Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

haaribo
25. bře 2010

Za IUI?? Jen regulační poplatek a ev. doplatek za Clostyl - to bylo pár korun, pokud jsem ho měla, jinak nic.

nadis.h
25. bře 2010

Gabi gratuluji i tady! Je to skvělý!!!! 😵

A dobré ránko všem. 🙂

kkamca
25. bře 2010

haribo:ano za IUI..jste mě teda dostali-respektivě gab..že ještě i za IUI se doplácí..
že za nativ..ale že i za inseminaci..kuva.. 😲

haaribo
25. bře 2010

Podle mě záleží na tom, čím tě nastimulují. Navíc Apoli je státní a těm pojišťovny prolpácí o něco víc....ale ta péče tomu teda taky odpovídá,nikdy víc....ani rodit bych tam nechtěla... Dost mě tam deptaly ty těhule, co chodily kolem na UZ a koukali se na nás, nešťastníky jako na opice v ZOO....

haaribo
25. bře 2010

Ahoj Nadis.h!!!
Kkamčo, ono i IVF ti pojišťovna 3x proplácí, ale záleží, jaké další metody navíc potřebuješ a jaké léky si vybereš...resp., jaké ti lékař doporučí....

haaribo
25. bře 2010

KKamčo a ty už máš IUI někdy za sebou??

gab.
25. bře 2010

Kamčo, tak já konkrétně v Genentu nevím, lae ve státním CARech je to snad zadáčo, ale třeba v CARu, kam jsem chodila dřív stálo IUI 2500Kč... Proč, to nevím...

kkamca
25. bře 2010

haribo:nemám..jdu ted 12.4 na lsk..teda pokud se zbavim té virozy nebo chřipky co mě od včera trápí..
a pak mi dr řek že mi napíše žádánku na a doporůčo na car..tak at si vyberu (a vysonduju) kam bych asi chtěla.A chci do gennetu --je to pro mě nejblíž..
A docela se mi i zdá,že se tam daří dle holek co sem chodí..i když jich taky tolik neni.píše sem pár tváří..ale z těch co píší..bych řekla úspěšnost.
Jsem koukala na stránky gennetu a tam píší IUI 2 tis (pokud nehradí pojištovna)
Jenže sem zas včera slídila na jiné diskuzi a tam psala holka,že za iui platila--nebo teda jako ne doslova za iui--ale --zkopíruju přesný název::::::u nás v ČR se při IUI platí pouze transférová souprava - 1100,- Kč a doplatek na léky/injekce
?????????????????? to je co?

haaribo
25. bře 2010

Mě bylo tehdy řečeno, že ve státních prostě pojišťovny přispívají víc.....což mi na druhou stranu přijde trochu diskriminační....

haaribo
25. bře 2010

No je to doplatek za takovou tu stříkačku se sondou, kterou ti ty "uličníky " zavádí do dělohy a pak záleží na lécích a aktuálních doplatcích.

kkamca
25. bře 2010

haribo:aha děkuji za vysvětlení..v tomhle sem naprostý laik..
No tak to jsem zvědavá čeho se ještě dočkám..
Jinak teda pokud tu je nějaká holčina co IUI v gennetu podstoupila..at se mi ozve..děkujjííí

haaribo
25. bře 2010

Kkamčo, popravdě, 3000 bych platila radši než 15.000, ale to by to muselo mít nějaký výsledek...

slunickosedmitecn
25. bře 2010

Ahoj holky, přeji hezké ráno všem.
Gabi ty joooo, no teda, i já potichoučku gratuluji. To je paráda, vidíš, nakonec opravdu na umělko nepůjdeš.Tak tfuj tfuj.
Holky nevím co se děje, ale dnes sem malinko zašpinila. Mám dnes den, kdy by měla přijít mrcha a to špinění mě dost vyděsilo. Já tu mrchu mrchovou nechci. Začínám být dnes dost pesimista, že se to nepovedlo. Ale i tak doufám v koutku duše, že se nerozjede.

kkamca
25. bře 2010

Jsem koukala na diskuzi a tam píší že by to mělo být zdarma..ale jsou to staré odpovědi.No tak jim písnu a poptám se,,
haribo:no u nás je ted nouze o peníze..pro mě je i 3 tis ted velký výdej--chlap přišel o práci a já sem doma.. 😔
Takže asi tak..

haaribo
25. bře 2010

Ahoj Sluničko, bude to dobrý a mrcha nedorazí!!!!!!!! 😉

haaribo
25. bře 2010

KKamčo, tak to chápu, no tak to prostě chvíli odložte, až se situace nějak zlepší....

slunickosedmitecn
25. bře 2010

Holky prosím vás, jen se chci zeptat, pokud by to tentokrát nevyšlo, kdy můžu jít na KET? Máme 3 mrazáčky. Myslíte, že by to šlo případně už hned při další ovulaci,nevíte?

haaribo
25. bře 2010

Sluničko a nezkoušela si testík, kolikátý jsi den po????

haaribo
25. bře 2010

Já myslím, že není problém jít hned další cyklus...

slunickosedmitecn
25. bře 2010

Dnes jsem 10.den po ET, testík chci dělat až v ten 14.den, jsem srab. Mám strach a teď už tuplem.

kkamca
25. bře 2010

haribo:čekám už 4 roky.. 😠 Pořád na něco..tak ted když už se to rozjíždí,tajk už to nechci zase odkládat..i když kdoví,jak dopadne laparka-třeba mi ani uiu nedoporučí.

slunickosedmitecn:já bych zkusila testík-- 🙂

haaribo
25. bře 2010

Já bych asi nevydržela...Chtěla jsem se zeptat...koukala jsem k tobě do albíčka a máš tam mojžíšku, cvičíš ji?? Taky jsem si ji koupila, ale teď to nejde, páč mi teče z nosu a technicky jaksi nejsou zatím proveditelné.... 😀

haaribo
25. bře 2010

No, my už budeme začínat 6.rok....

gab.
25. bře 2010

Sluni, dny kolem případného temrínu ms, bejvaj nejrizikovější, takže ležet a odpočívat, koukat na hezký filmy a relaxovat 🙂

haaribo
25. bře 2010

No, Gab, ty se taky nepřetěžuj!!!! 😀 😀 😀

kkamca
25. bře 2010

haribo:my v květnu začnem 5 rok..
knížku mojžíšky mám také doma..ale jaksi ..ty cviky při mé váze..asi ani náhodou.Tak sem si přečetla příběhy co tam jsou psané a leží tu.Někdo říká,že je lepší chodit k dr..cvičit. 🙂

kapibara
25. bře 2010

Ahoj 😀

Gab....tak to je pecka největší!!!!!!!!!! moc gratuluju....já chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😀
Sluni...nemusí to nic znamenat a ještě k tomu,když máš termín menzes,neboj se nic!!!!!!!!

slunickosedmitecn
25. bře 2010

Mojžíšku jsem cvičila, chodila jsem k jedné Dr., která to cvičí. Hezky jsem si zpevnila pánevní dno, ale už jí zas tak 3měísce teď necvičím.
Gab, já právě hodně odpočívám a polehávám, posedávám,nevím co to špinění má znamenat. Bylo to jen pár hodin k ránu a teď už zas nic. Na test nemám zatím ještě odvahu. Nechci být zklamaná, někdo to sice má vidět už ten 7.den po ET ale někdo jsem slyšela taky až 16.den po ET, tak to nechám na ten 14.den, pokud tam něco má být, tak to snad ten 14.den tam bude, pokud ne, tak půjdu ještě na KET. Pokud mi to teda schválej.

kapibara
25. bře 2010

kkamca...zdravím....já jdu dnes poprvé na Mojžíšku do Jablonce,tak jsem zvědavá,pak napíši info

slunickosedmitecn
25. bře 2010

Ještě k tomu KET, holky to se platí jen těch 5.200,-Kč nebo ještě i nějaké léky k tomu nebo se ničím nestimuluje,nevíte některá?