Gennet Liberec versus Pronatal Teplice. Poraďte

momani
27. kvě 2009

Poradí mě některá z Vás co je lepšejší jestli Pronatal v TP nebo Gennet Liberec na IVF ? doufám že mě v tom nenecháte samotnou ... díkas 😉

momani
autor
29. kvě 2009

achááá já jsem myslela že jste byli na insiminaci

janysek70
29. kvě 2009

Já už mám za sebou také 2. IVF.... ET+KET a ET+KET a ještě mám 2 mrazáčky snad na jeden KET, ale nejprve chci imuno vyšetření, než půjdu dál.....Pak už jen 3. IVF a jinak jsem v pytli 😒

momani
autor
29. kvě 2009

no tomu úplně rozumím ... viz můj případ ☹ ale s tím rozdílem že já mrazáčky neměla ani z jednoho IVFka 😒 já si říkám když nevyjde ten třetí tak musí snad už doprčic vyjít ten čtvrtej ale nad tím ted nějaak nepřemýšlím a doufejme že to vyjde jak tobě tak i mě ten třetí IVFkovej pokus 😉 myslet pozitivně to je nejdůležitější aby se mimískům u nás v bruchu líbilo takže janýsku hlavu vzhůru a do boje ... 😉

janysek70
29. kvě 2009

Já už bojuju a doufám to i zdárně dobojuju a ostatně všechny kočky tady také 😵 , chce to hodně síly a obrnit se trpělivostí.... A proč jsi odešla od Apolináře????

momani
autor
29. kvě 2009

janysku: jelikož jsem tam absolvovala 2 IVF a nějak nic nezkoumali proč to nejde ale hlavně kvůli tomu že mám před sebou 3IVF + nového přítele a chceme do toho dát maximum aby se nám to povedlo .. kvůli tomu i ta LSK aby nemohllo být již mimoděložní 😉

janysek70
29. kvě 2009

Ti chcou odstranit vejcovody nebo jen prozkoumat, zda jsou průchozí?
Přeji ti, aby ti to s tím novým přítelem vyšlo a hlavně jste vybrali to pravé CAR. Když se ti bude chtít, přijď za námi na Spolubojovnice, jsme tam všehochuť CAR a je nás tam pár...., zrovna nyní Papus půjde na 1. IVF u Apolináře, tak by jsi ji také mohla ledasco poradit 😉

momani
autor
29. kvě 2009

janysku díky : 😀 nemám už ani jeden vejcovod takže už mimoděl. nehrozí.. právě tohle mi vůbec v Apolináři neřekli že mi hrozí mimoděložní těhu a také jsem 2 IVF měla mimoděl. těhu - tím jsem přišla o jeden vejcovod.. no ted mi doporučili před 3 IVF odstranit i ten levý vejcovod (jelikož byli po zánětu narušený oba dva)aby se to neopakovalo ale to mi řekli až v Pronatalu v TP. 😠 Když tak tam za vámi skáknu a poradím .. když to někomu pomůže tak ráda pomůžu ... tobě taky at ti to vyjde 😉 držím pěsti a tfuj tfuj tfuj

momani
autor
31. kvě 2009

😀 tady to teda fakt jede 😀

momani
autor
31. kvě 2009

holky vážně žádná netušíte na kolik to vyjde celý IVF cyklus v Pronatalu - když jsem při prvním i druhým cyklu IVF doplácela cca 7tis. za každý IVF v jiném CARu a to mi nestačili jednotky 😲

momani
autor
1. čer 2009

tak když mi pořádně nikdo neřekl co je teda lepčejší tak po dnešní diskuzi jsem se rozhodla pro Pronatal tak uvidíme jak to dopadne 😉

momani
autor
3. čer 2009

tady taky nikdo 😕

mandre
5. čer 2009

Ahoj holky, moje zkušenost v Teplicích: přítel byl v Pronatalu na spermiu, výsledky dopadly nic moc, interpretace od nich špatná, sčítali hrušky s jabkama 😠 , tak jsme radši šli do Prahy, přítel k andrologovi, kde mu zjistili, že je v pořádku, že to nějak divně vyhodotili. Já jsem se přihlásila do Gennetu, kvůli kterému nemusim měnit pojišťovnu. 😒 😒
Takže tak. Jsem z Teplic, ale důvěru mám spíš k těm pražským CAR, přece jenom mají víc zkušeností 🙄

momani
autor
6. čer 2009

aha no koukám jako blázen první špatná zkušenost s TP... tak to mi teda nahání husinu co se stalo mandre když tak mi to napísni do IP chystáme se tam na 3IVF a nevím nevím zda je to tedy dobrá volba 😝

momani
autor
6. čer 2009

😀

111333
3. črc 2010

Ahojda,jsem ze severu a do Pronatalu v Tp chodím asi 2 měsíc jsem po prvním IVF neúspěšným. s chování doktorů a sester jsem teda vedle to jsem ještě nezažila. nic nevysvětlej člověk aby to z nich doslova doloval. Četla jsem, že máte dobré zkušenosti z Libercem, můžete mi někdo o tom víc napsat? díky moc a přeji hodně štěstí Aňa. 🙂

terkaps
3. črc 2010

Ahoj, ani já nejsem z Pronatalu v TP nadšená - všude jsem četla samou chválu, ale skutečnost je trochu jiná. Chodím tam taky asi 3 měsíce, už jsem byla u dvou doktorů - ten druhý je šílený, nic nevysvětlí a přesto, že manžel má spermiogram naprosto v pořádku a já nejsem ještě ani po laparoskopii, nabízí mi inseminaci. Nevím, to mi přijde trochu zvláštní. Do téhle doby mi nikdo neprovedl žádný vyšetření, kromě odběru krve. Nevím, zatím si nejsem jistá, jestli tam budu v léčbě pokračovat. A to ani nemluvím o problémech s pojišťovnou...

nadis.h
4. črc 2010

Ahoj holky. 🙂
neberte muj nazor pozitivni proto ze v Gennetu Liberec se mi zadarilo. Pisu to opravdu nezavisle na uspech ci neuspech. Jsem na lidi dost narocna a jen tak nekam bych nesla. Gennet muzu fakt doporucit. Nikdy jsem necekala ani minutu navic,objednani slape tak jak jste objednane. V ordinaci me nikdy Dr neodbil abych pospichala kvuli plne cekarne skoro nikdy v cekarne nikdo nebyl,vzdy zodpovedeli vse co byla potreba,na recepci jsem nikdy nemela tu cest s nejakou protivnou sestrou,chodite vzdy k jednomu Dr,jen vyjimecne jdete k jinemu kdyz to jinak nejde. Ale jsou tam jen 3 a vsichni super. Doktorka,doktor a primarka. Nepovedlo se mi napoprve. Piplali se se mnou od dubna do rijna s navstevou min 1-2 do mesice a zkusili vse co mohli,abych mela biologicky sve mimi a nezavrhli me predcasne i kdyz jsem to mela hodne na hrane a verim,ze jinde by me odkazali na darkyni a dal se se mnou nebavili. Tady vzdy meli nahradni plan coby kdyby se nepovedla aktualni lecba. Fakt doporucuji. Budete spokojene. Je to tam male a rodinne.
@111333

jennyska
11. zář 2013

Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma CAR Gennet Liberec a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/gennet-liberec ? 🙂

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním maminkám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. 😉

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska