Gennet Liberec. Jste tam spokojené?

andy24
13. čer 2008

Ahoj holky
chci se zeptat nechodíte některá do Gennetu v Liberci,a jak jste tam spokojení.

reny01
25. led 2010

nadi nevím jak to popsat.někdy jsem cítila jakoby takový oťukávání a někdy jako víc 😉 😀 😀
no nevím jak to popsat 😕
já už si toho taky tolik nepamatuju,je to přeci jen dlouho 😒

nadis.h
25. led 2010

To bude určo ono.To právě nejde napsat co a jaký to bylo. 🙂

reny01
25. led 2010

nadi 😀 😀 😀

nadis.h
25. led 2010

a ted na to pořád číhám od té doby. 😀 a furt nic.

reny01
25. led 2010

já teď musím na chvíli končit,ale ještě juknu 🙂 nadi ty číhej 😀 😀

jindriska
25. led 2010

Holky holky, si promářka dělala legraci 😀 . To nemůžou přeci tak brzo poznat.
Yaris moooc držím paluchy, aby jsi je měla taky co nejdřív u sebe. Dnes jsem tam potkala paní co s námi byla v sobotu a jí zbyl jen jeden bojovníček, ale určitě ten nejsilnější.
Jinak dneska to byla fabrika na děti. Museli jsme přes půl hodiny čekat na pokoj. Ale bylo to v pohodě, jen mě trošku mrzelo, že tam nemohl být Petr. Jinak jsem to s pitím moc nepřeháněla a navíc se byla asi 10 minut před tím vyčůrat a stejně to zvládli. Alespoň jsem vydržela půl hodinky ležet v klidu a né se tam kroutit jak nakoplá užovka. I embrioložka říkala, že je to lepší. Tělo je tak víc uvloněné a líp přijme mimísky. Byla moc příjemná, viděla jsem jí tam poprvé - je veselá a dost jsme se nasmáli.

nadis.h
25. led 2010

Jindři poznají to.Ale asi se musí udělat to PGD vyšetření. To se dělá, když má třeba někdo dědičnou nemoc která se váže jen na holčičky či naopak a tak transferují jen to pohlaví které bude zdravé popřípadě.

yaris
25. led 2010

Jindřiško, tak to jsou tedy zprávy. Já věděla, že jsme tam v sobotu 3, protože jsem se hned ptala 🙂 Jen jsme přišli první, tak jsme šli první na řadu - Hujeři no 😀 A jak jsem pak po punkci ležela, tak manža říkal "a už vezou další" z punkce, tak to si asi byla Ty 😉 Jinak embryoložka byla ráno v telefonu moc milá. Tak zítra budu volat zase a už se nemůžu dočkat, jak to s námi bude!! 🙂 Jsem pevně rozhodnutá, že se už zeptám podrobnějí, ne jako dneska.
Já to s pitím taky nebudu asi moc přehánět, protože mám malý močák. Vždy to na mě hned přijde a je to akutní, tak abych se jim tam ještě neto 😀 Navíc teď, když hodně piju, tak mě to břicho opravdu ještě bolí, asi po té punkci.

nadis.h
25. led 2010

Yaris no já bych to nevydržela ¨nevědět. 😀

yaris
25. led 2010

Nadi, taky muž furt, že tam ještě zavolá. Já se chci nechat překvapit 😉 Když tam jsou nějaký dneska, tak budou i zítra 😎

nadis.h
25. led 2010

Hlavně se jim dobře daří!Kdyby ne tak Tě hnají na ET brzy.Na mě taky pořád ještě počkáme ještě počkáme. Ale já PK nechtěla.Bála jsem se za 1 že nic nevydrží a za 2 pořád mám pocit, že je jim v bříšku dobře. 😉

yaris
25. led 2010

Snad se jim dobře daří 😵 Počítám, že zítra už mi řeknou, kdy to bude. A Tobě Nadi za jak dlouho je dali?
Já si zase říkám, že se dám zatím trochu do kupu, aby to u mě měli pak hezký 😉 Jen to břicho mi dává zatím zabrat 😒

nadis.h
25. led 2010

To přejde.Mě taky po OPU bolelo.Hlavně sleduj zda se Ti nezvětšuje. A já měla OPU v pondělí a ET ve čtvrtek.

jindriska
25. led 2010

yaris, já u prvního čekala 5 dní a břško mě taky pekelně bolelo, ale teď v pohodě. Dokonce jsem byla v sobotu večer na oslavě narozenin - čtyři jablečné džusy a po jedenácté šupky domů (u 1.IVF jsem byla mrtvá dva dny). Teď, ale žádné trajdání, jen malé procházky. Manža má ve středu s kapelou soutěž a 6.2. křest CD, ale budou to muset zlánout sami. Nechci to riskovat. Navíc 20.2. pořádáme ples, tak ten si nenechám ujít a to už budou bobísci zahnízdění 😀

yaris
25. led 2010

Větší ho trošku mám, takový nateklejší 🤐 Mám jít dneska na kurzy taknce, ale asi to zase odpískám. Nejlíp mi je teď v leže.

jindriska
25. led 2010

yaris, radši se šetři, bude to lepší.

nadis.h
25. led 2010

Yaris to určo nechod!! Zvětšený vaječníky jsou nebezpečný.Můžou prý rotovat nebo co!! 😲

yaris
25. led 2010

Holky, jen jste mě utvrdily. Stejně jsem se už rozhodla. Ještě, aby mi rotovaly vaječníky, to je poslední, co potřebuju 😅

nadis.h
25. led 2010

Já si to jen představila jaký to musí být a nechtěla bych teda aby se mi vaječníky zamotaly kolem dokola... 😀 😀

yaris
25. led 2010

No a při těch mých piruetách by to byla určitě jedna velká motanice 😀

nadis.h
25. led 2010

😀 😀 😀

A co děláš za tance?

yaris
25. led 2010

Chodíme na kurzy tance pro začátečníky 😎, protože madam nechtěla chodit do tanečních, tak to teď musí na starý kolena dohánět 😀 Už umíme, blues, wals, čaču, mazurku... 😀 a to prosí pěkně za dvě lekce 😀

nadis.h
25. led 2010

😀 wau...
Já chtěla taky chodit, ale všude chtěli páry a já nesehnala chlapa. 😝

yaris
25. led 2010

Tak teď budeš tancovat kolem miminečka, to je mnohem lepší 😉

nadis.h
25. led 2010

Jojo to jsou taky tance. 😀 Ted jsem se proběhla.Celý den nuda a najednou všichni přijedou společně. 😝

reny01
25. led 2010

koukám že nikde,nikdo 😅 všichni už pěkně v teplíčku u televize 😉
teda jsem byla ze psem a je tam pěkná zima.se mi tam ráno vůbec nechce.jedu s malou k zubaři a jedeme dýl,tak se aspoň trochu prospíme 😉

nadis.h
25. led 2010

Renuš já ted dorazila z práce.Jdu do spršky a vyfotit si pupičisko.Venku je ooobr zima. 😲 😖

nadis.h
25. led 2010

Tak jdu fotit kůlo.Mám vybitou baterku. 😝

yaris
26. led 2010

Dobré ráno holčiny, tak jsem před chvílí volala a z 16 vajíček je 13 embroušků 😲 Prý čtvrtý den bývá zlomový, mám volat zase zítra a to by už mohl být transfér. Nejspíš prý zbyde i na mrazáček.

murasek
26. led 2010

dobre ranko,
zahledla jsem tady nec o o tanecnich - kam chodite?