Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

nadis.h
27. dub 2010

Lemur děkujeme. Musíme. 🙂 Jen ať se peče. Ještě si ho chci v tom bříšku užít.Je nám spolu hezky.

nadis.h
27. dub 2010

Ne není nám hezky-oprava! 😠 Mě je hezky s Kájou v bříšku,ale jemu tam asi hezky není. 😠

lemurka.m
27. dub 2010

Nadi - určo tam ještě zůstane,on se chtěl jenom juknout na ty prďácký věcičky,co mamka pere 🙂 tak ses Kájo juknul a teď hezky zpátky,ať může být mamuška v pohodě

nadis.h
27. dub 2010

Lemur Ty jsi zlatá! 😅 Tvůj optimismus je super. 🙂

Asi jsem přehlídla kdo Ti dělal OPU? Prim?

lemurka.m
27. dub 2010

Nadi - OPU mi dělala prim 🙂 na kontrole minulý týden ve čtvrtek mi říkala,že teď to spolu všechno zvládnem a pak nám bude vozit! 😀 no a hned dodala - tak hodinku 😉

reny01
27. dub 2010

nadis CS 2-3 😕

On mi právě doky taky říkal,že se může stát že to normálně donosim,ale že mi nic nezaručí 😒
a taky říkal,co nejvíc odpočívat,ale jestli se to má narodit dřív,že to stejně neovlivnim ☹
vím jak jsem to měla u malí při 1těhu ☹ to jsem ležela v jednom kuse a na kapačkách a stejně jsem porodila ☹
já se teď snažím věřit,že ještě chvíli vydržíme a nemyslet na nejhorší,nebo bych se picla 😠
nadi hlavně opravdu snaž se hodně odpočívat 😔

nadis.h
27. dub 2010

Lemur je to zlatíčko viď. 🙂 Jsem fakt ráda, že jsem se dostala do jejích rukou. 😎

Renuš tak to jsi na tom krapet lépe jak já.Já mám už přímo 3. 😒 Hlavně mě děsí ten skok.Pořád nula nula a během necelého měsíce toohle. Přesně-je to nevyzpytatelný. Může přijít na kontrolu mamina s CS 0 a večer porodí. To už je prostě příroda.

reny01
27. dub 2010

jo jo nadi příroda je nevyzpitatelná 😒

tak hlavně buď opatrná na sebe 😔

nadis.h
27. dub 2010

Musíme být opatrné všechny. Já jsem docela dobrý příklad toho jakým skokem se ta pohodička může změnit. 😝

No nic. Musíme jen doufat. 😔

Co věcičky? 😅 Už se perou?

janina79
27. dub 2010

🙂 Nadi, a Reny, jen odpočívejte holky a uvidíte, že to bude OK.
já jsem usnula, dnes jsem celý den doma, válim se a odpočívám taky. 🙂
ale budu muset aspoň do krámu a nechce se mi nechce..... ☹ zlenivěla jsem co je pravda.... 😉
holky já uplně cítím jak semě to tam roztahuje dole, jako nebolí, ale takový mírný tlak.... taky jste to takhle měli? už v 13 tt? cítíli jste to?

nadis.h
27. dub 2010

Jani já to cítila i dříve. Měla jsem až takové trochu křeče jakoby po stranách. 😝 Mě se chce taky spát, ale nechci usnout. Nespala bych pak už tuplem v noci. 😝

reny01
27. dub 2010

nadi vyprala jsem várku a mám jich ještě opravdu hodně 😉
musím pomaloučku,pěkně postupně 😉
mladej vůbec nechce abych to dělala,ale tohle si chci připravit sama 🙂 vše ostatní už si připraví a zařídí sám 🙂

nadi a pobolívá tě bříško?mě totiž jo,proto říkám,že to na sobě cítim,že půjde dřív ven 😒
a o čůrání mi nemluv 😝 v noci chodím každou chvíli 😠

janina79
27. dub 2010

ale mě taky holky pobolívá,.... nebo tlačí? Nadi: ty občasný lehký křeče mám taky....
sem se málem pozvracela v krámu, fakt trapas 🙂

nadis.h
27. dub 2010

Renuš právě proto jsem se na to vrhla.Jakobych něco tušila! Kdybych se neflákala a začala o týden dřív jak jsem chtěla tak to mám hotové. 🙄 Ale mamka by prý dojela a vzala by to všechno vyprat a vyžehit k nim.Je hodná. 🙂

No a jinač bolesti.Chtěla jsem Vám napsat že si myslím, že se musel otočit malý někdy včera. Jak se dnes hýbe tak cítím úplně kde přesně dole tu hlavičku má. To jsem předtím vůbec necítila. A bolesti nemám.nebo nemohu to tak nazvat. Cítím tlak v děloze-podbříšku. Jakoby začínající menses bolesti. ale úplně ty slabé počáteční,že s tím normoš funguji. Jinak mě nic nebolí.

Jani já takhle zvracela teď pernamentně na bus zastávce. 😀 Prostě mě to chytlo z ničeho nic a nešlo to zadržet. 😝

veverusa
27. dub 2010

Ahoj holky. Dlouho jsem nepsala, ale pozoruju. 😀
Zjistila jsem, že mě tu pozoruje kolegyně z práce a tak jsem byla naštvaná a zařekla se, že sem psát nebudu. Ale je mi po vás smutno a chci vám taky něco napsat. Rozhodla jsem se, že nebudu psát nic o vývoji v Gennetu (jedině vám do IP - když budete chtít), ale jinak se chci zapojovat. 😉

Teď hlavně Nadi - kolegyně v práci se začala otevírat už v 25tt. Měla i kontrakce. Přijali ji do nem. aby oddálili porod. No a nakonec pořádně rodit začala až v 39tt a proto, že se neotevřela dost tak ji udělali císaře 😒 Chci tím říct, že to že se otevíráš neznamená, že porodíš. A i kdyby tak už je mimčo veliké. Teď bys sice musela do Prahy nebo Ústí - tam je speciální neonatologie, ale věřím že vydržíte aspoň do 32tt, od té chvíle vás už vezmou i v LBC. Hlavně teď odpočívej.

Lemur gratuluju k úrodičce - už se taky těším až "na to vlítnem". A díky za podrobný popis, aspoň vím jak to bude probíhat, i když to omdlení si teda odpustím.

Harri díky za povzbuzení přes IP - díky tobě jsem se rozhodla, že se zase zapojím 😀

nadis.h
27. dub 2010

Vever no ahojky!!!! 🙂 To víš že chceme zprávičky a novinky od Tebe!!! 😎 Jestli je nějaký plán u Vás, tak mi hned jednu IP písni. 😎

No teda s tím Ústím jsi mě nepotěšila. 😢 Já měla za to,že i naše porodka je už zaměřená na nedonošenátka. 😖 Tak to už tuplem at ten můj brouček u mě zůstane. Aspon teda ten měsíc kdy už budu moc jít sem k nám s ním. I když vlastně do Prahy by to byla pohodka. Byla bych u sebe tam a nebo u našich a měla bych to blízko. Asi do Podolí bych šla viď teď? Tam se narodila ségrunka. Je to tam fajný.

A TY KOZO CO CHODÍŠ ŠPÍZOVAT-HLEĎ SI SVÝHO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

janina79
27. dub 2010

no ahojky Veveruš .. 🙂 .. 😉 já jsem si říkala, že se nějak neozýváš.... , co v tom je, takže takhle, hm tak to pak chápu, ale rozhodně chceme určitě vědět co a jak? holky já jsem už i uvažovala o soukromé skupině, kam můžou jen "zvaní" ale nevim jak bysme to udělali.....

Nadi: a navíc, když mi je takhle šoufl a nejde to zastavit, tak jako napotvoru si představuju ještě takový hnusný věci.. cítím pak i smrady a tak... no mazec. 🤐

Holky tak jsem vyfotila první miminkovskou výbavičku, všechno co mám:

veverusa
27. dub 2010

Nadi super ta poslední věta 😀

Oni by tě vezli sanitou a město by rozhodli podle toho kde by měli volno. Ale žádný výlet se neuděláš, protože prostě budeš rodit v termínu 😉

veverusa
27. dub 2010

No Jani já jsem tu soukromou skupinu navrhovala když jsem tu byla naposledy, právě kvůli té pipce 🙄
No na to, že jsi v 13 tt už máš dost věcí. Než se mimčo narodí budeš zavalená dětskýma věcma 😀

nadis.h
27. dub 2010

Jani to je kouzelný!!! 😵 A láká Tě to taky se v tom pořád rochnit? 😅 Já už to moje viděla stokrát tisíckrát, ale furt se na to nemůžu vynadívat.

A uzavřená diskuze je možná třeba na dama.cz tam chodíme s Gabi. A nebo se můžeme vždy domluvit a založit si svou místnost na lide.cz tam se taky můžeme zamknout na chatu. A další možnost je skype nebo ICQ tam můžeme taky krafat společně.

veverusa
27. dub 2010

Nadi uzavřená skupina jde i na koníkovi.

nadis.h
27. dub 2010

Vever 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Také doufám, že výlet nebude. 😖 Je mi už líp než dopol. Dopadne to všechno dobře. 😎

veverusa
27. dub 2010

Ale nechci vás kvůli mé trapné kolegyni tlačit do soukromé skupiny. Prostě to co nechci psát sem písnu přes IP.

nadis.h
27. dub 2010

Vever fakt?No tak jí založme. Sem budeme chodit dávat moudra a zkušenosti a tam budeme kecat privátně. 😉

veverusa
27. dub 2010

Slyšely jste o včerejším porodu v České Lípě do WC mísy? 😒

nadis.h
27. dub 2010

Vever ne ne já jsem taky pro. Jsou věci,které bych taky nenapsala veřejně. Tak to bude fajn mít intimčo cimru. 🙂

haaribo
27. dub 2010

Ahoj Vever, ať si ta pipka trhne nohou, když jí to dělá dobře....
Bude líp, uvidíš, a my dvě to teď dotáhneme do zdárného konce!!!!!! Já tomu věřím!!!!! 😉 😀 😀 😀 😀

Jo a ten kokosák, Kapi, my na něj šli před spoooooustou let s pilkou a vyhrál kokosák!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janina79
27. dub 2010

to víš že Nadi nebude, ono to vypadá u doktora vždycky víc dramaticky,... nestresuj se...

holky teď je na Nově zas nějaký odložený chlapeček.... našli ho v suterenu nemocnice zabalenýho matku hledaj a bude trestně stíhána.... to je strašnýýýýý!!!!!!! ☹ ☹

2. album 2. trimestr.... 😉

nadis.h
27. dub 2010

Vever jo viděli jsme to s Karlem. Ale upřímně mám rozporuplné pocity. Snad by ten personal nebyl takový,že by si jí fakt nevšímal.Jako že až takhle úplně. 😕 Třeba mě zarazilo jak ta mamina říkala, že jí až našla sestra na pokoji už s děckem. Tak snad když se něco takovýho stane tak vyletim a mastim pro pomoc... 😕 Nehledě na to že mají snad na WC alarm.

janina79
27. dub 2010

založila jsem si 2. album.... - 2. trimestr 😀 😀