Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

lemurka.m
9. bře 2010

Chramst,mlask,mlask,..... 😝

petra49
9. bře 2010

co máš dobrýho lemur, já si teď hřeju gulášek- mám už boule za ušima 😀

lemurka.m
9. bře 2010

Křupavou houstičku s uzeným krůtím prsem a plátkový sýr a kávičku s pudinkovým oválkem 😅
Holky - oni už vyrábí i dobrýho tátu,tak to budeme mudet přerozdělit 😵
A kupovala jsem točený samál na špagety a prodavačka povídá - mám obyčejný nebo bratislavské kolečko,tak mám o kolečko víc 😀 teď už oficiálně 😉

lemurka.m
9. bře 2010

Zase píšu jako dyslektik a dysgrafik,.... 🙂

janina79
9. bře 2010

ahojky berunečky.... 😉 😉

tak jsem tu...!! na UTZ ráno mi doktor viděl krásný váček i s mimi..... je tam jedno. to špinění bylo tím, že se se mnou to druhé rozloučilo, prý mu to silnější snědlo všechny živiny a nakonec ho ještě vyhodilo říkal doktor.
Srdeční aktivitu neměřil, i když jsem se ho ptala a říkal, že je všechno teď v pořádku a příští úterý jdu znovu v 11,0 i na srdíčko. 😀 😉

Dr. Petr říkal, že teď musím opravdu se šetřit a co nejvíc ležet protože je to nejrizikovější období a do musím vyležet a vyodpočívat....

mám holčiny strašnou radost... viděla jsem to tam a bylo to super... obrázek budu mít ale až příště.....

takže tak a já jdu odpočívat... pusinky moje.... 🙂

jo tak nějak v rychlosti jsem vás přečetla ale mám teď plnou hlavu toho svýho mimi, tak si vás ještě přečtu a pak napíšu ju ju ju??? 😉 😉

lemurka.m
9. bře 2010

Haribo - umíš věci správně načasovat,hned si sfoukla odběry 🙂 je krásný číst,jak jsi spokojená,a kašel pryč
Nadi - gratuluju k ultrazvuku 🙂 a rýma pryč
Reny - jééé,holčička,tak budete mít dvě 🙂
Sluníčko - cetrotide pálí a svědí,jj,bude úrodička 🙂
Petruš - a co to řežeš za vizitky?to je sama navrhuješ a vyrábíš? 😕
Gab - moč vzít můžete nebo to vezme manža,až půjde na SPG 😉
Vever - už mluvíš? 😒
Maji a Kapi - je mi to líto,chjo 😒 prohrály jste bitvu,ale válku vyhrajete 🙂
Kapi - hmmm,nový lux 😀

lemurka.m
9. bře 2010

Jani - tak máš mimi v bříšku,takže mazej ležet a já tě budu kontrolovat 🙂 co to je pár týdnů ležet 😵 to vydržíš a mimi bude odměna

lemurka.m
9. bře 2010

Tady se asi všade oběduje,tak dobré chutnání 😝
Já jdu ven podívat se na to eskymácký jaro 😅
Paa 😵

petra49
9. bře 2010

holky jsem se přežrala, ale bylo to taaaak dobrý 😀

Jani velká gratulace a hezky odpočívej

Lemur- no navrhuje je manžel, já mu je řežu, děláme i letáky, svatební oznámení a tak, dneska mě jich čeká ještě 200 a pak 700 kousků

veverusa
9. bře 2010

Jani, tak to jsou hezké zprávy. 😀
Lemur, už jo, není to ještě ono, ale manžela už můžu úkolovat a sekýrovat 😀

petra49
9. bře 2010

holky já strašně pšíkám a vždy si u toho málem cvrknu do kalhot 😀

lemurka.m
9. bře 2010

Petruš - tak to musí být hezká práce,ale to řezání - o tom se ti pak zdá,ne?Já můžu max. nařezat manjelovi,no spíš on mě 😀
Vever - hlásek jako konipásek,pravda na úkolování doma to stačí 😀
Tak čao

ma.ja
9. bře 2010

Jani no to je úžasný...strašně ráda slyším skvělé zprávy...tak se koukej šetřit a fakt ležet...třeba ty naše mámy měly v něčem pravdu 🙂 🙂 🙂

péti tak to já tě možná v budoucnu poprosím, zda tě budem moci zneužít....dohodli jsme se doma, že bychom se chtěli vzít... protože jsme uvažovali o adopci a nesezdaný pár prý nemá šanci...

veverusa
9. bře 2010

Jeee Maji se bude vdávat 😀

gab.
9. bře 2010

Jani,suepr zpráva, mám radost!!!!!!!!!!!!!!!! 😅

Kapi, kupuju ovu testy balení po 5 kusech a stojej 175,-Kč, těch 5 mi bohatě stačí, většinou jeden nebo dva zbydou... není to tak strašný... testuju od 13DC tak do toho 17DC nejdýl...

ma.ja
9. bře 2010

veve aspoň pošlu myšlenky někam jinam...

pa jedem do Němec....

janina79
9. bře 2010

jéé do němec bych jela hned na nákupy taky.... venku je přímo ukázkově ale zimina jako na sibiři...

já se naobědvala a doteď spinkala.... jdu si číst knížku

holky chtěla jsem vámmoc poděkovat,dáváte mi sílu a doufám, že já vám snad tady, ikdyž to spíš cítím já od vás.... 😉 😉

moc díky.... fakt až mi jdou slzy, sakryš jsem zase nějaká bulinkavá.... 😕

nadis.h
9. bře 2010

Janíkuu supeer. Jsem ráda,že je vše jak má být!! 😵

Já spala nespala. Jsem celá nějaká rozvejraná. A ve 4 mám schůzku s paní co pro ní dělám z domova. Fakt se mi chce někam do té zimy.

janina79
9. bře 2010

a co pro ni děláš??? vyšíváš? pleteš? ..... 🙂 😉

nadis.h
9. bře 2010

Jee tak nikam nejdu. 😅 Psala jsem jí zda to platí,že jsem nachcíplá a ona psala at tedy raději nejezdím,že se doléčuje ze zánětu hrtanu a že by jí ty moje bacily moc nepomohly.. 😀

je to majitelka stránek www.modry-medved.cz a já jí pomáhám s inzercí. A ted ještě budu mít na starost zadávání dalších věcí tam páč ona toho má hodně a nestíhá. Mám to lépe placené na hodinu jak v tom hotelu. 😝

nadis.h
9. bře 2010

Holky neměly byste typ na nějaký salát k rybě? Aby to jedl i chlap? Mám pořád chut na nějaký třeba těstovinový. Dnes dělám rybku a věčně k ní dělám brkaši.

janina79
9. bře 2010

jo o tom portálu jsem slyšela vlastně.... takovej informační LBC JBC... no mrknu n ato... 😀 podnikavá jsi 😵

já jsem vyhlídla noťas... dokonce ho maj v Liberci na 5. květnu,.. tak jsem ráda, už mě to technický bloudění po všech možných diskuzích a odborných stránkách nebavilo.... akorát ta cena: tu až uvidí manžík tak se pos...e

😀 😀

http://lp.ekatalog.biz/zbozi/hp-pavilion-dv6-21...

nadis.h
9. bře 2010

Ano má to moc hezky udělané. Je to super přivýdělek. Původně to mělo být jen na pár týdnů na rozjezd, ale jsem ráda, že si mě "nechala" dlouhodobě.

nadis.h
9. bře 2010

Ten je pěkný. Taky se mi líbí bílý. Ale ve finále mi koupil miláček nějaký sám na Aukru a i tak jsem spokojená. Hlavně že mi šlape internet. 😉

janina79
9. bře 2010

je takový šedý světle moonlight, no jsem zvědavá jestli ho koupíme, hlavní slovo bude mít "táta" 😉

Holky čtěte....: 48 vajíček... to je silný kafe fakt: si myslim, že tam málo kontrolovali v CARu: to přeci není možný ! 😒
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

nadis.h
9. bře 2010

To se může stát no. 😖 Ale nezávidím teda. Musí to být kur.. bolest. 😨 Často se to stává při PCO..To měla nejspíš i ona dle toho, že měla na začátku dávku 100 iu.

janina79
9. bře 2010

no to je maso chuděra....

jdu si číst takže zatím papapapa 😉 😉

nadis.h
9. bře 2010

Já jdu do lekarny.Papapa

nadis.h
9. bře 2010

Holky já fakt nejsem normální. Jdu do krámu pro suroviny na těstovinový salát..A co myslíte? Nekoupila jsem těstoviny. 🙄

gab.
9. bře 2010

Nadi 😀 😀 😀