Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
31. bře 2010

zdravím holiky 🙂
sluni tak hlavně že je tam nějaký hcg 😉 budu držet palečky,ať pěkně stoupá 😵

jani tobě gratuluju ke kontrole 🙂

teď jdu vařit 😝 udělám řezanku a nějakou zeleninovou polívku 😉

janina79
31. bře 2010

dobré dopoledne holky, já jsem jako včera šlaspát ve 21,30 a dnes vstávala až a 10,20... to je výkon! 😉 😉 😉

Sluni: hlavně že je něco, musí ale růst. Udělej si zítra těhu test, tam taky poznáš jestli //sílí. dopadne to dobře, na druhou krev bych šla určo v pátek a to se objednávat nemusíš 😉

Já když jsem volala na jakékoliv výsledky chtěli po mě kód nebo RČ vždy.

reny01
31. bře 2010

janičko jen se prospinkej,když můžeš 🙂 však se ještě nalítáš 🙂

po mě teda taky vždy chtěli heslo 😉

janina79
31. bře 2010

🙂 jé reny, teď jsem si všimla,že chcete Natálku,... mě se taky moc Natálka líbí 😉

reny01
31. bře 2010

jani natálka je moc krásný jméno,ale spíš se přikládáme k Nikolce. 🙂
ještě uvidíme 😕

a co ty?když to bude klučík?

janina79
31. bře 2010

Honzik nebo Martin 🙂 🙂 🙂 už aby to bylo!

reny01
31. bře 2010

hezký jména 🙂
Martin je můj bráška 🙂
neboj dočkáš se 😵

taky už se těším až budu mít malou v náručí 🙂 nějak to teď neutíká 😒
začínají mě nějak pobolívat záda a to mě nikdy nebolí 😕 ale teda jonom tak trochu,není to nic hroznýho 😉

janina79
31. bře 2010

to mě záda bolí pořád, tak to si užiju... 😒
ale moji favoriti na holčičku je Verunka a kluk ten Martínek 😉
jenže pořád jsem na začátku a mám strach do 12. týdne je to víš jak...... ten strach mě nejvíc přepadá v posteli večer před usnutím...

reny01
31. bře 2010

jo jo,do to 12 týdne je to takový nejryzikovější období 😒
ale ono i psichycky je to takový,že má člověk pořád z něčeho strach ☹
ale neboj se,buď pěkně v klídku a uvidíš,že bude vše v pořádku 😵

reny01
31. bře 2010

jani ty záda ti teda nezávidim 😝

reny01
31. bře 2010

jsem se teď pěkně nacpala,tak si jdu chvíli odpočinout 🙂

zatím ahojky holčiny 🙂

janina79
31. bře 2010

já jdu taky dáchnout paaa 🙂

slunickosedmitecn
31. bře 2010

ahoooj, holky děkuju, zítra ten test udělám, ať vím předběžně na čem jsem. Snad už trošku povyroste. No a pokud ne, hold půjdeme do toho KET, ale doufám, že nebudem už muset. Koukám, tady se spí. Tak těhulky hezky odpočívejte a šetřete se.

janina79
31. bře 2010

sluni: udělej test a uvidíš,že to bude dobrý. Myslím na tebe. Jo a HLAVNĚ... taky bys měla hodně odpočívat, ze začátku je to moc důležitý. .... žádný lítání nikde 😉 😉

slunickosedmitecn
31. bře 2010

Jani, udělám, určitě. A jinak odpočívám, to je jasný, nechci riskovat. Stejně je venku hnusně a pořád bych spala. 😉

janina79
31. bře 2010

to je "dobré" znamení... jen spinkej... já taky .. furt!

reny01
31. bře 2010

no jen holky odpočívejte 😉

já teď vstala 🙂 půjdu na chvilku na vzduch se vyvenčit,když přestalo pršet 😉

janina79
31. bře 2010

dneska nám to tady nějak vázne, že? nikdo skoro tu není... kde jste všechny..?

já vařím fazolový lusky na smetaně, ale jak jsem to cítila tu cibulku na másle jsem málem hodila šavli, jsem zvědavá jak to budu jíst 😝

mě stejně nejvíc na zvracení není ráno ale odpoledne a večer, to je nějak obráceně.... 😕

murasek
31. bře 2010

Zdravim,

Sluni - HCG poroste a bude dobre, holt nemate raketovy start.
Koukam, ze nas prejmenovali uz na bezdetnost nez tu nedobrovolnou neplodnost 😀 asi meli doooooooooooost pripominek 😵

paaaaa

veverusa
31. bře 2010

Ahoj děvčata.
Moc jste toho nenapovídaly, tak nemusím moc dočítat.

Reny co je to řezanka? To neznám. Třeba přicházíme o dobrotku. 😉
Jani kamarádka měla taky obrácené "ranní" nevolnosti. Špatně jí bylo pravidelně v 5 odpoledne 😀

haaribo
31. bře 2010

Ahojky!!!!
Tak jsem tady jen na skok, v osm jsme s manžou dorazili z práce. Já tady požírám pizzu a po Housovi jdu chrupat, páč ráno zase vstávám....bléééé, nesnáším ranní vstávání....zvlášť teď, když se přehodil čas.... 😖

Sluni mooooc držím palečky a koukej zítřejší testík hodit do albíčka, ať se na něj večer mrknu. 😉

Tak dobrou!!!! 🙂

indriela
31. bře 2010

Ahoj holky, zdravim po tom, co jsem se probrala z komatu - dnes rano odjizdela moje skvela spolubydlici a vcera jsem to sly oslavit k muzice a nejak se to zvrtlo, takze mi bylo cely den spatne - jo, holt uz to neni, co bejvalo 😀
Haari: jj, to jsem to nejak popletla, ja myslela, ze uz za sebou jedno IVF mate, tak to se omlouvam, v tom pripadku na to aspon nebude ani jedna z nas sama 🙂
Sluni: ja bych to taky jeste nevzdavala, obzvlast po tom, co napsala Gab... Moc drzim pesti, at hodnota roste.
Reny: juuu, taky si tak ve skrytu duse doufame v Nikolku (i kdyz teda kdyz to vidim, jakych tu mame poblemu, tak je to jedno, co to bude, hlavne kdyz to bude a bude to zdravy). Jo a taky mam brasku Martina 🙂
Tak dobrouky vsem, jdu pokracovat ve spanku...

indriela
31. bře 2010

jsem=jsme 😉

veverusa
31. bře 2010

Tak už si jdu nechat zdát nějaké hezké sny. 😉
Sluni moc ti budu držet palečky, aby čárka sílila. Zítra bych měla přijít domů dřív, tak si snad víc pokecáme.

Hezký večer a čtvrtek

gab.
1. dub 2010

Dobré ránko, holky.
Tak já měla včera průjem jak blázen, odpoledne teplotu, ale dneska už je to dobrý, nevím, snad to Emičce neublížilo...
Dneksa jdu na UZ, trochu se bojím, aby bylo všechno OK... ☹ Ale děsně se těším! 🙂

slunickosedmitecn
1. dub 2010

Ahoj holky, tak to nevidim moc slavně, dnes na testu už slabej duch ☹ ,vyfotit to ani nejde,no tak nevím, zda na tu krev vůbec ještě chodit nebo to hold ještě zkusim k tý mojí kámošce a uvidim. Psala jsem primářce Bydžovský mail, ale stále mě ještě neodpověděla.Chci se s ní domluvit na nějaké kontrole a konzultaci, pokud by bylo možné dřív jak na konec dubna, tak uvidim.
Gabi, držím palečky, ať utz dopadne dobře a ty uvidiš miminko ve své kráse. 😉

reny01
1. dub 2010

dobré ránko 🙂
gabi držím palečky 😵 uvidíš,že vše bude v pořádku 😵

murásku řezanku dělám většinou k bramborákům a je to maso se zeleninou 🙂

indri tak doufám,že jste to teda pořádně oslavili 🙂 a neboj,Nikulínka bude 😵

no já dnes nevařím,ale využiju toho a budu žehlit 😉 😝

sluni hoď testík ať posoudíme 🙂 určo ale hcg roste 😵

tak já zatím jdu a ať jsou dnes jen dobré zprávy 😵

krásný den kočky 🙂

reny01
1. dub 2010

sluni tak ještě počkej.na krev bych šla.zkus ještě chvíli vydržet 😒
primářka ti určo odpoví,tak uvidíš,potom co a jak 😕
sluničko moc ti držím palečky,aby se vše v dobré obrátilo 😉

slunickosedmitecn
1. dub 2010

Jsi hodná reny, že mě povzbuzuješ, ale ten test je opravdu duchovej, vyfocený to fakt není na PC vidět, jen na světle.Asi opravdu slábne. No na tu krev teda pojedu. Ale byla bych i ráda, kdyby se mi paní primářka ozvala. Nebo holky poraďte prosím. Kdo je lepší? Dr. Petr nebo primářka Bydžovská? Já stále bojuju mezi těma dvěma.

reny01
1. dub 2010

sluníčko oni jsou asi oba třída 😉 to ti fakt neporadím 😒
každý má oblíbenýho toho svýho doktora 😒
já byla spokojená s oběma 🙂