Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

snow.angell
9. led 2010

já měla ha od 15 ti let diane 35 jako hormonální léčbu a krvácela sem po ní skoro furt tak mi jí vysadily

nadis.h
9. led 2010

Mohla bys mrknout sem www.znamylekar.cz a tam si vyberes dr dle recenzí od pacientů. Tak jsem si vybrala já svého a fakt se mi to vyplatilo. Je skvělej.

snow.angell
9. led 2010

nadis.h
počkám na výsledky a asi ueču k jinému doktoru, mě už z něj fakt rabe těžce..spíš tak nějak ze všeho

kkamca
9. led 2010

nadis.h to se taky mrknu..na nějakýho dokyho..ale člověk je tak zvyklej.. 🙂

nadis.h
9. led 2010

Kamco tak pokud nemáš problém tak neměň. Musíš se tam cítit dobře.Pokud je vše dobrý tak není důvod.Já si hledala nového kvůli tomu že jsem se sem přestěhovala. A abych jezdila do Prahy jen k dr. Na to jsem moc líná. 😀

kkamca
9. led 2010

snow:diane 35 sem brala taky..ale n teda tak brzy já až opravdu když sem byla se stálým partnerem a na mě teda měla supr účinek.Snášela sem ji velice dobře..až na ty kila.Ale to je jiná věc.

snow.angell
9. led 2010

nadis.h
u toho co jserm ted mi každej doporučoval že je to i soudní znalec v oblasti gyn a bejvalej primář

nadis.h
9. led 2010

Tak ono je jedna věc kdo Ti ho doporučil a druhá věc jaký je v praxi co se týče Tvé péče...

snow.angell
9. led 2010

nadis.h
právě že na něj nikdy nebyly stížnosti no

nadis.h
9. led 2010

Momentík

kkamca
9. led 2010

nadis.h:no já dojíždím 100 km Nadi.. 😝 Ale nechce se mi měnit..je strašně hodnej jako člověk,ale i dr..prostě si snim rozumim,vše mu řeknu--bavíme se jako přátelé skoro. 🙂 Ale sou věci který bych uvítala..a to rychlost řešení problému--aby sem neslýchala..Kamilo nespěchejte, 😉

snow.angell
9. led 2010

chjo je to složité :(

kkamca
9. led 2010

sem koukala na toho známý lékař--a teda jako na českolipsku žádná sláva..Nadi kam ty chodíš jako v tom liberci?Nemyslím ted gennet..

kkamca
9. led 2010

Já se pro dnešek loučím..Nadi pak mi nějak odpověz.Mějte se fajn a dobrou.

nadis.h
9. led 2010

Já krafala s mamkou. 😅

Kamčo já chodím do Liberece k mudr Vrkočovi.

yaris
10. led 2010

Ahojte děvčátka, tak příští týden nejspíš začnu píchat Gonal, protože předoperační zatím dopadla dobře. Chtěla jsem se zeptat, v kolik hodin je to asi tak nejlepší a jestli Vám bylo po něm špatně? Jak jsem četla, tak budeme s dvojčetem2 začínat cca na stejno 😉

nadis.h
10. led 2010

Ahoj holky,

Yaris mě špatně nebylo.Gonal je v pohodě bych řekla. 😉 A já píchala v půl 10 ráno. Ale je to lepší možná večer. Vždy to musí být ve stejný čas!

petra49
10. led 2010

ahoj holky,

yaris já píchala asi v 21:00, abych vždy byla doma a nemusela se omezovat. Mě říkali, že je lepší píchat večer a zle mi nebylo

kkamca
10. led 2010

ahoj,tak den pomalu v čudu.Jsem dnes nějak unavená tak zalezu dřív.Pá.

jindriska
11. led 2010

Hurá - 11.1.2010 začátek stimulky - ráno a večer Synarel, od zítra Gonal 300IU a od pátku Gonal 225IU+Luveris75IU, UTZ asi v sobotu, ve čtvrtek mám volat 😀

dvojcata2
11. led 2010

ahojky já začínám když to půjde ke konci tohoto týdne tentokrát si nechám udělat i ISCI a vše co k tomu patří at nedopadnu jako minule. 🙂 Tak uvidíme už to moc nehrotím jako před prvním pokusem nechci být zase tolik zklamaná

yaris
11. led 2010

čáo holky, tak já budu píchat asi ve 21 hod. Čekám stále na mršku 🙂
dvojcata2 - nám už v létě v Gennetu řekli, že i když vše vypadá dobře vč. spermia, ISCI doporučují. Šli jsme tam s naivitou, že ho chtít nebudeme, aby byl výběr přirozený, ale prý u hodně případů se prý bez ISCI nic neoplodnilo. Což mě vylekalo a chtít ho tedy budeme, plus prodlouženou kultivaci. Jestli tedy budou vajíčka 😉 A jak si to měla Ty u prvního pokusu?

jindriska
11. led 2010

ahoj dvojče a yaris, tak vám budu držet paluchy. No my jsme měli ISCI a prodlouženou kultivaci i při 1.IVF a bylo to správné, protože ze sedmi bojovníčků zůstali dva no a i o ty jsme přišli, ale teď to bude na jedničku a povede se to 😀

nadis.h
11. led 2010

Ahoj holky,

tak super. Zas se tu bude něco dít a bude to napínavé. 😉

Já si taky naivně myslela jak nebudeme mít ICSI a v den OPU jsem měla radost že to existuje.Jinak bychom šli asi domu s prázdnou. 😝 A PK jsme neměli.Já jsem jim věřila,že jim bude v bříšku dobře.

yaris
11. led 2010

Já byla strašně zklamaná, že to došlo k IVF, ale teď už jsem na to připravená a celkem se i těším, že se bude něco dít. V Gennetu řekli, že se to napoprvé většinou nepodaří, tak se na to raději připravuju i když samozřejmě doufám. Jen v době, kdy mi schválili žádost vylezla zpěvačka Anna K s přesvědčením, že má rakovinu z IVF, to mě celkem dorazilo 😒 Ťak nám všem snažilkám budu držet pěsti 😉

nadis.h
11. led 2010

Yaris neměj z toho nějaký špatný pocit. Víš co já osobně jsem strašně šťastná že IVF existuje.Nemám vejcovody tudíž doma nikdy neotěhotním a adopci řešit nemůžu z důvodu že nechce můj přítel ani náhodou. A to že se nepovede na poprvé není pravda. Já,Reny a Petruš jsme těhulky hned na poprvé. 😉

S tou Annou K jsem taky čuměla,ale nemyslím si,že by za to mohlo pouze IVF! Ona to snad nějak měla v rodině.Tudíž k tomu měla větší riziko,že se jí to také nevyhne.

Teď už to pěkně pošlape. Já čekala od dubna do října a v den ET mi to přišlo jako by to trvalo jen pár dnů. 🙂

yaris
11. led 2010

Nadi, špatný pocit ne. Spíš u nás se nenašel žádný problém, tak jsem doufala, že se IVF vyhnu. Jenomže za rok a půl to u mě jaksi překročilo jistou hranici a dál jsem už čekat nechtěla. Furt se chodím dívat do ledničky na ty injekce 😀 Jedině dobře, že jste zářným příkladem toho, že i první pokus může být úspěšný 😉

Anna K to měla v rodině a nechodila na kontrolu prsou, ale jak tam psala, že měla několik tichých souhlasů od doktorů, že to IVF mohlo probudit, tak mě to prostě v tu chvíli rozhodilo. Teď už je to dobrý.

nadis.h
11. led 2010

Yaris no to jo asi ve Vašem případě. Na jednu stranu si řeknete to je fajn že jsme zdraví,ale na druhou to je asi možná víc na palici,že nevíte "co léčit" když je vše ok. Možná že by se našel problém v imunologii.

Já na ty pigára taky chodila koukat pořád. 😀 Přišla mi taková hezká. A těšila jsem se až začnu. Ale pak po těch 15i dnech mi nějak ztvrdla kůže a i když jsem na každou píchandu měla novou jehlu,která na začátku zajela jak do máslíčka do břicha tak ke konci jsem musela až dost tlačit aby tam zajela. 😝

A nejhorší pro mě z toho celého bylo OPU. To jsem byla úplně v prdelce s nervama.Na utz jsem měla jen 2-3 folíky a nikdy není jistota že v každém bude vájo. Ale probuzení po narkoze bylo krásné díky skvělé zprávě.

reny01
11. led 2010

zdravím holky 🙂
jdu vás jenom pozdravit,nějak nemám čas 😢
dvojčata,yaris a jindřiško,to je super,že už do toho jdete 🙂 určitě se vydaří a brzy se s námi budete těhulit 🙂
moc vám držím palečky 😵 😵
aspoň nás tu zase o něco přibide 🙂

jindriska
11. led 2010

yaris po IVF se rakovina může rozeběhnout, ale tu už musíš mít v sobě. Mluvím z vlastní zkušenosti, protože mi našli zhoubný melanom, ale podchytili jsme ho včas a ten co jsem měla já rozhodně nemá vliv na další bujení po IVF. Těhotenství takový samo o sobě podporuje bujení rakoviny, ale IVF ti rakovinu nezpůsobí. Trápíš se zbytečně.