Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

kapibara
10. bře 2010

Mob...tak budu držet pěsti 😉 a nejdeš nějak brzo na krev? mně řekli až tak 14 dní od ET

gab.
10. bře 2010

Mob, na krev jseš už 10 den po ET? To mi taky připadá dost brzo, mě taky zvali až 14 dnů po... ALe budu držet palce!!!!

mob
10. bře 2010

To mě taky, ale moje gyn, mě řekla že by to tam už mohlo být. Tak mě chce nabrat. Uvidíme dám vědět 😉

gab.
10. bře 2010

Mob, to je dobrá tvoje gyndr., můj chce vždycky čekat co nejdýl!!! 😠

veverusa
10. bře 2010

Tak jsem si chrupla. Bolí mě hlava 😖

kapibara
10. bře 2010

Náš mladej dnes vstával v šest,tak už mám taky dost...těším se do hajan 🙄

veverusa
10. bře 2010

Kapi to máš asi náročné. A chodí syn do školky?

kapibara
10. bře 2010

Vever...nechodí..zkoušela jsem to...nejprve se mu tam líbilo a pak z ničeho nic blok....tak mu dávám oraz...teď mu byly tři roky...nechci na něj spěchat...pamatuju se,jak jsem měla hrůzu ze školky já 😒 navíc budu te´d ještě nějaký čas doma

veverusa
10. bře 2010

A do které školky chodil. Nevím, jestli jste z Liberce.

kapibara
10. bře 2010

Nene,my jsme z vesnice....od Liberce asi 30 km 😉

slunickosedmitecn
10. bře 2010

Ahoj holky, Veverusa, jo jo jdu zítra ve čtvrtek na OPU.
No tak s jsem zvědavá, jestli mi teda ty ponožky dovolej nebo dají návleky. A holky, fakt nemůžu mít ani namalované řasy? vždyť se mě tam leknou 😀 😀 , no to bude hrozný.
Nadi, gratuluji k super cytolce, to sis určo pořádně oddychla co?

slunickosedmitecn
10. bře 2010

Jani, já si sebou taky beru takový ty heboučký a taky růžový, tak mi je třeba taky povolej 🙂

slunickosedmitecn
10. bře 2010

Jo a holky, říkala mi sestra v gennetu, že než se jde na ten odběr tak ještě před samotným odběrem berou opět mě i mažovi krev jo? A proč zase? dali jsme tam už takové krve, vždyť budu bledá jak stěna 😒 , kvůli čemu to berou?Holky, já mám už opravdu nějaké nervičky, ach jo, ať už je to za mnou.

veverusa
10. bře 2010

Sluníčko budeme na tebe myslet. Hlavně se co nejdřív ozvi, aby mi neupadli palce jak ti je budu držet 😎

veverusa
10. bře 2010

Tak jsem po večeři. A nebyl chleba se sýrem. 😉 Mamka mi poslala palačinky. Byly výborné a dokonce ušlehala pravou šlehačku. Prý když jsem ten marod 🙂 No to se mi líbí, jsem zvědavá, co bude dělat, až budu doma po OPU 😀

kapibara
10. bře 2010

Sluni...já před OPU celou noc nespala ☹ ale nic se neboj,všichni jsou tam moc hodní....a přežít se to dá...

Vever...já koupila k večeři grilované kuře a čerstvý chleba

veverusa
10. bře 2010

Kapi to je taky dobrotka. Mám chuť na maso, ale nevím, jestli nějaké mám v mrazáku. 😒

slunickosedmitecn
10. bře 2010

Veverusa, děkuji moc za palečky, určitě se hned jak dorazíme domů, ozvu. Já asi kapi taky neusnu, je to jak před maturitou ty nervy, ale takovou hezčí maturitou 😉 .Holky, díky. Jo a jak je to s tou řasenkou, ta asi nemůže být co? vím ptám se blbě,ale ať nevypadám jak mumie. Jsem hrozně bledá, když nejsem namalovaná.

slunickosedmitecn
10. bře 2010

Kapi, taky jsem dnes koupila k véče gril.kuře a chlebík 🙂

veverusa
10. bře 2010

Sluni to nevím jak s líčením, ale když jsem dělala praxi na operačním sále v nemocnici, tak lidi nesměli být namalovaní a ani nalakované nehty! Tak se raději nemaluj, abys to nemusela na záchodě složitě dávat dolů.

kapibara
10. bře 2010

Sluni...namalovaná být nemůžeš...já nemohla mít ani kontaktní čočky...a neboj...nikdo není bledší než já...manža mi říká bledá tvář 😀 a nakonec doktory nezajímá tvůj obličej ale spíš p..... píp 😀 😀 😀

slunickosedmitecn
10. bře 2010

No veverus, tos mě teda nepotěšila,ale co se dá dělat. Nějak to hold přežiju a snad ani doktoři neutečou. 😀

veverusa
10. bře 2010

Neboj, neutečou. 😉

veverusa
10. bře 2010

Tak jsem si ze stránek Gennetu stáhla instruktážní film o používání injekčního pera. No jsem zvědavá jak to do sebe bodnu ☹ Jiným mi to nevadí, ale sama sobě. Manža se už na to těší a prý bude bodat on, ale to je ještě horší představa než se bodat sama. 😅

veverusa
11. bře 2010

Dobré ráno. Dneska jsem první. 🙂

gab.
11. bře 2010

Dobré ránko všem.
Vever, ahojky. 😎

veverusa
11. bře 2010

Ahoj Gab 😎 Jak se máš při čtvrtku?

gab.
11. bře 2010

Vever, no abych byla upřímná, tak dneska celkem depka... Včera nám nevyšlo miminkování a zdrblo mě to pěkně... Když už člověk ovuluje, tak se nezadaří... no jo, no...
Co ty?

veverusa
11. bře 2010

To je mi líto ☹
U mě v pohodě. Manža než odjel do Prahy mi koupil čerstvé rohlíčky. 😉

gab.
11. bře 2010

Čerstvé rohlíčky bych si dala! To se máš!
Mě dneska bolí břicho naprosto úděsně! Jako na ms, ale fakt hrozně! Tak třeba bude ovulka až dneska a stihneme to...