Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

indriela
30. bře 2010

...himbajs, se mi odeslala jen cast 😠
Gab: aha, tak my mame pomaly, malo a jeste spatny tvar - to aby toho nebylo malo. Taky mame naordinovany IVF s ICSI, tak snad se povede, nejak si nechci pripoustet, ze by to nevyslo - kdyz tu vidim Nadis, Reny, Petulku, tak ma clovek nadeji, ze to bude dobry 🙂

haaribo
30. bře 2010

Indri a proč myslíš, že vím něco víc než ty??? Já IVF nikdy nepodstoupila...

janina79
30. bře 2010

Sluni????? haaaalooooo 🙂

indrielko - děkuju 🙂 zatím všechno ok.... 🙂 nejvic mě zlobi ty nevolnosti mam je cely den a nechutenstvi nebo zase žravá, jak na houpačce 🙂

haaribo
30. bře 2010

Sluuuuuniiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

slunickosedmitecn
30. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem tu. Tak musim na kontrolní odběr po pár dnech, hcg pouze 59 j. Tak prý se neví, buď to poroste nebo to mizí. Takže dále ještě nervy. Pokud bych začla krvácet, mám ihned prášky vysadit. Takže z toho nejsem moudrá. Myslíte, že 59 je málo? Já slyšela o tolika holkách, že měli i nižší a dnes maj třeba moje dvě kámošky s tímto případem před porodem a druhá už má kluka. Co si o tom myslíte? Moc děkuju, že jste na mě myslely, budu se modlit, aby to rostlo. Ale sestra, která mi to oznamovala do tel. byla docela nepříjemná a spíš mluvila, že to vypadá negativně, tak fakt nevím. Budu doufat, že se plete.

kapibara
30. bře 2010

Sluni,budu držet pěstičky!!!!! Někomu to opravdu roste pomaleji...není nic ztraceno...já vím,nejhorší je to čekání 😔

veverusa
30. bře 2010

Ahoj kočky.
Sluni, tak o moc víc toho nevíš co? Ale hcg je pozitivní, tak to určo dopadne. Udělala jsi mi radost s neschopenkou.

Teda vy jste mi udělaly velkou radost se zahradničením. Jsem na tom podobně. Zahubím vše co se mi do bytu dostane. 😀

slunickosedmitecn
30. bře 2010

Kapi, děkuju. Čtu různé diskuze a uklidňuju se tím, ale ta sestra mě tak rozhodila. Z toho jejího divnýho hlasu jak řekla, že to vypadá spíše na negativní, mám divný pocity. Holky fakt nevím co si myslet. Tak uvidim, mám přijít buď v pátek nebo v úterý. Zítra ale budu stejně volat Dr. Petrovi, aby mi k tomu něco víc řekl, přijde mi, že ta sestra tam nemá co dělat. Víte co nechápu, proč nemůžu mluvit přímo s ním o těch výsledcích v telefonu? Měl by to sdělovat lékař a spíš osobně než po telefonu. Ani po mě sestra nechtěla ten náš kód, pod kterým se máme na všechny výsledky ptát. To tam koukám může zavolat kdokoliv a zeptat se. Holky, po vás ten kód taky nechtěli.?

haaribo
30. bře 2010

Sluni, to je mrzutá věc...tak ještě se to může zvýšit, holt to některým mimískům trvá dýl, než se pořádně zavrtají...
A kdy teda máš přijít na další odběr??

veverusa
30. bře 2010

Sluni nesmíš se tou sestrou nechat otrávit. Bohužel si to neuvědomují, jak maličko stačí a ublíží hloupým slovem. Budu moc držet pěsti.

haaribo
30. bře 2010

Ahoj Kapi, Vever..... Veverus, všechny adély mám v truhlíkách, tak jsem zvědavá, jestli se chytí, no, doufám, že jo...mrchy jedny! 😠

Sluni, mě se už taky stalo, že po mě nechtěli kód, ale jen jednou, jinak se vždycky ptali...a že jsem tam teď často volala...!
Já spíš dneska nepochopila jinou věc. Volala jsem na ty chlamýdie, jestli už konečně dorazily a na recepci mi bylo řečeno, že to tam nemají, ale že mě přepojí na IVF a tam to měli...to mi nejde do hlavy... 😒

veverusa
30. bře 2010

My jsme si zatím volali na výsledek spermia a to to číslo vědět chtěli, tada aspoň manža to tvrdil.

veverusa
30. bře 2010

Když jsem tam byla naposled na krvi, tak jsem se ptala, jestli tam máme už ostatní výsledky a bohužel se stalo, že je měli založené u někoho jiného 😒 Ale sestřička si toho všimla a udělala v tom pořádek. Asi jsme tam dvě stejného jména.

haaribo
30. bře 2010

Tak já se obávám, že tady 2 stejného jména nejsme. Spíš jsem nepochopila, že to neměli v PC...

haaribo
30. bře 2010

Ale to je fuk, vše je OK...jen nám to zatím není moc platný... 😒

slunickosedmitecn
30. bře 2010

vever já vím, ale jak říkáš, oni si to neuvědomujou, že je to dost choulostivá a citlivá věc.
Jinak já volala nejdřív na výsledky na recepci a tam to v PC taky neměly, tak mě přepojily nahoru k sestrám od Dr. Petra, tam to už bylo, ale bohužel sestra mi nejdřív nemohla nic rict, ze to jeste Dr. neviděl a tak mi až pak po asi 40 minutách sestra zavolala na mobil a řekla, co údajně prohlásil doktor. Ale stejně bych ráda o všem mluvila s ním přímo. Ale nejdřív mě k němu prý může objednat až na 21.4., což nechápu, že až tak dlouho.

veverusa
30. bře 2010

Teď se nějak natahují objednací doby 😠 Nevím čím to je. Když jsem se objednávala poprvé, bylo to za 9 dní. A teď až asi po 18 dnech. Asi přibývají pacienti a tak toho mají moc.

haaribo
30. bře 2010

Sluni, jestli to třeba není tím, že začínají dovolené.... Pak se ty čekací doby budou natahovat...

veverusa
30. bře 2010

Dr. Petr měl dovolenou předminulý týden.

haaribo
30. bře 2010

Aha, tak to nevím, čím to je....mě v únoru objednali do týdne, teď za 14 dnů, ale mě to docela vyhovuje, páč musím skloubit moje směny, manžovy směny a tak trochu i cyklus....

haaribo
30. bře 2010

Ale teda chodím k Johannové, to je asi taky důležitý fakt....jako ke komu se objednáš...

slunickosedmitecn
30. bře 2010

Holky a myslíte, ze bych se mohla objednat třeba i k primářce, kdyby měla volné místo dřív? Šlo by to,může se to vystřídat nebo ne? Měli jsme debatu s manželem, je z toho

slunickosedmitecn
30. bře 2010

smutnej, ale ještě to nevzdáme. Pokud tohle nevyjde, chci co nejdřív na KET a pak už děj se vůle boží. Hold to pak necháme na přírodě z finančních důvodů.

veverusa
30. bře 2010

Sluni myslím, že tě objednají ke komukoli. Jen musíš být asi trošku asertivní a nasertivní aby tě prostě sestry objednaly.

eloana
30. bře 2010

Ahoj holky-sluni ja nic neresila se sestrickama-napsala jsem primarce bud mail nebo sms,kdyz jsem potrebovala neco akutne.
Neb mi sestricky rekli,ze cas nemaji.Primarka mi vetsinou vyhovela

slunickosedmitecn
30. bře 2010

ahoj eloano, ale ty jsi asi k primářce chodila od prvopočátku ne? nebo teda myslíš, že kdybych jí napsala i já sms nebo mail, že by mě taky vyhověla, i když jsem před tím vždy chodila k Dr. Petrovi? Transfer mi dělala primářka, tak by to mohla pochopit, co myslíš? A prosím tě, ty máš na primářku mail?napíšeš mi ho prosím tě do IP? Moc mi to pomůže.

eloana
30. bře 2010

poslu.My k primarce chodili od zacatku,ale jinak byla jsem temer u vsech-Johanove i u Petra. V podstate si muzes rict ke komu chces objednat....

slunickosedmitecn
30. bře 2010

Zkusim to objednání tedy také bez sester. Snad to klapne. Pa a děkuju.

slunickosedmitecn
31. bře 2010

Pěkné ráno holky. Tady nikdo 😒
No jdu tedy napsat primářce.

gab.
31. bře 2010

Dobré ránko všem 🙂
Sluni, když jsem byla na krvi 29DC, tak mi holky psaly, abych čekala hcg tak něco mezi 50-70, jeslit prý to bude 100, tak to bude hoodně dobrý! Takže tvých 59 není vůbec k zoufání! Doufej a věř dál! 😉