Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
14. kvě 2010

no neblbni pošli ho měěěě 🙂 to je vážný tedy 🙂 mě vadily dorty, smetana, smetanová omáčka, po kafi mi bylo šoufl...ale jinak nic...a ted už zase sladký můžu

na tu krev jdi, přece jenom si budeš zase jistější...a pak bud za týden, nebo třeba za 4-5dní, a uvidíš, že to poroste a v gestu už tě pak ničím nepřekvapí

sophiejane
14. kvě 2010

to je ale hezkým, že vám to po tom všem konečně určo klapne...už si to prostě zasloužíte! a tohle jaro to je fakt tedy úroda

sophiejane
14. kvě 2010

já mám ještě schovanou tu sms co jsem ti psala z gestu a pak ty mě zpět, tak už se těším, až taková přijde od tebe

sophiejane
14. kvě 2010

no a mick ta bude těhulína v létě po IVF!

katchik
14. kvě 2010

sophie tak joo posíílám je s lesním ovocem.
uvidím, možná si tam v pondělí skáknu. Mám to hned u baráku.

katchik
14. kvě 2010

já jí taky někde mám. 😉 a jeslti tí písnu, že tam jsou dvě, tak mě budeš muset přijet křísit. 🙂

Mick je jasná..léto to jistí.

sophiejane
14. kvě 2010

😀 😀 😀 to já ráda přijedu

ale musíš k někomu bez brejlí

katchik
14. kvě 2010

jasně dr. s brejlema se vyhnu. 🙂

sophiejane
14. kvě 2010

ježíši s lesním ovocem a od Paula no a ty ještě pochybuješ že jsi těhule...

no tak jestli to máš vedle baráku tak si zajdi, platí se to, ale asi 200kč a to za to stojí...

sophiejane
14. kvě 2010

no šulc je má taky ale ten je má asi čistý

winterska
14. kvě 2010

holčiny, tady začíná slušná alergie -
nejdřív na Kaufland (radeji jsem včera jela do globusu)
a ted na brejlouny 😀 (asi začnu nosit čočky abyste si se mnou chtěly povídat 😉

sophiejane
14. kvě 2010

neee, v kauflandu u ž jsem od te doby byla, ten je ok...

taky nosím čočky🙂

katchik
14. kvě 2010

tak já to balím a pádím domů. Krásný víkend. Určo nakouknu.

sophiejane
14. kvě 2010

😉 no dáš nám sem další krásné testíky

mick
14. kvě 2010

Ahojky holky,
já byla ještě odpolko rovnou ještě v Imumedu, takže jsme dorazili až před hoďkou domů. Hysterka dopadla ok, žádný problém. No, myslím, že na imunu taky nic nenajdou, ale aspoň budu vědět, že mám všechny testy hotovson 😉 .

Katchiku, čárka krásně sílí. To je parádní 🙂 .Lepidýlko dám určo na IVF, když tam bude ten správný embrouš, tak ať se pěkně přilepí, jako ten tvůj nebo tvoje 😎 obě 😵 ?

Holky krásný víkend a doufám, že to léto úspěšně zakončím jako vy // čárkami. Čárkam zdar! Pa M.

sophiejane
14. kvě 2010

ahoj mick, tak to je super, že je hysterka ok... no jasně, v létě to jistíš!

ketyz
15. kvě 2010

Dobré ráno,
tak jsem nevydržela....... jsou tam //........je slabší než u Katchika, ale určo tam je, nevzala jsem si hodinky a potvora vylezla až když přišel manžel jak prý to je, tak říkám, že asi nic a on už viděl dvě, tak snad zatím dobrý, ne?
jo a krásný víkend všem 😉

hanik2
15. kvě 2010

Ketyz to je superrrrrrrrrrrrr ...moc gratuluju a opatruj se 😉

katchik
15. kvě 2010

Ahoj všem při sobotě, 🙂
Kety moc gratuluju, supeeeer. Mám z tebe radost. 🙂

Hani tak jaká byla Zumba?

Mick jsem ráda, že hysterka dopadla dobře. Kdo ti jí dělal? A imuno bude taky ok. Kdy jdeš na krev?

petronela82
15. kvě 2010

Krásnou, i když pěkně chladnou sobotu všem

kety - gratulujííííííííííííííííííííííííí a kde pak je fotečka 😉
katchik - čárka sílu, další super zpráva - skočíš v pondělí na krev? - aby ti potvrdili ty dvojčátka? 😉
mick - super že dopadla hysterka O.K. jak ti je - doufám že tě nic nebolí? - odpočívěj

sophiejane
15. kvě 2010

no kety, gratulujuuu, neříkala jsem toooo??? 😀

sophiejane
15. kvě 2010

katchi ty tvé čáry jsou čím dál tím krásnější!!!! skoč si na tu krev!!! tohle budou dvojčátka!mě ty věštby vychází, bacha na mě 😀

hanik2
15. kvě 2010

Ahojky byli jsme celý den pryč...
Katchik super v pátek jdu znova a byla tam holčina která ti byla neuvěřitelně podobná 🙂

Holky koukám že tady zůstanu asi sama za chvilku ..Petronel taky bude hlásit dvě věřím tomu 😉

sophiejane
15. kvě 2010

a taky winters 😉

winterska
15. kvě 2010

jé Sophi- děkuji ze na mě myslíš 😵

dnes jsem vytáhla autíko a zajely jsme s kamarádkou na tu svatbu - kamarád byl moc rád, že jsme se tam objevily - novomanželé dostali kytku, pusu a my jely zase nazpátek, ale i tak jsem si řízení po dlouhé zimě zase užívala 🙂 . Jsem z Holešovic na Kladně i s malým zakufrováním byla na Kladně za necelou hodinku 🙂.
Byla jsem se i podívat v Šestce - brrr... zima tam byla a foukalo (ale ta letadla - hmmm 😎 ), Albert dobrý, ale jinak nic moc ☹
Mám další - lepší - testy, ale čekám tak na středu 🙂

Ketyz - paráda - blahopřeji ti k // 😎

winterska
15. kvě 2010

haniku - spolu se uvidíme na FB 🙂
btw. co je to ta zumba? nejaký druh tance? 😖

petronela82
16. kvě 2010

krásnou neděli všem

winter - tak ve středu se bude tetovat? já z toho začínám mt strach. kolikátý den budeš testovat - počítáš to od OPU nebo ET, každý to bere jinak.

kety - seper že jsi si svatbu užila, a pak ještě nákup - tak jsi měla super den, to jsi večer asi padla 😉 já do ŠESTKY moc nejezdím byla jsem tam všeho všudy 2krát, ale naposledy zrovna před 14 dny, zaparkovali jsme na střeše a než jsme pak našli samoobsluhu (která je až dole) myslela jsem že mi upadnou nohy, a to ani nemluvím o hledání WC 😠 zase mě tam dlouho neuvidí - jo a koukej sem hodit fotečku

katchik - čekám na další fotečku, a co ta krev zítra - neříkej že tě to nehlodá => "jsou to dvojčátka X nejsou to dvojčátka" já myslím že ANÓÓÓÓ

Hani - a co ty volala jsi do GEStu aby ti poslali tu žádost na pojišťovnu? aby jste pak zbytečně nemuseli čekat do dalšího cyklu, kdy ti přijde mrcha?

mick - jak je?

petronela82
16. kvě 2010

jo a winter - co jsi si koupila za testy - ty LEPŠÍ 😉

hanik2
16. kvě 2010

ahojky
Winters zatím sem na tebe neměla štěstí na chatu...Zumba je aerobick a latinskoamerické tance dohromady...zadej si to na youtube a koukni...

Petruš nevolala já dokud nemluvila s Čekalem tak nechci nic uspěchat..potřebuju nejdřív probrat všechny možnosti..MS zatím nedorazila dnes jsem 5 den po dobrání Utrogestanu..počítám že dorazí zítra nebo v úterý..

winterska
16. kvě 2010

ahojky při neděli 🙂
haník - mám dnes lenivou - spali jsme s malými přestávkami až do 12.30, pak jsme posnídali a já se vrátila zpátky do postele.. ted jsme vlastě obědvali 🙂 Dělala jsem klasické řízečky z kuřecího masa a k nim šopský salát.
děkuji za informace o zumba 🙂

petro - svatba a šestka byla moje záležitost 😀. Ty wc tam jsou opravdu divně mimo patro ☹ a je to tam takový syrový vůbec, ale to parkoviště na střeše je pro rodiny s dětmi tam velké lákadlo se podívat na startující letadla..

Z těch obyčejných mám růžové mamatesty s 2 tyčinkami uvnitř a z těch lepších Clearblue (vyrobeno v číně... 😀) umožňující testování již 4 dny pred očekávanou ms.. !!!!

obvykle se testuje od 10. dne po ET, víceméně v době očekávaného příchodu ms.. ,ale záleží, jakou máš trpělivost 😅