Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

petrajda
4. lis 2010

nojo,nějak jsme se postupně vypařili 🙂

indriela
4. lis 2010

Tzv. HAWK - domluvili jsme 😀

nadis.h
5. lis 2010

Indri měla noční koukám... 😀

jolcap
17. lis 2010

Ahojky jsem tady nová a protože jsem doma skoro pořád sama, potřebuji to občas s někým probrat. můžu se přidat??

reny01
18. lis 2010

@jolcap no určitě,budeme rádi 😵

nadis.h
18. lis 2010

@jolcap ahojky a vítej. Určo se přidej. 🙂 Rády uvítáme novou tvář. 🙂

jolcap
18. lis 2010

tak nějak jsem žila,že už klid a našel se chlap co chce dítko, no a tak začalo snažení, od března pravidelné návštěvy gennetu a nějaký iui mám za sebou, v pondělí jsem s bydž podali žádost na pojišťovnu o ivf a já najednou dostala strach.....

nadis.h
18. lis 2010

@jolcap Jolca není proč mít strach! 😉

nadis.h
18. lis 2010

@jolcap není proč mít strach! 😉

jolcap
18. lis 2010

doteď jsem to brala docela v pohodě,ale nějak to na mě padlo, mám kámošku co je deset dnů po transferu a tak od ní slyším, jen že se to nechytí a mě pak hrabe, je mi skoro 40, takže v gennetu to mám za pět minut dvanáct....

nadis.h
18. lis 2010

Jolco jako jasně. Je to buď a nebo, ale není dobrý to zatracovat už dopředu.

jolcap
18. lis 2010

máme oba výsledky v pořádku, já podle všeho měla anovulační cyklkus a chlap je podle bydž i petra chovnej býk, mohu se zeptat jak dlouho to trvalo u tebe??

indriela
18. lis 2010

@jolcap Ahojky, vitam Te, pisni nadis.h IP a ona Te prida k nam do uzamcene diskuse, pac odtud jsme se vsechny presunuly tam 😵 Uz se na Tebe tesime...

jolcap
22. lis 2010

@nadis.h tak ted jsem trochu zmatená, mám Ti napsat IP pro uzamčenou diskusi,ale co to je to nevím 😖

kapibara
22. lis 2010

@jolcap ahoj, buď v klidu 😀 nadis.h Ti dá přístup na naší genneťáckou soukromou diskuzi 😉 tady už je poněkud mrtvo 😅

nadis.h
23. lis 2010

😀

nadis.h
14. pro 2010

NIkdo nic?

trudy
6. led 2011

Ahoj, nevíte někdo proč už v Gennetu nebude primářka Bydžovská, chodila jsem k ní a dnes mi bylo sděleno, že už tam nebude a jsem objednaná k panu doktorovi????

reny01
6. led 2011

@trudy tak to teda nevím,slyším to poprvé 😕

reny01
6. led 2011

ale jestli je to Dr.Petr,tak ten je taky dobrý 😵

trudy
6. led 2011

@reny01 Nevím co stalo, dneska jsem tam volala, abych se objednala na IVF a setra mi řekla, že pan doktor má volno až 28.1. Tak jsem jí řekla, že chodím k paní primářce a setra mi řekla, že paní primářka už nebude. A ty jsi chodila k dr. Petrovi??

indriela
6. led 2011

@trudy Ahoj, zitra tam jdu, tak zkusim zjistit, copak se to tam deje 😉

nadis.h
6. led 2011

No to mi neříkejteeeeeeeeeee 😢 😢 😢 😢 😢 Já chci od ní ještě jedno miminko!

nadis.h
6. led 2011

No to mi neříkejteeeeeeeeeee 😢 😢 😢 😢 😢 Já chci od ní ještě jedno miminko!

nadis.h
6. led 2011

No to mi neříkejteeeeeeeeeee 😢 😢 😢 😢 😢 Já chci od ní ještě jedno miminko!

trudy
6. led 2011

@indriela Zkus to zjistit, to budeš moc hodná. Taky jsem byla dneska hooodně překvapená, a tím že tam není, tak maj asi delší objednací doby. Většinou mě objednali hned na další týden a teď až 28.1. no hrůůza. 😝

indriela
6. led 2011

@trudy Ja kdyz jsem byla ted v pondeli na kontrole, tak se tam zaucovala nova dr.Mokra. Ale to mne nenapadlo, ze bude misto primarky! Nadis.h bude psat primarce jeste mail a ja zkusim zjistit, co se da, zitra.
To je jasny, ted jsou tam jen dva doktori, takze lhuty budou delsi. Ale dr.Petr je skvelej, ja k nemu chodim a maximalni spokojenost, je to skvelej chlap 😵

petrajda
6. led 2011

ahoj holky, to teda čumím, jak to dva, je tam ještě Johanová,nebo ta už tam také není?????

indriela
6. led 2011

@petrajda Ahoj, ta tam je 😵

ma.ja
6. led 2011

ahojte berunky 🙂 co to vidím....já taky chtěla na jaře k Bydžovský 😢

leneclenec
6. led 2011

ahojky holky,
to já tedy taky koukám, protože jsem u Bydžovské byla v polovině prosince a domlouvaly jsme se, že dle výsledků laparoskopie + hysteroskopie a imunologie budeme spolu dále řešit mou situaci v únoru, tak fakt nevím. Jediné, co mi říkala je to (co jsem psala Ma.je), že dr. Kuklová, která také dělala v Gennetu, ale prenatální diagnostiku, tak že odchází - jde dělat ambulantní gynekoložku v LBC a jak jsem byla u Kuklové těsně před Vánocemi, tak jí Bydžovská zrovna volala (to mi řekla dr.Kuklová) a po telefonu řešily smlouvy s pojišťovnami pro začínající ambulanci, i když dr. Kuklová nebude začínat od nuly, ale přebírá ambulanci po nějaké dr., které odchází do důchodu.Tak třeba tam budou spolu? Ale je to pro mne doopravdy překvapivá info.Jsem z toho hotová ☹ Důvěřovala jsem jí, i když jsem jednou byla i u dr. Petra a ten je také dobrý. Ale jiný než byla ona, už jsem byla na její styl zvyklá.

kapibara
7. led 2011

@ma.ja ahoj Májo 😵 😵 😵
@leneclenec taky vím o Kuklové...navíc odchází i z porodnice z Jablonce prý ☹ je to skvělá a hodná doktorka ☹