Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

larri
9. čer 2009

berus,ja taky neverila,ze se am neplati.Poradila mi to znama co se ji tam napoprve podarila dvojcata.Tak sem se sla presvedcit.

Ted nechapu,ty myslis,ze kdyz se zadari,tak budu platit? Plati se icsi 51OO,TO MI BYLO VYSVETLENO,ZE TO NARADICKO STOJI 4800,TAK PROTO A KET 2400.to je vsechno.My icsi nepotrebovali,pritel je v pohode,ale ja mam oba vejcovody nepruchozi.

larri
9. čer 2009

mam volno,delam v restauraci,tak proto.ale pristi tyden mam kratky,tak na ty dva dny uz pujdu.

bbberusak
9. čer 2009

no jako právě třeba za to zamražení jsme myslela a tak..ale i tak je to teda levnější, tady stojí icsi 7000..a ket 3000...jako jak je to možný, že někde to je levnější?

bbberusak
9. čer 2009

a ležíš doma? prej je to lepší, tak 3 dny ležet....jsem slyšela...

larri
9. čer 2009

Apolinar je statni,tak proto.Tak mi to vysvetlila dr.,kdyz mi rikala co vsechno se u nich plati a ja cekala dalsi castky a ona nic.
Vis,pro mne je dulezite,ze ja jim tam neprinasim zadne penize a oni se k nam chovaji strasne hezky.Vcera,kdyz mi delala dr.ET,tak prisla sestricka a ptala,tak jak to slo atd...Vubec nemusela,vedle mela svoji praci.Ja mela dve OPU v patek pateho a dokonce i stejneho doktora.Je jich tam vic,tak to byla nahoda a nez mne uspali,tak mi rekl,ze zrovna ceka dvojcata,tak se bude mooooc snazit.
Takze se mi dobre spalo a to mi jeste rekl,ze jsem mlada. 😀

larri
9. čer 2009

Ja lezela o vikendu po OPU,ale dneska jsem se byla projit.Mam celkem bolesti bricha,tak at to trochu rozchodim.Kdyz chodim je to lepsi,ale chodim pomalicku a chvilicku.
Nemam behat maraton,posilovat a saunu se solarkem.Ale doma nedelam nic.

bbberusak
9. čer 2009

tak to je fakt super, to se mi líbí🙂 a nedivím se, že tobě taky,,,🙂 tak to se určitě povede, když si dal tak záležet🙂
jdu do hajan, zítra večer se tady ukážu...páááá

larri
9. čer 2009

pa,,ja jdu taky spinkat,jsem unavena 😉

nadis.h
9. čer 2009

Larri dostaneš jen určité množství Fostimonu a když nestačí taj musíš dokoupit už sama za plnou cenu.

larri
10. čer 2009

nadi,ty mne tak tak zlobis.Proc se tak nervujes.Uz mas doma rozpis kolik ampulek si budes denne pichat?
Mne minule stacilo 8 dni a ted s merionalem jenom 6dni.A to jsem pichala 3ampulky denne.Vim,jenom o jedne holcine od nas co si dokupovala,ale ta ma problemy a ma dokonce po onkologicke operaci.Ma neco s vajecniky a doplacela si jenom na jeden den.
Jestli se budes trapit takovyma blbostma,tak se zblaznis.Pak budes mit nervy po OPU,BUDES CEKAT POCET VAJICEK a pak pri ET.Ted to jsou zbytecne starosti.

Nezlob a snaz se byt hooodne pozitivni.

terezka.h
10. čer 2009

Larri já jsem psychouš já vím. Já nedokážu vypnout a furt na něco myslím zda klapne či ne. 😒 Už ode dneška budu myslet jen pozitivně ju!!! 😉 Rozpis budu mít v pátek.

nadis.h
10. čer 2009

Larri to jsem byla já z nicku Terezky..

larri
10. čer 2009

Dostanes rozpis a podle toho co budes mit na utz,tak ti kdyz tak pridaji.Ale z pojistovny mas hrazeno 11dni po 3 ampulkach.Budeme to resit,az ti budou chybet,ok?

A tu Terezku jsem jako necetla 😠 ,dostanes na prdel.

nadis.h
10. čer 2009

Larri no mě v Gennetu řekli, že dostanu 30 dávek od pojišťovny a co bude navíc tak si musím koupit za plnou cenu. Ale budu doufat, že to vystačí... 😉

larri
10. čer 2009

nevim,od nas jedna mela na 11dni a pak dokupovala.Jinak jedna krabicka stoji asi 350kc.Oni te na to musi upozornit,kdyby si malo na injekce reagovala,tak at si na to pripravena.Ale opravdu,vetsine to staci.

nadis.h
10. čer 2009

Jo jo mě to řekli už předtím jak to je. Hlavně doktor strašil, že s mojema zvýšenýma dávkama mě to pak ve finále může stát víc než ten Puregon. Ale tomu nevěřím. 🙄

janina83
10. čer 2009

ahoj devcata jak se mate koukam ze se to tu pekne rozjizdi 😀 ale to je fajn ze si tu mame skym pokecat 🙂 co je noveho??

bbberusak
10. čer 2009

nazdárek holčiny🙂
ty vado, bolej mě vaječníky, počítám, že v pátek nebo v sobotu bude ovulka jako blázen🙂
Nějaký novinky?

nadis.h
10. čer 2009

Hej hou...Koukám na Poštu. 😵

bbberusak
10. čer 2009

já koukám do pc a nikde nikdo☹

nadis.h
10. čer 2009

já tu jsem 🙂

bbberusak
10. čer 2009

no jo, ale mě už se chce pinat....máš už doma Káju?

nadis.h
10. čer 2009

jo joo už dávno. Tak jdi chrupnout.

bbberusak
10. čer 2009

tak já jdu chrupinkat...já jsem v týdnu úplně hotová z práce☹ tak páááá, zítra písni do práce,ju?

nadis.h
10. čer 2009

Jasně písnu hned jak se vychrupnu. 🙂 Pa zlatíku. Já jdu do vany a zalezu k telce do pelíšku.

larri
11. čer 2009

nadi,tak jsme mely vcera s holkama od Apolinare srazik,no a holky co maji malo foliku,tak jedne leky vystacily a drua si mela prikoupit,ale mela z minula.Takze kdyz dostanes od pojistovny 30 davek,tak bych tipovala,ze by sis mohla dokoupit tak za 2000kc.Ale to by znamenalo,ze spatne stimulujes a neboj,nebudou do tebe pichat mesic vkuse.

Mas zbytecne obavy a pokud budes pichat Puregon,tak tam se doplaci myslim 9000kc.To pojistovna nedoplaci.
Vis,ja taky chtela to nejlepsi,ale dr.mi napsala Fostimon,tak jsem ho pichala.No a ted pri druhem mi nasadila neco jineho a taky jsem pichala.
Jestli te to trochu uklidni,tak kamaradka pri Fostimonu ma na poprve dvojcata. 😉

nadis.h
11. čer 2009

Larri právě to mě straší, že to bude na mě špatně působit. Ale už si nedělám nervy a pěkně Tě poslouchám. Už se těším na zítra co se dozvím. 😵 Já si mohla vybrat co chci. Fostimon jsem si vzala, protože jsem neměla peníze na Puregon.

eloana
11. čer 2009

ahoj holky🙂 ja se jdu zitra dohodnou na ivf. jsme financne limitovani ,tak se chci zeptat zda si muzu vybrat leky -vim ,ze nektere temer cele prispiva pojistovna na nejake castecne. a zda je nutne icsi

larri
11. čer 2009

Nadi,vis jak ja se bala pri 1.ivf,ze nebudu na nic reagovat.To jsou ale nervy,ktere k tomu bohuzel patri.Rikam porad,ze to neni o bolesti,ale o psychice.Uvidis,az to budes mit za sebou,tak mi tady napises,ze jsem mela pravdu. 😉

eleono,mi napsala dr.primo leky,ktere hradi pojistovna.Na vyber mi nedala,asi vedela proc.Ja byla pripravena,ze si priplatim za Puregon,ale kdyz nic nerekla,tak jsem byla potichu.
Priplaci se jenom za leky v peru.to jsou ty,ci si pichas sama do briska.
icsi u nas doporucuje embryolozka po odberu.Nam bylo doporuceno,i kdyz pritel nema problemy,ale pri konzultaci po OPU rekla,ze to nepotrebujem.

nadis.h
11. čer 2009

Eli ahojdaa. Zítra bude plodný den pro obě. 😀 S těma lékama jsem Eli měla stejné trauma jako Ty. Petr Tě bude spíše "tlačit" do Puregonu.. To jsou ty co jsou "lepší" na aplikaci a čistotu a tak... A pak je Fostimon ten je hrazený pojišťovnou plně 30 dávek a navíc se musí dokupovávat když je potřeba. Stojí asi cca 350 korun jedno pigáro. Já kvůli enězům šla také do toho hrazeného Fostimonu. A ICSI je to samé u nás... My máme 3% pod normu co se rychlosti týče. A taky nám ICSI bylo doporučeno, ale já bych to chtěla zkusit bez. Uklidňuju se tím, že ten výsledek není katastrofa a hlavně my vezli spermo z domova tak i to mohlo přispět horšímu výsledku. No každopádně tohle ještě zítra proberu zda ICSI fakt ano či ne.

Larri já se vůbec nebojím bolesti. Po té šílené laparce co jsem měla už mě žádná bolest neporazí. To je t nejmnenší. Já to vím moc dobře, že to je "pouze" o psychice. To furt přemýšlíš co bude a jak to bude a že to dopadne tak a tak... Já už radši nepřemýšlím, ale stejně to uvnitř hlodá.