Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

beatrice7
17. čer 2010

@mick čtu to o té imunologii, mám pocit, že toho víš mnohem víc než ten můj starej docent gynekolog ke kterýmu teď musím chodit 🙂 Já to nechápu proč ti doktoři nedělají svojí práci pořádně. My si musíme všechno zjišťovat, o všechno žádat, prosit aby nás někam poslali, no hrůza.

petronela82
17. čer 2010

@beatrice7 - 5 kg - to je v pohodě, počkej tak ty kila půjdou dolu až budeš běhat kolem malých - dva, to bude záhul, ale závidím, taky by my nevadilo kdybych čekala dvojčátka, ale teď bych nevím co alespoň za jednoho ☹ nebudeš rozdávat 😀 a koho by jsi chtěla asi koukám min. jednu holčičku, co? a tuhého kluka - hezky do páru? a co manžel? ten asi zase raději kluky, ne?

beatrice7
17. čer 2010

@petronela82 uvidíš, i ty se dočkáš. Kolik že ti je ? 🙂 Mně už 35, tak konečně přišla řada i na mě 🙂
S tím pohlavím, jo, přítel chce aspoň jednoho kluka, já holčičku, takže to musí být páreček 🙂 Za měsíc mě čeká 2. screening, tak tam nám to snad řeknou.

katchik
17. čer 2010

Ahooj Holky,
Venku je krásně, ale trošku fouká. Včera jsem byla u té kámošky v kavárničce, tak jsem tam spucla dva talíře polévky. Když ona byla táák dobrá. Jinak zítra mám KO, tak začínám panikařit a vymýšlet katastrofické scénaře.

Bea Ahojky, dlouho jsi tu nebyla. Tak, že by jste měli páreček? To by bylo fajn. A co břuch už roste?

Petronel tak, ať je hcg 0, ale taky ti to přeju jen dnes. Příště už to bude krásná hodnota. Být tebou bych šla na KET hned, já jsem si při 1. IVF dala jeden cyklus pauzu a povedlo se, sice to nedopadlo, ale to je jíná. Samo záleží na tobě, jak se budeš cítit. Třeba si nejdřív budete chtít užít dovču. Kolik vlastně máte mrazáčků?

Steffi hele myslím, že by jsi měla zítra testnout. 🙂 Odjíždím na chalupu tak, abych tě ještě chytla, tam nebudu mít přístup na net. 😉

Chrobi doufám, že pěkně hladíš břuch. Písni nám jak to proběhlo.

Mick to je děs co tam s těma výsledkama dělají. 😒 Kdy máš jít na tu zastavovačku? Jinak já už sladký můžu najednou mi to přestalo vadit, tak si říkám jestli to není špatně, no prostě magor.

beatrice7
17. čer 2010

@katchik Ahojky, ráda tě vidím 🙂 To to letí, už jsi v 9 tt, co bříško ? Aspoň nějaký náznak tam je ? 😉 Já už vypadám jako kdybych byla v 6. měsíci... no hrůza děs, děsím se toho co bude dál a ono pravděpodobně bude hůř 😎

chrobacek
17. čer 2010

😉 čau 🙂 hlásím dvě miminka v bříšku ... tak ted budu jen čekat až začnou vyrábět HCG

mick
17. čer 2010

@katchik my už holt po těch letech snažení jsme postižení a máme strach, když nám zle není nebo když nám je naopak. To se nám nikdo nemůže divit, že máme strach, po těch letech.... Tak pěkně u babči odpočívej. A to tam budeš celý další týden?

@beatrice7 kdyby to byl páreček, co víc si přát 😉 , i když hlavní je samo to zdraví.

@petronela82 já ti nevím s tím ketem. Někomu naopak sedí, když je nastimulovaný, mě třeba ne 😠 . Tak uvidíš, co ti doporučí dr.A už nešpiníš vůbec?

Kdepak máme Sophie?

Chrobi, podej info, jaký byl transfer?

chrobacek
17. čer 2010

mick no supr pochopitelně dr. nám je vychvaloval a ukazoval před a po .. no jéjda krása to byla 🙂

katchik
17. čer 2010

Bea mě se ten tt nějak posunul dneska jsem 8+3. Včera večer jsem se svého břuchu docela lekla, něco vykouklo, ale spíš si myslím, že jsem byla nafouklá.

Mick jo jo budu tam celý týden. Už se těším, babča bude vyvařovat a celý týden tam bude i kamarádka co má chatu pod náma, tak alespoň bude zábava. S tím strachem máš pravdu, za chvilku budu zralá na chocholuška. 😀

Chrobi super, tak zatínám a držím ať nám za pár dní hlásíš //.

chrobacek
17. čer 2010

@katchik děkujííí jo snad brzo 🙂)

petronela82
17. čer 2010

@katchik - já bych taky šla do KET nejraději hned - jsem netrpělivá, ale bojím se aby jsme to neuspěchali, jimak máme 2 bojovníky

@beatrice7 - určitě se dočkách - všechny se dočkáme, jsem optimista - jinak je mi 28, ale do 35 čekat nechci 😒

sophiejane
17. čer 2010

ahoj holky, tak já mám zase den, vzbudila jsem se s křečí v žaludku a pak děěěsnej průjem, jen voda, už asi 3x 😠 ty křeče jso una tom teda nejhorší, naposled jsem takový zažila při hyperstimuláku 😖 takže já jsem sem ráno sedla ale nemohla ani sedět a šla se opět kroutit do pelechu

polkla jsem 2x imodium tak čekám, jeslti zabere, naštěstí nezvracím...a to jsem chtěla dnes dělat mýmu chlapovi jahodový knedle, mám čerstvý jahody od babičky, no ale envím nevím, bojím se takhle i za roh pro tvaroh 😀

katchi to rostoucí bříško fakt závidím, já už holky zcela zplaskla a zase všechno oblíknu 😒

a bea 5kg je ok, to já bych už bývala měla taky, co týden měla jsem 0.5kg nahoře, ale to prý odpovídá, nenervuj se...a dělají to hormony, ted jím stejně, a jde to dolů nebo nestoupá

ketyz
17. čer 2010

ahojda,

@petronela82 - jo jo, sedím v práci, po třech dnech, jsem ráno jen hodinu přehrabovala emaily.... 🙂
na všechny myslím, ať to dobře dopadne

sophiejane
17. čer 2010

mick prosímtě co blbnou s těmi tvými výsledky? já se té imuno jen tak nevzdám, když ted stejně čekám, zkusíme poprosit genetičku a kdyby ne, tak si to zaplatím, jak jste tu nějaká psaly...nevíte, kolik tak asi to stojí? nebo bych zkusila i mou praktickou doktorku, to je hooodně rozumná ženská

petronela82
17. čer 2010

@chrobacek - super - tak držím palečky ať se pěkně zavrtávají, a HCG jen a jen roste 😀

@mick - já s tím KET fakt nevím, ale moc se mi čekat nechce, jinak nešpiním už od pondělí, ale stále nevím kolikátý den cyklu jsem tak se to těď počítá - no uvidím co mi Dr. poví

sophiejane
17. čer 2010

je katchi taky bych hned vypadla někam na chatu, tak at máte dobrý počásko, víkend nemá být nic moc...

petronela82
17. čer 2010

@ketyz - ahojky, asi jsi uděla dobře že jsi šla do práce, já jsem stejná, taky bych doma nezůstala, potřebuju mít zaměstaný mozek, a nemyslet na to proč zrovna JÁ .....

ketyz
17. čer 2010

@petronela82 no právě včera jsem zůstala doma a akorát sama sebe tejrala, v práci musím fungovat
ještě v pondělí když mi Poláková počítala kdy mám zase přijít, jsem měla pocit, že mě tam teda už neuvidí, ale začíná mi být jasný že se to uleží, srpen/září pojedeme na dovolenou a pak se tam asi zase vydáme....

sophiejane
17. čer 2010

kety neboj, jednou to prostě klapne, i já tomu věřím, i když mám megabobky

chrobacek
17. čer 2010

@petronela82 Peti děkuju a s tím KETem počkej až se dáš do kupy a srovnají se hormony !

mick
17. čer 2010

@sophiejane téda, to ti nezávidím. Já to snad na tebe v úterý poslala, když jsem psala, že by ti tu neschopnost mohla napsan obvoďačka, že máš střevní chřipku. Už raději mlčim 🙄 . Každopádně tady máš stránku na imumed přímo tel. pro samoplátce http://www.imumed.cz/cenikysamoplatci.html , kdyby ti to nechtěli napsat. Myslím, že to taková darda nebude. Chtělo by se to objednat co nejdřív. Oni ty výsledky jsou nakonec pomalu za 2 měsíce a do toho ještě prázdniny, abyste třeba v září mohli vyrazit pro sněhuldy 😉

@chrobacek , tak fuj,fuj,fuj, ať se pěkně zavrtají bambulky. Takže testík by mohl být celkem brzo, když máš v sobě pětidenky 😉

@ketyz jasňačka, jeďte pěkně na dovču a užijte si sami sebe. Příští rok už to bude s mimčem 😉

chrobacek
17. čer 2010

mick jo to by bý mohl ale koukala jsem na katchika tam měla docela pozdě takové stíny 🙂

chrobacek
17. čer 2010

mick na léčbu stačí i 6 týdnů ... neboj 🙂 to stihnete kdyby náhodou nebyly ty výsledky v cajku

sophiejane
17. čer 2010

no z genetiky mick budu mít výsledky taky až na konci léta...

sophiejane
17. čer 2010

a díky mick, určitě to zkusím, když stejně čekám, tak at mám vše v cajku...nechápu, že to v gestu nepobírají...

sophiejane
17. čer 2010

tak po těch práškách je mi líp, ted jsem riskla banán 😀 tak snad jsi to mick nezakřikla 😉

sophiejane
17. čer 2010

ted půjdu ven pro ten tvaroh 🙂 tak snad to zvládnu 😀

mick
18. čer 2010

Ahoj holky, kde jste???? To jste všechny v pelíšku? Mě se dneska nechtělo šíleně vstávat, ale je pátek, tak je to vstávání příjemnější. Musím se vám pochlubit. Mám nové autíčko, teda nový v úvozovkách z r.2001, malý peugeot-třídvéřový-červený lucifer, ale vypadá moc pěkně. Žádný velký auto jsem nechtěla, protože děti nejsou a mě tady ta nákupní taška stačí. Paní ho samozřejmě prodávala, protože má 3měsíční dítě a auto je malý. Ale kupovat teď kombíka s tím, že jednou... Z toho už jsem vyrostla.

sophiejane
18. čer 2010

ahoj mick, no paráda, červený autíčko 😉

tady nějak liduprázdno, včera odpo jsem si tu povídala sama se sebou 🙂

u nás zase leje 😠

mick
18. čer 2010

@sophiejane tady je to počasí taky děsný. Říkali, že bude hezky až první týden v červenci. Už máte vybranou tu dovču?