peto, jo tam to tak mají, jak říkáš, ale netušila jsem, že už teď musim zaplatit i ten roční poplatek.A musí se to zaplatit vše hned dnes? co když mi tisícovka chybí? já na účtě peníze měla, ale dnes si o dva dny dřív vzali jeden příkaz, co mi má odcházet až 17. a chybí to tam. Já se z toho zláznim. Ještě takovýhle nervy.

nadis.h
15. bře 2010

Péti no už to začíná být lepší. Ale rýmu mám furt děsnou. 😝

Gabi tak to na Vás budu myslet ať se Vám tam zítra líbí! 🙂

slunickosedmitecn
15. bře 2010

gabi, díky, už piju, snad stačí litr 🙂

slunickosedmitecn
15. bře 2010

gabi, taky moc držím palečky 😉

gab.
15. bře 2010

Sluní, já si dala půl litru a stačilo bohatě, ale já bych litr prostě neudržela ☹

A dík za držení palečků! Když já pořád tajně doufám, že se nám konečně povedlo doma pod peřinkou, ale to budu vědět až za 9 dnů nejdřív 😒

petra49
15. bře 2010

Slun, já myslim, že se to asi musí zaplatit hned, ale nevim, mi to zaplatili, tak fakt nevim. Já teď čekám na prachy od sociálky, zatím chodili včas a teď to nějak neposílaj a za chvíli mám platit nájem, fakt super. A to jsem se chtěla jet podívat o víkendu na dětskej veletrh do Prahy

nadis.h
15. bře 2010

Sluni je to jak píšou holky.. 3000+1000 a musí se to zaplatit hned jak odcházíš po ET. Ale řekla bych že s nima bude domluva a třeba jim to příjdeš zaplatit později nebo pošleš přes banku..

petra49
15. bře 2010

jdu do vany, pak zas juknu

slunickosedmitecn
15. bře 2010

holky, jste super, moc vám všem děkuji za rady za zpříjemnění rána 😉 . No snad to nějak dohromady dám, řeknu manželovi, ať hold dojde na banku ještě. Tak my před 9,30 vyrážíme, jedem z Jb, tak snad cesta bude dobrá a nic nás nezastaví. Tak se tu mějte hezky a já vám pak poreferuju a děkuju moc za palečky, aspoň jedno, když se udrží, budu hrozně šťastná.

nadis.h
15. bře 2010

Sluni tak tfuj tfuj tfuj. 🙂

gab.
15. bře 2010

Sluničko, MOC MOC MOC držím palečky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

petra49
15. bře 2010

holky, vidíte co se děje venku a my máme zrovna službu, takže poo jdu házet sníh, jelikož manža přijde až v půl devátý 😝

petra49
15. bře 2010

holky, teď jsem koukla na hlavní stránkua tam jedna holčina po IVF čeká trojčata, to je mazec

gab.
15. bře 2010

Petro, taky jednu takovou znám. Už mají jendo dítě a chtěli ještě jedno... no, příroda to zařídila jinak 😀

Sluničko už jde na to, myslím na ní!

nadis.h
15. bře 2010

Péti my měli službu před 14 dny a na sníh jsem se vyprdla. 😝 Taky jezdí chlap až večer domů tak to nemůže udělat on. Naštěstí mi nikdo nic neřekl. 😅

lemurka.m
15. bře 2010

😅 Ahoj všem 😅

Sluníčko - už je máš u sebe 🙂 držím vše,co mám 😉
Petruš - tak ti asi pojídání pomerančů pomohlo k tomu,že cítíš pohyby 😀
Gab - zítra nezapomeň uvázat manželovi mašli ma ruku,aby věděl,která je pravá 😵 ale před G bych to radši sundala,aby si nemysleli,že už jsou velikonoce 😀
Indri - zdravím do lázní,pěkně si užívej i za mě,terénní terapie - to je dobrý 😅 manža má jít na laparku? 😕
Kapi - to máš super gyndr,když ti dělá každý měsíc folikulometrie 🙂 mojžíšku zkus,jak holky psaly,je to dobrý i na bolesti zad,...
Mob - držím palce 🙂
Ewick - vítám tě 🙂 nesmutni,to čekání je fakt náročný,já vím
Murášku - tak co?už bylo? 🙂 piš 😅

A bacily huš,huš

haaribo
15. bře 2010

Ahoj holky!

Tak musím říct, že lepší den na cestu G než dnes jsme si ani vybrat nemohli, fakt děs!!! Ale vzorky jsou tam a za týden výsledky, jinak ten odběr na hormony z Prahy ještě nedorazil. Tak uvidíme...

Jsem byla od pátku v práci, tak se mi dnes vstávat vůůůůbec nechtělo.... 😝