Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

steffi13
6. čer 2010

katchiku ahojdaaa,nádhera dneska te´d jdu vyvenčit našeho hafana to už je teď příjemně..ty si mě teda pobavila prý nosnice 😀 😝 ti dám nosnici za to můžou lázně 😉

niki2
6. čer 2010

Taky bych potrebovala, Sophie, nechces si nas vzit na starost? 😀

steffi13
6. čer 2010

a děkuji ti 🙂

steffi13
6. čer 2010

Noo to má noki pravdu kurz přes net 🙂 😉

steffi13
6. čer 2010

já mám dneska překlepy chtěla napsat niki 😉

katchik
6. čer 2010

joo tak anglinu bych taky potřebovala, je do děs běs.

Steffi taky musím ještě s hafanem, ale vůbec se mi nechce. Byla jsem odpolko s kamarádkou tak jsme sebou flákly v lese na lavičku do stínu a hafáci se venčili.

winterska
6. čer 2010

ahoj holky po krásném víkendu!

Steff a Cab - srdečně blahopřeji k OPU i množství vajíček - tak ať se embryjka dobře vyvíjejí..

Já byla v pátek dopo kolem 9.00 na té hysteroskopii - dr. mě nemohl napíchnout žílu pro narkozu, tak bodal podruhé do hřbetu dlaně. Když jsem se probudila, měla jsem šílené bolesti. Dostala jsem tramal a asi za chvíli to přestalo.. byly tam se mnou 2 holky na OPU, snad jsem je moc nebudila, stále jsem volala sestřičku a skučela bolestí.. Manžel tam se mnou nemohl být, ale měla jsem objednané taxi na 10.30. ale zjistila jsem, že jsem se probudila až kolem 11. tak jsem mu volala, a on už byl pryč, tak nechal zavolat kamaráda, který mě odvezl domů.
Jinak hysterka dopadla dobře, prý jsem celá v pořádku. (Dr, který mě ošetřoval je Alex!!) Pátek i sobotu jsem prospala, stále jsem měla drobné špinění. Dnes jsem jela k našim na zahradu na návštěvu a po návštěvě toalety jsem zjistila, že ze mě jdou cucky a krvácím. Bohužel mamča už neměla vložky ani tampony, tak jsem jela rychle domů.
Z domova volám na to číslo uvedené v lékařské zprávě a (ted kolem 20.00 hodiny), vezme to zrovna Alex!!!, že prý je špinění ok, ale mám ještě volat zítra.. Ach jo..

winterska
6. čer 2010

Soph - určitě ty lázně zkus.. já už volala své gyn.dr, sestřička si to zapsala a zítra jí volat budu znova přímo dr.

ketyz
7. čer 2010

Dobré ráno,
sophie, wint - já bych do lázní jela hned, neváhala bych ani minutu

cab - jsem zvědavá, kolik máš embroušů

petronel - a co ty? jsou nějaké novinky?

katchik - tak to my jsme o víkendu naši bývalou hafdámu zase pěkně naštvali, manžel jí vykoupal, já jí vyčistila uši a ostříhala drápy, to zas byly scény, když jsme odjížděli ani se nepřišla rozloučit, asi měla nahnáno abychom ji při té smůle ještě nevzali k nám domů

sophiejane
7. čer 2010

dobré ránko...no já nějak nejsem lázeňský typ 🙂 a můj chlap řekl, že si neumí představit, že by tady byl takovou dobu sám 🙂

petronela82
7. čer 2010

ahojky

sophi - jsem ráda že už ti je lépe - hlavně po té psychické stránce, tu fyzickou bolest ženské zvládají v pohodě, ale s tou psychikou je težší - drž se

jinak u mě žádné novinky - bolesti nemám žádné - stále krvacím - testík stále slabě pozitivní - dnes jdu do GESTu - na UTZ nic vidět nebude, to je mi více než jasné, tak že mi zase vezme krev - a co se bude dít dál fakt nevím - nemáte s tím nějaká zkušenosti. Logicky, buď je to mimoděložní, nebo se špatně vyvýjí, myslíte že samo odejde?

mick
7. čer 2010

Ahoj holky,

Sophie, já bych do lázní jela hned, ale raději s manžou. Škoda, že nedělajíl ázně pro chlapy. Na druhou stranu my "idiopati" nevíme, kde je přece problém? Třeba je ve chlapech. No nedovedu si představit, kam by mu vrazili ten bahenní tampon 😀 . Každopádně určo jeďte na dovču, tu si zasloužíte oba dva 😉 .

Petruš, já nevím, jestli to odejde samo. Mám pocit, vzhledem k té MS, jestli to spíš nebude v tom vejcovodu, protože s tou MS by se to asi už odplavilo. Chjo, v kolik tam jdeš?

Steffi, téda to je pěkná zásobička, ale ta už určo zůstane na sourozence. Tak si užívej těhulování 😉

Cabal, taky pěkná úrodička, tak ti přeju na dnešek dobrou zprávu 😉

Ketyz, my jsme taky o víkendu koupali hafany, tak jsem zvědavá, kdy na procházce objeví nějaký zajímavý parfém, nejlépe shnilou žížalu.

Katchi, to ti vychází porod na leden viď? Tak to naplánuj na 10 jo! To by byl stejně se mnou a s Husákem!

Winters, to je super, že byla hysterka OK. Aspoň víš, že tam problém není. Už ses objednala na imuno?

Hani, jak rostou folíci?

sophiejane
7. čer 2010

já jedu zítra do GESTu na kontrolní UTZ po tom zákroku a zeptám se taky na detailní imuno testy u nás obou...stejně ted budeme muset pár měsíců čekat tak at mám aspon vše komplet, když bude i genetika

holky se mnou to začíná mávat, výkyvy nálad, řvu kvůli ničemu, cítím se jak před mrchou, no tě pic...klídek je pryč...hormonky mi asi dají zabrat...navíc mě se.ou ty kila co jsem nabrala, nic neobleču, prsa furt naběhlý a přitom k ničemu...no hnuuuuuus

sophiejane
7. čer 2010

petruš fyzicky mi není nic, jen pořád slabě krvácím, ale to asi bude ještě dlouho...

tak to ti držím palce, at to mimodělož. není, ale to už by to asi bolelo!!

petronela82
7. čer 2010

mick - ahojky - dnes jsem 26 den po ET, a jak to ten Dr. zjjistí kde to je, když to na UTZ není vidět, to se bude čekat na to až mi ten vejcovod praskne

petronela82
7. čer 2010

sophi - mě právě nic nebolí, ale už asi týden krvácím, tak jak to že to embryjko ze mě stále neodešlo - už jsem zoufalá

katchik
7. čer 2010

Dobré ráno, 🙂

Mick mě se včera můj psí miláček vyválel v ho..e, tak jsem jí vykoupčila v šamponu a čekám, kdy venku zase najde nějakou lahůdku, aby tam mohla hodit záda. S tím TP hele zkusím to jo. 😀

Petronel podle mě by jsi už musela mít bolesti. Mě už touhle dobou to břicho fakt bolelo. Každopádně držím palce, ať se to už rozlouskne.

Steffi doufám, že hýčkáš embrouše. Jseš doma, nebo chodíš do práce?

Cabal, tak co už jsi volala,

Winters jak jsem byla v pátek v Gestu a vyřizovala papíry na recepci, tak vás zrovna asi pouštěli. Vylezla jedna holčina, ale podle fotky jsi to asi nebyla ty.

cabalkova
7. čer 2010

Ty winters, tak to jsme tam musely byt v ten patek spolu!!! Skoda, ze jsem to nevedela, mohly jsme pokecat, byla jsem na rade posleda... 🙂 Odber mi delala Polakova, klidne bych ji vymenila za Alexandra. 😉 😉

Jinak jsem dneska volala a je to zatim fajn, mame z 11 vajuch 7 embrousku, volat zase zitra, jak se vyvijeji, tak uvidime... ale mooooc doufam, ze dojde i na mrazacky.

mick
7. čer 2010

Petruš, je fakt, že 26 den kdyby to bylo mimoděl., tak už by ten vejcovod asi musel bolet. Tak třeba na tom UZV už bude něco vidět. Kéž by to bylo v děloze. Tak snad ti to dneska rozlousknou a ke komu jdeš?

Cabal, 7 statečných, to je šťastný číslo 😉

Katchi, 9.1. musíš jít mýt okna, jasný jo 😀 ? I když to po tobě v takový zimě nemůžu chtít 😀 .

petronela82
7. čer 2010

mick - jdu Alexandrovi - ale bojím se nic neuvidí - ne kvůli jeho zaflákaným brýlím 😉 ale kvůli tomu že se čtvrtek jsem měla HCG 300 a dnes jsem děla zase test a ta čárka mi přijde pořád stejná - pochybuju že by stouplo nad 1.000 a to je ta hranice za kterou by mohlo být něco vidět

mick
7. čer 2010

Petruš, já mám pocit, že když pořád špiníš, tak má to tělo tendenci ho samo vyloučit. No kéž by to tak bylo a zdařilo se mu to. Držím ti pěsti.

katchik
7. čer 2010

Petronel já jsem hcg ticíc neměla a Poláková to viděla na utz ve vejcovodu.

katchik
7. čer 2010

Mick tak že 9.1. mám u vás nástup jo. 😀

steffi13
7. čer 2010

Dobré ránko holčiny 🙂 ,
Tak já volala do Gestu co ty 4 bobani jak dopadli s čvachtánim přes víkend a z nich nic nebude
Vy jste toho napsali,že nevim kde začít 😉 😝
Winters-děkuji a ty ať jedeš pěkně se lázňovat je to super kdyby si se chtěla na něco zeptat tak můžeš ju 😉
Ketyz-tak to naše dámička leze do vody sama ale u koupání se taky moc netváří 😅 to mi připomnělo,že včera když udělala velkou potřebu tak jí trčel velký klas trávy ze zadku tak nejdřív jezdila po trávě jestli se jí to nepodaří sundat..nepodařilo tak jsem musela akci dokončit já 😕 ..jinak nějakou vůni do sebe netahat to jí jde hlavně koňský.. 😉
Mick-tvá představa manžovi tampon mě pobavilo 😀
Sophie-můj manža si to taky nedokázal představit abych odjela a ještě na 4týdny v životě jsme bez sebe tak dlouho nebyli ale já musela protože to na mě bylo moc psychicky a někdy to odnášel hlavně on a hlavně to bylo pro to ať se mi to tam pěkně vylázní 😉
Petronel-když já prodělala mimoděl.tak mě místo 5dní menstruace jsemjí měla skoro 14dní a to mi už začalo strašně bolet břicho to embrio tlačilo na ten vejcovod tak ti nevim..káždopádně ti držim palečky aby to tak nebylo
katchiku-jsem doma ale pořád někde lítám 😉 hýčkám ,hýčkám, a co ty jak je těhulko? 🙂

mick
7. čer 2010

Katchi, 7 tt, no paráda!!! To po tobě nemůžu chtít, abys rodila o 16 dní dřív 😉 . Každopádně, kdybys přenášela, tak se u nás na oknech můžeš vyřádit. Máme jich habakuk 🙂 !

steffi13
7. čer 2010

Mick ty jsi v lednu 10 a já 8 😉

mick
7. čer 2010

Holky, tak copak máte dobrého k obědu? Já měla kotletku s bramborem a teď chroupu ledový salát. Už abych šla domů, ale to si ještě počkám.

Stefi a kolikátý jsi rok? Já 78. Tak to jsi taky koza rohatá 😉 !

Sophie a jeli byste na dovču k moři nebo tady po Čechách?

Petruš už asi jela do Gestu, tak snad přijde s dobrou zprávou.

petronela82
7. čer 2010

mick - já zrovna baštím - mám zapečenýho pangase s rajčany žampiony a bramborama - moje oblícené jídlo ale vůbec to do mě neleze - nervíky - do GESTu jdu na 13:40 tak že až to do sebe nasoukám pomalu vyrazím

mick
7. čer 2010

Hm, to zní dobře, já jsem tu dneska sama, tak si jdu dát ještě kávičku 😉 . Tak nám pak podej info a ať si Al. opraví reputaci a poví ti dobrý zprávy 😉 . To by tě měl asi vzít na ten lepší UZV, třeba by tam mohl něco vykoukat. To jsou fakt nervy, ty naše děti nebudou vymodlený, ale vynervovaný, protože po těch všech nervech nám to snad kurňa musí klapnout.

ketyz
7. čer 2010

mick - jo, myslím, že k těm hormonům bychom měli fasovat i něco na nervy (já třeba bych mohla čokoládový tatranky nebo zrmrzlinu) - jinak taky jsem 78

petronel - neboj, já se klepu i za tebe, dej nám pak hned vědět

já měla k obědu krůtí na žampionech s rýží, ale že by mi to dvakrát jelo...., teď tam v jednu pošlu ještě estrimax a doplním to utrošem...