Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
17. kvě 2010

tohle mě hooodně uklidnilo....

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/luccii/album...

to já mám tak už ted, ten17tt, takhle hubená opravdu nejsem

musímk občas zapátrat a uklidní mě to 🙂

dík katchi! já jsem na fialovou ujetá 🙂 a jde pro kluka i holčičku...já právě chci ty nafukovací kola, teutonka má nenafukovací a tolik se mi nelíbí ten design

ketyz
17. kvě 2010

Katchi - pojď se mnou v pátek, já tam mám být v 8:40, jdu k Polákové, po KETu mi říkala, že mám přijít 17-20 den na kontrolu k ní, šla bych i v pondělí, ale v pátek mi dojde estrimax a i utroš se bude krátit, tak bych tam stejně musele pro recept, takže to už sfoukneme a bude

ketyz
17. kvě 2010

taky mám dost často hlad, ale musím jíst málo, protože jinak je mi zase těžko, tak jsem si dnes přinesla do práce brokolicovou polívku, tu jsem právě zlikvidovala a tak za hoďku so ohřeju zapečeného hejka s brm kaší

sophiejane
17. kvě 2010

juuu holky jděte spolu, obě budete mít dobré zprávy 🙂

katchik
17. kvě 2010

Tak jsem objednaná na pátek na 10:15 🙂

sophiejane
17. kvě 2010

sssssupeer 😉 k Polákové?

katchik
17. kvě 2010

jj k Polákové. Bojím, bojím.

mick
17. kvě 2010

Katchiku super!! Neboj, určo tam budou dva kousky 🙂

Sophie, kočárek je fakt parádní a má nafukovací kolečka?

sophiejane
17. kvě 2010

ano nafukovací

sophiejane
17. kvě 2010

já bych právě radši nafukovací

sophiejane
17. kvě 2010

ted jsem našla dobrou stránku na kočárky a kde co

http://www.babystyle.cz/

sophiejane
17. kvě 2010

katchi neboj....nemáš čeho s tak krásnými testíky!

hanik2
17. kvě 2010

ahojky holky 🙂

petronela82
17. kvě 2010

ahoj Hani

tak že v pátek budou samé dobré zprávy od Katchik a Kety - doufám že i nějaké fotečky "fleků" nám přibudou. že bych zkusila v pátek testnou, když bude takový šťastný den - budu 9 den po ET - no uvidíme

mick
17. kvě 2010

Ty nafukovací jsou určo lepší, ať můžete drandit v terénu 😉 . A neplánuje manža, když jezdí na kole ten vozík za kolo?

sophiejane
17. kvě 2010

to si piš že plánuje 😅 ale spíš jen půjčovat, u nás ho v jedné prodejně půjčují, on je jinak snad dost drahej

mick
17. kvě 2010

Petronel, to už by tam čárečky být měli, měla jsi větší embrouše 😉 . A už máš nakoupený testíky na testománii?

sophiejane
17. kvě 2010

padám chvíli ven holky

katchik
17. kvě 2010

Mick kdy ty jsi tenkrát byla na utz?

Hani Ahojky! 🙂

Petronel 9 den už by mohla být.

ketyz
17. kvě 2010

katchik - a čeho se prosím tě bojíš, Poláková nás nekousne, ale mineme se, já jdu už v 8:40
petronel - já jsem skeptik, počkala bych tak 11-12 na testování

katchik
17. kvě 2010

ketyz já se nebojím Polákový. 🙂 ale už jsem takhle pozitivní testy měla a pak z toho bylo momiděložní. 😒
Dřív už volno neměli. Ta holčina co to vzala byla zase slušně mimo. 🙂

petronela82
17. kvě 2010

mick - testíky nenám, v sobotu jsem byla v lékárně pro vitamínky, ale testy jsem nekoupila - raději, ať nejsou zatím po ruce

tak zatím je to hoky 2:1 pro testování 😀 no do pátku času dost

mick
17. kvě 2010

Petronel, já jsem taky pro pátek, páč sama bych dýl nevydržela 😀

Katchiku, já byla 19 den po transferu a prt, ale určo jsem měla o hodně slabší testy než ty. Docela to těm čárkám trvalo, než naběhli.

sophiejane
17. kvě 2010

petruš já hlasuju pro páteční testování, ale musíš to brát s rezervou kdyby tam nic nebylo, je to fakt brzy 😉

mick
17. kvě 2010

Katchiku, a ty jsi měla takový tlustice při tom mimoděložnim? Já se fakt bála, že to mám mimoděložní, protože čárka byla, ale aby byla jako testovací, tak to nebyla.

petronela82
17. kvě 2010

tak že 3:1, no vy mi dáváte

já už jsem konečně doma, jsem nějaká hotová, jdu si na chvilku lehnout

hanik2
17. kvě 2010

Holky já si musím postěžovat jak mě vytočila sestřenka..je to úplně mimo mísu k tématům tady...malá na začátku roku hodně zvracela tak jí brali krev a zjistili jí že má moc tuku v krvi..bydlíme s tchánovcema takže jí každou chvilku něco strčí bez mého vědomí..a malá už byla prostě jakoby předávkovaná sladkého tak to tělíčko nesneslo a šlo to ven ..včera jsem na Facebook psala že manžel dělá bramboráky s masem..a ona napsala že nic jiného nevaříme a že se nemáme divit že má malá cholesterol...kdyby mi napsala do zprávy ale ona takhle hnusně dloube veřejně...přitom ty bramboráky jsme měli nejméně po měsíci..možná vám to přijde jako kravina,ale ona pořád dloube ohledně malé tak dnes jsem nevydržela a něco jí na to napsala..mám nervy napnuté z té středy co bude,MS zatím nedorazila a stačí mi málo abych se rozčílila nebo rozbrečela (to je nějak častějš teď) ...omlouvám se že vás tím otravuju 😒

hanik2
17. kvě 2010

petruš taky hlasuju pro test takže 4:1

mick
17. kvě 2010

Haniku, se ti nedivim a hlavně to rozmazávat na facebooku, to se fakt nedělá. Ať se stará sama o sebe koza Rózá!!!

katchik
17. kvě 2010

Mick jo jo právě, že jsem měla tlustice. Ale touhle dobou mě už dávno bolelo nepříjemně na jedný straně.

Hani to se ti nedivím. Hlavně to neměla rozmazávat veřejně. Pokud ti chtěla něco říct, měla ti to napsat soukr. Tohle se fakt neděla. A přesně, ať se stará o sebe!!