Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
30. dub 2009

Soni dobrouky. 🙂

nadis.h
30. dub 2009

Moni a je to prd platný co?Přítel toho dělá víc co by neměl.Každý večer horká koupel, slipy, stres v práci...Ale i přes to naštěstí dopadl dobře.

monka26
30. dub 2009

No vidíš,tak budete mít dáreček oba.Taky už se jdu natáhnout tak zatím holky 🙂

sonka.77
30. dub 2009

Určitě se ozvu, zatím vám budu držet palce! Ahojky! 🙂

nadis.h
30. dub 2009

Ahoj holky a dobrou noc. 🙂 Jdu vzbudit přítele. "kouká" na hokej.V 8 usnul u telky v sedě a chrápe. Paaa 😀

bbberusak
30. dub 2009

nadis, negativně vůbec nepřemýšlej, to je zakázaný 😉
ještě bych potřebovala vysvětlit co to jsou ty protokoly..nebo resp. vím co jsou protokoly, ale jaký je krátký a jaký je ultrakrátký? jaký je mezi nimi rozdíl?
Sonko, já jsem na zvýšení sliznice brala Estrofem...
je to tam asi fakt byznys jako blázen... já jsem rozhodnutá zkusit to nejdřív s těma lékama co hradí pojišťovna...nechce se mi věřit tomu, že to co proplácí pojišťovna je tak špatný nebo tak na nic....

nadis.h
1. kvě 2009

Ahoj berus,

v těch protokolech je rozdíl hlavně v délce trvání,můžu se tam měnit léky,které používáš. Já asi také budu chtít ty léky hrazené pojišťovnou, ale včera mi psala jedna holčina z jiné diskuze,že tyhle léky sice platí pojišťovna,ale ne neomezeně. jen určité množství jednotek a když budeme potřebovat větší množství tak si to musíme dokoupit za své a to většinou výjde na víc než když zaplatíme ty druhé léky...Takže je to stejné tak jako tak.

bbberusak
1. kvě 2009

ahojky Nadis, tak to jsem netušila. Ale stejně asi zkusím napoprvé ty hrazené. Stejně asi nejdřív zkoušej menší množství,ne? 😅 Moje známá byla tak moc nastimulovaná, že se jí hodně zvětšily vaječníky a musela do nemocnice, byla hrozně oteklá...ale teď má 2 krásný holčičky, dvojčátka...ale byli v Praze..Už aby to bylo za mnou a povedlo se. Hrozně moc se těším, že konečně budu mít v sobě drobečka. Zároveň mám hrozně moc negativních myšlenek...i proto je super, že už je Gennet v Liberci. Jsem taky z Liberce. Já celý život🙂 Nadis, a v Liberci už jsou schopni udělat cokoliv? nebo ještě na něco musíš do Prahy?

nadis.h
1. kvě 2009

Oni to berou dle množství kolik potřebuješ. Závisí to na hormonálním profilu, na ultrazvuku vyječníků, na Tvé váze a tak.Lze to těžko říct. Sledujou jak se ti stimulujou vaječníky když pícháš ty injekce a podle toho pak Ti zvyšují či snižují dávky.Jo jo to se může stát to je to OHSS myslím že tak se to píše. To je dost nebezpečné,může se kvůli tomu přerušit transfer. ☹ Já bych taky chtěla dvojčátka. Už jsem pro ně rozhodnutá,že bych nad tím vůbec nepřemýšlela zda 1 či 2. Negativní myšlenky neměj. Mě to také přepadne občas, ale spíš doufám v to lepší. Je to si myslím lepší než být ve stresu. 😉 Já jsem taky ráda zs Gennet v Lib. Máme to 10 minut od baráku. Nejdříve teda hrozilo,že budeme jezdit do Prahy, prtože přítel z určitého důvodu nechtěl sem, ale pak se to vysvětlilo tak jsem ráda..Byl by to opruz furt dfojíždět do Prahy.Už kvůli tomu, že přítel stěží může jet se mnou sem když je potřeba.Je hodně zasekaný v práci tak už vidím jak by měl čas jezdit do Prahy. Už dělají všechno tady.Minulý rok ještě neměli snad dodělané sály a muselo se na odběr a transfer jezdit do Prahy, ale ted už to mají komplet což je super.

bbberusak
1. kvě 2009

No j, to mě nenapadlo. Já jsem byla stimulovaná už na gyndě, takže vím, že mi vajíčko uzrává, mám ho vždy pěkně velké a podle toho, že mě z minuty na minutu přestanou bolet vaječníky usuzuji, že mám i ovulaci. Hormonální profil mi ale nedělal, ale brala jsem 13 let antikoncepci, tak to asi moc slavný nebude. Ale spíš u sebe usuzuji na ty srůsty po slepáku. Nevím... ale daruji krev a říkám si, že tam dělat testy snad na všechno, že by na něco přišli, kdybych nebyla v pořádku,ne?
Já bych teda chtěla spíš jedno, ale říkám si, lepší dvě než žádný, takže jsem smířená i s dvojčátky. Manžel by rád dvojčátka, protože chce dvě děti, tak by to prý bylo při jednom🙂
Já to o tom stresu vím, ale nemůžu si pomoct, prostě ty myšlenky jsou hrozně dotěrný. Už jsem se i ptala manži, jestli bychom si adoptovali dítě. Seřval mě, na co to zase myslím☹ Ale vím, že má pravdu...Je to víc než předčasné.
Manžel by se mnou do Prahy asi mohl jezdit, ale bylo by to taky složitější. Pracuje u Policie a tam ty jejich směny....nic moc..
Jsem hrozně moc zvědavá co budeš říkat po té první konzultaci...určitě budeš nadšená a natěšená na výsledek🙂

monka26
1. kvě 2009

Ahoj holky,tak mám z toho nějakou depku,dostala jsem to a pěkně to obrečela ☹ 😒 .Je to něco hroznýho,chtít miminko a ne a ne to jít.No musí vám to jít líp než mě.Uvidím co my dál,hrozně to vyčerpává ta víra a pak tě to srazí na kolena.

nadis.h
1. kvě 2009

Berus a Ty už jsi byla b CaARu? Ted si nejsšem jistá zda jsi o tom už nepsala. To by mělo být první co vám udělají hned na začátku. Spermiogram, a dát krev a moč. To i přes to,že daruješ krev Ti musí udělat tyhle testy. Je to dle zákona. A podle hormonálního profilu ti pak dál určí léčbu kdyby tam něco nebylo v pořádku. A jdeš na tu laparku se srůsty?Já už vše zapoměla co jsi psala předtím. 😀 Přítel to má v práci na prd tím, že je jediný který má oprávnění rentgenovat.A nejde jen tak tam za něj dát záskok takže na prd. A dělá od pondělí do neděle.Ale v Gennetu lze zaplatit určitou částku za to,když ten doktor s náma sjedná schůzku mimo ordinační hodiny, tak to udělám takhle. Já už na první konzultaci byla. Už máme hotové i výsledky sperma a krve.Ted už jdu na konzultaci kdy asi dostanu nejspíš už léky. A od 18 začnu píchat. 😉

nadis.h
1. kvě 2009

Moni je mi to moc líto za Tebe. Tohodle se strašně bojím. ☹ Kdy jdeš na konzultaci? Určo Ti nabídnou ten KETík. 😉

bbberusak
1. kvě 2009

Monko, naděje umírá poslední, nezoufej, určitě se to povede... 😉
Nadis, já jsem ještě nebyla nikde, jen můj gyndař mě vyšetřoval a stimuloval...na laparku určitě půjdu, ale nechám to na mudrovi v gennetu, jaký všechny vyšetření bude chtít...no jasně, já vím, že už začneš stimulovat, tak jsem to myslela, jako první konzultace, kde se začne něco dít, kde už uvidíš jasný cíl🙂

nadis.h
1. kvě 2009

Berus aha. Tak ono je to všude jinak u každého doktora. Můj gnydař mě na laparku poslal sám,abych šla do Gennetu už s jasným výsledkem proč to nejde. Za což jsem ráda, že takhle obešel vše mžné co by to mohlo zbytečně zdržet. A už jsi do Gennetu objednaná?

bbberusak
1. kvě 2009

on mi na gyndě řekl, že mě může poslat na všechna možná vyšetření, ale že mi to můžou udělat i v gennetu, resp mě poslat na vyšetření...on s nima ten můj gyndař spolupracuje...říká, že nemám ztrácet čas...
ještě objednaná nejsem, gyndař chtěl, abych nejdřív přišla s manžou k němu...tam jdeme 15.5. myslím, že nám dá doporučení a vysvětlí co náš čeká...a pak zavolám do gennetu na objednání...a tobě nějaký problém zjistil na gyndě?

nadis.h
1. kvě 2009

Já bych si být Tebou zavolala už ted do Gennetu pro termín. Můžou mít plno a dát ti termín až hodně později. 😉 Tak ať zbytečně nečekáš dlouho. Kam chodíš na Gyn? Já k mudr Vrkočovi do kláštěra. Mám ho strašně ráda. Já mám odebrané oba vejcovody kvůli slepáku zkaženému. Jinak vše ostatní ok.

bbberusak
1. kvě 2009

myslíš? tak teda asi jo... ještě promluvím s manžou...na gyndu chodím do podještědské polikliniky k Soukeníkovi...je skvělej...hned po druhé stimulaci mi navrhl gennet...já jsem měla slepák v pohodě, ale i tak se můžou srůsty udělat....takže ty máš jistý, že musíš rovnou na ivf,viď? jestli tomu teda dobře rozumím...

nadis.h
1. kvě 2009

Jojo určo si zavolej. Je to sice tady lepší než se objednávat do Prahy,ale nikdy nevíš. Oni snad mají nějak určeno kolik párů vzít,aby to všechnol stíhali a hlavně budou i dovolené apod. Ano já jinou možnost nemám. Ale zas na druhou stranu nemám riziko mimoděložního ... Tak aspon něco pozitivního na tom.

bbberusak
1. kvě 2009

no to je taky pravda, začíná léto, budou dovolený...
tak to máš na druhou stranu dobrý, myslím, že jsem četla, že při umělém je malinko větší riziko mimoděložního...a ty to máš bez tohohle rizika...kde bydlíte? u bazénu nebo na druhou stranu? my ve františkově, jestli víš kde to je...

nadis.h
1. kvě 2009

No aspon jedna věc dobrá,když už to nejde přirozeně. A taky ušetříme za antikoncepci. 😀 Já Liberec skoro vůbec neznám. Jsem ráda,že trefím do města. 😀 My bydlíme v Pavlovicích. Františkov nevím kde je. 😕

bbberusak
1. kvě 2009

jo, já myslela, že jsi psala, že to máte do gennetu 10 minut...nebo jsi myslela autem? 🙂) To nevadí, že nevíš kde je Františkov🙂 ale je to pod Ještědem...
můžu ti říct, že antikoncepce je pohodlná věc, ale když vím, jak dlouho jsem se po ní dávala do kupy(a možná ještě v kupě nejsem), nevím, nevím, jestli s ní ještě někdy začnu....

nadis.h
1. kvě 2009

Tak už vím kde Františkov je. Miláček mi to ted řekl. 😉 Do Gennetu to máme 10 min autem i busem. Je to výhoda mít to takhle blízko. Vezli jsme spermijky z domova a nemuseli jsme do té gabinky tam. Já antikoncepci nikdy nebrala. Tak nějak jsem zjistila,že jen tak neotěhotním aniž bych věděla o těch neprůchodných vejcovodech tak jsem jí nikdy neřešila. A hlavně jsem byla svým způsobem i nezodpovědná a neřešila zda budu či nebudu těhotná. Nechala bych si mimi i bez chlapa kdybych přišla do jiného stavu.

bbberusak
1. kvě 2009

Tak v tom případě, my to máme 5 minut🙂))) taky to tam povezeme, nechci manžu stresovat víc než je to nutné... i když ty kabinky jsou prý pěkné🙂))) Na jednu stranu je to fajn, že nemusíš nikdy nic brát, na druhou stranu je asi blbý takhle zjistit, že to asi normální cestou nepůjde...

nadis.h
1. kvě 2009

No já popravdě chtěla, abychom to udělali v té kabince, protože jsem byla zvědavá jak to tam vypadá... 😀 😀 Já jsem si myslela že mě to nějak porazí až mi řeknou výsledek té laparky, ale vůbec mě to nějak nevzalo a ani teď z toho nemám žádné "trauma"... Je to asi tím, že už dlouho jsem měla tušení že to nebude ok a pak taky pomohl strašně moc doktor z Lib špitálu kdy mi všechno skvěle vysvětlil před i po jsem si s ním strašně hezky popovídala.

bbberusak
1. kvě 2009

naše známá neměla vejcovody, už od puberty...byli v Praze a chytlo se to hned...nechali si dát jen jedno....takže vlastně když ti nechybí nic jiného než jen cestičky k děloze, je to v pohodě🙂
ale já jsem hroznej nervák, jestli ta moje laparka dopadne blbě, nebo mi dokonce budou muset třeba vzít vejcovody, asi se zhroutím....já to fakt beru hrozně vážně a mám ze všeho strach a všechno už dopředu zatracuju.... ☹

nadis.h
1. kvě 2009

Klepu na dřevo. Do teď všechna vyšetření jsou dobrá, ale dobře vím, že to třeba prostě nemusí vyjít jen tak-bez důvodu.I když jsme obs zdraví. Já teda byla pokaděná strachy před tou laparkou z toho,že něco najdou a třeba mi vezmou dělohu, nebo oba vaječníky. Tak to bych se zhroutila i já,protože to už by pak nebyla žádná možnost mít děti. Takže takhle jsem "v klidu" protože aspon tato možnost je. Já se stresovala hodně před tím spermiogramem a odběrama,aby dopadli dobře. Ted už jsem zas klidnější. Měla jsem stejný strach jako ty na začátku, z toho že nevím do čeho jdu, co mě čeká... Ale už mě to přešlo. A už jen budu doufat v dobrý výsledek.

bbberusak
1. kvě 2009

závidím ti, že jsi v klidu a hlavně, že už jsi tak daleko, že už máš mimi na dosah...
já jsem dneska trošku v šoku, protože jsem poprvé za 10 měsíců snažení dostala mrchu přesně 28 den...jinak jsem měla 33, 35, 42 a tak🙂)) vždycky ale min o týden déle...že by se mi už tělíčko vyčistilo od antikoncepce?

nadis.h
1. kvě 2009

Jsem v klidu protože jsem si to i přikázala. Hodně jsem četla jak psychika může špatně působit na dobrý výsledek. Vím, že to není jediný důvod k tomu aby to nevyšlo, ale jeden z mnoha. I přítel mi to říká. Je ze zdravotnictví tak o tom něco ví. No doufám, že je na dosah. Že si to tady nemaluju moc růžově a že se ten příští týden nedozvím něco blbého. Ale sestřička říkala, že dopadlo vše dobře tak doufám, že nic už mě nečeká.To je možné, že už se to čistí. Já mám ms pořád jak hodinky přesně 21 den,když počítám ode dne kdy skončí a první den kdy jí dostanu.

bbberusak
1. kvě 2009

já vím, že psychika je sviňka, ale nejde to zastavit a myslet na něco jinýho nebo najednou pozitivně... 😒
Myslím, že jsi na dobré cestě...🙂
to máš suer, že to máš pravidelně...jak já to všem holkám závidím,...podle toho se dá leccos naplánovat🙂)