Gennet Liberec versus Pronatal Teplice. Poraďte

momani
27. kvě 2009

Poradí mě některá z Vás co je lepšejší jestli Pronatal v TP nebo Gennet Liberec na IVF ? doufám že mě v tom nenecháte samotnou ... díkas 😉

puna13
28. kvě 2009

no vidíš, já jsem najela na dálnici a byla jsem tam za patnáct minut 😎

momani
autor
28. kvě 2009

puna13: no já většinou ještě musím do TP pro přítele jelikož tam má sídlo firmy ale v tom provozu to není taky nic moc 😀

janettka
28. kvě 2009

moje čerstvá zkušenost..poslala jsem včera večer otázku do 4 CARU...Pronatal (sice Praha)mi odepsal hned dneska ráno....jiný Car zatím ne...i to něco vypovídá ne?

momani
autor
28. kvě 2009

janettka: to určitě máš pravdu taky jsem psala nejdřív do Pronatalu v TP .. do ted mi nepřišla od nich odpověd, a do Gennetu do Liberce ... během pěti min. odpověd ale jenom podle tohodle to soudit asik nemůžem

janettka
28. kvě 2009

pronatal Teplice mi taky neodpověděl....no já si ale myslím, že snaha pomoct je taky vizitka takové té péče o člověka...jen tak mimochodem moje otázka byla obecná a neslibovala,že budu jejich pacientka...

momani
autor
28. kvě 2009

janettka: no tak já jsem psala taky všeobecně zajímalo mě totiž jak je to s tou pojištovnou ... 😝

janettka
28. kvě 2009

no já mám ZPMV tak bych volila asi Prahu,ale vím,že do TP jezdí i holky které mají jinou pojišťovnu a do P.jezdí jen na určité zákroky...jenže já jsem tak nějak pro jedno prostředí a asi zrovna na zákrok by se mi nechtělo jezdit někam kde to neznám....tolik můj pocit.

momani
autor
28. kvě 2009

jannettko: to máš pravdu taky proto sonduju a ještě pořád váhám jestli by pro mě nebyl lepší ten Gennet jelikož tam smluvní pojištovnu mají mojí .. a máš tam prý jen jednoho doktora od začátku až dokonce ale je to pro mě z ruky .. myslím kvůli práci ale ohlížet se pořád na práci nemůžu protože se tam vracet po mateřský nehodlám ... 😉

puna13
28. kvě 2009

momani, v Teplicích máš taky pořád jednoho doktora od začátku až do konce, ale pokud je to jiná pojišťovna než VZP, tak musíš na zákroky do Prahy jak tvrdí janettka. A co změnit pojišťovnu?

momani
autor
28. kvě 2009

to jsem si myslela taky že bych jí změnila ale oni mají na to nějakou dobu a myslím že i na to aby jsi mohla čerpat zadara tak musíš tam být nějaký čas přihlášená .. ale měnit bych jí nechtěla jsem s ní velice spokojená

janettka
28. kvě 2009

no vzhledem k tomu,že to taky stojí dost peněz tak bych se neohlížela ani na to, jak daleko to máš.Holky jezdí z daleko větších dálek jen proto,že mají k tomu určitému CARU důvěru....já bych to do TP měla rozhodně blíž,ale tím že bych musela jezdit do P. na nějaké zákroky ...tak bych tu P.zvolila hned i když víc najezdím a i času to bude stát víc....jinak podle výsledku mají skoro bšechny CARY stejné, e Pronatal má větší úspěšnost u starších

momani
autor
28. kvě 2009

No já jsem si projezdila svoje a řeknu ti Jannettko: dojíždění je vopruz kort když tam jedeš na ten ET a drncá to s tebou po těch kočičích hlavách 😕 myslím v PZE .. Po tom OPU se to ještě dá vydržet to nemáš takovej strach ale po tom transferu je to takový divný pocítek ...

momani
autor
28. kvě 2009

tak by mě ještě zajímalo kdo bral jaký léky a po nich se to fakt povedlo 😀

momani
autor
29. kvě 2009

ahojky holčiny tak ještě nikdo další nepřibyl? 😝

momani
autor
29. kvě 2009

tedy takhle se člověk toho houbelec dozví Vám řeknu když nikdo nepíše přeci nebudu psát zvlášt do IP 😠

momani
autor
29. kvě 2009

😕

momani
autor
29. kvě 2009

je tu vůbec někdo mi příjde že si tu píšu jak trubka sama 😀 kdyby měl ještě někdo nějaký zkůšo s těmihle dvoumi CARi tak mi dejte vědět ... prosím ... i klído Pronatal PHA 😕

momani
autor
29. kvě 2009

teda to fakt nemá cenu když nikdo nechce komunikovat 😒

momani
autor
29. kvě 2009

😠 no tak nic no si budu asik písat sama pro sebe už mi asik z toho začíná hrabat 😀

janysek70
29. kvě 2009

😀 Mon, já bych ti klíďo něco písla, já jezdím sice do Pronatalu, ale do Prahy 🙂.....

momani
autor
29. kvě 2009

Janysku tak písej nějaký zkušennosti jestli jsi s nima spokojená .. já totiž zvažuji zda Pronatal ale stejne bych jela do Phy na OPU a ET jelikož nemám smluvní poj. no a nebo ten Gennnet..

janysek70
29. kvě 2009

Já jsem CAR po 1. IVF změnila a nyní už mi to připadá, že je jedno, kde jsi....., je to fakt o štěstí..... a jasně taky o přístupu, financích, ale úspěch nám nikde nezaručí.... 😒

momani
autor
29. kvě 2009

janýsku: jasný no něco na tom bohužel asik bude 😒 mě čeká 3 IVF a proto se snažím získat co nejvíc info abych fakt nešla někam kde bych toho pak třebas i litovala že jsem raději nešla jinam ... já vím že mi to asik takhle nikdo říct nemůže ..ale pomohlo by mi kdybych vysondila co brali za léky a zda se to povedlo a také jaké centrum navštívili ... Je fakt že na ten celkový neúspěch má hodně vlivů a co si budem povídat každá jsme jiná a každá má svůj specifický problém ale aspon to málo by mi fakt pomohlo... 😉

janysek70
29. kvě 2009

Jako u toho pražskýho Pronatalu hodně chválí jejich laboratoř a i jinak jsem spokojena, tedy samozřejmě když opomenu, že jsem stále ještě nezapadla. Ale já měla 6 vajíček a všechna je oplodnili a prošly i PK a potom se i po rozmrazení hned nastartovaly a KET byl. Mám tam ještě 2 embrya. Přístup je O.K. a já osobně bych si vybrala než-li ty Teplice, rovnou Phu a zvládnout tam vše.

momani
autor
29. kvě 2009

janysku: já vím já jsem po dva IVF dojížděla do PHY do Apolináře a musím ti říct že to dojíždění je v celku naprd .. přeci je to jen 12Okm cca dá se to zvládnout v poklidu ale když mě právě dělají problémy skrze to v práci

janysek70
29. kvě 2009

Já taky jezdím 120 km 😉 ....., jo to zkloubení s prací je fakt k prdu, to mám výhodu. Tak a co jinak tady holčiny na Pron. Teplice??? Dckami nyní neabsolvovala 2. IVF, měla jen 2 vajíčka a embrya to nezvládla, pak tuším Kathyna co tu chodí jezdí také tam a tuším nyní taky měla nějaké problémy....., chce si to s nimi promluvit o zkušenostech tam a co je příčinou těch neúspěchů...... Je to tvé "poslední" IVF a chce to rozvahu.

momani
autor
29. kvě 2009

😉 díky janýsku ... dckami nějak ted nereaguje písala jsem jí do IP ale ještě neodepsala 😔 je mi to taky líto že jí to nevyšlo ale určitě jí to pak už vyjde... já mám taky nějak málo vajíček takže jsem zvědavá jak budu reagovat nyní doufám že když změním léky tak že to bude lepčejší každej si chválí ten PUREGON PEN tak bych ho chtěla taky zkusit

janysek70
29. kvě 2009

Já měla při 1. IVF Puregon a nyní Gonal a bylo to 8 : 6, při 1. jsme neměli ICSI, tak se oplodnilo 5 a nyní s ICSI, abychom neriskovali všech 6. Jsou to dražší léky, ale dobře se snáší a i aplikují.

momani
autor
29. kvě 2009

to já janýsku mužu mít jen IVF víš ... mě to jinak nepůjde 😉

janysek70
29. kvě 2009

Mon, nyní ti nerozumím, já mluvím o IVF, ale spermio máme dobré, tak jsme je při 1. IVF nechali oplodnit sami a při 2. IVF + ICSI, že bylo jen 6 vajíček, tak aby se jich oplodnilo co nejvíce.....