Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

lemurka.m
20. led 2010

Nadi,zlatý ručičky 😉 😀

nadis.h
20. led 2010

😀 😀 😀 Lemur

Tak se měj hezky ju! A zítra 😉

lemurka.m
20. led 2010

Paaaaaaaaaa 😵

kkamca
20. led 2010

Blbne nějak připojenííí 😕

nadis.h
20. led 2010

Mě to vyjímečně šlape dobře.

kkamca
20. led 2010

nadis.h:to blblo jako celej net..vůbec nic nešlo..někdy takové výpadky.. 😠 ke vzteku .
a lemurka už odešla.

kkamca
20. led 2010

odmlčím se..dojdu později. 😀

petra49
21. led 2010

Dobré ráno holky, tak krev je taky v pořádku, tak jsme moc šťastní. Teď ještě ten druhý aby vyšel. Vítám nové snažilky a hezký den.

nadis.h
21. led 2010

Ahoj Péti, super gratuluju!Je to úleva že?? 😵 Jedné holčině z diskuze kam chodím vyšel screening špatně.Ta krev. 😢 Tak byla včera na odběru těch nějakých klků a dnes ve 2 bude výsledek. 😒

yaris
21. led 2010

Ahojte všechny nové snažilky 😉
Jindřiško-já byla včera ráno také na ultrazvuku , dnes Ovitrelle a Metformin. Pít 5-6 litru tekutin a v sobotu OPU. Tak to máme na stejno! 🙂 Já mám takový pocit, že jste v čekárně seděli s manžou vedle mě a šli jste přede mnou. Neměl manža béžové kalhoty?? 😉

nadis.h
21. led 2010

Ahoj Yaris, 🙂

neřekli Ti jakou máš předpokládanou ourodičku? 🙂 Tak to budete nejspíš spolu na pokoji holky. 🙂 Aspon Vám to uteče.

lemurka.m
21. led 2010

Ahoj Petruš,Nadi,Yaris 🙂

nadis.h
21. led 2010

🙂 Ahoj Lemur.

lemurka.m
21. led 2010

Jak ses vyspala?Já dneska měla nějaký blázniviny 😀

nadis.h
21. led 2010

Lemur dneska celkem fajn.Až na vstávačku v 5.45. 😝 Dnes sice přítel zase chrápal jako včera, ale byla jsem unavená tak mě to tak nebudilo. 😀

lemurka.m
21. led 2010

Tak jste řezali oba 😎

nadis.h
21. led 2010

Jo já prý chrápu, ale nevěřím tomu!Pěkně kecá. 😀

Od zítra budu sama doma až do soboty příští. 😝 😕

lemurka.m
21. led 2010

Já si prý taky občas chrápnu,když jsem grogouš 😝

nadis.h
21. led 2010

Já ale tomu nevěřím,že chrápuuu. 😀 😀 😀

lemurka.m
21. led 2010

To se budeš budit tichem! 😎

lemurka.m
21. led 2010

Já taky nevěřím,že chrápu

yaris
21. led 2010

Nadi, doktor to ani moc nepočítal. Říkal, že je jich hodně, že bude v sobotu "zobat jak slepička" 😀 Tak já jsem na sebe zvědavá, ale řeknu Vám holky, těch 6 litrů vypít...Vidím to ve sklenici a je mi z toho už šoufl 😒 a že jsem pečená vařená na WC, to snad ani nemusim dodávat. Jak jsem to pochopila, tak ta punkce probíhá vpichy přes břicho, že? Jestli jo, tak budu ráda, že mám aspoň jednou nohy u sebe 😀 po těch všech procedurách.

lemurka.m
21. led 2010

Zobat jako slepička - hezký přirovnání 😀

nadis.h
21. led 2010

Lemur to jo vadíé mi být sama doma. Ale zas se vyspím aspon. 😀

Yaris fakt pij hodně!Ono pak hyperstimulák by Ti ukázal. 😕

Jinak OPU se dělá spodkem. Vypadá to jako utz vaginální a z toho prý vyjíždějí nějaké jehly které sají ta vája.

yaris
21. led 2010

Ahá, takže zase rozhodit nohy, no jo, co jsem čekala 😀 Piju seč můžu, až z toho mám břicho jak somálský dítě 😀
Nadi, napiš mi sem prosím, jak to ten den vše probíhá 😵 Děkuji moc!

lemurka.m
21. led 2010

Yaris,s roznožkou si nedělej starost,vždyť budeš spinkat 🙂
Držím palce

nadis.h
21. led 2010

Yaris no jo no.To budeme rozhazovat nohy ještě tolikrát za celé těhu. 😀 😀 Až je pak po porodu nedáme nějaký čas k sobě. 😀

Tak já jsem přišla ráno na lačno v 7.30 s přítelem na recepci jsme nahlásili že jdeme na OPU a setřička nás odvedla do 3 patra myslim že to bylo 3.Tam jsou pokoje.Tam si nás převzala sestřička jiná,odvedla nás na pokoj a čekali jsme.Za chvilku si přišla pro přítele,aby šel do kabinky pro vzorek.Pak nám vzali krev na HIV a pohl nemoce oboum a přítel šel do práce. Pak mě řekla at se převleču do košilky noční a jely jsme o patro níž s peřinou. 😀 Tam je sál.Přišla jsem,vyskočila na kozu,napíchli mi kanylu a za chvilku jsem nic nevěděla. A jelikož jsem se nemohla prý vůbec probudit tak si až pamatuju jak jsem byla v posteli zase zpátky nahoře v tom pokoji.Měla jsem kapačku,byla napojená na přístroj který sledoval jestli dýchám a jestli mi klepe srdce a odpočívala. A uvnitř dole jsem měla narvaný obvaz. 😝 😀 Každou chvilku chodila sestra se ptát jestli jsem OK pak chodila i pí primářka aby mi řekla jak to probíhalo zda bylo vše ok. Pak párkrát přišel embryolog.No střídali se tam,že tolik návštěv za 2 hodinky jsem neměla ani při laparce ve špitále. 😀 Pak jsem mohla jít na WC vytáhnout ten obvaz a naposledy přišla primářka dát mi recept a zprávu a já šla dom za chvilku.

yaris
21. led 2010

Lemurka, dělám si srandu, však co už taky jiného, že 😉 Jinak děkuji 😵

kkamca
21. led 2010

ahoj..

kkamca
21. led 2010

nadis.h:a krvácí se po tom opu?