Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

ma.ja
6. bře 2010

jdu zas dát "klidový režim", kdyby náhodou 😒

zas přijdu 🙂

nadis.h
6. bře 2010

Ahoj Kapi, 🙂

Maji minimálka či nativ je stejné jako IVF akorát že při nativu se vytvoří jen třeba 1-2 vája protože nebereš žádné hormony podpůrné a při mininmálce se bere třeba jen clostil. Odebere se pak vájo a už se postupuje jako u IVF. Platíš to sama tudíž nevyčerpáš pokusy plné na pojištovnu. Stojí to 10 000.

reny01
6. bře 2010

zdravím holky 🙂
maji to mě mrzí ☹ ale třeba to ještě není ztracené

petruško ty už máš teda taky pěkný bříšánko 🙂 a jak to máš pěkně vyfocené 🙂

nadi tak čajíčkuj,ať se pěkně vykurýruješ 😉

no já jsem se teď pěkně po obídku vyspinkala a tak jdu něco dělat 🙂 😝

kapibara
6. bře 2010

Maji...jen si jdi lehnout....já naopak jdu po těch 14 dnech uklidit atd. a těším se na to,pač aspoň příjdu na jiné myšlenky.... 🙄

nadis.h
6. bře 2010

Já PK nemohu soudit. Bůh ví jak by to dopadlo kdybych si jí nechala dát. Já spoléhala na to, že u mě je prckům lépe než v misce.

Renuš taky bych chtěla vletět na koupelnu ale nechce se miiiiiiiiiiiiii. 🙄

kapibara
6. bře 2010

Ahoj Nadis 😀 musím říct,že mám těch tvých božen plný zuby 😀 😀 😀 a není ten nativ nebo minimálka jen vyhozené peníze?myslím si,že tam je to hodně o náhodě,ale nevím.....to jen tak špekuluju

Ahoj Reny 😀

nadis.h
6. bře 2010

Kapi no jak se to vezme. Pokud tvoříš vajíčka dobře, tak je to lepší než dát 70 tis do plného IVF když je vyčerpané. Jedna holčina co na to takhle chodí má srovnatelný počet embryoušů jak při plnym IVF..

reny01
6. bře 2010

nadi mě se taky nechce 😝 a koupelna mě čeká zítra 😝 tu fakt teda nemusim 😝

ahojky kapi 🙂

nadis.h
6. bře 2010

Renuš no mě se na koupelnu právě že chce jít tak toho musím využít. Ale nejsem schopná slézt z gauče. 😅

kapibara
6. bře 2010

Nadi...jojo,to je jasný,když máš dobrý vája...ale to je asi třeba pro holky,co mají vše OK,ale třeba příjdou o vejcovody nebo tak asi,že....

Holky,jak se postupuje dál po nezdařeném IVF...budou nás čekat asi nějaká další vyšetření,ne?nevíte?

nadis.h
6. bře 2010

Kapi no to taky není pravidlo s těma vejcovodama.Musejí být OK hlavně hormony.FSH nejvíc. Takže pro mě by to bylo k prdu páč sice nemám vejcovody, ale i FSH mám na houbelec.Musela jsem mít obr dávky hormonů a stimulovat dlouho.

Jinak je možný Vám navrhnout genetiku a imuno,laparku..Je toho dost záleží co navrhnou přímo pro Tebe v Gennetu.

kapibara
6. bře 2010

Nadis...tak jsem to myslela,že vše musí být OK,hormony atd.....ale že třeba přijde o vejcovody jako Ty,ale jinak je v pořádku....to potom jo,to je lepší zkusit nativ....

No,já musím říct,že bych byla pro laparku...mám hormony OK,teda krom toho mullera...sliznice vše OK...ale přesto i když beru 3x2 utrouše,což si myslím,že je dost....tak ať už je to stimulovaný cyklus nebo nativ,tak stejně začnu špinit skoro stejně na den....spíš mám obavy,že je problém někde v děloze.....já budu chtít laparo,chtěla jsem ji už teď....

veverusa
6. bře 2010

My se doma ještě nebavili jestli si připlatíme za hormony, jestli budeme mít PK, ISCI a tak. Já bych byla pro všechno, ale nevím co na to manžel. No v každém případě máme 4 týdny na rozmýšlení 😒

kapibara
6. bře 2010

Ahoj Veverusa...jen rozmýšlejte...my jsme do toho šli ICSI,PK....beru to tak,že pojišťovna platí jen 3 pokusy,tak je lepší si připlatit a šance zvýšit...

nadis.h
6. bře 2010

Kapi laparku schvaluju. Já si jí "vydupala" 3 měsíce po vztahu se současným..nechtěla jsem ztrácet čas a věděla, že laparka to vše vyřeší. Je to sice zásah do těla, ale máš pak jistotu jak na tom jsi.

Vever to je těžké. Já jsem chtěla ušetřit a vzala si Fostimon na pojišťovnu a dopadla jsem jak jsem dopadla. 😒

kapibara
6. bře 2010

Nadi..moje řeč,já si ji taky vydupu,teda třeba není potřeba...ale prostě budu mít jistotu,že v děloze to není,což já si myslím,že je....jinak bych do dalšího pokusu ani nešla,pokud nebudu mí laparo a genetiku a imuno samozřejmě taky

nadis.h
6. bře 2010

Kapi dobře děláš.Fakt. Ty 3 dirky nejsou tak katastrofální.A imuno to samé. Taky dobrá věc!

kapibara
6. bře 2010

Nadi..jojo,té operace se nebojím..hlavně chci mít jistotu,že tam vevnitř je vše OK...já jsem se i trochu divila,že nás neposlal na laparku hnedle...já myslela,že tyhle centra to dělají jako základní vyšetření...a příjde mi to tak i jako logické než naslepo dělat hned IVF....

nadis.h
6. bře 2010

Kapi no někde jsou zastánci to prostě zkusit bez laparky.Přece jen se tím IVF obejde skoro vše. Ale po jednom neúspěšném IVF bych tu laparku být dr doporučovala.

kapibara
6. bře 2010

Nadi...jasný,já to tak taky brala...ale teď si ji vydupu...přeci jen jsem po porodu a mohlo se tam něco porouchat a navíc jsem potom ještě měla zánět dělohy...takže laparo je myslím na místě...já bez toho nepůjdu ani do KET...tak díky za info a já jdu luxovat...manža mi včera koupil nový vysavač,tak jsem na něj úplně nažhavená 😀

veverusa
6. bře 2010

Nadi, právě při tom rozhodování jsem si na tebe vzpomněla. Tak proto do toho chci jít naplno.
Výhoda mé diagnozy je, že bych měla reagovat i na malé dávky hormonů a že bych měla i tak mít dost vajuch. Bohužel ale hrozí hyperstymulační sy. Ale dr. říkal, že když se náhodou sy objeví, tak zmražení a KET jde na účet Gennetu 😉

ma.ja
6. bře 2010

Nadísku ty jsi naše studna informací 😀 ještěže tě máme 😀

a ty myslíš, že to dělají i v Gennetu? MNě se teď nechce vůbec do ničeho, nejradši bych s tím sekla, vyléčila hlavu, shodila pár kilo....ještě mam jeden vroubek na gyndě- už asi rok a půl jsem nebyla na cytologii...lítám po doktorech s neplodností a tohle jsem prostě vypustila...a když jsem byla na gyndě, tak to bylo zrovna po 1.IVF a nechtěla mi tam šťourat. A teď jsem vyčetla na jiné diskuzi dvě holčiny si nechaly udělat stěry z čípku na bakterie, viry...měly nález, spravily to antibiotika a obě jsou těhule....

Kapi já mam taky laparku za sebou, ale na tu tě asi pošle tvůj gyndař a ne z Gennetu...jinak já se po 1.neúspěchu ptala co dál, jestli nějaký testy....a Petr říkal, že automaticky je dělají až po 2.neúspěchu, ale když jsem si o to řekla, tak nás poslal na genetiku a odtud jsme ještě jeli do Prahy na imunologii...

ma.ja
6. bře 2010

kapi nemohla bys mi přijít taky vyluxovat? Máme taky humuseček...ale počkám s gruntováním až po krvi, abych náhodou něco nepokakala 😉

nadis.h
6. bře 2010

Kapi přeji hezký zážitek s novým pomocníkem. 😀

Vever tak to je fajn potom. Hlavně aby uhlídali ten hyperstimulák. Musí to být obr hnus co občas čtu. 😕

Maji dělají. No teda s tou cytolkou!!Zajdi si na ní co nejdřív!!Po mě jí chtěli v Gennetu čerstvou. Já jí měla dělanou v lednu 09 vyšla v pořádku a v prosinci 09 už tam mam nějaký ten nález pitomý.

kapibara
6. bře 2010

Nadis...byl to zážitek 😎

Maja...no,já se nenechám zastrašit 😠 na nějaký druhý pokus jim dlabu 😀 prostě bude laparo a další vyšetření,jinak je vyměním 🙄 já od OPU doma na nic nešáhla....takže nemám vyžehleno atd....naštěstí manža aspoň jednou vytřel....ale on zase těch 14 dní víceméně byl s prckem,když já bulela do peřin....vysavač půjčím bezplatně =) máme 5 let záruku

nadis.h
6. bře 2010

Holky kdo to chodí ke stejnému gyndr jako já?

veverusa
6. bře 2010

Nadi já ne.

nadis.h
6. bře 2010

Hezký večer přeju. 🙂

Jdu dodělat večeři a zalezu do horké vany.

reny01
6. bře 2010

taky přeju krásný večer 😵

jdu se natáhnout k telce 😉

slunickosedmitecn
6. bře 2010

Ahoj holky, koukám tady zřejmě nikdo 😒 . No jen jsem nakoukla. Před hoďkou jsem si píchla první cetrotide, trošku to po něm v místě vpichu štípalo a pak svědilo,ale už o.k. Upozornili mě na to,takže mě to naštěstí nerozhodilo. Jinak bych asi plašila. 😉 .Už asi spinkáte, tak přeji všem krásnou dobrou noc. Ahoj zas třeba zítra, snad bude čásek. 🙂