Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

sophiejane
9. čer 2010

no vidíš petruš tak aspon něco pozitivního!to jsem ráda, že tě nepošlou do nemocnice!

sophiejane
9. čer 2010

a kolik ted máš Hcg?

sophiejane
9. čer 2010

to by mě taky zajímalo, jak dlouho mi to bude klesat, ale počítám těch 6týdnů...no dnes si už připadám trochu splasklá, ono to dělá ty otoky

mick
9. čer 2010

Sophie, zrovna mi vyprávěla sousedka, že má kamaráda, co po neúspěsném IVF byli na imunu, tam jim zjistili protilátky, museli půl roku sexovat s kondomem a brali léky a pak se mimčo zadařilo, teda po IVF. Jasně, že to mohlo vyjít i bez imuna, ale taky ne...

sophiejane
9. čer 2010

no právě to si myslím i já! ono se to tím ivf prý jakoby obejde, ale mě se ted chytlo s prednisonem, takže nějaký problém s imunitou tam být může!

sophiejane
9. čer 2010

já té genetičce v dohledné době zavolám a zeptám se, ona prý jezdila až do plzně, tam prý je nějaká špičková imunologie

petronela82
9. čer 2010

14 dní po ET = HCG 66
21 dní po ET = HCG 287
26 dní po ET = HCG 168

sophiejane
9. čer 2010

no tak to se to asi fakt chytlo a pustilo, to je pech 😒

mick
9. čer 2010

Petruš, tak to je super, že to klesá, to vypadá, že to samo odchází. Tak v červenci budeme testovat spolu 😉

petronela82
9. čer 2010

sofii - já jsem teď tam šťastná že to není mimoděložní těhu, že mi ani nedochází že jsem těhu byla a embryo se pustilo

mick - já nevím kdy mám jít do KET, Čekal říkal že není problém hned, ale já nevím zda nemám počkat - ale asi to bude v tom červenci - co myslíte?

sophiejane
9. čer 2010

petruš já bych cvíli počkala, já byla na podzim hned a prd z toho

mick
9. čer 2010

Petruš, já bych taky počkala. Teda já po IVF měla to tělo rozhozený, že jsem neovulovala. Každý doktor mi řekl není problém jít hned, já vyplázla 1,500,- za ultrazvuk a prt. Počkala jsem 2 cykly a pak šla na ket. I když někomu to třeba sedne, když je nastimulovaný. Je to těžký.

hanik2
9. čer 2010

ahojky holkyyyy
tak jsem dorazila domů hurá...dr Šulc na mě zapůsobil výborným dojmem...
UZ dopadl takto folíků je 10 což je dost ale rozhodla jsem se to risknout a v sobotu jedeme na IUI...musela jsem podespat revers že je to risk z mé strany,protože je možnost vícečetného těhotenství nebo hyperstimulace...dnes jsem dostala ještě jeden Merional který jsem si už platila sama (270 kč,což jde)... zítra Pregnyl a v sobotu jdeme manža na 9 45 a já 11 50...bude tam Korecký...vím že to nemusí vyjít ale těch 10 folíků mi přijde jako veliká šance že se to jedno uchytí 🙂

ketyz
9. čer 2010

hanik - príma zpráva, ty budeš mít dětí jako smetí

sophie - já lepidlo neměla, ani AH, "jen" ICSI a PK

petruš - mě Poláková po ET doporučila jeden cyklus vynechat, aby si vaječníky oddechly, v tom dalším jsem začala s estrimaxem a dál už víš, Katchik to měla stejný, jen měla navíc myslím to lepidlo, ty máš normálně ovuluješ nebo ne?

petronela82
9. čer 2010

kety - já mám PCO a normálně neovuluji, budu muset určitě baštit norethisteron na vyvolání mrchy, poslední jsem měla 22.4. a teď v pondělí (převčírem) jsem vysadila Utrouš a řekla bych že se mi mrcha spustila, ale těžko říct, špiním a krvácím už přes týden, ale od včerejška je ta krev červená - taková moje klasická menstruační krev

mick
9. čer 2010

Petruš- a to bez injekce sama nikdy nemenstruuješ? Kdyby ti to propočetli a šla jsi na transfer do konce července, tak máš jako by měsíc na srovnání. Už jsi přemýšlela, jestli dáš lepidýlko neo AH?

petronela82
9. čer 2010

mick - norethisteron jsou prášky, já jsem po vysazení HA nemenstruovala ani po vyvolávačkách - mám to složitý, a lepidýlko určitě bude a AH ještě nevím , ale asi na 1 embryo jo

Konečně jsem se dovolala i Alex. říkal to samé co Čekal - zamlklé těhu - kontrolní odběr krve ve středu 16.5. (půjdu tam odpoledne) tak že výsledky v pátek a pak se domluvíme co bude dál

zatím papa - letím domů - právě mi padla

sophiejane
9. čer 2010

já dnes taky nějak víc krvácím ☹ bylo to spíš jako špinění, a dnes je to červená 😖

mick
9. čer 2010

Sophie, třeba to je dobře a to tělo se ještě samo dočišťuje.

Petruš, aha. Tak si užij pěkný odpolko!

ketyz
9. čer 2010

petruš - mám taky PCO, já teda taky neovuluju, ale ms se většinou dostaví, takže k tomu KETu mi stačil ten estrimax a pak utroš, budu držet palce

sophiejane
9. čer 2010

no hlavně aby se mi tam nerozjel nějaký zánět, to už by mi chybělo...

sophiejane
9. čer 2010

fuj je mi dnes hroznýýý vedro, doma už máme 26st a to ještě půjde nahoru 😝

steffi13
9. čer 2010

Ahojky holky,
přijela jsem úplně vyždímaná s auta v těch kolonách nic moc v tom vedru dneska je to extrém..
Petruš-tak to je dobře,že ti to klesá že to neni mimoděl. 😉
kde pak je Cabal,že se ještě neohlásila už s prďuchy ..
Hanik-tedaa těch bude 😉
Katchiku,co ty doufám,že si odpočívala a nikde netrajdala tytyty 😝 🙂
Mick-a ty chceš jít v červenci a zkusíš to lepidýlko?a co ty jak je jinak 🙂 fenečka moje je úplně kaput 😝 😉 s toho vedra pořád chrápe..

niki2
9. čer 2010

Sophie, toho krvaceni se neboj, ja sice byla na revizi o par tydnu driv, ale tak nejak mi taky bylo po zakroku dobre, dokonce jsem si koupila koleckove brusle, ze budu jezdit. Jenze pak jsem zacala krvacet a nakonec jsem tak nejak chvili krvacela a chvili spinila cele sestinedeli a tak celkove mi nebylo uplne nejlip, takze brusle jsem mela na sobe pouze v obchode, protoze po sestinedeli uz zacala byt zima a pak jsem otehotnela 😉

sophiejane
10. čer 2010

dobré horké ráno...

petronela82
10. čer 2010

Ahojky všechny

kdepak všechny jste - neuvařili jste se někde cestou do práce?

katchik
10. čer 2010

Ahoj Holky,
Tam je zas vedro....uff 😝

mick
10. čer 2010

Ahoj holky, to je teda počásko. Být v práci je humus. Zítra se chystám k zubaři na resekci jedničky, co jsem si vyrazila na kole, tak už se bojim, bojim 😖 .

sophiejane
10. čer 2010

my máme vedro doma, ráno jsem vyžehlila kus prádla a pak jsem s tím praštila, protože ze mě lilo..ted jsem byla venku a tam není tak hrozně, zatáhlo se a jde to, ale doma peklíčko...na diskuzi vedle mi holky říkaly, jak je po revizi a potratu doktor nechal doma i to šestinedělí...tak nevím, proč s tím pořád v Gestu dělají nějaké štráchy...achjoooo...

sophiejane
10. čer 2010

ježiš mick, ty sis na kole vyrazila zub?? jejda jejda to muselo boleeeet...já už se docela těším, že zase sednu na kolo, ale nejezdila jsem od srpna, můj chlap pořád trénuje, to bude síla, až na to vlezu, budu funět jako lokomotiiiva 😀