Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

slunickosedmitecn
27. bře 2010

ahoj holky, tak dnes jsem 12.den od ET a čárka nijak nesílí ani na mamatestu. Je tam stále slabý proužek ☹ , nevím, ale zřejmě jsem se radovala předevčírem asi předčasně. Začínám litovat, že jsem test v ten čtvrtek udělala. No krev v úterý rozhodne, ale už to vidím bledě. Sice už ani známka po nějakém špinění, natož po mrše, ale třeba se ještě rozjede. Já tomu tak věřila.... ☹ ☹ 😢 😔
gabi, je skvělý, že je ti divno, to je dobrá známka. Mě ty pocity už přešly bohužel.

veverusa
27. bře 2010

Sluni nedělej předčasné závěry. Počkej s chmurama až když to bude oprávněné.

kapibara
27. bře 2010

Sluni....co blbneš!!!!!!Jseš teprve 12.den a máš ducha a navíc nešpiníš ani nic!!!!!!To je naprosto super!!!!Já si teda osobně myslím,že to vypadá hodně dobře!!!!!!!A 12.den je u někoho brzo na testování,ne nadarmo říkájí doktoři,že se má testovat až 14.den nejdřív,přesně abys předešla těmhle depkám......buď v klidu!!!!!Fakt 😀

gab.
27. bře 2010

Sluni, neblbni, když čárka neslábne, je to super!!!!!!! A ani nešpiníš, tak to je ještě lepší! A navíc je na test dost brzo, takže já to vidím dobře!!!!!!! 🙂

slunickosedmitecn
27. bře 2010

Holky děkuju, trošku jste mě povzbudily. A co když mrcha nepřišla jen díky utrogestanu? pořád ho beru a ten mrchu brzdí ne? čárka je sice stejně slabá, ale nesílí 😒 .No v týdnu budu chytřejší. Je fakt, že si nebudu kazit víkend. Na chmury je brzo. Kéž by jste měly pravdu holky. Já to věděla, že nemám tak brzo testovat, pak takhle panikařim.

kapibara
27. bře 2010

Přesně tak...Sluni ,já nevím,ale já vždycky dostala menzes i přes utrouš a to ho beru už pěkně dlouho...a to bys aspoň špinila...fakt se neboj...jsou tam dvě čárky a to je dobré znamení a to jsi teprve 12.den....takže neboj

kapibara
27. bře 2010

A jak si zašpinila,tak to může být jen pokles hormonů,to nic není....já takhle špiním někdy kolem ovulace a nic to neznamená....

reny01
27. bře 2010

zdravím holky 🙂

sluni ještě to nevzdávej 😠 😉
// tam jsou,tak počkej,jak dopadneš na krvi 🙂
na úterý držím palečky 🙂

jinak já jsem teď trochu polehávala.včera šel ze mě nějaký fuj tajbl 😝 dnes už o.k.
doky si mě prohlídnul a jsem v pořádku,jen mi zakázal dělat na zahrádce a spíš klidový režim 😉
cukr mám taky o.k. 🙂

kočky přeju vám hezký den 😵

gab.
27. bře 2010

Sluni, špinění mohlo bejt hnízdění a já teda dostala vždycky ms i přes utroš, takže klídek, nohy hore a relax!!! 🙂

ma.ja
27. bře 2010

ahojte berušky 🙂

Kapi : nejdřív mne pan fyzioterapeut vyzpovídal- nemoci, úrazy,porody-děti,proč chci cvičit...pak jsem se svlékla do spoďárků a různě jsem se předkláněla, stála na jedný a pak na druhý noze....pak koukal jak vstávám z lehu....atd. Probral se mnou cviky, co jsou vhodné . Trvalo to hodinu, a bylo to za 500,-ká. Ty chodíš do tý Spirály?

Gabi držím palečky 🙂

Vever obřad bude na Obecním úřadu Hrubá Skála, 1.varianta je v zahradě, 2.varianta (mokrá) je uvnitř. Bude nás málo, asi 16, tak jsem hledala něco malého...původně to měl být Sychrov, ale to je darda. To si radši pozvu víc lidiček 🙂 A hostina pak v jedné naší oblíbené hospůdce v Ondříkovicích.

Kde jsou všichni???

ma.ja
27. bře 2010

sem z tý nový verze koníka nějak vedle... 😖 ...tupka 😖

kapibara
27. bře 2010

Maji...nakonec budu chodit do Železného Brodu na Polikliniku...ta paní co to cvičí nejprve dělala v Jablonci a teď to dělá v Brodě...mně ji doporučila moje gynekoložka...mám doporučení...tak to snad platit nebudu nebo taky?

kapibara
27. bře 2010

Maji...a kam chodíš Ty?

veverusa
27. bře 2010

Maji to budete mít krásný. 😉
Dneska mám lenoru 😒 Od rána nic nedělám, jen se válím u TV a brouzdám po netu. Ale večer jdeme na kulturu! Jdeme do divadla. 😉

reny01
27. bře 2010

veveruško jen si užijte krásně kulturu 😉
já nebyla v divadle ani nepamatuju 😒 sama nepůjdu a mladej by asi nešel 😅

maji to je teda pálka 😕 to jsem nevěděla že to stojí tolik 😅

nadi hodila jsem fotku pupenda,tak šup,ať v tom nejsem sama 😀

reny01
27. bře 2010

tak holky přeju všem krásný večer 😵

gab.
27. bře 2010

Přeji také krásný večer 🙂

slunickosedmitecn
27. bře 2010

Holky, jste tak hodný, že mě uklidňujete. Špinila jsem naštěstí jen ten jeden den před ránem, pak už vůbec, ale proč ta čárka nesílí. Přece by to mělo sílit aspoň o trošku. Asi zítra zkusim ještě testík, ať vím na čem jsem. Pak už to nechám na tu krev.
reny, krásný bříšánko máš, závidim ti ho. Já jsem teda nafouklá, takže k večeru vypadám vždy jako v 5. měsíci, ale ráno zas skoro plochá, je to normální?
Holky i já vám všem přeji krásný sobotní večer a zítra zas nakouknu. Jdu k manžílkovi na telku. Pa pa

ma.ja
27. bře 2010

kapi - v Jbc v ulici 28.října je Centrum Magnet, tak tam. V pondělí a ve čtvrtek tam je fyzioterapeut pan Bohdálek. Takový hubený mládě, ale je příjemnej...

sluníčko neboj, čárka bude 😵 😵 večer jsem taky byla vždycky jak balon 😝

reny bříšánko je moc hezký 😵 😵

dobrou noc všem

reny01
28. bře 2010

zdravím holky 🙂

sluni myslím ,že je normální,že ráno máš bříško plochý,to mám teď i já,že ráno ho mám menší 😉

dnes nevařím,takže super den 😵
trochu poklidím,pojedem se podívat k mamce a jinak budu nejspíš lenošit 😅

přeju vám krásnou neděli 😵

veverusa
28. bře 2010

Hezkou neděli 🙂 Nezapomeňte se přeřídit hodinky.

petra49
28. bře 2010

Ahoj, holčiny a krásný víkend všem.

Sluni, neblázni, vypadá to nadějně a čůráš hned ráno z první moči-to je nejlepší. Držim palce na úspěch.

Maji, tak super, že jsi začla s tou Mojžíškou, gratulace ke svatbičce- pořádně si to užívej. My jsme se brali na Sychrově, ale jsou to už 2 roky a myslím, že to bylo levnější, protože letos se tam vdává jedna moje kamarádka a na ty ceny jsem teda čučela.

Reny, krásný bříško, já si to taky užívám- bobeš už krásně kope.

Jinak včera večer jsme s manželem dělali ségry dětem chůvu- šli do kina na Ženy v pokušení a byl to docela mazec, Aja nechtěla vůbec usnout a pořád, kde je máma a dokola, nakonec usla až za 1,5 hodky v půl desátý- mazec.
¨
Prý je to super film, tak my jdem asi dneska-venku stejně hnusně. jo a na velikonoce jedem na 3 dny do Českýho Švýcarska, tak se těšim, už dlouho se tam chystáme a budeme to mít místo letní dovči, na kterou pojedem do porodnice.

Renuš určitě manžílka na něco vytáhni a třeba se mu to zalíbí, můj manža chodí strašně rád do divadla. Kultura je super.

tak holčiny pa a všem krásnou neděli.

PS: Nada na nás tady už pěkně prdí. 😀

reny01
28. bře 2010

petruško tak si užijte kino 🙂
to švýcarsko taky závidím 😉
to je dobře že malího teď už krásně cítíš 😵 to je krásný viď? 😵

jo,jo,naděnka na nás totálně prdí 😠 😉

nadis.h
28. bře 2010

Ahoj holky,

prd prdím. Já nevím co se mnou je. Nic se mi nechce. A mám už doma miláčka. Má volno ted zatím do čtvrtka pak víkend v práci a pak bude doma nejspíš tak měsíc. 😨 To bude nezvyk.

Péti budu chodit strašně ráda s Tebou. Já taky chci chodit na cvíčo,ale ne sama. 😝 Řeknu Ti na 100% zítra či v úterý zda půjdu už ted ve středu. Musím si fakt už neodkladně jít nakoupit něco na sebe.V ničem už nemůžu chodit.

reny01
28. bře 2010

ahojky nadi 😉

to je dost,že jsi se taky ukázala 😀
měsíc bude tvoje láska doma?tak to tě teda měsíc vůbec neuvidíme 😀

reny01
28. bře 2010

dnes to holky zase uteklo 😉

jsem teď koukala v telce na judo,jak se narodili ty dvojčátka ☹ jsem si u toho pobrečela 😢 je to hrozný ☹

teď jdu na večeři,ještě nevím co bych uděla,na co mám chuť 😕

gab.
28. bře 2010

Reny, psala mi o tom kamarádka, já to neviděla, ale prej si u toho poplakala... ☹

slunickosedmitecn
28. bře 2010

Ahoj holky, tak máme zas neděli večer co? ten víkend vždy tak uteče, hrůza.
Holky, mám dotaz, když jdu v úterý na krev do gennetu, to se musim předem objednat nebo můžu přijet bez objednání? a chodí se tam na potvrzení těhu z krve ráno nebo kdykoliv, nevíte?

veverusa
28. bře 2010

Hezký večer.
Sluni, já když šla v pondělí na HP, tak jsem se vůbec nikde neobjednávala. Myslím, že ani ty nemusíš. Stačí, když tam budeš mezi 730 a 830.

reny01
28. bře 2010

gabi je to hrozný ☹ hlavně ta bezmoc,když ti umírá dítě a nemůžeš mu ničím pomoci ☹ a ještě když vidíš,co vše se může stát 😒 ach jo ☹

a teď ta holka ve zprávách,jak porodila do toho suchýho záchodku 😲 a když jsem potom viděla do jaký postele si to šla lehnout 😲 😝
to je děs ,radši na to nemslet 😔

sluni já ti nevim,ale já jsem se obědnala a přijela ráno 😉