Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

kkamca
5. led 2010

snow.angell
A kde ti to řekl?

snow.angell
5. led 2010

nadis.h
nee zatím se ropzhoduju kam

kkamca
můj gyndař

kkamca
5. led 2010

snow.angel:Prosim tě a ty si odkud,a nebo jinak----kam se tedy chystáš to jakého CAR?Už víš?Nebo plán nějakej ,kam jít?

snow.angell
5. led 2010

kkamca
jká jsem z Litvínova noí právě řešíe jestly gest,gennet nebo ADC Sanatorium

nadis.h
5. led 2010

Gennet je NEJ!!! 😀

Ale obdivuju teda jak některé dojíždíte. U nás by to byla pěkná komplikace. A i trochu pruda.Na nějakou konzultaci jsem šla a byla tam třeba jen 5 minut a nebo když se jde jen na krev... 😝

kkamca
5. led 2010

snow.angel Aha...to jsou jen 3 možnosti co je poblíž?Gest JE KDE?
Gennet myslíš libereckej?
a to ADC SANAORIUM je kde?

snow.angell
5. led 2010

kkamca
gest, adc sanatorium je v Praze a gennet asi liberec, ale ještě jsem četla dobré hodnocení na sanus v pardubicích ale tam mi ještě neodepsaly. Jo a psala sem do prahy do iscare a to mi odepsaly sestry 😒 😠

kkamca
5. led 2010

snow.angel:to je všecko daleko..já musim bud ten liberec a nebo praha...On je gennet snad i v praze--

nadis.h
5. led 2010

Holky pokud můžu radit tak v Praze v CARech je mega nával.. 😝 Já u nás v G nikdy nezažila čekání. Vždy jsem šla i dřív než jsem byla objednaná což je fajn,že se nemusí nikde vysedávat.A je to fajn dostupný autem i MHD.

snow.angell
5. led 2010

kkamca
je v praze tak tam du hned psát 😀 uvidíme co odpovědí 😀 já sem z přítelem mluvila a on říkal že chce tu nejlepší kliniku na tohle ať víme že je vše ok

snow.angell
5. led 2010

kkaca
tak už sem tam napsala se zvědavá

kkamca
5. led 2010

nadis.h
Já tam do liberce zkusím písnout..co mi odpoví,pokud teda najdu nějaký kontaktní email.Přeci jen je to pro mě nejblíž.Praha 100 ,LBC 50 km.

snow.angell
5. led 2010

kkmaca
omlouvám se zlobí mě klávesnice a vynechávají písmenka 😠

yaris
5. led 2010

Ahojte, tak jsem dnes nafasovala léky na IVF. Zařídila si vyšetření u obvodní a mezi tím zjistila, že se mi přestěhoval gynekolog neznámo kam. Nakonec jsem ho našla a i výsledky cytol. by mohli být včas. Takže snad příští týden začínáme 😉 Zatím tomu stále nemůžu věřit.

snow.angell
5. led 2010

kkamca
info@gennet.cz
tady máš na ně ejlík

jindriska
5. led 2010

ahoj holky, tak s tou obezitou jsem se taky už setkala a bohužel v gennetu. Když jsme byli s manžou na genetice, tak mi tam ten jejich Mudr řekl, že pokud nezhubnu, tak IUI nemá žádnou šanci a IVF taky ne. No zatím měl ten zmetek pravdu, ale Mudr Petr mi nyní nasadil nové a silnější léky, tak věřím, že to klapne. Navíc jsem se Petra ptala co on říká na zhubnutí a on mi řekl ať to nedělám, protože si rozhodím hormonální profil. Nejsem tedy žádná hubénka ani velryba, ale obezní tak trochu jsem. Navíc jsem taková už pět let. No držím všem snažilkám paluchy 😀

snow.angell
5. led 2010

holky něco na zvednutí nálady 😀

https://www.youtube.com/watch?v=hAgOk3-loUY
nadis.h
5. led 2010

No já taky nemám email žádný. Ale když cinkneš na recepci tak Ti mejlík dají.

snow.angell
5. led 2010

holky mejla sem už se dalakkamca
info@gennet.cz
tady máš na ně ejlík

nadis.h
5. led 2010

Yaris co jsi vyfásla za arsenál? 🙂

Jindři a jaké silnější léky Ti dali?

nadis.h
5. led 2010

Ale ten je do pražského Gernnetu. Liberecký je jiný,ale nemají ho na stránkách.

snow.angell
5. led 2010

nadis.h¨
stačí do předmětu napsat gennet liberec

yaris
5. led 2010

Nadi, Gonal 225 IU od druhého dne. Musela jsem se smát, jakou jsem v Gennetu na ty propriety dostala krááásnou kabelčičku
😀

nadis.h
5. led 2010

aha..No já ho nepotřebuju... 😀 Já to mám "za barákem" a jdu tam zrovna zítra. 😎

snow.angell
5. led 2010

nadis.h
jéé ty se mááš 🙂

nadis.h
5. led 2010

Yari fialový kufřík jsi dostala???? 😀 Já též.A hned mi ho doma přítel zabavil na nářadí... 😝 😀

kkamca
5. led 2010

je to divočina co čtu..To si asi člověk nevybere..holld to někde risknout.

snow.angell
5. led 2010

sakra voni vá ta dávaj i kabelky jo? 😀

nadis.h
5. led 2010

Snow jen vyvolené.Kamarádka dostala nějakou igelitku či co... 😀 😀

snow.angell
5. led 2010

se koukala na to video a normálně tuhle potvůrku bych taky chtěla 😀