Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

hanik2
12. kvě 2010

Cabalkova můj cyklus to je taky zážitek už jsem měla i 65 dnů a myslím že by bylo víc kdybych nešla na injekci Agolutinu..prostě bez injekce nebo léků MS nedorazí...já taky moc doufám že na to IVF dojde..kolik ti je jestli můžu vědět?..mě je skoro 29 takže věkem to u mě určitě není..

sophiejane
12. kvě 2010

kaci já byla venku a nečetla diskuzi, ty máš // ? no já padnu, neříkala jsem to???? plodné jaro....no supeeeeeeeeeeeeeeeer moooc ti přeju fakt

katchik
12. kvě 2010

Sophie jo jo nevydžela jsem to a ráno tesla a tam //. Foto je v albu. 🙂

sophiejane
12. kvě 2010

ježiš já mám faaakt velikou radooost a moc ti držím palce at to vydrží!!!!

sophiejane
12. kvě 2010

to jaro je letos faaakt plodný

katchik
12. kvě 2010

sophie děkuju 🙂 to víš mám bobky, aby se zase něco nepo....

sophiejane
12. kvě 2010

to je mi jasný... zkus se nervit co nejmín!!!a co manžel na to? 😉

cabalkova
12. kvě 2010

Hani... to jsi mladice, mne je 36. 😒

sophiejane
12. kvě 2010

a pokud budeš těhu, zůstala bys na PN?

sophiejane
12. kvě 2010

me je 33 holky, taky už nic moc

katchik
12. kvě 2010

Sophie říkala jsem mu to ráno. Ještě spal, tak nevím jestli si to bude pamatovat. 🙂 měl radost, ale bojí se, abych nebyla zase zklamaná, tak to bere s rezervou. Pokud by mi dr. dala PN, tak bych zůstala radši doma. Uvídíme.

hanik2
12. kvě 2010

Cabalkova nedávno moje známá otěhulila v 41 letech 😉 a jak dlouho to zkoušíte?
Sophi na to vůbec nevypadáš já ti odhadovala tak 26 max jak jsem tě potkala v Gestu 😉

cabalkova
12. kvě 2010

Hani, snazime se 3 roky, do Gestu chodime od lonskeho dubna.

sophiejane
12. kvě 2010

no hani nejsi první kdo mi to říká 🙂 naštěstí vypadám trochu mladší 😅

hanik2
12. kvě 2010

Cabal (nechceš napsat jméno) my dva a půl roku a do Gestu chodíme teď od ledna

sophiejane
12. kvě 2010

holky nejdete nejaka do gestu 25.5.?? abych vás zase nejakou neprehlídla 🙂

sophiejane
12. kvě 2010

katchi můj chlap to pomalu bere s rezervou ještě ted, je docela opatrnej se radovat

sophiejane
12. kvě 2010

jsem byla venku a kamošky mě rozhodily že na 12tt nemám žádný břicho 😒 no to vím taky...ale zase mě uklidnil minule korecký, že řekl, že to ještě na mě měsíc nic vidět nebude

sophiejane
12. kvě 2010

asi mi to roste dovnitř, někdy mě tak bolí kolem konečníku a střeva, že si říkám jak to tam roste někam divně 😅

sophiejane
12. kvě 2010

odpo jedu do prahy do centra cournout a pak s mym drahym do pizzeria coloseum, mám kupon na jedno jídlo zdarma, tak dnes bude zase itálie 😉

cabalkova
12. kvě 2010

hani... jsem Klara... jako pako jsem pri zrizovani uctu pouzila stary prijmeni... no nevim, co me to napadlo... tak je to proste tak...

cabalkova
12. kvě 2010

sophie... na kamosky nedej, dulezity je, ze tam prdolka je a ze se mu u tebe libi... a meli jste dve embryjka?? Jo a Coloseum miluju, byla jsem tam na obidku vcera. 🙂

sophiejane
12. kvě 2010

planuju spagety carbonara, ty tam dělaji suprový...měli jsme dvě, chytlo se jedno

sophiejane
12. kvě 2010

tak se zatím mějte holky jdu se dát do kupy a za chvíli vyrazím

hanik2
12. kvě 2010

sophi na kámošky se vyprdni..mě začalo růst břicho až kolem 20 TT...
Klári to je hned lepší 😉

hopie
12. kvě 2010

¨holky ahojky, taky chodím do GESTU, jsme po druhém IUI... včera 15 dní od IUI test negativní, ale mrška nikde...jaké máte zkušenosti(nabrali mi na vela vela krev , zítra budu mít výsledky), může to brzdit utroš.?..jinak bríško mam jak balonek a boli mě bradavky, dnes je mi i trochu nevolno...(může mi vyjít test pozějic?) první IUI jsem měla úplně v poho bez příznaků , IUI mi dělal zatím Dr. Čekal a má asi zlaté ruce, nic jsem nikdy necítila, mojí doktorkou je Dr. Poláková...

hanik2
12. kvě 2010

ahojky hopi to bude tím utroušem mě to taky brzdil,ale vydrž na krev raděj...můj dr je Čekal a jsem s ním naprosto spokojená..mě tedy dělal IUI Alexandr ale taky to nebolelo...dr Poláková mi moc nesedí ale taky určitě ví co dělá 😉

hopie
12. kvě 2010

hanik2.. ahojky i jsi měla bolesti? ja v den očekávané MS a od te doby pořád lítam , že to dostanu... no právě včera mi Šulc říkal že ta dávka utroše by to brzdit právě neměla a pokud ano tak max o 2 dni...jsem z toho jelen...
Já zas trošku byla ne moc hin z Alexandra... projel mi v tomhle cyklu jednu ovulku...naštětsí mi dozral hned i druhej folík... ten mi zas projela Poláková, ale jelikož už se znám ... tak jsem jsi tu ovulaci oveřila , vyšel i krasně test a místo středeční IUi sme tam vtrhli v pondělí ráno, Čekal mi ovulku potvrdil takže nám dělali za pochodu IUI... včera mi zas Šulc nechtěl moc brát krev, i když sám tvrdil , že to je trošku divné, takže tenhle měsíc jsme s mm v rozpacích... jinak sme byli spokojení vždy

ovulovala jsem 15DC... ted jsem 16 od IUI, včera byla moč ješte negativní, ale prý by ten test měl být pozitivní až ve čtvrtek

cabalkova
12. kvě 2010

Ty jo dve ovulace, no to bych brala taky... ja mam stezi jednu a nekdy ani to ne... utros mi ms taky brzdi a to i o vic dni, takze bych si spis myslela, ze to tak bude i u tebe. Bohuzel.

hopie
12. kvě 2010

cabalkova.... no taky jsi to právě myslím...vysadím ho , jak mi zítra vyjde krev negativní....jenom kdyby mě to bříško pořád nebolelo jako na mrchu(beru ten utroš1-0-1)