Gest Praha. Jste spokojené?

zuzulik
12. říj 2007

Prosím napište o vašich zkušenostech v Gestu v Praze, jak ste spokojené, jaká je tam starostlivost a vše s tím spojené. Nedaří se nám otěhotnět a je mi již 31.
Předem děkuji!Zuzka

petronela82
22. čer 2010

@cabalkova - jjo u mě to taky tak bylo nejprve HCG skoro 300 a nakonec minulý týden 6. ale ta hrozba toho mimodělož. těhu tady je, držím palečky, aby to tak nebylo

cabalkova
22. čer 2010

@petronela82 Znas Gest, reknou ti, vyckejte do terminu kontroly, pak se uvidi... ale me boli pupek normalne menstruacne, zadny boleni na strane nebo tak... takze jsem "v klidu"... akorat teda nevim, co dal, no...

sophiejane
22. čer 2010

cabal ale zatím tedy neslábnou!a bolesti břicha tu už měly těhule taky, jako na ms...byt tebou jdu někam na tu krev...

sophiejane
22. čer 2010

a krvácíš hodně?ale to stejně nemusí nic znamenat...

cabalkova
22. čer 2010

@sophiejane Sofi, to je to, nekrvacim skoro vubec... vcera vecer jsem supla tampon, a rano byl sotva usmourany, ted za dopoledne totez... ale nemam klasicke premenstruacni bolesti, ale takove ty pravidelne menstruacni krece, jak to chce vypudit ven... akorat teda, udelala jsem odpoledne dalsi testik, jako ze carka bude slabnout, a ono spis naopak... tak jsem z toho jelen...

cabalkova
22. čer 2010

Jo a dnesni jsou ty posledni dve... rano a odpol...

chrobacek
22. čer 2010

@cabalkova no myslím, že by jsi se měla hodit do klidu 🙂 jsi těhule sílí ti čárka 😀

chrobacek
22. čer 2010

myslím, že 13 po ET to není špatný

cabalkova
22. čer 2010

@chrobacek No jo, ale co to krvaceni? Co ty krece??

petronela82
22. čer 2010

@cabalkova - souhlasím s @chrobacek - mimčo se určitě chytlo, teď hlavně aby se udrželo, pokud nekrvácíš, jen špinišíš tak je to O.K. => to špinění může znamenat cokoliv, od toho nejhoršího až po úplné banality, měli jste přeci 2 bojovníky, ne? - tak třeba jeden to zdal, ale druhý bojuje (to je vidět na testu) jen buď v klidu (fyzickém a snaž se i psychickém)

cabalkova
22. čer 2010

@petronela82 ja jsem z toho jeliman... vcera jsem mela jasnou krev, tak jsem supla tampon, a rano na nem jen spineni (omlouvam se za ty popisy), rano to samy, tak ja vlastne nevim, jak to je... cekala jsem, ze test bude slabnout... uvidim zitra, treba jsou to jen nejaky dozvuky... a ano, meli jsme dve embryjka... jako ze by se snazily zahnizdit obe a jedno ted odchazelo? Proto ty krece? Me ani tak nedesi ta krev, ty je fakt malo, ale od vcerejsiho odpoledne mam takovy ty pravidelny rytmicky krece jako na zacatku ms, tak teda nevim, jestli tohle muze prejit a mimino se udrzet... jinak jsem si na dnesek a zitrek vzala volno, tak uvidime, jake to bude mit pokracovat... ale uprimne receno neverim, ze by se z toho vykulilo neco pozitivniho...

petronela82
22. čer 2010

@cabalkova - musíš věřit že vše dopadne tak jak nejlépe má, ta krev určitě může znamenat odcházející druhé embryo, nebo taky třeba hematon, to by taky nebylo nic vážného - zkus si něco najít o hematonech. Drž se a buď na sebe opatrná, dokud jen špiníš je to "dobrý"

cabalkova
22. čer 2010

@petronela82 Petru, dekuju za podporu, bohuzel uz mam za sebou dve naprosto stejne zkusenosti, tak ze sebe to pozitivni mysleni doluju jen velmi obtizne... proste uvidime za par dni, jak to dopadne, stejne to neovlivnim... 😔

chrobacek
23. čer 2010

dobré ráno 🙂

cabalkova
23. čer 2010

@chrobacek Parada, moc gratuluju!!!

chrobacek
23. čer 2010

cab co ty ? zkusila jsi test? děkuju 🙂 bojím se je to takovej slaboušek

petronela82
23. čer 2010

ahoj holky

@chrobacek - gratulace veliká, tak nám krásně začíná to plodné léto 😀

@cabalkova - a co ty, testovala jsi? a co špinění je to lepší?

chrobacek
23. čer 2010

@petronela82 holky potichu 🙂

petronela82
23. čer 2010

@chrobacek - to je jasný že to je slaboušek vždyť si 6 den po transferu, co čekáš (divím se že se vůbec něco ukázalo) => nebudou to dva kousky - teď už bude dálnice jen sílit. Jo a ty jsi po ET nebo KET? už jsem z toho zmatená - musí zaktualizovat tabulku

petronela82
23. čer 2010

Cabalkova - cca 27.5. zahajeni stimulace na 2. IVF
Petronela - 12.5. ET (2.IVF) => biochem. těhu 2 ebmrya zamražená => červenec KET
Winterska - 10.5. ET (2.IVF) => negativní
Katchik - 1.5. KET - těhu
Ketyz - 3.5. KET - těhu => revize (15.5.)
Mick - 3. IVF- 7/10
Sophiejane - těhu po 2.IVF - skončeno UPT v 15tt , na podzim snad KET
Beatrice - těhu po 1. IVF, ET 13.3.
Hanik - 29.3 IUI-neúspěšné, ...12.6 2 IUI
Nelina - 6.5. KET - nevydařené, cca 1.7. (1. IVF) 2. KET
Steffi -5.6. ET(3.IVF)
Chrobacek

chrobacek
23. čer 2010

@petronela82 KET 2 kousky blastocyst které začaly hatchovat 😉

petronela82
23. čer 2010

@chrobacek - a nemáš zkušenosti s Prednisonem? já o něm od včerejška stále přemýšlím

chrobacek
23. čer 2010

Peti mám a velké... jsem přeléčená 3 měsíce a beru stále 1/2 tbl. a věřím, že i díky tomu jsem v tom 😅

cabalkova
23. čer 2010

@petronela82 Petru... delala jsem rano testik a je slabsi nez vcerejsi, plus normalne krvacim... takze smolik... jeste pocuram papirek odpoledne, ten to rozhodne, ale myslim, ze to je jasny...

Chrobi, jak vypada to imunologicke vysetreni, jak ti zjistili ty protilatky?? Nam delali nejak asi zakladni imuno z krve a rekli, ze je vse ok... to je ono? Uz potreti se mi totiz stalo, ze jsem mela dve carky a pak jsem zacala krvacet a odeslo to, tak mi prijde, ze to neni normalni a ze nejspis budeme mit nejaky takovy problem taky.

petronela82
23. čer 2010

@chrobacek - a nebylo ti po něm blbě - nějaké návali, mdloby, pocení, otoky ...... mám z těch prášků fakt strach

@cabalkova - pokud to opět nevyjde, určitě jdi na ty testy - je vidět (i na testu) že se mimísek vždy chytne a pak .... a ty jsi nejedla ten Prednison (snad jsi mi už neopovídala 😅 ) - už jsem s tím otravná co? 😅

chrobacek
23. čer 2010

ne po jedné tabletě ti fakt nic není ... opravdu no problem

chrobacek
23. čer 2010

mě je teda mnohem hůř z utroše

cabalkova
23. čer 2010

@petronela82 Nee, prednison mi nikdo nenabidnul a ja o nem nic nevedela, takze jsem ho nemela... po minulem IVF mi rikali, ze "se to proste stava", a vubec to se nou nechteli resit, i kdyz ja mela uz tehdy pocit, ze tam bude nejaky zakopany pes... tentokrat se odbyt nenecham... objednam se na ut na kontrolu a tam to s dr. proberu.

chrobacek
23. čer 2010

@cabalkova jo jestli ti dělali z krve protilátky tak to je ono ale zajdi si ještě na hematologii na mutace

cabalkova
23. čer 2010

@chrobacek A chrobi, jak se teda dela to imuno vysetreni??